Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Ons 10/4-1920:30 +45 ELIT +45 ELIT, Älta vs TIF Älta Ishall 6-4
Sön 7/4-1919:30 Älta Cup ÄLTA CUP +45, Tyresö/Hanviken vs TIF Älta Ishall 4-1
Sön 7/4-1917:30 Älta Cup ÄLTA CUP +35, Prel. 1:an vs 2:an Älta Ishall -
Sön 7/4-1915:30 Älta Cup ÄLTA CUP +45, TIF vs Kalhäll Älta Ishall 3-3
Sön 7/4-1912:00 Älta Cup ÄLTA CUP +45, TIF vs Göta ÄLTA ISHALL 6-3
Lör 6/4-1914:30 Älta Cup ÄLTA CUP +35, TIF vs Solna HC Älta Ishall -
Lör 6/4-1912:00 Älta Cup ÄLTA CUP +45, TIF vs Katako Älta Ishall 2-3
Lör 6/4-1911:00 Älta Cup ÄLTA CUP +35, ÄLTA vs TIF Älta Ishall -
Lör 6/4-1909:00 Älta Cup ÄLTA CUP +35, TIF vs Saltsjöbaden Älta Ishall -
Lör 6/4-1908:00 Älta Cup ÄLTA CUP +45, Älta vs TIF Älta Ishall 3-3
Ons 3/4-1921:30 +35 ELIT +35 ELIT, AIK vs TIF Ritorp 3-2
Sön 31/3-1921:40 +50 ELIT +50 ELIT, Hammarby vs TIF STORTORPSHALLEN 2-1
Ons 20/3-1921:30 +55 ELIT +55 ELIT, TIF vs AIK STORTORPSHALLEN 4-3
Sön 17/3-1919:00 +45 ELIT +45 ELIT, TIF vs Sollentuna STORTORPSHALLEN 9-4
Sön 10/3-1920:00 +55 ELIT +55 ELIT, Hammarby vs TIF STORTORPSHALLEN (Hammarby har hemmamatch hos oss) 7-3
Ons 6/3-1921:30 +35 ELIT +35 ELIT, Hammarby vs TIF STORTORPSHALLEN (Hammarby har hemmamatch hos oss) 2-2
Ons 20/2-1921:30 +45 ELIT +45 ELIT, TIF vs AIK STORTORPSHALLEN 2-4
Mån 18/2-1921:30 +50 ELIT +50 ELIT, Kringelstan vs TIF SCANIARINKEN 7-0
Sön 17/2-1917:00 +35 ELIT +35 ELIT Åkers/Strängnäs vs TIF Strängnäs 3-2
Sön 10/2-1921:30 +55 ELIT +55 ELIT, Vallentuna vs TIF Vallentuna Ishall 2-2
Ons 6/2-1921:30 +50 ELIT +50 ÄLTA vs TIF ÄLTA ISHALL 7-3
Ons 6/2-1921:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs SOLLENTUNA STORTORPSHALLEN 4-7
Ons 30/1-1920:30 +50 ELIT +50 ELIT, SDE vs TIF DANDERRYDSVALLEN 4-3
Sön 27/1-1921:00 +50 ELIT +50 ELIT, TIF vs Huddinge Stortorpshallen 4-6
Sön 27/1-1920:30 DM DM Kvartsfinal, Järfälla vs TIF Järfälla Ishall 6-5
Sön 20/1-1921:30 +35 ELIT +35 ELIT, TIF vs Skå Stortorpshallen 1-4
Sön 20/1-1920:00 +55 ELIT +55 ELIT, TIF vs Örby STORTORPSHALLEN 1-3
Sön 13/1-1921:00 +45 ELIT +45 ELIT, TIF vs Huddinge Stortorpshallen 4-3
Sön 13/1-1920:30 +55 ELIT +55 ELIT, AIK vs TIF Ritorp 7-0
Sön 16/12-1821:30 DM DM, TIF vs Älta STORTORPSHALLEN 5-1
Sön 16/12-1820:30 +50 ELIT +50 ELIT, TIF vs Tullinge STORTORPSHALLEN 2-2
Mån 10/12-1821:30 +55 ELIT +55 ELIT, Örby vs TIF Farsta Ishall 2-4
Sön 2/12-1821:30 +55 ELIT +55 ELIT, TIF vs Hammarby STORTORPSHALLEN 2-5
Tors 22/11-1821:30 +35 ELIT +35 Elit, Nacka - TIF Nacka ishall 7-2
Sön 18/11-1821:30 +50 ELIT +50 ELIT, TIF vs Nacka Stortorpshallen 1-6
Sön 18/11-1818:00 +35 ELIT +35 ELIT, Bålsta vs TIF Bålsta Ishall 5-8
Sön 11/11-1821:30 +55 ELIT +55 ELIT, TIF vs Vallentuna STORTORPSHALLEN 4-4
Sön 11/11-1817:00 +45 ELIT +45 ELIT, Åker/Strängnäs vs TIF Strängnäs Ishall 5-1
Tors 25/10-1821:30 +45 ELIT +45 ELIT, Nacka vs TIF Nacka Ishall
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer






E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2019-07-01
Besökare
200952
Genereringstid
0,2207 sekunder