Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tis 8/4-1419:45 Träningsmatch Värmdö-Farsta BJ Ekhallen -
Tis 1/4-1419:45 Träningsmatch Värmdö-Flemingsberg BJ Ekhallen -
Lör 15/3-1417:30 Träningsmatch Värmdö-Haninge Ekhallen 5-2
Lör 8/3-1417:30 Träningsmatch Värmdö-Spånga Ekhallen 3-3
Sön 23/2-1411:00 Allettan Norrtälje BJ-Värmdö BJ Norrtälje -
Ons 19/2-1419:00 Allettan Värmdö BJ-Åkers BJ Ekhallen -
Lör 15/2-1419:15 Allettan Värmdö BJ- Täby BJ Ekhallen -
Tors 13/2-1420:30 Mitt i Segeltorp -Värmdö Segeltorp -
Tors 13/2-1419:30 Allettan Gnesta BJ-Värmdö BJ Gnesta Ishall -
Tis 11/2-1418:45 Mitt i Värmdö-Huddinge Ekhallen -
Sön 9/2-1417:45 Allettan Värmdö BJ-Haninge BJ Ekhallen -
Lör 8/2-1416:45 Mitt i Värmdö-Boo Ekhallen 5-2
Fre 7/2-1420:30 Mitt i Täby-Värmdö Tibble hallen -
Ons 5/2-1419:00 Allettan Hammarby BJ-Värmdö BJ Zinken -
Sön 2/2-1417:45 Allettan Värmdö BJ-Vallentuna BJ Ekhallen -
Lör 1/2-1416:00 Mitti Cup Värmdö-Nacka Ekhallen 9-1
Tors 30/1-1420:00 Mitt i Värmdö-Enköping Ekhallen 8-5
Ons 29/1-1420:15 Allettan Värmdö BJ-Nortälje BJ Ekhallen -
Sön 26/1-1414:30 Allettan Åker/Strängnäs BJ-Värmdö BJ Åkers Ishall -
Lör 25/1-1416:50 Mitti Cup Åker/Strängnäs-Värmdö Strängnäs Ishall -
Ons 22/1-1420:30 Allettan Täby BJ-Värmdö BJ Tibble hallen -
Sön 19/1-1417:45 Allettan Värmdö BJ-Gnesta BJ Ekhallen -
Tis 14/1-1420:00 Allettan Haninge BJ-Värmdö BJ Torvalla -
Sön 12/1-1416:15 Allettan Värmdö BJ-Hammarby BJ Ekhallen -
Lör 11/1-1417:00 Mitti Cup Nacka-Värmdö Nacka 2-4
Tors 9/1-1419:40 Allettan Vallentuna BJ-Värmdö BJ Vallentuna Ishall -
Ons 8/1-1420:15 Mitti Cup Värmdö-Spånga Ekhallen 2-5
Mån 6/1-1420:30 Mitti Cup Boo-Värmdö Björknäs Ishall 1-0
Lör 28/12-1317:45 pbM Challange Lörenskog-Värmdö Ekhallen -
Lör 28/12-1314:45 pbM Challange Värmdö-Mariestad Ekhallen 7-2
Lör 28/12-1308:30 pbM Challange Värmdö-Linköping Ekhallen 4-2
Fre 27/12-1313:30 pbM Challange Värmdö-Haninge Ekhallen 7-1
Fre 27/12-1309:00 pbM Challange Värmdö-Nacka Ekhallen 3-1
Sön 22/12-1318:30 Mitti Cup Huddinge-Värmdö Huddinge -
Lör 21/12-1315:30 Mitti Cup Värmdö-SDE Ekhallen -
Sön 15/12-1315:30 Mitti Cup SDE-Värmdö Stocksund 5-6
Ons 11/12-1318:15 Mitti Cup Värmdö-Haninge Ekhallen 2-3
Sön 8/12-1314:30 Mitti Cup Värmdö-SSK Ekhallen 4-5
Lör 7/12-1316:15 Mitti Cup Värmdö-Boo Ekhallen 2-4
Lör 30/11-1315:30 Mitti Cup Värmdö-Almtuna Ekhallen 1-2
Ons 27/11-1320:00 Mitti Cup Åker/Strängnäs-Värmdö Strängnäs Ishall 9-6
Lör 23/11-1314:15 Mitti Cup Värmdö-Djurgården Ekhallen 4-5
Ons 20/11-1320:15 Mitti Cup Värmdö-Täby Ekhallen 3-8
Mån 18/11-1320:15 DM Värmdö-Boo Ekvallen 3-4
Lör 16/11-1316:00 Mitti Cup SSK-Värmdö AXA 3-6
Ons 13/11-1318:15 Mitti Cup Värmdö-Nacka Ekhallen 8-3
Lör 9/11-1318:35 Mitti Cup Spånga-Värmdö IVT Hallen 4-5
Sön 27/10-1315:30 Mitti Cup Haninge-Värmdö Torvalla 3-0
Ons 23/10-1320:15 Mitti Cup Värmdö-Huddinge Ekhallen 5-6
Lör 19/10-1314:15 Mitti Cup Almtuna-Värmdö Gränbyhallen 7-0
Ons 16/10-1319:00 Mitti Cup Värmdö-Åkers/Strängnäs Ekhallen 5-3
Sön 13/10-1318:30 Mitti Cup DIF-Värmdö Mälarhöjdens Ishall 6-3
Fre 11/10-1320:30 Mitticupen Täby-Värmdö Tibble hallen 12-1
Tis 1/10-1319:30 Träningsmatch Huddinge Värmdö Huddinge 9-4
Lör 14/9-1315:00 Träningsmatch Värmdö-Spånga Ekvallen -
Sön 8/9-1317:15 Träningsmatch Värmdö-Nacka Ekvallen 3-5
Tis 27/8-1319:45 Träningsmatch Värmdö-Huddinge Ekhallen 3-1
Sön 25/8-1316:00 Träningsmatch Värmdö-Viggbyholm Ekvallen 7-1
Tors 2/5-1318:30 Träningsmatch Viggbyholm-Värmdö Viggbynäs 4-5
Sön 14/4-1312:30 Leksand Young Stars Semi Värmdö-Koo-Koo(Fin) Leksand 3-1
Sön 14/4-1311:15 Leksand Young Stars Värmdö-Norge Leksand 3-3
Lör 13/4-1321:15 Leksand Young Stars Värmdö-Flemingsberg Leksand 4-2
Lör 13/4-1313:45 Leksand Young Stars Värmdö-Enköping Leksand 5-6
Lör 13/4-1308:45 Leksand Young Stars Värmdö-Koo-Koo (FIN) Leksand 2-0
Fre 12/4-1315:00 Leksand Young Stars Leksand-Värmdö Leksand 2-2
Fre 12/4-1310:00 Leksand Young Stars Väsby-Värmdö Leksand 1-1
Tors 11/4-1320:00 Leksand Young Stars Värmdö-Karhu-Kissat (Fin) Leksand 1-0
Tors 11/4-1315:00 Leksand Young Stars Lidingö - Värmdö Leksand 1-1
Sön 31/3-1315:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Huddinge Spånga 1-6
Sön 31/3-1311:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Juki Pumas (Fin) Spånga 8-2
Sön 31/3-1309:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Farsta Spånga 6-2
Lör 30/3-1312:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-SDE Spånga 3-5
Lör 30/3-1309:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Älta Spånga 2-1
Fre 29/3-1314:00 Stockholm Hockey Cup Jyki Tigers (FIN)-Värmdö Farsta 0-25
Fre 29/3-1312:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Farsta 97 Farsta 7-0
Fre 29/3-1308:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Älta Farsta 4-1
Tors 28/3-1319:00 Stockholm Hockey Cup Värmdö-Karhu-Kissat (Fin) Farsta 6-0
Tors 28/3-1316:00 Stockholm Hockey Cup Farsta-Värmdö Farsta 1-8
Tis 19/3-1320:00 Kval Älta-Värmdö Älta 1-6
Fre 15/3-1320:00 Kval Älta-Värmdö Älta 1-4
Sön 10/3-1312:15 Kval Värmdö-Älta Ekhallen 0-3
Tis 5/3-1319:45 Mitti cupen slutspel Värmdö-SDE Ekhallen 2-7
Sön 24/2-1315:00 J18 Allettan Region Öst Segeltorp J18-Värmdö Segeltorp 2-3
Ons 20/2-1319:30 Mitti cupen slutspel Nyköping-Värmdö Rosvalla 0-6
Tors 14/2-1320:30 Mitticupen Täby - Värmdö Tibble Hallen 10-1
Lör 9/2-1314:15 Mitticupen Värmdö -Väsby Ekhallen 6-2
Tis 5/2-1318:45 Mitti Cup Värmdö-Boo Ekvallen 0-1
Fre 1/2-1319:30 Mitticupen Lidingö - Värmdö Danske Bank HAll 2-7
Lör 26/1-1314:15 Mitticupen Värmdö - Spånga Ekhallen 2-4
Sön 20/1-1315:00 Mitticupen SDE - Värmdö Tigerbalsamhallen 5-1
Ons 16/1-1319:15 Mitticupen Värmdö - Almtuna Ekhallen 1-1
Lör 12/1-1317:15 Mitticupen Värmdö - Täby Ekhallen 4-7
Fre 4/1-1314:00 pb.M Challange Final Forshaga-Värmdö Ekvallen 5-3
Fre 4/1-1309:30 pbM Challange Värmdö-Spånga Ekhallen 4-1
Tors 3/1-1313:30 pbM Challange Värmdö-Täby Ekhallen 1-2
Tors 3/1-1308:00 pbM Challange Värmdö-Lidingö Ekhallen 2-2
Ons 2/1-1317:15 pbM Challange Värmdö-Flemingsberg Ekhallen 8-5
Sön 16/12-1215:45 DM Värmdö97-Huddinge97 Ekhallen -
Ons 12/12-1219:15 Mitticupen Värmdö - Lidingö Ekhallen 9-1
Sön 9/12-1215:05 Mitticupen Spånga - Värmdö IVT-Hallen 9-1
Tors 6/12-1219:45 Mitticupen Värmdö - SDE Ekhallen 0-2
Sön 2/12-1210:45 Mitticupen Almtuna - Värmdö Gränbyhallen 6-2
Sön 25/11-1217:30 Mitticupen Täby - Värmdö Tibble Hallen 6-0
Tors 22/11-1218:30 Mitticupen Värmdö - Väsby Ekhallen 6-1
Lör 17/11-1216:45 Mitticupen Boo - Värmdö Björknäs Ishall 2-3
Sön 11/11-1215:00 Mitticupen Lidingö - Värmdö Danske Bankk Hall 3-4
Ons 7/11-1218:30 Mitticupen Värmdö - Spånga Ekhallen 1-3
Sön 4/11-1217:00 Farsta Hockey Games Final Värmdö-Flemingsberg Farsta 4-2
Sön 4/11-1209:30 Farsta Hockey Games Semifinal Värmdö-Hammarö Farsta 4-2
Lör 3/11-1216:00 Farsta Hockey Games Värmdö-Lörenskog Farsta 7-0
Lör 3/11-1210:00 Farsta Hockey Games Värmdö-Viggbyholm Farsta 4-2
Fre 2/11-1216:00 Farsta Hockey Games Yaroslav-Värmdö Farsta 1-4
Tors 25/10-1219:00 Mitticupen SDE - Värmdö Tigerbalsamhallen 7-0
Sön 21/10-1215:45 Mitticupen Värmdö - Almtuna Ekhallen 1-3
Fre 19/10-1219:00 Träningsmatch Boo-Värmdö Björknäs 1-3
Sön 14/10-1215:10 STL Final Huddinge-Värmdö Allhallen Skå 2-3
Fre 12/10-1220:30 Träningsmatch Värmdö98-Värmdö 97 Ekvallen 8-1
Ons 10/10-1219:00 Träningsmatch Lidingö-Värmdö Fonder Hallen 1-4
Sön 7/10-1216:00 Final Länscupen Forshaga-Värmdö Hallsberg 4-3
Sön 7/10-1211:00 Länscupen Kumla-Värmdö Hallsberg 1-4
Lör 6/10-1217:00 Länscupen Värnamo-Värmdö Örebro 2-3
Lör 6/10-1213:00 Länscupen Värmdö-Örebro Örebro 6-2
Lör 6/10-1208:30 Länscupen Värmdö-Väsby Örebro 6-1
Fre 5/10-1219:30 Länscupen Nyköping-Värmdö Örebro 2-2
Fre 5/10-1217:00 Länscupen Lidköping-Värmdö Örebro 0-4
Sön 30/9-1214:30 STL Huddinge-Värmdö Huddinge 1-1
Tis 25/9-1219:45 STL Almtuna-Värmdö Uppsala 2-1
Lör 22/9-1216:00 STL Mälarö97-Värmdö97 Allhallen -
Tis 18/9-1221:00 STL Viggbyholm-Värmdö Hägernäs 4-4
Sön 16/9-1215:30 Täby Trophy Final Värmdö - Huddinge Tibblehallen 3-1
Sön 16/9-1208:30 Täby Trophy Värmdö-Flemingsberg Tibble hallen 4-2
Lör 15/9-1215:30 Täby Trophy Huddinge-Värmdö Tibble hallen 2-2
Lör 15/9-1211:45 Täby Trophy Värmdö-Älta Tibble hallen 3-3
Fre 14/9-1220:15 Täby Trophy Värmdö-Täby Tibble hallen 5-3
Sön 9/9-1213:15 STL Värmdö-Älta Ekvallen 5-1
Lör 8/9-1219:15 STL värmdö 97- Flemingingsberg 97 Ekvallen -
Tis 4/9-1218:30 STL Segeltorp-Värmdö Segeltorp 1-2
Sön 2/9-1209:30 Träningsmatch Värmdö-Flemingsberg Ekvallen 3-3
Lör 25/8-1215:45 Träningsmatch Värmdö-Haninge Ekvallen 3-0
Sön 19/8-1217:00 Träningsmatch Haninge-Värmdö Torvalla Haninge 2-2
Lör 14/4-1217:00 Cup Värmdö-Älta Älta 5-1
Lör 14/4-1209:50 Cup Boo-Värmdö Älta 1-7
Sön 1/4-1213:00 Cup Värmdö - Hudiksvall (final) Farsta 3-1
Sön 1/4-1211:00 Cup Värmdö-Hudiksvall Farsta 2-1
Lör 31/3-1217:00 Cup Värmdö-Pingviinit Farsta 3-1
Lör 31/3-1215:00 Cup Vita Hästen-Värmdö Farsta 0-1
Lör 31/3-1211:00 Cup Söderhamn/Ljusne-Värmdö Farsta 0-5
Lör 31/3-1208:00 Cup Farsta-Värmdö Farsta 0-3
Ons 28/3-1219:15 Träningsmatch Älta-Värmdö Älta 1-6
Sön 25/3-1214:00 pbM Challange Värmdö-Älta Ekhallen 5-2
Sön 25/3-1210:00 pbM Challange Värmdö-Spånga Ekhallen 3-3
Lör 24/3-1217:55 pbM Challange Värmdö-Södertälje Ekhallen 3-3
Lör 24/3-1213:35 pbM Challange Värmdö-Huddinge Ekhallen 2-3
Lör 24/3-1208:00 pbM Challange Värmdö-Mörrum Ekhallen 3-2
Ons 21/3-1220:00 Träningsmatch Boo - Värmdö Björknäshallen 2-2
Lör 17/3-1217:50 Cup Final Värmdö - Åkers Styckebruk Åkers Styckebruk 2-1
Lör 17/3-1211:30 Cup Värmdö-Nacka Åkers Styckebruk 3-2
Lör 17/3-1209:30 Cup Lidingö-Värmdö Åkers Styckebruk 2-6
Ons 14/3-1218:30 Kval Värmdö-Segeltorp Ekhallen 7-0
Tors 8/3-1220:00 Kval Segeltorp-Värmdö Segeltorphallen 4-6
Lör 3/3-1216:00 Träningsmatch Farsta-Värmdö Farsta 3-8
Tors 23/2-1218:30 Mitti cupen slutspel Södertälje SK1 - VHC Telgerinken 5-2
Tors 16/2-1219:45 Mitt i 97 Värmdö 97- Katrineholm 97 Ekvallen -
Ons 15/2-1220:00 Mitti Cup Göta-Värmdö Stora Mossen 0-6
Lör 11/2-1216:45 Mitti Cup Värmdö-Täby Ekhallen 0-5
Sön 5/2-1214:15 Mitt i 97 Värmdö 97- Nynäshamn 96/97 Ekhallen -
Lör 4/2-1214:00 Mitti Cup Lidingö-Värmdö Danske Bank Hallen 0-2
Sön 29/1-1214:30 Mitt i 97 Värmdö 97 - Saltis 96/97 Ekvallen -
Lör 28/1-1215:00 Mitti Cup Väsby-Värmdö Vilundaparken 4-2
Sön 22/1-1213:30 Mitt i 97 Flemingsberg 97- Värmdö 97 Visätra -
Lör 21/1-1215:30 Mitti Cup Värmdö-SDE Ekhallen 2-2
Ons 18/1-1218:30 Mitti Cup Värmdö-Spånga Ekrinken 2-3
Sön 15/1-1215:45 Mitti Cup Almtuna-Värmdö Gränbyhallen Uppsala -
Ons 11/1-1219:30 Mitt i 97 Farsta 97-Värmdö 97 Farsta -
Lör 7/1-1217:15 Mitti Cup Värmdö-Wings Ekrinken -
Tis 20/12-1119:45 Mitti Cup Värmdö-Lidingö Ekhallen -
Lör 17/12-1114:10 Mitti Cup DIF-Värmdö Mälarhöjden -
Lör 10/12-1116:45 Mitti Cup Värmdö-Göta Ekhallen -
Sön 4/12-1114:00 Mitt i 97 Nynäs 97-Värmdö97 Nynäshamn -
Lör 3/12-1120:30 Mitti Cup Täby-Värmdö Tibble Hallen -
Tors 1/12-1118:30 Mitti Cup Värmdö-Lidingö Ekhallen -
Sön 27/11-1116:15 Mitt i 97 Saltsjöbaden 97-Värmdö 97 Saltis -
Lör 26/11-1115:30 Mitti Cup Värmdö-Väsby Ekvallen -
Sön 20/11-1111:45 Mitt i 97 Värmdö97-Flemingsberg 97 Ekhallen -
Lör 19/11-1115:30 Mitti Cup SDE-Värmdö Stocksund -
Tors 17/11-1120:05 Mitti Cup Spånga-Värmdö IVT Hallen Spånga -
Tis 15/11-1120:00 Mitt i 97 Värmdö 97-Tullinge 97 Ekhallen -
Sön 13/11-1117:10 Mitt i 97 Järna 97-Värmdö97 Järna ishall -
Lör 12/11-1114:15 Mitti Cup Värmdö-Almtuna Ekvallen -
Fre 11/11-1119:45 Mitt i 97 Värmdö 97-Farsta 97 Ekhallen -
Sön 6/11-1111:30 Lux Cup Värmdö-SDE Älta 1-3
Lör 5/11-1110:00 Lux Cup Värmdö-Boo Älta 3-2
Fre 4/11-1120:00 Lux Cup Huddinge-Värmdö Älta 1-1
Fre 4/11-1115:30 Lux Cup Värmdö-Viggbyholm Älta 6-0
Ons 26/10-1119:00 Mitti Cup Wings-Värmdö Pingbackshallen 3-5
Sön 23/10-1112:15 Mitti Cup Värmdö-DIF Ekvallen 3-4
Fre 14/10-1119:00 Träningsmatch Haninge-Värmdö Torvalla 3-1
Lör 8/10-1107:00 97 Cup Katrineholm 97 Cup -
Mån 3/10-1119:00 STL SSK-Värmdö Scaniarinken 2-3
Fre 30/9-1118:30 STL Segeltorp-Värmdö Segeltorphallen 4-7
Lör 24/9-1120:50 Cup Värnamo-Värmdö Nässjö 4-0
Lör 24/9-1116:10 Cup Linköping-Värmdö Nässjö 4-1
Lör 24/9-1111:30 Cup Frölunda-Värmdö Nässjö 0-1
Lör 17/9-1115:45 STL Värmdö-Älta Ekvallen 3-7
Lör 10/9-1117:00 STL Huddinge-Värmdö Huddinge 4-3
Fre 2/9-1118:30 Träningsmatch Värmdö-Göta Ekvallen 5-0
Sön 28/8-1110:45 Träningsmatch Värmdö-Lidingö Ekvallen 0-5
Lör 23/4-1114:40 Hexi Riihiranta Slutspel-Värmdö Helsingfors -
Lör 23/4-1111:50 Hexi Riihiranta Kalpa-Värmdö Helsingfors -
Lör 23/4-1108:55 Hexi Riihiranta Kärpet-Värmdö Helsingfors -
Fre 22/4-1115:45 Hexi Riihiranta Tuto-Värmdö Helsingfors -
Fre 22/4-1112:50 Hexi Riihiranta IFK Helsinki-Värmdö Helsingfors -
Lör 16/4-1114:30 Cup Värmdö-Nacka Spånga 3-2
Lör 16/4-1110:30 Cup Värmdö-Djurgården Spånga 2-4
Lör 2/4-1112:20 97 Cup Värmdö97-Hokkarit Ekhallen -
Lör 2/4-1108:00 97 Cup Värmdö97-SSK Ekhallen -
Sön 20/3-1118:30 Cup Spånga-Värmdö Spånga 4-5
Sön 20/3-1113:00 Cup Värmdö-Huddinge Spånga 5-6
Sön 20/3-1110:30 Cup Värmdö-Linköping Spånga 1-5
Lör 12/3-1110:30 Mitt i Cupen Kvart SDE-Värmdö Salems Ishall 7-0
Tis 8/3-1118:15 Mitti Cup Värmdö-Wings Ekhallen 3-2
Sön 6/3-1115:00 Träningsmatch Värmdö-Haninge Ekhallen 5-1
Tors 24/2-1119:30 Mitt i Cup omg 2 Västerhaninge-Värmdö Torvalla B-Hall 1-6
Fre 18/2-1119:30 Mitt i cupen S Wings-Värmdö Pinbacks Hallen 1-8
Ons 16/2-1119:00 Mitt i 97 Haninge 97-VHC 97 Torvalla IP -
Sön 13/2-1116:00 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Sollentuna Ekrinken 11-3
Sön 13/2-1110:30 Mitt i cupen S Värmdö-Lidingö Ekvallen 7-5
Lör 12/2-1115:30 Mitt i cupen S Värmdö HC-Lidingö Ekhallen 12-0
Tors 10/2-1118:45 Mitt i cupen S Värmdö-Wings Ekhallen 6-1
Ons 9/2-1118:45 Mitt i 97 Boo97-Värmdö97 Björknäs -
Lör 5/2-1116:35 Mitt i Cupen M Spånga-Värmdö HC IVT Hallen 1-8
Lör 5/2-1112:00 Mitt i 97 Nacka 97- VHC 97 Nacka Ishall -
Tors 3/2-1119:30 Mitt i cupen S Almtuna-Värmdö Gränby Hallen 2-2
Ons 2/2-1118:30 Mitt i 97 VHC 97- Ekerö 97 Ekvallen -
Sön 30/1-1116:00 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Göta Ekhallen 6-3
Sön 30/1-1113:00 Mitt i cupen S Värmdö-DIF Ekrinken 4-3
Tors 27/1-1118:30 Mitt i cupen S AIK-Värmdö Ritorp 3-5
Ons 26/1-1118:30 Mitt i 97 VHC 97-Skå 97 Ekvallen -
Sön 23/1-1116:00 Mitt i Cupen M Ekerö-Värmdö Hc Vikinga Hallen 4-6
Sön 23/1-1112:15 Mitt i cupen S Värmdö-Göta Ekvallen 2-3
Fre 21/1-1118:00 Mitt i 97 Hanviken-VHC 97 Fontanahallen -
Tors 20/1-1119:15 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Älta Ekvallen 3-6
Sön 16/1-1118:00 Mitt i Cupen M Solna-Värmdö HC Ritorp 2 3-4
Sön 16/1-1117:00 Mitt i cupen S SDE-Värmdö ÖEBhallen 9-1
Lör 15/1-1114:15 Mitt i 97 Värmdö97-Haninge Ekvallen -
Fre 14/1-1118:30 Mitt i 97 Nynäshamn97-Värmdö97 Folketshall -
Tors 13/1-1118:30 Mitt i cupen S Värmdö-Spånga Ekvallen 3-4
Ons 12/1-1118:00 Mitt i Cupen M Sollentuna-Värmdö HC Sveab Anex 3-3
Mån 10/1-1118:15 Mitt i 97 Värmdö97-Nacka97 Ekvallen -
Sön 9/1-1112:15 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Spånga Ekvallen 3-4
Sön 9/1-1111:00 Mitt i cupen S Täby-Värmdö Tibblehallen 4-2
Mån 3/1-1119:30 Almtuna Slutspel Värmdö-TPS Åbo Uppsala 6-0
Mån 3/1-1113:30 Almtuna Cup Värmdö-Timrå B Hallen 5-2
Mån 3/1-1108:00 Almtuna Cup Värmdö-TPS Åbo A Hallen 2-2
Sön 2/1-1119:30 Almtuna Cup Värmdö-Älta B-Hallen 4-2
Sön 2/1-1117:00 Almtuna Cup Värmdö-Mora B Hallen 1-2
Sön 2/1-1114:15 Almtuna Cup Värmdö-Vallentuna C Hallen 5-0
Sön 2/1-1111:45 Almtuna Cup Värmdö-Nacka C Hallen 1-3
Sön 19/12-1017:45 Mitt i cupen S Värmdö-Väsby Ekvallen 8-4
Sön 19/12-1013:00 Mitt i Cupen M Göta-Värmdö HC Stora Mossen 1-4
Lör 18/12-1016:30 Mitt i 97 Ekerö97-Värmdö97 Vikingahallen
Ons 15/12-1018:15 Mitt i 97 Värmdö97-B0097 Ekvallen -
Tis 14/12-1019:00 Mitt i Cupen M Lidingö-Värmdö HC D F Hallen 2-9
Sön 12/12-1013:30 Mitt i cupen S Lidingö-Värmdö Danske BankHallen 1-10
Sön 12/12-1011:45 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Ekerö EkHallen 5-1
Lör 11/12-1015:00 Mitt i 97 Skå97-Värmdö97 Allhallen -
Lör 4/12-1014:15 Mitt i 97 Värmdö 97-Hanviken 97 Ekvallen -
Tors 2/12-1020:00 Mitt i Cupen M Älta-Värmdö HC Ältahallen 3-4
Sön 28/11-1017:45 Mitt i cupen S Värmdö-Almtuna Ekvallen 1-5
Sön 28/11-1010:30 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Solna Ekrinken 13-0
Fre 26/11-1019:45 Mitt i 97 Värmdö97-Nynäshamn97 Ekvallen -
Tors 25/11-1018:15 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Sollentuna Ekrinken 9-2
Ons 24/11-1019:10 Mitt i cupen S DIF-Värmdö Myren 1-1
Sön 21/11-1015:05 Mitt i Cupen M Spånga-Värmdö HC IVT Hallen 2-2
Sön 21/11-1010:45 Mitt i cupen S Värmdö-AIK Ekhallen 16-0
Lör 20/11-1019:00 Mitt i 97 Nacka 97-Värmdö97 Nacka -
Tors 18/11-1019:35 Mitt i cupen S Spånga-Värmdö IVT Hallen 6-7
Tors 18/11-1018:15 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Göta Ekrinken 9-1
Sön 14/11-1011:00 Mitt i cupen S Göta-Värmdö Stora Mossen 3-6
Sön 14/11-1009:15 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Lidingö Ekhallen 10-2
Lör 13/11-1014:00 Mitt i 97 Värmdö97-Ekerö97 Ekvallen -
Fre 12/11-1018:00 Mitt i cupen S Värmdö-SDE Ekhallen 3-6
Tors 11/11-1019:00 Mitt i Cupen M Ekerö-Värmdö HC Vikingahallen 1-14
Tis 9/11-1018:45 Mitt i 97 Boo97-Värmdö97 Björknäs -
Sön 31/10-1016:00 Mitt i Cupen M Värmdö HC-Älta Ekrinken 12-2
Sön 31/10-1011:45 Mitt i cupen S Värmdö-Täby Ekhallen 1-3
Lör 30/10-1014:15 Mitt i 97 Värmdö97-Skå97 Ekvallen -
Sön 24/10-1016:30 Mitt i Cupen M Solna-Värmdö HC Ritorp Hall2 1-3
Sön 24/10-1012:30 Mitt i cupen S Väsby-Värmdö Vilunda hallen 4-6
Lör 23/10-1016:30 Mitt i 97 Hanviken97-VHC97 Tyresö Ishall -
Sön 10/10-1017:00 Skoda Cup Final Värmdö-SDE Myren 1-7
Sön 10/10-1013:30 Skoda Cup Semi Värmdö-Huddinge Myren 7-3
Lör 9/10-1020:00 Skoda Cup Värmdö-Segeltorp Myren 5-1
Lör 9/10-1014:00 Skoda Cup Färjestad-Värmdö Myren 1-3
Fre 8/10-1019:00 Skoda Cup Värmdö-Djurgården Myren 1-1
Fre 8/10-1016:00 Skoda Cup Göta-Värmdö Myren 2-2
Sön 3/10-1015:00 Länscupen 3 plats Värmdö-Linden Lindesberg 5-3
Sön 3/10-1009:45 Länscupen Värmdö-Kumla Lindesberg 1-2
Lör 2/10-1018:15 Länscupen Värmdö-Hammarö Lindesberg 6-1
Lör 2/10-1015:30 Länscupen Värmdö-Lidköping Lindesberg 7-2
Lör 2/10-1009:45 Länscupen Värmdö-LIF/GSK Lindesberg 3-0
Fre 1/10-1020:45 Länscupen Värmdö-Hällefors Lindesberg 18-0
Fre 1/10-1017:00 Länscupen Värmdö-Valbo Lindesberg 3-1
Lör 25/9-1015:30 Träningsmatch Värmdö-DIF Ekvallen 0-2
Sön 19/9-1010:10 B-Final Resport Värmdö-Kungälv Arvika 3-3
Lör 18/9-1019:40 B-Semi Resport Värmdö-EVU (Fin) Arvika 5-2
Lör 18/9-1014:40 B-Kvart Resport Värmdö-Forshaga Arvika 5-2
Fre 17/9-1019:25 Resport Värmdö-Färjestad Grums 4-3
Fre 17/9-1014:00 Resport Värmdö-Grums Grums 3-0
Fre 17/9-1010:45 Resport Värmdö-Jonstorp Grums 5-1
Tors 16/9-1021:30 Resport Värmdö-Värnamo Grums 4-0
Tors 16/9-1019:20 Resport Värmdö-Kungälv Grums 4-5
Tors 16/9-1016:05 Resport Värmdö-SDE Grums 1-7
Tors 16/9-1009:30 Resport Värmdö-Sparta Grums 3-2
Sön 12/9-1013:00 Träningsmatch Värmdö-Huddinge Ekvallen 4-6
Lör 11/9-1009:00 Träningsmatch DIF-Värmdö Tullinge 1-1
Sön 5/9-1013:30 Träningsmatch Segeltorp-Värmdö Segeltorp 2-11
Lör 28/8-1018:30 Träningsmatch Värmdö-Täby Rimbo 1-2
Lör 28/8-1015:30 Träningsmatch Värmdö-Hedemora Rimbo 2-2
Lör 28/8-1009:00 Träningsmatch Värmdö-Spånga Rimbo 2-0
Lör 21/8-1014:30 Träningsmatch Göta-Värmdö Stora Mossen 5-5
Sön 8/8-1014:00 Träningsmatch Flemingsberg-Värmdö Visättra 4-10
Fre 2/4-1018:30 pbM Challange Värmdö-Täby Ekvallen 3-0
Fre 2/4-1013:50 pbM Challange Värmdö-Jokerit Ekvallen 3-4
Fre 2/4-1009:10 pbM Challange Värmdö-Haninge Ekvallen 5-1
Sön 28/3-1011:00 Lions Värmdö-Spånga Lions 3-2
Lör 27/3-1018:30 Lions Värmdö-Nacka Lions 3-1
Lör 27/3-1015:00 Lions Värmdö-Chicago Select Lions 3-0
Fre 26/3-1018:00 Lions Strömsbro-Värmdö Björkängshallen A 2-5
Fre 26/3-1013:30 Lions EVU-Värmdö Björkängshallen A 3-2
Fre 26/3-1010:00 Lions DIF-Värmdö Björknängshallen A 4-2
Tors 25/3-1018:00 Lions Spirit of Chicago-Värmdö Björknäshallen A 1-5
Tors 25/3-1014:15 Lions SDE-Värmdö Björkängshallen A 4-2
Tors 25/3-1011:00 Lions Huddinge-Värmdö Björkängshallen A 3-3
Tis 9/3-1018:30 Mitt i Cupen Kvart SDE-Värmdö Enerbyberg IP 2-1
Sön 7/3-1012:15 Träningsmatch Värmdö-Spånga Ekvallen 4-2
Ons 24/2-1018:00 Mitti Cup Boo-Värmdö Björknäs 0-5
Sön 21/2-1017:30 Träningsmatch Värmdö-DIF Ekvallen 5-3
Ons 17/2-1018:00 Mitti Cup Värmdö - Södertälje 97 Ekhallen 4-0
Sön 14/2-1011:00 Mitti Cup Värmdö-Haninge Ekvallen 2-2
Tors 11/2-1019:00 Mitti Cup Saltis 97-Värmdö Saltsjöbadens Ip 5-6
Sön 7/2-1013:15 Mitti Cup Värmdö-Tullinge 97 Ekrinken 8-1
Lör 6/2-1012:30 Mitti Cup Huddinge-Värmdö Björkängshallen 1-3
Tors 4/2-1019:30 Mitti Cup Järna 97-Värmdö Ljungsbackens IP 1-2
Ons 3/2-1018:30 Mitti Cup Värmdö-Älta Ekvallen 4-2
Lör 30/1-1015:00 Mitti Cup Farsta 97- Värmdö FC Hallen 1-8
Tors 28/1-10 Mitti Cup INSTÄLLD Värmdö-SSK 97 Ekrinken -
Sön 24/1-1013:15 Mitti Cup Värmdö-M/B 97 Ekrinken 3-4
Lör 23/1-1016:00 Mitti Cup Nacka-Värmdö Nacka 2-2
Ons 20/1-1018:30 Mitti Cup Värmdö-Hanviken Ekvallen 3-1
Sön 17/1-1013:30 Mitti Cup Nacka 97 - Värmdö Nacka Ishall 1-2
Tors 14/1-1019:00 Mitti Cup Värmdö - Saltsjöbaden 97 Ekrinken 12-0
Ons 13/1-1019:00 Mitti Cup Haninge - Värmdö Torvalla IP 4-8
Sön 10/1-1014:15 Mitti Cup Tullinge 97-Värmdö SABIS Hallen 0-15
Lör 9/1-1015:45 Mitti Cup Värmdö-Huddinge Ekhallen 2-2
Ons 6/1-1012:00 B-Final Nacka Trophy Värmdö-IFK Helsingfors Nacka 2-1
Tis 5/1-1019:00 Semi Nacka Trophy Värmdö-Limhamn Nacka 5-3
Tis 5/1-1014:00 Kvart Nacka Trophy Värmdö-SDE Nacka 0-5
Tis 5/1-1010:30 Nacka Trophy Värmdö-Limhamn Nacka B-Hallen 2-3
Mån 4/1-1019:00 Nacka Trophy Värmdö-Helsingfors IFK Nacka A-Hallen 2-4
Mån 4/1-1014:00 Nacka Trophy Värmdö-Nacka Nacka A-Hallen 4-1
Mån 4/1-1011:00 Nacka Trophy Värmdö-Roslagen Nacka A-Hallen 4-0
Mån 4/1-1009:00 Nacka Trophy Värmdö-Nybro Nacka A-Hallen 2-2
Sön 20/12-0918:50 Mitti Cup Älta-Värmdö Älta 1-3
Sön 20/12-0913:15 Mitti Cup Värmdö-Järna 97 Ekvallen 9-2
Sön 13/12-0913:15 Mitti Cup Värmdö-Farsta 97 Ekrinken 6-6
Sön 13/12-0910:45 Mitti Cup Värmdö-Nacka Ekvallen 2-2
Fre 11/12-0918:00 Mitti Cup SSK 97-Värmdö Telgerinken 1-4
Tors 10/12-0919:00 Mitti Cup Hanviken-Värmdö FontanaHallen 1-5
Sön 6/12-0912:00 Mitti Cup M/B 97-Värmdö MB Hallen 0-11
Tors 3/12-0918:00 Mitti Cup Värmdö-Haninge Ekrinken 6-1
Sön 29/11-0914:00 Mitti Cup Värmdö-Nacka97 Ekvallen 1-4
Lör 28/11-0912:30 Mitti Cup Huddinge-Värmdö Björkängshallen 10-3
Tors 26/11-0919:00 Mitti Cup Saltis 97-Värmdö Saltsjöbadens IP 2-5
Ons 25/11-0918:30 Mitti Cup Värmdö-Älta Ekvallen 2-2
Lör 21/11-0913:15 Mitti Cup Värmdö-Tullinge 97 Ekrinken 15-0
Fre 20/11-0918:00 Mitti Cup Nacka-Värmdö Nacka 5-0
Tors 19/11-0919:30 Mitti Cup Järna 97-Värmdö Ljungbackens IP 1-3
Sön 15/11-0913:45 Mitti Cup Värmdö-Hanviken Ekvallen 6-1
Lör 14/11-0915:00 Mitti Cup Farsta 97-Värmdö FC Hallen 6-3
Sön 8/11-0911:45 Mitti Cup Värmdö-SSK 97 Ekvallen 3-3
Sön 1/11-0911:45 Träningsmatch Värmdö-SSK Ekvallen 8-1
Ons 28/10-0918:15 Mitti Cup Värmdö-M/B 97 Ekvallen 13-1
Lör 24/10-0911:00 Mitti Cup Nacka -Värmdö Nacka 1-4
Sön 18/10-0912:00 Träningsmatch Saltis 97-Värmdö Björknäs 4-13
Sön 11/10-0916:00 STL Final STL. AIK-VÄRMDÖ SKÅ 0-1
Lör 10/10-0920:00 Cup Värmdö-Täby Spånga 3-0
Lör 10/10-0915:00 Cup Värmdö-Spånga Spånga 6-4
Lör 10/10-0911:00 Cup Värmdö-Huddinge Spånga 2-1
Fre 9/10-0920:00 Cup Värmdö-Hedemora Spånga 1-4
Sön 4/10-0916:00 97 Cup Final Värmdö-Tranås 97 Nora 2-1
Sön 4/10-0911:45 97 Cup Semi Värmdö-Kumla 97 Nora 3-2
Lör 3/10-0919:30 97 Cup Kvart Värmdö-Nora 97 Nora 5-2
Lör 3/10-0915:30 97 Cup Värmdö-Vänersborg 97 Nora 3-6
Lör 3/10-0911:00 97 Cup Värmdö-Hallsberg 97 Nora 4-1
Fre 2/10-0919:30 97 Cup Värmdö-Team B/K 97 Nora 4-7
Fre 2/10-0915:45 97 Cup Värmdö-Lindlöven 97 Nora 2-0
Ons 30/9-0918:30 STL STL Match Värmdö-Flemingsberg Ekvallen 7-1
Sön 27/9-0909:00 STL STL serie match AIK-Värmdö Ritorp 3-2
Lör 19/9-0909:30 Träningsmatch SDE-Värmdö Stockhagen IP 2-2
Fre 18/9-0918:30 Träningsmatch Nacka-Värmdö Zinken 4-2
Tis 15/9-0918:30 STL STL Serie Match Värmdö-Järfälla Ekvallen 7-1
Lör 12/9-0913:30 STL STL seriematch Värmdö-Wings Ekvallen 7-1
Ons 9/9-0918:00 STL SDE-Värmdö Enebyberg Ishall 0-8
Sön 6/9-0916:00 Superfund A slutspel Värmdö-Malmö Nybro 2-5
Sön 6/9-0911:00 Superfund A slutspel Värmdö Huddinge Nybro 6-0
Lör 5/9-0920:00 Superfund A slutspel Värmdö-Huddinge Nybro 2-2
Lör 5/9-0915:00 superfund Weekend cup Värmdö-Boro/Vetlanda Nybro 4-1
Lör 5/9-0911:00 superfund Weekend cup Huddinge-Värmdö Nybro 4-2
Lör 5/9-0908:00 superfund Weekend cup Värmdö-Limhamn Nybro 4-2
Fre 4/9-0919:45 superfund Weekend cup Värmdö-Espoo Victoriahallen 2-1
Fre 4/9-0912:15 superfund Weekend cup Värmdö-Linköping Victoriahallen 3-1
Sön 30/8-0916:30 Träningsmatch Värmdö-Huddinge Ekvallen 5-12
Sön 30/8-0913:40 Träningsmatch DIF-Värmdö Mälarhöjden 3-4
Lör 29/8-0915:00 STL STL seriematch Täby-Värmdö Hägernäs 1-2
Lör 16/5-09 Träningsmatch SDE-Värmdö Ekvallen 2-3
Ons 22/4-0917:10 Träningsmatch DIF-Värmdö Mälarhöjdens IP 0-5
Tis 31/3-0918:30 Träningsmatch Värmdö-DIF Ekvallen 5-2
Lör 28/3-0918:00 Cup Final Värmdö-Stockan/DE 3-1
Lör 28/3-0912:15 Cup Semi Värmdö-Roslagen/Täby Enerbybergs IP 3-0
Fre 27/3-0921:00 Cup Älta-Värmdö Enerbybergs IP 2-5
Fre 27/3-0919:15 Cup SDE-Värmdö Enerbybergs IP 0-7
Sön 15/3-0917:00 Cup Final Skå-Värmdö Skå 0-12
Sön 15/3-0911:00 Cup Semi Viggan-Värmdö Skå 0-9
Lör 14/3-0918:25 Cup Linden-Värmdö Skå 2-10
Lör 14/3-0914:10 Cup Västerås-Värdö Skå 0-8
Lör 14/3-0908:00 Cup Skå-Värmdö Skå Ishall 2-4
Ons 11/3-0918:10 Träningsmatch DIF-Värmdö Mälarhöjdens IP 1-8
Sön 8/3-0918:00 Cup Tingsryd-Värmdö kil 1-5
Sön 8/3-0915:00 Cup EJK Leijonat-Värmdö kil 0-11
Sön 8/3-0911:00 Cup Wings HC-Värmdö Kil 0-1
Lör 7/3-0918:00 Cup Kil-Värmdö Kil 1-11
Lör 7/3-0910:00 Cup Värmdö-Rödovre Kil 2-1
Fre 6/3-0920:00 Cup Västerhanige-Värmdö Kil 1-5
Fre 6/3-0915:00 Cup Värmdö-Kil Kil 15-0
Fre 6/3-0910:20 Cup Nybro-Värmdö Kil 2-1
Lör 28/2-0914:15 Träningsmatch Värmdö-Nacka Ekvallen 2-6
Sön 22/2-0908:30 Hofors cupen Värmdö- Hofors 97 Hofors 0-1
Lör 21/2-0918:30 Hofors cupen Värmdö-Surahammar 97 Ekhallen 2-2
Lör 21/2-0918:00 Hofors cupen Hanviken 97-Värmdö Hofors 1-2
Lör 21/2-0914:00 Hofors cupen Värmdö-Sundsvall vit 97 Hofors 1-3
Fre 20/2-0919:00 Hofors cupen Lidingö 97-Värmdö Hofors 1-3
Fre 20/2-0915:30 Hofors cupen Värmdö-Sundsvall Blå 97 Hofors 2-2
Tors 19/2-0918:00 Träningsmatch Stocksund-Värmdö Stocksund 3-3
Sön 15/2-0909:15 Mitti Cup Värmdö HC - Huddinge vit Ekhallen 4-5
Tors 12/2-0918:15 Mitti Cup Värmdö HC - Tullinge TP Ekhallen 4-2
Sön 8/2-0910:00 Mitti Cup Nordia Hockey - Värmdö HC Kärrtorps IP 1-2
Lör 7/2-0919:30 Träningsmatch Göta-Värmdö Stora Mossen 1-1
Sön 1/2-0908:00 Mitti Cup Värmdö HC - Boo IF 2 Ekhallen 6-1
Tors 15/1-0918:00 Mitti Cup Nacka HK 1 - Värmdö HC Nacka ishall 3-1
Sön 11/1-0909:15 Mitti Cup Värmdö HC - FOC Farsta Ekhallen 13-0
Tis 6/1-0908:00 Cup Täby-Värmdö Boo -
Sön 4/1-0918:40 Cup Spånga-Värmdö Boo -
Sön 4/1-0914:50 Cup Viggan-Värmdö Boo -
Sön 4/1-0909:55 Cup Tumba-Värmdö Boo -
Fre 2/1-0914:15 Träningsmatch Nacka-Värmdö Nacka 2-6
Tis 30/12-0813:25 Cup Värmdö-Nordia -
Tis 30/12-0809:25 Cup Värmdö-Nacka -
Mån 29/12-0818:10 Cup Värmdö-Huddinge Röd -
Mån 29/12-0814:55 Cup Värmdö-Huddinge Vit -
Mån 29/12-0812:00 Cup Värmdö-Nässjö -
Mån 29/12-0808:00 Cup Värmdö-Linköping Ekvallen -
Lör 27/12-0814:00 Träningsmatch RoslagenEagles-Värmdö Norrtälje 5-9
Sön 21/12-0816:00 Träningsmatch Värmdö-DIF Ekvallen 9-5
Sön 14/12-0809:00 Mitti Cup Huddinge vit - Värmdö HC Nickehallen 2-2
Lör 6/12-0808:55 Cup Cup Nordia Kärrtorp IP -
Tors 4/12-0818:00 Mitti Cup Tullinge TP - Värmdö HC SABIS-Hallen 1-9
Sön 30/11-0808:00 Mitti Cup Värmdö HC - Nordia Hockey Ekhallen 1-0
Tis 25/11-0818:30 Mitti Cup Boo IF 2 - Värmdö HC Björknäs ishall 1-2
Sön 23/11-0817:40 Träningsmatch DIF-Värmdö Mälarhöjdens IP 5-6
Tors 13/11-0818:30 Mitti Cup Vörmdö HC - Nacka HK 1 Ekhallen 4-2
Sön 9/11-0810:00 Mitti Cup FOC Farsta - Värmdö HC FC Hallen 1-6
Lör 8/11-0817:45 Träningsmatch Värmdö-Nordia Ekvallen 2-0
Sön 2/11-0817:00 Träningsmatch Värmdö-Boo Ekvallen 10-2
Lör 25/10-0815:00 Träningsmatch Boo-Värmdö Björknäs IP 3-9
Sön 19/10-0813:50 Träningsmatch Nyköping 2- Värmdö Peabhallen 0-10
Sön 19/10-0812:50 Träningsmatch Nyköping 1-Värmdö Peabhallen 0-6
Sön 12/10-0812:30 Träningsmatch Spånga-Värmdö IVT Hallen Spånga 2-14
Fre 10/10-0818:00 STL-Försäsongsmatch Final i STL-League Ältahallen 1-3
Tis 30/9-0818:00 STL-Försäsongsmatch Älta - Värmdö Ältahallen 1-2
Sön 28/9-0815:30 STL-Försäsongsmatch Nacka HK-Värmdö HC Nacka ishall 1-1
Sön 28/9-0812:15 STL-Försäsongsmatch Värmdö-Hässelby/Kälvesta Ekhallen 3-1
Sön 21/9-0812:30 Träningsmatch Spånga - Värmdö IVT hallen Spånga 1-2
Lör 20/9-0811:30 STL-Försäsongsmatch Viggbyholm - Värmdö Hägernäshallen 2-11
Sön 14/9-0814:00 STL-Försäsongsmatch STL Match Värmdö-SKÅ Ekhallen 6-0
Sön 7/9-0813:45 Super Viking Cup Slutspel Värmdö - Huddinge Victoriahallen 1-0
Sön 7/9-0809:00 Super Viking Cup Slutspel Värmdö - Nybro Victoriahallen 2-1
Lör 6/9-0819:00 Super Viking Cup Slutspel Värmdö-Linköping Victoriahallen 7-2
Lör 6/9-0814:15 Super Viking Cup Värmdö -Linköping Victoriahallen 2-4
Lör 6/9-0810:15 Super Viking Cup Värmdö - Huddinge Victoriahallen 3-1
Lör 6/9-0807:00 Super Viking Cup Stocksund-Värmdö Victoriahallen 0-1
Fre 5/9-0819:50 Super Viking Cup Värmdö - Nybro Victoriahallen 0-2
Fre 5/9-0813:45 Super Viking Cup Rödövre - Värmdö Victoriahallen 1-1
Lör 30/8-0814:30 STL-Försäsongsmatch Värmdö - Lidingö Ekhallen 4-0
Sön 24/8-0812:45 Träningsmatch Värmdö- Spånga Ekhallen 5-1
Sön 17/8-0810:00 Träningsmatch Nacka HK-Värmdö HC Nacka ishall 5-8
Ons 5/3-0816:30 Träningsmatch Stocksund-Värmdö Östermalms IP 4-7
Sön 17/2-0815:00 Mitti Cup Älta Svart - värmdö 2 Ältahallen -
Sön 17/2-0815:00 Mitti Cup Älta Gul -Värmdö 1 Ältahallen -
Sön 10/2-0809:15 Mitti Cup Värmdö 2 - Vendelsö Ekhallen -
Sön 10/2-0809:15 Mitti Cup Värmdö 1 - Hanviken Ekhallen -
Sön 3/2-0815:30 Mitti Cup Vendelsö - Värmdö 1 Torvalla Ishall -
Sön 3/2-0809:00 Mitti Cup Hanviken - Värmdö 2 trollbäcken ip -
Sön 27/1-0809:00 Mitti Cup Nynäshamn - Värmdö 2 Folket -
Sön 27/1-0809:00 Mitti Cup Nynäshamn - Värmdö 1 Folket -
Sön 20/1-0809:15 Mitti Cup Värmdö 2 - Västerhaninge Ekhallen -
Sön 20/1-0809:15 Mitti Cup Värmdö 1- Västerhaninge Ekhallen -
Tis 15/1-0818:45 Mitti Cup Boo IF - Värmdö 2 Björknäs -
Tis 15/1-0818:45 Mitti Cup Boo IF - Värmdö 1 Björknäs -
Sön 13/1-0809:15 Mitti Cup Värmdö 1 - Farsta Ekhallen -
Sön 9/12-0709:15 Mitti Cup Värmdö 2 - Hanviken Ekhallen -
Tis 27/11-0718:30 Mitti Cup Värmdö 2 - Saltsjöbaden Ekhallen -
Tis 27/11-0718:30 Mitti Cup Värmdö 1- Segeltorp Ekhallen -
Sön 25/11-0710:00 Mitti Cup Trångsund - Värmdö 2 Stortorpshallen -
Sön 25/11-0710:00 Mitti Cup Trångsund - Värmdö 1 Stortorpshallen -
Sön 18/11-0708:00 Mitti Cup Värmdö 2- Nacka Ekhallen -
Sön 18/11-0708:00 Mitti Cup Värmdö 1- Nacka Ekhallen -
Lör 10/11-0715:00 Träningsmatch Stocksund-Värmdö Stocksund 2-4
Sön 11/2-0709:00 Mitti Cup VENDELSÖ IK 2 - VHC 2 TORVALLA ISHALL 0-5
Sön 11/2-0709:00 Mitti Cup VENDELSÖ IK 1 - VHC 1 TORVALLA ISHALL 2-5
Fre 9/2-0717:30 Mitti Cup Nacka HK 4 - VHC 3 Nacka Ishall 1-3
Sön 4/2-0708:00 Mitti Cup VHC 2 - SALTSJÖBADENS IF 1 EKHALLEN 6-1
Sön 4/2-0708:00 Mitti Cup VHC 1 - SALTSJÖBADENS IF 2 EKHALLEN 9-5
Lör 27/1-0714:30 Mitti Cup Segeltorps IF 2 - VHC 3 Västerängs IP 2-4
Lör 27/1-0709:00 Mitti Cup ÄLTA IF SVART -VHC 2 ÄLTAHALLEN 5-5
Lör 27/1-0709:00 Mitti Cup ÄLTA IF GUL - VHC 1 ÄLTAHALLEN 3-5
Sön 21/1-0709:15 Mitti Cup VHC 2 - NACKA HK 2 EKHALLEN 6-1
Sön 21/1-0709:15 Mitti Cup VHC 1 -NACKA HK 3 EKHALLEN 7-8
Sön 21/1-0708:00 Mitti Cup VHC 3 - Trångsunds IF 1 Ekhallen 7-0
Sön 14/1-0708:00 Mitti Cup VHC 2 - NORDIA-1 EKHALLEN -
Sön 14/1-0708:00 Mitti Cup VHC 1 - NORDIA - 2 EKHALLEN -
Tors 11/1-07: Mitti Cup FOC Farsta -VHC 1 FC-Hallen 0-8
Tors 11/1-0719:00 Mitti Cup IFK TUMBA LIONS -VHC 2 ISHUSET 3-7
Fre 29/12-0610:00 Cup Skärgårdscuppen Åkersbergahallen -
Tis 26/12-0609:00 Cup Nickecupen-Huddinge Huddinge -
Sön 17/12-0609:15 Mitti Cup VHC 2 -Hanvikens SK 1 Ekhallen -
Sön 17/12-0608:00 Mitti Cup VHC 1- Hanvikens SK 2 Ekhallen -
Sön 10/12-0610:15 Mitti Cup VHC 1- Boo IF 2 Björknäs Ishall 4-0
Sön 10/12-0610:15 Mitti Cup VHC 3 - Boo 3 Björknäs Ishall 4-4
Sön 10/12-0609:00 Mitti Cup VHC 2 - Boo IF 1 Björknäs Ishall 3-3
Sön 3/12-0609:15 Mitti Cup VHC 1 .Tyresö HK 1 Ekhallen 8-3
Sön 3/12-0608:00 Mitti Cup INSTÄLLD VHC 2 - Tyresö HK 2 Ekhallen -
Sön 3/12-0608:00 Mitti Cup VHC 3 - Hammarby 2 Ekhallen 7-2
Sön 26/11-0610:00 Mitti Cup VHC 1- Västerhaninge 1 Hanvedens ishall 2-2
Sön 26/11-0609:00 Mitti Cup VHC 2- IFK Salem Salems Ishall 10-1
Lör 25/11-0616:10 Mitti Cup VHC 3 - Djurgårdens IF Mälarhöjdens Ishall 8-3
Sön 19/11-0609:15 Mitti Cup VHC 3 - Huddinge 1 Ekhallen 7-2
Sön 19/11-0608:00 Mitti Cup VHC 1 - Huddinge 3 Ekhallen 5-5
Sön 19/11-0608:00 Mitti Cup VHC 2 -Huddinge 2 Ekhallen 5-11
Sön 12/11-0612:00 Mitti Cup INSTÄLLDVHC 2 -Hammarby1 Zinken -
Sön 12/11-0609:00 Mitti Cup VHC 1- Nynäshamn Folkets hall, Nynäshamn 2-1
Lör 28/10-0615:50 Träningsmatch Värmdö HC-Boo IF Björknäs Ishall 2-2
Meny
Tjäna pengar
Egna sidor
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer



E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2015-04-07
Besökare
214484
Genereringstid
1,5781 sekunder