Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tis 10/4-1821:30 +45 ELIT +45 Elit, Hammarby vs Trångsund STORTORPSHALLEN 4-2
Tis 3/4-1821:00 +50 ELIT +50 Elit, TIF vs Kringelstan STORTORPSHALLEN 3-7
Ons 28/3-1821:30 +45 ELIT +45 Elit, TIF vs Nacka Stortorpshallen 0-2
Sön 25/3-1821:00 +50 ELIT +50 Elit, TIF vs Hammarby STORTORPSHALLEN 6-2
Sön 18/3-1818:30 +35 Älta cup +35 TIF vs Älta Älta ishall -
Sön 18/3-1817:30 +45 Älta cup +45 Tyresö/Hanviken vs TIF Älta ishall -
Sön 18/3-1814:30 +35 Älta cup +35 Kalhäll vs TIF Älta ishall -
Sön 18/3-1813:30 +45 Älta cup +45 TIF vs Göta Dream Team Älta ishall -
Lör 17/3-1816:30 +45 Älta cup +45 TIF vs Katako Älta ishall -
Lör 17/3-1815:30 +35 Älta cup +35 SDE vs TIF Älta ishall -
Lör 17/3-1811:30 +35 Älta cup +35 TIF vs Saltsjöbaden Älta ishall -
Lör 17/3-1810:30 +45 Älta cup +45 Älta vs TIF Älta ishall -
Sön 11/3-1821:00 +35 ELIT SERIEFINAL +35 ELIT, TIF vs Nacka STORTORPSHALLEN 3-5
Sön 11/3-1819:00 +50 ELIT +50 Elit, Tullinge vs TIF Brantebrink IP 2-7
Tors 8/3-1821:30 +50 ELIT INSTÄLLT/WO +50 Elit, Nacka vs TIF Nacka Ishall -
Mån 5/3-1821:30 +55 ELIT +55 Elit, TIF vs Örby OBS! Farsta Ishall 2-6
Sön 4/3-1820:30 +55 ELIT +55 ELIT, AIK vs TIF Ritorp 1 6-3
Ons 21/2-1821:30 +50 ELIT +50 Elit, TIF vs Huddinge STORTORPSHALLEN 1-9
Ons 14/2-1821:30 +35 ELIT +35 ELIT Sollentuna vs TIF Sollentuna Ishall 4-2
Ons 14/2-1821:30 +55 ELIT +55 Elit, TIF vs Hammarby STORTORPSHALLEN 5-1
Sön 4/2-1821:30 DM DM 1/8, TIF vs Åkers/Strängnäs STORTORPSHALLEN -
Ons 31/1-1821:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs Hammarby Stortorpshallen 7-4
Tis 30/1-1821:30 +45 ELIT +45 Elit Älta - TIF Älta Ishall 7-4
Ons 24/1-1821:30 +50 ELIT +50 ELIT, TIF vs Solna STORTORPSHALLEN 14-2
Ons 17/1-1821:30 +45 ELIT +45 ELIT, Sollentuna vs TIF Sollentuna Ishall 3-4
Sön 14/1-1821:30 +45 ELIT +45 ELIT, TIF vs AIK STORTORPSHALLEN 4-5
Sön 17/12-1721:30 +55 ELIT +55 ELIT, Vallentuna vs TIF Vallentuna Ishall 7-3
Sön 17/12-1720:00 +35 ELIT +35 ELIT, Tumba vs TIF ISHUSET Tumba 1-5
Ons 13/12-1721:30 +55 ELIT +55 ELIT, Solna vs TIF Ritorp 1-6
Ons 13/12-1721:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs ÅKERS STORTORPSHALLEN 6-1
Sön 3/12-1721:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs Bålsta STORTORPSHALLEN 8-1
Ons 15/11-1721:30 +45 ELIT +45 ELIT, TIF vs Huddinge STORTORPSHALLEN 1-4
Sön 12/11-1714:30 Träningsmatch TIF Vets Selects vs Stitts Vegas Selects Stortorpshallen -
Ons 8/11-1721:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs AIK Stortorpshallen 4-1
Ons 8/11-1720:00 +50 ELIT +50 ELIT, Örby vs TIF Farsta Ishall 2-1
Sön 5/11-1717:00 +35 ELIT DM, Lidingö vs TIF Childhoodhallen (annexet) -
Tors 26/10-1721:30 +50 ELIT INSTÄLLD!! +50 ELIT, Nacka vs TIF Nacka Ishall -
Sön 22/10-1720:00 +50 ELIT +50 ELIT, TIF vs Älta Stortorpshallen 5-3
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer






E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2018-09-19
Besökare
156019
Genereringstid
0,1426 sekunder