Viktigt Meddelande angående Corona viruset gå in under bilder och filer och läs igenom noga
  Västgöta-Serien BOWLING  

SPELPROGRAM  DIV  4   20/21

 
OMGÅNG  1  TORSDAG  3  SEPTEMBER
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA C-RV TIBRO DAM 1-4
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-SKÖVDE AIK B 3-2
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM D-SKARA C 3-2
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-VARA B 5-0
11:40 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-HERRLJUNGA C 1-4
 
OMGÅNG  2  TORSDAG  17  SEPTEMBER
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-TÖREBODA C 1-4
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-SKÖVDE AIK B 1-4
10.00 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-FALKÖPING D 0-5
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-RV TIBRO DAM 2-3
11:40 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-GEMET SKÖVDE B 4-1
 
OMGÅNG  3  TORSDAG    1    OKTOBER
 
13.00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-SKARA C 4-1
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-FALKÖPING D 0-5
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-GÖTENE C 1-4
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-TIDAHOLM D 2-3
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-TÖREBODA C 1-4
 
OMGÅNG  4  TORSDAG  15  OKTOBER
 
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-HERRLJUNGA C 5-0
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-TÖREBODA C 3-2
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-GÖTENE C 1-4
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-RV TIBRO DAM 4-1
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-GEMET SKÖVDE B 0-5
 
OMGÅNG  5  TORSDAG  29  OKTOBER
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-TIDAHOLM D XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-TÖREBODA C XX-XX
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-FALKÖPING D XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-SKARA C XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-VARA B XX-XX
 
OMGÅNG  6  TORSDAG  12   NOVEMBER
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-VARA B XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-SKÖVDE AIK B XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM D-GEMET SKÖVDE B XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-SKARA C XX-XX
13:00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-RV TIBRO DAM XX-XX
 
OMGÅNG  7  TORSDAG  26 NOVEMBER
 
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-GÖTENE C XX-XX
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-HERRLJUNGA C XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-TÖREBODA C XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-SKÖVDE AIK B XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-GEMET SKÖVDE B XX-XX
 
OMGÅNG  8  TORSDAG  10   DECEMBER
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-RV TIBRO DAM XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-TIDAHOLM D XX-XX
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-SKARA C XX-XX
13:00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-GEMET SKÖVDE B XX-XX
 
OMGÅNG  9  TISDAG  15  DECEMBER
 
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-HERRLJUNGA C XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-GÖTENE  C XX-XX
13:00 GJ BOWLING TÖREBODA C-TIDAHOLM D XX-XX
10:00 OLERYS SKÖVDE SPELAS 18/12 GEMET SKÖVDE B-VARA B XX-XX
 
OMGÅNG  10  TORSDAG  14  JANUARI  2021  VÅRSÄSONG
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-GÖTENE C XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-TIDAHOLM D XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-GEMET SKÖVDE B XX-XX
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-FALKÖPING D XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG  11  TISDAG  19  JANUARI  2020
 
10:00 OLEARYS BOWLING SKÖVDE SP 22/1 GEMET SKÖVDE B-GÖTENE C XX-XX
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-HERRLJUNGA C XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-VARA B XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-SKARA C XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-TIDAHOLM D XX-XX
 
OMGÅNG  12  TORSDAG  28 JANUARI  2021
 
10.00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-RV TIBRO DAM XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-VARA  B XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-HERRLJUNGA C XX-XX
11:40 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-SKÖVDE AIK B XX-XX
13:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-GEMET SKÖVDE B XX-XX
 
OMGÅNG  13  TORSDAG  11  FEBRUARI   2021
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-SKÖVDE AIK B XX-XX
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-SKARA C XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-VARA B XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-TIDAHOLM D XX-XX
13:00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-FALKÖPING D XX-XX
 
 
OMGÅNG  14  TORSDAG  25  FEBRUARI   2021
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-GÖTENE C XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM D-HERRLJUNGA C XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-GEMET SKÖVDE B XX-XX
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-RV TIBRO DAM XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-SKÖVDE AIK B XX-XX
    
OMGÅNG  15  TORSDAG  11    MARS      2021
 
10:00 LUMBER KARLR KVÄNUM VARA B-TÖREBODA C XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-FALKÖPING D XX-XX
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-TIDAHOLM D XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-GÖTENE C XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-HERRLJUNGA C XX-XX
 
OMGÅNG  16  TORSDAG  25  MARS  2021
 
09:30 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-SKARA C XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 OLAERYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-RV TIBRO DAM XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE SKÖVDE AIK B-TIDAHOLM D XX-XX
13:00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-VARA B XX-XX
 
OMGÅNG  17  TORSDAG  8  APRIL  2021
 
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-GÖTENE C XX-XX
10:00 OLEARYS SKÖVDE GEMET SKÖVDE B-HERRLJUNGA C XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-VARA B XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO DAM-SKÖVDE AIK B XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG 18  YORSDAG  22 APRIL  2021
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA C-SKÖVDE AIK B XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING FALKÖPING D-SKARA C XX-XX
10:00 LUMBER KARLE KVÄNUM VARA B-GEMET SKÖVDE B XX-XX
10:00 ARENA BOWL GÖTENE GÖTENE C-RV TIBRO DAM XX-XX
11:40 FORSHALLEN TIDAHOLM TIDAHOLM D-TÖREBODA C XX-XX




Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
SPONSORER
VI SPONSRAR VÄSTGÖTA-SERIEN

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2020-10-27
Besökare
91594
Genereringstid
0,0469 sekunder