Västgöta-Serien BOWLING  

SPELPROGRAM   DIV  3   21/22

OMGÅNG 1  TORSDAG  2  SEPTEMBER

10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrjunga B-Skara B xx-xx
11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Falköping C  xx-xx
10:00 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Mariestad C xx-xx
11:40 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Skövde AIK B xx-xx
11:40 Arena Bowl Götene Götene B-Tidaholm C xx-xx

OMGÅNG  2  TORSDAG  16  SEPTEMBER

11:40 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Töreboda B xx-xx
10:00 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Mariestad C xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Herrljunga B xx-xx
11:40 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Alingsås B xx-xx
11:40 Happy Bowl Skara Skara B-Götene B xx-xx

OMGÅNG  3  TORSDAG  30  SEPTEMBER

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Herrljunga B xx-xx
10:00 Happy Bowl Skara Skara B-Alingsås B xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Götene B xx-xx
11:40 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Hjo B xx-xx
10:00 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Skövde AIK B xx-xx

OMGÅNG  4  TORSDAG  14  OKTOBER

10:00 Arena Bowl Götene Götene B-Töreboda B xx-xx
10:00 Happy Bowl Skara Skara B-Hjo B xx-xx
10:00 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Falköping C xx-xx
11:40 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Herrljunga B xx-xx
13:20 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Mariestad C xx-xx

OMGÅNG  5  TORSDAG  28  OKTOBER

10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Tidaholm C xx-xx
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Götene B xx-xx
11:40 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Töreboda B xx-xx
11:40 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Falköping C xx-xx
11:40 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Skara B xx-xx

OMGÅNG 6  TORSDAG  11  NOVEMBER

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Hjo B xx-xx
10:00 Happy Bowl Skara Skara B-Tidaholm C xx-xx
10:00 Arena Bowl Götene Götene B-Skövde AIK B xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Mariestad C xx-xx
11:40 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Herrljunga B xx-xx

OMGÅNG  7  TORSDAG  25  NOVEMBER

10:00 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Götene B xx-xx
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Hjo B xx-xx
11:40 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Falköping C xx-xx
11:40 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Skara B xx-xx
13:20 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Töreboda B xx-xx

OMGÅNG  8  TORSDAG  9   DECEMBER

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Tidaholm C xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Alingsås B xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Skara B xx-xx
11:40 Arena Bowl Götene Götene B-Hjo B xx-xx
10:00 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Herrljunga B xx-xx

OMGÅNG  9  TORSDAG  16  DECEMBER

10.00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Skövde AIK B xx-xx
10:00 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Alingsås B xx-xx
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Tidaholm C xx-xx
10:00 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Skara B xx-xx
11:40 Arena Bowl Götene Götene B-Mariestad C xx-xx

OMGÅNG  10  TORSDAG  13  JANUARI  2022  VÅRSÄSONG

11:40 Happy Bowl Skara Skara B-Herrljunga B xx-xx
10:00 Bowlingstället Falköping Falköping C-Töreboda B xx-xx
10:00 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Alingsås B xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Hjo B xx-xx
11:40 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Götene B xx-xx

OMGÅNG  11  TORSDAG  20  JANUARI  2022

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Skövde AIK B xx-xx
10:00 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Hjo B xx-xx
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Falköping C xx-xx
11:40 Arena Bowl Götene Götene B-Skara B xx-xx
11:40 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Tidaholm C xx-xx

OMGÅNG  12  TORSDAG  3 FEBRUARI  2022

10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Töreboda B xx-xx
10:00 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Tidaholm C xx-xx
10:00 Arena Bowl Götene Götene B-Falköping C xx-xx
10:00 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Skara B xx-xx
11:40 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Mariestad C

xx-xx

OMGÅNG  13  TORSDAG  17  FEBRUARI  2022

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Götene B xx-xx
11:40 Bowlingstället Falköping Falköping C-Alingsås B xx-xx
10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Skövde AIK B xx-xx
10:00 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Tidaholm C xx-xx
11:40 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Skara B xx-xx

OMGÅNG  14  TORSDAG     3  MARS   2022

11:40 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Alingsås B xx-xx
10:00 Arena Bowl Götene Götene B-Herrljunga B xx-xx
10:00 Happy Bowl Skara Skara B-Mariestad C xx-xx
13:20 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Skövde AIK B xx-xx
11:40 Bowlingstället Falköping Falköping C-Hjo B xx-xx

OMGÅNG  15  TORSDAG     17      MARS  2022

10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Alingsås B xx-xx
11:40 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Töreboda B xx-xx
11:40 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Skara B xx-xx
11:40 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Götene B xx-xx
11:40 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Falköping C xx-xx

OMGÅNG  16  TORSDAG  31  MARS  2022

10:00 Happy Bowl Skara Skara B-Skövde AIK B xx-xx
10:00 Mariestads Bowlingcenter Töreboda B-Mariestad C xx-xx
11:40 Bowlingstället Falköping Falköping C-Tidaholm C xx-xx
11:40 Arena Bowl Götene Götene B-Alingsås B xx-xx
11:40 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Herrljunga B xx-xx

OMGÅNG  17  TORSDAG  14  APRIL  2022

10:00 Mörlanda Bowlingcenter Herrljunga B-Mariestad C xx-xx
10:00 Hjo Bowlingcenter Hjo B-Götene B xx-xx
10:00 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Skövde AIK B xx-xx
11:40 Happy Bowl Skara Skara B-Falköping C xx-xx
13:20 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Töreboda B xx-xx

OMGÅNG  18  TORSDAG  28  APRIL  2022

10:00 Forshallen Tidaholm Tidaholm C-Herrljunga B xx-xx
13:20 Bowlingcenter Mariestad Mariestad C-Götene B xx-xx
10:00 Ten Lanes Skövde Skövde AIK B-Falköping C xx-xx
11:40 Stures Bowling Alingsås Alingsås B-Hjo B xx-xx
11:40 Happy Bowl Skara Skara B-Töreboda B  




Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
SPONSORER
VI SPONSRAR VÄSTGÖTA-SERIEN

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2021-06-11
Besökare
102498
Genereringstid
0,0273 sekunder