Västgöta-Serien BOWLING  

SPELPROGRAM  DIV  4   20/21

 
OMGÅNG  1  TORSDAG  9  SEPTEMBER
 
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Lidköping C xx-xx
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Götene C xx-xx
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Herrljunga C xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Vara B xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-RV Tibro C xx-xx
 
OMGÅNG  2  TORSDAG  23  SEPTEMBER
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Gemet Skövde B xx-xx
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Skövde AIK C xx-xx
10.00 Arena Bowl Götene Götene C-Falköping D xx-xx
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Tidaholm D xx-xx
10:00 Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Skara C xx-xx
 
OMGÅNG  3  TORSDAG    7    OKTOBER
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Götene C xx-xx
10:00 Nöjestället Skövde Gemet Skövde B-Lidköping C xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Falköping D xx-xx
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Vara B xx-xx
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-RV Tibro C xx-xx
 
OMGÅNG  4  TORSDAG  21  OKTOBER
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Tidaholm D xx-xx
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Skövde AIK C xx-xx
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköpings C-Herrljunga C xx-xx
10:00 Krusets Bar o Bowling RV Tibro C-Gemet Skövde B xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Skara C xx-xx
 
OMGÅNG  5  TORSDAG  4  NOVEMBER
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-RV Tibro C xx-xx
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Vara B xx-xx
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Falköping D xx-xx
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Götene C xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Skara C xx-xx
 
OMGÅNG  6  TORSDAG  18   NOVEMBER
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Herrljunga C XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Gemet Skövde B XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Tidaholm D XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Götene C XX-XX
11:40 Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Lidköping C XX-XX
 
OMGÅNG  7  TORSDAG  2  DECEMBER
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Lidköping C XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene C-RV Tibro C XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Skara C XX-XX
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Herrljunga C XX-XX
 
OMGÅNG  8  FREDAG  10   DECEMBER
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Tidaholm D XX-XX
11:40 Krusets Bar o Bowling RV Tibro C-Vara B XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Gemet Skövde B XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Falköping D XX-XX
 
OMGÅNG  9  FREDAG  17  DECEMBER
 
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Herrljunga C XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Lidköping C XX-XX
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Tidaholm D XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-RV Tibro C XX-XX
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Götene C XX-XX
 
OMGÅNG  10  FREDAG  14  JANUARI  2022  VÅRSÄSONG
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Tidaholm D XX-XX
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Falköping D XX-XX
10:00 Krusets Bar o Bowling RV Tibro C-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Gemet Skövde B XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Skara C  XX-XX
 
OMGÅNG  11  TORSDAG 27   JANUARI  2022
 
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Herrljunga C XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Vara B XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Götene C XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Lidköping C XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-RV Tibro C XX-XX
 
OMGÅNG  12  TORSDAG   10  FEBRUARI  2022
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Skara C XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Herrljunga B XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Gemet Skövde B XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Tidaholm D XX-XX
 
OMGÅNG  13  TORSDAG  24  FEBRUARI   2022
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Lidköping C XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Vara B XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Götene C XX-XX
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-RV Tibro C XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Falköping D XX-XX
 
 
OMGÅNG  14  TORSDAG  10  MARS  2022
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-Gemet Skövde B XX-XX
10:00 Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Herrljunga C XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Tidaholm D XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Lidköping C XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Skövde AIK C XX-XX
    
OMGÅNG  15  TORSDAG  24    MARS      2022
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Vara B XX-XX
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Falköping D XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Skara C XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-RV Tibro C XX-XX
 
OMGÅNG  16  TORSDAG  7  APRIL  2022
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Falköping D XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Vara B XX-XX
11:40 Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Götene C XX-XX
10:00 Happy Bowl Skara Skara C-Tidaholm D XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Gemet Skövde B XX-XX
 
OMGÅNG  17  TORSDAG  21  APRIL  2022
 
10:00 Vara Bowlinghall Vara B-RV Tibro C XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Götene C XX-XX
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK C-Herrljunga C XX-XX
10:00 Nöjesstället Skövde Gemet Skövde B-Skara C XX-XX
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping D-Lidköping C XX-XX
 
OMGÅNG 18  FREDAG  29   APRIL  2022
 
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga C-Skara C XX-XX
10:00 Lidköpings Bowlinghall Lidköping C-Skövde AIK C XX-XX
10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm D-Gemet Skövde B XX-XX

11:40

Krusets Bar o Bowling Tibro RV Tibro C-Falköping D XX-XX
10:00 Arena Bowl Götene Götene C-Vara B XX-XX




Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
SPONSORER
VI SPONSRAR VÄSTGÖTA-SERIEN

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2021-06-11
Besökare
102498
Genereringstid
0,0313 sekunder