Statistik genom alla tider

  Matcher  Serier    Poäng    Totalpoäng 
1Bengt-Åke Holmblad (aktiv)297106400216468
2Lars Andersson (aktiv)20276200154812
3Bo Arenstam (aktiv)21775200133278
4Niklas Löfström (aktiv)19474800155151
5Peter Fredriksson (aktiv)20270300140905
6Olle Persson (aktiv)19068600131449
7Tim Söderlund17659600111464
8Christian Ådefjäll15557500119599
9Peter Schell15855200104852
10Kjell Nilsson (aktiv)15155200106186
11Bengt Thunström1475260095476
12Björn Martinsson (aktiv)1375090095877
13Gunnar Cardell (aktiv)1304570082870
14Venus Larsson1134190069710
15Christian Larsson (aktiv)1254160083484
16Dan Lindkvist1184060075794
17Venus Larsson1113900068342
18Magnus Evermo1063800077328
19Arne Carlqvist923420059689
20Björn Amundsen (aktiv)862930046725
21Kristina Byström782810045497
22Christian Grane (aktiv)702630052254
23Sven Fredriksson722480047428
24Peter Fredriksson732420045114
25Robert Olofsson662240044431
26Stefan Persson632200043816
27Pontus Olaussen642120040935
28Jerry Gustavsson (aktiv)582110041177
29Stefan Persson592100042884
30Christian Ådefjäll552050044072
31Tim Söderlund531940040155
32Perry Larsson581930037656
33Roland Nilsson531910033330
34Peter Alpstad491860033882
35Stefan Löfström (aktiv)461790038184
36Marcus Carlqvist471780032603
37Kjell Pettersson471710032155
38Björn Hagberg501690031893
39Kjell Lindqvist491670029258
40Mikael Collinge (aktiv)451660034132
41Lars Fredriksson451560030132
42Mickael Holmblad451540028167
43Magnus Evermo (aktiv)401530032257
44Peter Schell (aktiv)411500030223
45Fredrik Andersson381360025517
46Claes Trankärr431350026567
47Thommie Dahlman331240024445
48John Jacobsson411220019585
49Daniel Larsson361210024760
50Niklas Sandliden341130017683
51Ronny Sandgren291110020727
52Stefan Persson261020020886
53Björn Wall29980018257
54Emil Löfström (aktiv)25950016127
55Jan-Erik Stensson (aktiv)29940016114
56Stefan Persson27900017505
57Christian Alpstad24890016644
58Björn Wall23840016191
59Lars-Inge Jönsson22830014616
60Christian Alpstad22790015178
61Conny Johansson (aktiv)24770013493
62Dan Norström21750012123
63Jonas Lindström22740014113
64Ingvar Borgström19720013141
65Peter Alpstad17680012290
66Pelle Löfström (aktiv)1768009855
67Björn "Böna" Lindholm20670013509
68Yvonne Johansson17640010387
69Stefan Larsson21630012123
70Peter Andersson18600012503
71Stefan Larsson1653009990
72Roland Nilsson1451008633
73Ulf Dinnetz (aktiv)1343007065
74Björn Wall1341007982
75Kyriakos Dimitriadis1037006770
76Perry Larsson (aktiv)1035007514
77Hans Rocklind1035005859
78Andrei Szöcs1133005523
79Bo Martinsson1029005227
80Kent Dahlin728004319
81Tobias Andersson728003875
82Jacob Wismar624004452
83Björn Wall722003922
84Alexander Månsson621003530
85Thomas Lillis Häljeskog721003495
86Conny Larsson518002703
87Richard Lindell416002835
88Michael Birgersson416003314
89Peter Nordmark416002912
90Robert Olofsson415003151
91Björn Wall413002581
92Conny Larsson312002207
93Peter Söderlund312002480
94Marie Louise Alm312002328
95Bo Rönnkvist310001565
96Ceved Karlsson28001390
97Anton Ståhl28001288
98Owe Ehlén37001226
99Pontus Olaussen00000
100Marcus Johansson00000
101Greger Eneqvist00000
102Jens Simonsen00000
103Micael Birgersson00000
104Stefan Löfström00000
105Perry Larsson00000
106Björn Lindholm00000
107Daniel Norström00000
108Hans Östman00000
109Jonas Lindström00000
110Knut Andersson00000
111Roger Hed00000
112Niklas Prinselaar00000
113Owe Ehlén00000
114Dan Odenborg00000
115Pontus Olaussen00000
116Michael Lysholm00000
117Stefan Larsson00000
118Ove Larsson00000
119Peter Anderson00000
120Knut Andersson00000
121Åke Binette00000
122Lars Evermo00000
123Lars Ferm00000
124Osvaldo Fernández00000
125Thomas Hager00000
126Stefan Hedström00000
127Christer Henriksson00000
128Jouni Holopainen00000
129Andreas Ibsen00000
130Marcus Johansson00000
131Bengt Lindberg00000
132Åke Lindell00000
133Jonas Lindström00000
134Per Arne Nordvall00000
135Rolf Olsson00000
136Karl Rafstedt00000
137Mathias Johansson00000
138Roger Hed00000
139Hans Jansson00000
140Stefan Hedström00000
141Andrei Szöcs00000
142Mikael Samuelsson00000
143Niklas Prinselaar00000
144Niklas Prinselaar00000
145Niklas Prinselaar00000
146Mats Månsson00000
147Matti Vähäkuopus00000
148Ove Alsterklint00000
149Krister Bergquist00000
150Peter Andersson00000
151Krister Bergquist10000
152Lars Evermo00000
153Thommie Dahlman00000
154Jonas Andersson00000
155Michael Birgersson00000
156Kejo Juhanni Elo00000
157Juhani Rannikko00000
158Caroline Wahlberg Brenden00000
159Perry Larsson00000
160Perry Larsson00000
161Robert Olofsson00000
162Bengt Thunström (aktiv)00000
163Venus Larsson Dahlin (aktiv)00000
164Cornell Gassner (aktiv)00000
« Tillbaka


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2021-02-17
Besökare
309473
Genereringstid
0,1094 sekunder