FIF Herrar 2021 - King, Krig, Kärlek!  

Statistik genom alla tider

  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Gula k  Röda k 
1Rickard Hamner262115491641237
2Lars Sunnfors2811133314690
3Fredrik Löfgren368103381416422
4Jonas Gustafsson24999311301840
5Mattias Nyman203784011841
6Per-Jonas Karlin-Olsson1447131102140
7Fredrik Hammar5952052014
8Johan Viklund2014826741726
9Christoffer Nilsson Ihrén (aktiv)8546226850
10Johan Eriksson363603610
11Marcus Olofsson80340341111
12Mathias Björch15934175131
13Nicklas Wigen16832104290
14Lars Ramström323103161
15Patrik Lindgren513033370
16Christoffer Sjöstedt772902924
17Örn Hjartarsson422602624
18Anders Engström6026026637
19Viktor Andersson229261541233
20Tommy Einarsson15423113497
21Fredrik Svärd752202259
22Patrik Lindgren332202200
23Dennis Grönlund23421122234
24Fredrik Gregorsson5120234300
25Jesper Andersson8620133360
26Niklas Andersson401972690
27Majeed Saeedi (aktiv)421982720
28Pontus Moberg8818325050
29Anton Hybrink401692510
30Kim Eriksson2615223721
31Markus Jonsson841462010
32Marcus Ågren91301300
33Robin Nordström401372010
34Anton Olofsson (aktiv)5813518100
35Patrik Lindgren491321520
36Jonas Isaksson221201201
37Rebuar Bedri241251731
38Kristoffer Henriksson371261882
39Daniel Sunding11312113161
40Joel Portinsson571211310
41Micke Sandin241292100
42Per Persson261251720
43Henrik Lööf391241610
44Bobo Sollander161101110
45Oskar JohnsSon111141510
46Patrik Henriksson81181900
47Phakphum Phulsawat 471131440
48Emil Lindblom7510223230
49Andreas Roos (aktiv)9310112120
50André Larsson3510313101
51Andreas Englund (aktiv)201031320
52Christoffer Gärdin24941300
53Artin Katouzian2890900
54Felix Nordström75931210
55Nicklas Thelin93981780
56Anders Willson39808042
57Andreas Eriksson (aktiv)70881610
58Carl Panoncillon (aktiv)17821000
59Leo -LH- Hansson9570760
60Jakob Melander1870781
61Reza Akhlagi2170700
62Johan Ericson1160600
63Tony Edström Olsson28651120
64Jon Jonze48505436
65Per-Mårten Jonsson59505236
66Victor Gahnström65516422
67Pierre Borg1350510
68Andreas Moberg64571240
69John Lindestig2652730
70Oskar Hjerne Sundbaum3040400
71Karl Ramberg754041127
72Nivaldo Santos Da Silva13404234
73Gabirou - GC -740410
74Jon Jonze1943730
75Simon Norling940400
76Joel Lundström (aktiv)11843770
77Sami Talsi (aktiv)1842640
78Mattias Björch1930300
79Daniel Olofsson573121510
80Joakim Hellström3030330
81Kalle Sundqvist4634750
82Marcus Jonsson (aktiv)1230300
83Wille Ödmark (aktiv)1932510
84Salim Haglund1530320
85Bobo Sollander620230
86Leo Hansson27202039
87Daniel Landén1520210
88Vitor Lecciolle420200
89Romario Da Silva1020230
90Tobias Björch7422400
91Sebastian Vargas Näs2321310
92Magnus Björkegren120200
93Douglas Rasteby3920200
94Erik Lundkvist64257171
95André Larsson522430
96Marcus Olofsson1720240
97Victor Larsson4627951
98Björn Magnusson1010110
99Kim Byström610100
100Kristian Roskar110100
101Joao Paulo de Jesus9101238
102Björn Hamberg -BH-1210150
103Oskar Hjerne Sundbaum1410110
104Elis Alriksson2611250
105Henrik Granberg1810110
106Oskar Hjerne Sundbaum1212300
107Linus Ferm4810151
108Albin Andersson3613420
109Glenn Taftö410100
110Fatih Tuncer510100
111Karl Ramberg2010140
112Fredrik Hammar510100
113Klas Österlind6113470
114  (aktiv)71156140
115Gabriel Leding20191020
116Antonio Campeanu3211210
117Peter Tegnhed (aktiv)3815640
118Filip Lindgren1213400
119Martin Barsom411200
120Johan Risselborn3000019
121test test2000000
122test test2000000
123Pierre Borg700010
124Johan Risselborn900000
125Johan Bringsås2900010
126Fredrik Lehman1000010
127Jimmy Carlsson62000142
128David Edholm1000000
129Christoffer Ihrén Nilsson200000
130Emil Dalesten200000
131Anders Persson100000
132Mattias Nyman502200
133Marcus Ågren4500000
134Joakim Jansson300000
135Nicklas Wigen300000
136Jacob Granholm100000
137Viktor Gahnström200000
138Mohammad Reza Gholamy2600010
139Anders Rahm1400000
140Simon Olsson1000010
141Karl Truedsson3700001
142Niclas Engström800000
143Andreas Olofsson500000
144Reza Akhlaghi1300000
145Alan Al-Kadhi100000
146Niklas Ekstrand500000
147Anton Eurenius100000
148Simon Svaleryd1900000
149David Nordman1200000
150Denniz Stålbring2300000
151Erik Lundin1100000
152Alexander Gimring700000
153Robert Berg200000
154August Pettersson400000
155Roholla Mohammadi100000
156Niclas Engström1600000
157Björn Hamberg1102210
158Daniel Ramsin000000
159Martin Larsson100000
160Andreas Moberg1400000
161Daniel Kjelsson100000
162Johan Andersson5801111
163Mathias Cortes Rico1600000
164Zakaria Zerroug Strömstedt1100030
165Fredrik Johansson300000
166Andreas Hjalmarsson4101130
167Pär Ekholm800000
168Ulf Rönnberg700000
169Erik Lundin300021
170Leo Matti Hansson 300000
171Jimmy Carlsson100000
172Dennis Grönlund (aktiv)13301100
173Niclas Olander2701130
174Mergim Krasniq000000
175Igor Murengerantwari000000
176Patrik Nord3901140
177Hugo Stalder1601100
178Carl Larsson000000
179Peter Tegnhed100000
180Victor Bodén000000
181Milton Melin000000
182Majd Ramadan000000
183Mohammad Heydari000000
184Erik Svelander000000
185Abdifitah Afrah000000
186Oliver Lundström000000
187Soroosh Jalaei600000
188Oskar Hultberg000000
189Andreas Roos000000
190Rasmus Eriksson8606620
191Dennis Sandström000000
192Martin Johansson200000
193 000000
194Peter Tegnhed000000
195Douglas Rasteby000000
196Edvin Olsson000000
197Mergim Krasniq000000
198Viktor Westman000000
199Amanullah Nabizada000000
200Abdifitah Afrah000000
201Mohammad Rafi Alizade000000
202Viktor Westman000000
203Nils Karlsson000000
204Emil Lindblom400010
205Ludvig Sundström000000
206Oskar Holmsten2100000
207Camilio Hernandez000000
208Mattias Jonsson701110
209Alfonso Santos Da Cruz Edfelt1100000
210Oscar Persson1200000
211Pontus Nowén600000
212Niclas Olander801100
213Fredrik Karlsson (aktiv)2300000
214Fredrik Löfgren400010
215Victor Åström (aktiv)1800021
216Tobias Viklund (aktiv)1000010
217Nils Tander Sjödin000000
218Jocke Bergström000000
219Edvin Olsson (aktiv)1700000
220Calle Eriksson000000
221Edvin Olsson000000
222Alvin Westin (aktiv)200000
223Jens Andersson (aktiv)000000
224Filip Englund (aktiv)000000
225Elias Sylla Sundin (aktiv)000000
226Joel Eriksson (aktiv)000000
227Sebastian Rolandsson (aktiv)000000
228Said Hossini (aktiv)000000
Målvakter GP GA GAA Nollor
Jimmy Carlsson33471,424
Karl Truedsson1000
Andreas Olofsson0000
Johan Andersson37982,656
Pär Ekholm51020
Ulf Rönnberg28321,148
Dennis Grönlund (aktiv)1171821,5628
Martin Johansson0000
Edvin Olsson0000
Oskar Holmsten461,51
Camilio Hernandez0000
Pontus Nowén0000
Fredrik Karlsson (aktiv)1001
Edvin Olsson0000
« Tillbaka
Meny
Tjäna pengar
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Stöd Frösö IF fotboll
Sponsorer







Instagram Frösö IF herr
Frösö IF Herrar (@frosoifherr) • Foton och videoklipp på Instagram
Information
Senast uppdaterad
2021-04-21
Besökare
412225
Genereringstid
0,1875 sekunder