Matcher

Visa: | Tävlingsarkiv

Kommande Typ Tävling Plats
Lör 22/1-22 10:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-Bokaj 76 Tyresö Bowlingpalatz
Lör 22/1-22 12:30 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-Djurgårdens IF Tyresö Bowlingpalatz
Sön 23/1-22 11:00 Stockholmsligan 11 Team Södertälje BK B-Vendelsö BK B Södertälje Bowlinghall
Lör 29/1-22 09:00 Div 1 Södra Svealand BK Trol-Vendelsö/Tyresö BK Birkahallen
Lör 29/1-22 11:40 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-SK Nova Tyresö Bowlingpalatz
Sön 30/1-22 11:00 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-BK Scoop Tyresö Bowlingpalatz
Sön 30/1-22 11:40 Stockholmsligan 1 BK Rudbeck B-Vendelsö/Tyresö BK B Sollentuna Bowlinghall
Lör 5/2-22 12:40 Junior League Panthers BK 2 - Vendelsö BK U Vårby
Lör 5/2-22 13:20 Junior League Sundbybergs IK 3 - Vendelsö BK U Vårby
Lör 5/2-22 14:00 Junior League Vendelsö BK U - Panthers BK 1 Vårby
Lör 5/2-22 14:40 Junior League Vendelsö BK U - BK Rosen JL 2 Vårby
Lör 5/2-22 15:20 Junior League Vendelsö BK U - Sundbybergs IK 2 Vårby
Sön 6/2-22 10:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-Fredrikshof IF BK B Tyresö Bowlingpalatz
Lör 19/2-22 12:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-Sigma BK Tyresö Bowlingpalatz
Lör 19/2-22 14:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-BK Kaskad F Tyresö Bowlingpalatz
Sön 20/2-22 11:00 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-Pin Club B Tyresö Bowlingpalatz
Lör 26/2-22 10:00 Div 1 Södra Svealand Djurgårdens IF-Vendelsö/Tyresö BK Vårby
Lör 26/2-22 14:00 Div 1 Södra Svealand BK Stallis-Vendelsö/Tyresö BK Strängnäs Bowlinghall
Sön 27/2-22 11:00 Stockholmsligan 11 AIK D B-Vendelsö BK B Bowl-O-Rama
Lör 5/3-22 13:40 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-Täby BwK Tyresö Bowlingpalatz
Lör 5/3-22 16:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-IK Gotlandspärlan Tyresö Bowlingpalatz
Sön 6/3-22 10:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-AIK H D Tyresö Bowlingpalatz
Sön 6/3-22 13:40 Stockholmsligan 11 United BC B-Vendelsö BK B Högdalens Bowlingpalats
Sön 13/3-22 10:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-Matteuspojkarna B Tyresö Bowlingpalatz
Sön 13/3-22 13:40 Stockholmsligan 11 Nynäshamns BK-Vendelsö BK B Nynäshamns Bowlinghall
Sön 20/3-22 10:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-BK Amiki B Tyresö Bowlingpalatz
Lör 2/4-22 12:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-BK Amiki Tyresö Bowlingpalatz
Sön 3/4-22 10:00 Stockholmsligan 1 Åkeshovs BK B-Vendelsö/Tyresö BK B Åkeshov
Sön 3/4-22 11:00 Stockholmsligan 11 Märsta BK B-Vendelsö BK B Upplands Väsby Bowlinghall
Sön 3/4-22 11:40 Div 2 Östra Svealand BK Rosen-Vendelsö/Tyresö BK F Visby Uncle Joe´s
Lör 9/4-22 09:00 Div 1 Södra Svealand Värtans IK-Vendelsö/Tyresö BK Kungsholmen
Lör 9/4-22 10:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-Bajenfans BF Tyresö Bowlingpalatz
Lör 9/4-22 14:00 Div 1 Södra Svealand Team Sollentuna-Vendelsö/Tyresö BK Sollentuna Bowlinghall
Lör 9/4-22 15:40 Stockholmsligan 1 BK Amiki B-Vendelsö/Tyresö BK B Högdalens Bowlingpalats
Sön 10/4-22 11:00 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-AIK D B Tyresö Bowlingpalatz
Sön 24/4-22 11:40 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-Matteus-Pojkarna BK C Tyresö Bowlingpalatz
Sön 8/5-22 10:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-KK Träff B Tyresö Bowlingpalatz
Sön 8/5-22 11:40 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-Märsta BK B Tyresö Bowlingpalatz
Sön 15/5-22 10:00 Stockholmsligan 1 Fredrikshof IF BK B-Vendelsö/Tyresö BK B Bowl-O-Rama
Avgjorda Typ Tävling Plats Resultat
Sön 16/1-2210:00 Stockholmsligan 11 BK Mercur-Vendelsö BK B Bowl-O-Rama -
Sön 16/1-2210:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-Djurgården IF B Tyresö Bowlingpalatz 13-6
Lör 15/1-2211:40 Div 2 Östra Svealand NBC Gullmarsplan-Vendelsö/Tyresö BK F Gullmarsplan 12-8
Lör 15/1-2210:00 Div 2 Östra Svealand DN-Expressen IF-Vendelsö/Tyresö BK F Gullmarsplan 12-7
Fre 14/1-22 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-BwK Ankaret Tyresö Bowlingpalatz -
Sön 9/1-2210:40 Stockholmsligan 1 BK Scott-Vendelsö/Tyresö BK B Birkahallen 9-11
Lör 18/12-2115:20 Junior League Vendelsö BK U - Gullmarsplan BK Bowl-O-Rama 614-503
Lör 18/12-2114:40 Junior League Panthers BK 1 - Vendelsö BK U Bowl-O-Rama 474-477
Lör 18/12-2114:00 Junior League Vendelsö BK U - AIK 3 Bowl-O-Rama 498-580
Lör 18/12-2113:20 Junior League Gullmarsplan BK - Vendelsö BK U Bowl-O-Rama 516-531
Lör 18/12-2112:40 Junior League Vendelsö BK U - Panthers BK 2 Bowl-O-Rama 499-510
Sön 12/12-2110:00 Stockholmsligan 1 KK Träff B-Vendelsö/Tyresö BK B Bowl-O-Rama 14-6
Sön 5/12-2110:00 Stockholmsligan 11 Matteus-Pojkarna BK C-Vendelsö BK B Birkahallen 9-11
Sön 5/12-2110:00 Stockholmsligan 1 Djurgården IF B-Vendelsö/Tyresö BK B Vårby 16-4
Lör 4/12-2115:00 Div 1 Södra Svealand Team Linköping BC-Vendelsö/Tyresö BK Sporthallen Linköping 8-12
Lör 4/12-2109:00 Div 1 Södra Svealand Fredrikshof IF BK-Vendelsö/Tyresö BK Bowl-O-Rama 11-9
Sön 28/11-2113:40 Stockholmsligan 1 BajenFans BF B-Vendelsö/Tyresö BK B Bowl-O-Rama 13-7
Sön 28/11-2111:00 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-BK Mercur Tyresö Bowlingpalatz 7-13
Lör 27/11-2111:50 Div 2 Östra Svealand BK Raa-Vendelsö/Tyresö BK F Sundbybergs Bowlinghall 11-9
Lör 27/11-2110:00 Div 2 Östra Svealand Bokaj 76-Vendelsö/Tyresö BK F Sundbybergs Bowlinghall 15-5
Lör 27/11-2110:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-Stureby BK F1 Tyresö Bowlingpalatz 11-9
Sön 21/11-2113:20 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-BK Rudbeck B Tyresö Bowlingpalatz 12-7
Sön 21/11-2111:40 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-Team Södertälje B Tyresö Bowlingpalatz 8-12
Sön 21/11-2110:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-Fredrikshof IF BK F Tyresö Bowlingpalatz 10-10
Lör 20/11-2110:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-BK Runan Tyresö Bowlingpalatz 12-8
Sön 14/11-2111:00 Stockholmsligan 11 BK Scoop-Vendelsö BK B Sollentuna Bowlinghall 9-11
Lör 13/11-2115:40 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-Stånga IF Tyresö Bowlingpalatz 13-6
Lör 13/11-2114:40 Junior League Vendelsö BK U - Sundbybergs IK 3 Sollentuna Bowlinghall 573-590
Lör 13/11-2114:00 Junior League BK Rosen JL 2 - Vendelsö BK U Sollentuna Bowlinghall 542-568
Lör 13/11-2113:20 Junior League Vendelsö BK U - Panthers/Kings Pin Sollentuna Bowlinghall 570-577
Lör 13/11-2112:40 Junior League Vendelsö BK U - BK Rosen JL 1 Sollentuna Bowlinghall 601-580
Sön 31/10-2113:40 Stockholmsligan 11 Pin Club B-Vendelsö BK B Brännkyrka Bowlinghall 14-6
Sön 31/10-2112:00 Stockholmsligan 1 AIK H D-Vendelsö/Tyresö BK B Bowl-O-Rama 11-9
Lör 30/10-2112:00 Div 2 Östra Svealand SK Nova-Vendelsö/Tyresö BK F Nynäshamns Bowlinghall 18-2
Lör 30/10-2110:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-BK Trol Tyresö Bowlingpalatz 8-11
Sön 24/10-2113:40 Div 2 Östra Svealand Matteuspojkarna F-Vendelsö/Tyresö BK F Birkahallen 16-4
Sön 24/10-2111:40 Stockholmsligan 1 Matteuspojkarna B-Vendelsö/Tyresö BK B Birkahallen 15-5
Sön 24/10-2111:00 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-United BC B Tyresö Bowlingpalatz 7-13
Sön 24/10-2110:00 Div 2 Östra Svealand AIK H F-Vendelsö/Tyresö BK F Bowl-O-Rama 10-10
Lör 23/10-2110:00 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-IFK Norrköping BK Tyresö Bowlingpalatz 11-8
Sön 17/10-2111:40 Stockholmsligan 11 Vendelsö BK B-Nynäshamns BK Tyresö Bowlingpalatz 16-4
Sön 17/10-2110:00 Stockholmsligan 1 Vendelsö/Tyresö BK B-Åkeshovs BK B Tyresö Bowlingpalatz 12-8
Lör 16/10-2113:00 Div 1 Södra Svealand BK Amiki-Vendelsö/Tyresö BK Högdalens Bowlingpalats 9-11
Lör 16/10-2112:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-BK Rosen Tyresö Bowlingpalatz 12-8
Lör 16/10-2111:20 Div 1 Södra Svealand Stureby BK F1-Vendelsö/Tyresö BK Högdalens Bowlingpalats 9-11
Lör 9/10-2115:20 Junior League AIK 1 - Vendelsö BK U Högdalens Bowlingpalats 579-501
Lör 9/10-2114:40 Junior League Vendelsö BK U - Stånga IF U Högdalens Bowlingpalats 637-573
Lör 9/10-2113:20 Junior League Sundbybergs IK 2 - Vendelsö BK U Högdalens Bowlingpalats 557-603
Lör 9/10-2112:40 Junior League BK Rosen JL 1 - Vendelsö BK U Högdalens Bowlingpalats 530-547
Sön 26/9-2114:00 Div 2 Östra Svealand BK Rudbeck-Vendelsö/Tyresö BK F Sollentuna Bowlinghall 14-6
Sön 26/9-2112:20 Div 2 Östra Svealand Team Sollentuna F-Vendelsö/Tyresö BK F Sollentuna Bowlinghall 10-10
Lör 25/9-2112:40 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-Hammarby IF BF Tyresö Bowlingpalatz 11-8
Lör 18/9-2114:20 Div 1 Södra Svealand Vendelsö/Tyresö BK-BK Stallis Tyresö Bowlingpalatz 17-3
Lör 18/9-2110:40 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F- BK Raa Tyresö Bowlingpalatz 8-12
Lör 11/9-2114:00 Div 1 Södra Svealand Team Enköping BK-Vendelsö/Tyresö BK Enköpings Bowlinghall 9-11
Lör 11/9-2110:00 Div 1 Södra Svealand Uppsala BC 90-Vendelsö/Tyresö BK Uppsala Fyrishov 9-11
Lör 11/9-2110:00 Div 2 Östra Svealand Vendelsö/Tyresö BK F-BK Runan F Tyresö Bowlingpalatz 16-4


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2022-01-16
Besökare
340009
Genereringstid
0,1406 sekunder