Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Fre 24/3-1719:00 J20 SM Kvartsfinal J20 Modo-Timrå Fjällräven Center 3-2
Ons 22/3-1719:00 J20 SM Kvartsfinal J20 Timrå - Modo NHK Arena - Båsteam 2 2-3
Fre 17/3-1719:00 SM 8-del J20 Timrå - Brynäs NHK Arena - Båsteam 1 5-2
Ons 15/3-1719:00 SM 8-del J20 Brynäs - Timrå Gavlerinken 0-5
Sön 12/3-1711:00 Topp10 J20 HV 71 - TIK Kinnarps Arena 2-1 sd
Lör 11/3-1715:00 SM 16-del J18 TIK - Vännäs NHK Arena - Bås 1 1-2
Lör 11/3-1711:00 Topp10 J20 Frölunda - TIK Frölundaborg 2-5
Tors 9/3-1719:00 SM 16-del J18 Vännäs - TIK Vännäs Ishall 3-2
Tis 7/3-1719:00 Topp10 J20 TIK - Örebro NHK Arena - Bås 2 2-1
Sön 5/3-1712:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Örebro NHK Arena - Bås 2 1-2
Lör 4/3-1712:30 J18 allsvenskan J18 TIK - Färjestad NHK Arena - Bås 1 7-2
Tors 2/3-1719:00 Topp10 J20 TIK - Brynäs NHK Arena - Bås 1 3-5
Ons 1/3-1719:00 J18 allsvenskan J18 Brynäs - TIK Gavlerinken Arena 5-0
Sön 26/2-1712:00 Topp10 J20 TIK - Malmö NHK Arena - Bås 2 3-4 sd
Sön 26/2-1711:00 J18 allsvenskan J18 Västerås - TIK ABB Arena Nord 4-0
Lör 25/2-1714:00 J18 allsvenskan J18 Leksand - TIK LRF hallen 5-2
Lör 25/2-1712:00 Topp10 J20 TIK - Växjö NHK Arena - Bås 1 2-3
Tis 21/2-1719:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Modo NHK Arena - Bås 2 3-4 str
Sön 19/2-1712:30 Topp10 J20 Modo - TIK Fjällräven Center 2-7
Fre 17/2-1716:00 Topp10 J20 Luleå - TIK Coop Arena 2-3 sd
Tors 16/2-1719:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Björklöven NHK Arena - Bås 1 5-4 sd
Ons 15/2-1719:00 Topp10 J20 TIK - Leksand NHK Arena - Bås 2 3-6
Sön 5/2-1712:00 Topp10 J20 Örebro - TIK Behrn Arena 0-2
Sön 5/2-1712:00 J18 allsvenskan J18 Skellefteå - TIK Kraft Arena c-hall 1-0
Lör 4/2-1716:00 J18 allsvenskan J18 Luleå - TIK Coop Arena b-hall 2-1
Lör 4/2-1712:00 Topp10 J20 Leksand - TIK Tegera Arena 4-3
Sön 29/1-1713:00 J18 allsvenskan J18 Örebro - TIK Behrn Arena 1-3
Sön 29/1-1712:00 Topp10 J20 TIK - Frölunda NHK Arena - Bås 1 1-0
Lör 28/1-1713:15 J18 allsvenskan J18 Färjestad - TIK Kobbs Arena 3-4
Lör 28/1-1712:00 Topp10 J20 TIK - HV 71 NHK Arena - Bås 2 0-4
Sön 22/1-1712:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Västerås NHK Arena - Bås 2 2-1 str
Lör 21/1-1714:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Leksand NHK Arena - Bås 1 2-1
Ons 18/1-1719:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Brynäs NHK Arena - Bås 2 2-5
Ons 18/1-1718:00 Topp10 J20 Brynäs - TIK Gavlerinken Arena 4-5
Sön 15/1-1716:00 J18 allsvenskan J18 Modo - TIK Fjällräven Center 2-5
Sön 15/1-1712:30 Topp10 J20 Malmö - TIK Malmö Isstadion 5-2
Lör 14/1-1715:00 J18 allsvenskan J18 Björklöven - TIK T3 Center 2-3
Lör 14/1-1714:00 Topp10 J20 Växjö - TIK Växjö Ishall 3-1
Sön 8/1-1715:30 J18 allsvenskan J18 TIK - Skellefteå NHK Arena - Bås 1 3-4
Sön 8/1-1712:00 Topp10 J20 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 1 2-1 str
Lör 7/1-1716:00 J18 allsvenskan J18 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 2 5-4
Lör 7/1-1712:00 Topp10 J20 TIK - Modo NHK Arena - Bås 2 0-2
Sön 11/12-1612:00 J18 elit J18 Skellefteå - TIK Kraft Arena 4-3
Sön 11/12-1612:00 J20SE J20 Mora - TIK Smidjegrav 1-3
Lör 10/12-1616:30 J18 elit J18 Piteå - TIK LF Arena 1-4
Lör 10/12-1612:00 J20SE J20 Leksand - TIK Tegera Arena 2-5
Fre 9/12-1619:00 J20SE J20 Leksand - TIK Tegera Arena 2-3
Sön 4/12-1612:00 J18 elit J18 TIK - Boden NHK Arena - Bås 1 5-0
Lör 3/12-1616:00 J18 elit J18 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 2 2-3
Tors 1/12-1619:00 J18 elit J18 Övik - TIK Skyttishallen 2-5
Ons 30/11-1619:00 J20SE J20 Brynäs - TIK Gavlerinken 4-2
Sön 27/11-1614:30 J18 elit J18 TIK - Vännäs NHK Arena - Bås 1 5-2
Sön 27/11-1611:00 J20SE J20 TIK - Djurgården NHK Arena - Bås 1 5-1
Lör 26/11-1617:30 J18 elit J18 TIK - Björklöven NHK Arena - Bås 2 1-4
Lör 26/11-1614:00 J20SE J20 TIK - AIK NHK Arena - Bås 2 2-4
Lör 19/11-1613:00 J18 elit J18 TIK - Modo NHK Arena - Bås 1 6-4
Tors 17/11-1619:00 J20SE J20 TIK - Modo NHK Arena - Bås 1 2-1
Ons 16/11-1619:00 J18 elit J18 TIK - Svall NHK Arena - Bås 2 0-3
Sön 13/11-1612:00 J20 SE J20 LHF - TIK Coop Arena 2-3 str
Lör 12/11-1612:00 J20SE J20 Skellefteå - TIK Kraft Arena 7-6 sd
Fre 11/11-1619:00 J18 elit J18 TIK - Östersund NHK Arena - Bås 1 6-3
Fre 11/11-1619:00 J20SE J20 Skellefteå - TIK Kraft Arena 2-4
Sön 30/10-1612:30 J18 elit J18 Vännäs - TIK Vännäs Ishall -
Sön 30/10-1611:00 J20SE J20 TIK - Brynäs NHK Arena - Bås 2 6-3
Lör 29/10-1612:00 J18 elit J18 Björklöven - TIK T3 Center -
Lör 29/10-1611:00 J20SE J20 TIK - Västerås NHK Arena - Bås 1 1-4
Fre 28/10-1614:00 J20SE J20 TIK - Västerås NHK Arena - Bås 2 5-4 sd
Lör 22/10-1614:00 J20SE J20 TIK - AIK NHK Arena - Bås 1 2-3 str
Tors 20/10-1619:00 J18 elit J18 Härnösand - TIK Högslättens Ishall -
Ons 19/10-1619:00 J18 elit J18 Modo - TIK Fjällräven Center 2-1
Sön 16/10-1614:00 J20SE J20 Västerås - TIK ABB Arena 7-2
Lör 15/10-1614:00 J20SE J20 Brynäs - TIK Gavlerinken b-hall 3-1
Lör 15/10-1613:00 J18 elit J18 TIK - Härnösand NHK Arena - Bås 2 3-1
Tis 11/10-1619:00 J18 elit J18 Svall - TIK Sundsvall Energi Arena 1-6
Sön 9/10-1611:00 J20SE J20 TIK - Skellefteå NHK Arena - Bås 2 4-3 sd
Lör 8/10-1611:00 J20SE J20 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 1 2-3
Fre 7/10-1618:00 J20SE J20 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 2 2-3 str
Ons 5/10-1619:00 J18 elit J18 Östersund - TIK Östersund Arena 3-5
Sön 2/10-1612:00 J18 elit J18 TIK - Övik NHK Arena - Bås 1 4-1
Tors 29/9-1619:00 J20SE J20 Modo - TIK Fjällräven 2-3
Sön 25/9-1613:00 J20SE J20 AIK - TIK Ulriksdals IP 1-5
Sön 25/9-1612:00 J18 elit J18 Boden - TIK Boden Ishall 1-8
Lör 24/9-1616:00 J18 elit J18 Luleå - TIK Coop Arena 4-1
Lör 24/9-1615:00 J20SE J20 Djurgården - TIK Stora Mossen 2-5
Fre 23/9-1619:00 J20SE J20 Djurgården - TIK Hovet 3-1
Sön 18/9-1615:30 J18 elit J18 TIK - Skellefteå NHK Arena - Bås 2 2-1
Sön 18/9-1612:00 J20SE J20 TIK - Leksand NHK Arena - Bås 1 3-5
Lör 17/9-1619:30 J18 elit Seriepremiär J18 TIK - Piteå NHK Arena - Bås 1 4-3
Lör 17/9-1611:00 J20SE J20 TIK - Mora NHK Arena - Bås 2 4-1
Fre 16/9-1618:00 J20SE J20 TIK - Mora NHK Arena - Bås 1 6-2
Tis 13/9-1619:00 J20SE Seriepremiär J20 TIK - Modo NHK Arena 2-5
Lör 10/9-1614:00 Träningsmatch J18 TIK - Valbo NHK Arena - Bås 1 4-3 sd
Ons 7/9-1618:00 Träningsmatch J20 TIK - BIF NHK Arena - Bås 1 3-1
Ons 31/8-1619:00 Träningsmatch J20 TIK - Sollefteå Alag NHK Arena - Bås 2 4-2
Lör 27/8-1614:20 Träningsmatch J18 TIK - Modo NHK Arena - Bås 2 3-2
Lör 27/8-1612:00 Träningsmatch J20 TIK - Modo NHK Arena - Bås 1 3-2
Tors 25/8-1617:00 Träningsmatch J20 TIK - SAIK NHK Arena - Bås 2 1-2
Tors 25/8-1614:00 Träningsmatch J18 TIK - SAIK NHK Arena - Bås 1 3-4 str
Tis 23/8-1615:00 Träningsmatch J20 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 1 2-1
Tis 23/8-1612:00 Träningsmatch J18 TIK - Luleå NHK Arena - Bås 2 6-2
Fre 19/8-1618:00 Träningsmatch J18 TIK - BIF NHK Arena - Bås 1 2-3 str
Ons 17/8-1617:00 Träningsmatch J18 Modo - TIK Fjällräven 7-3
Ons 17/8-1614:00 Träningsmatch J20 Modo - TIK Fjällräven 3-2 str
Ons 10/8-1618:00 Träningsmatch J20 BIF - TIK Gavlerinken 2-3
Ons 10/8-1615:00 Träningsmatch J18 BIF - TIK Gavlerinken 7-1
Lör 19/3-1615:00 J20SE playoff J20 Timrå - Huddinge Timrå Isstadion - Bås 1 6-2
Lör 19/3-1615:00 J18 SM Kvartsfinal J18 MODO Hockey - Timrå Fjällräven Center 9-3
Tors 17/3-1619:00 J18 SM Kvartsfinal J18 Timrå - MODO Hockey Timrå Isstadion - Bås 2 2-3 sd
Tors 17/3-1619:00 J20SE playoff J20 Huddinge - Timrå Björkängshallen 2-4
Lör 12/3-1616:00 J18 SM 8-del J18 Timrå - Södertälje Timrå Isstadion - Bås 1 5-0
Tors 10/3-1619:00 J18 SM 8-del J18 Södertälje - Timrå AXA Sports Center 0-6
Sön 6/3-1612:00 J20SE J20 Timrå - Växjö Timrå Isstadion - Bås 2 4-3
Lör 5/3-1612:00 J20SE J20 Timrå - Södertälje Timrå Isstadion - Bås 1 3-6
Sön 28/2-1612:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Djurgårdens IF Timrå Isstadion - Bås 2 2-1 str
Sön 28/2-1612:00 J20SE J20 Växjö - Timrå Växjö Ishall 2-0
Lör 27/2-1615:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Södertälje SK Timrå Isstadion - Bås 1 3-1
Lör 27/2-1612:30 J20SE J20 Malmö - Timrå Malmö Isstadion 6-3
Fre 26/2-1618:00 J20SE J20 Karlskrona - Timrå Abb Arena Karlskrona 3-1
Ons 24/2-1619:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - IF Sundsvall Hockey Timrå Isstadion - Bås 2 4-0
Sön 21/2-1613:00 J20SE J20 Örebro - Timrå Behrn Arena 3-4
Lör 20/2-1616:00 J18 Allsvenskan J18 MODO Hockey - Timrå IK Fjällräven Center 4-1
Lör 20/2-1612:00 J20SE J20 Västerås - Timrå ABB Arena Nord 4-2
Fre 19/2-1619:00 J20SE J20 Södertälje - Timrå AXA Sport Center 6-3
Tis 16/2-1619:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Almtuna IS Timrå Isstadion - Bås 1 2-3 str
Sön 7/2-1612:30 J18 Allsvenskan J18 AIK IF - Timrå IK Ulriksdals IP Hall 2 1-4
Sön 7/2-1610:30 J20SE J20 Timrå - Örebro Lillstrimma - Bås 2 1-3
Lör 6/2-1614:10 J18 Allsvenskan J18 Nacka HK - Timrå IK Nacka Ishall -
Fre 5/2-1619:00 J20SE J20 Timrå - Västerås Timrå Isstadion - Bås 1 4-2
Sön 31/1-1615:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Skellefteå AIK Timrå Isstadion - Bås 2 2-5
Sön 31/1-1611:30 J20SE J20 Timrå - Karlskrona Timrå Isstadion - Bås 2 1-4
Lör 30/1-1616:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Luleå HF Timrå Isstadion - Bås 1 1-2
Sön 24/1-1617:00 J18 Allsvenskan J18 Djurgårdens IF - Timrå IK Hovet, Johanneshov 4-2
Lör 23/1-1616:00 J18 Allsvenskan J18 Södertälje SK - Timrå IK AXA Sports Center 2-4
Lör 23/1-1611:00 J20SE J20 Timrå - Luleå Timrå Isstadion - Bås 1 3-5
Ons 20/1-1619:00 J18 Allsvenskan J18 IF Sundsvall Hockey - Timrå IK Sundsvall Energi Arena 2-6
Sön 17/1-1614:00 J20SE J20 Timrå - Mora Timrå Isstadion - Bås 2 9-2
Lör 16/1-1614:30 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - MODO Hockey Timrå Isstadion - Bås 2 5-8
Lör 16/1-1611:00 J20SE J20 Timrå - Leksand Timrå Isstadion - Bås 1 4-3 sd
Tis 12/1-1619:25 J18 Allsvenskan J18 Almtuna IS - Timrå IK Metallåtervinning Arena 2-4
Tis 12/1-1619:00 J20SE J20 Timrå - Malmö Timrå Isstadion - Bås 2 2-7
Sön 10/1-1614:00 J20SE J20 Mora - Timrå Smidjegrav 5-1
Sön 10/1-1612:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - AIK IF Timrå Isstadion - Bås 1 5-4
Lör 9/1-1615:00 J18 Allsvenskan J18 Timrå IK - Nacka HK Timrå Isstadion - Bås 2 5-3
Lör 9/1-1614:30 J20SE J20 Leksand - Timrå Tegera 5-4 sd
Ons 6/1-1615:30 J18 Allsvenskan J18 Luleå HF - Timrå IK Coop Norrbotten Arena 1-3
Ons 6/1-1611:00 J20SE J20 Luleå - Timrå Coop Arena 2-3
Tis 5/1-1615:30 J18 Allsvenskan J18 Skellefteå AIK - Timrå IK Skellefteå Kraft Arena 5-2
Sön 13/12-1514:00 J18 elit J18 TIK - Skellefteå Arenan - Bås 1 4-1
Lör 12/12-1515:00 J18 elit J18 TIK - Piteå Arenan - Bås 2 11-2
Fre 11/12-1519:00 J20SE J20 Modo - TIK Fjällräven 5-6
Ons 9/12-1519:00 J20SE J20 TIK - Brynäs Arenan - Bås 1 2-3
Sön 6/12-1511:30 J18 elit J18 Boden - TIK Björknäsvallen 2-3
Sön 6/12-1511:00 J20SE J20 TIK - Mora Arenan - Bås 2 4-5
Lör 5/12-1516:30 J18 elit J18 Luleå - TIK Coop Arena 1-2
Lör 5/12-1512:00 J20SE J20 TIK - Leksand Arenan - Bås 1 2-3
Fre 4/12-1518:00 J20SE J20 TIK - Leksand Arenan - Bås 2 0-4
Sön 29/11-1513:00 J20SE J20 Djurgården - TIK Husby Ishall 1-5
Sön 29/11-1512:00 J18 elit J18 Vännäs - TIK Vännäs Ishall 4-8
Lör 28/11-1515:15 J18 elit J18 Björklöven - TIK T3 Center 1-4
Lör 28/11-1514:00 J20SE J20 AIK - TIK Ulriksdals IP Hall1 4-2
Ons 25/11-1519:00 J18 elit J18 TIK - Modo Arenan - Bås 1 4-3
Sön 22/11-1515:00 J18 elit J18 TIK - Övik Arenan - Bås 2 3-4 sd
Sön 22/11-1512:00 J20SE J20 TIK - Luleå Arenan - Bås 1 2-4
Lör 21/11-1512:00 J20SE J20 TIK - Skellefteå Arenan - Bås 2 4-3
Fre 20/11-1518:00 J20SE J20 TIK - Skellefteå Arenan - Bås 1 1-4
Sön 15/11-1516:00 J18 elit J18 Sundsvall - TIK Energi Arena -
Tors 12/11-1519:00 J20SE J20 Modo - TIK Fjällräven 7-4
Ons 11/11-1519:00 J18 elit J18 Östersund - TIK Östersund Arena -
Sön 8/11-1512:00 J18 elit J18 TIK - Vännäs Arenan - Bås 1 8-3
Lör 7/11-1513:00 J18 elit J18 TIK - Björklöven Arenan - Bås 2 9-1
Sön 25/10-1514:00 J20SE J20 Brynäs - TIK Gavlerinken 4-3 sd
Sön 25/10-1512:00 J18 elit J18 TIK - Härnösand Arenan - Bås 1 5-0
Lör 24/10-1513:00 J20SE J20 Västerås - TIK ABB Arena 2-4
Lör 24/10-1512:00 J18 elit J18 Härnösand - TIK Högslätten 0-8
Tis 20/10-1519:00 J18 elit J18 TIK - Sundsvall Arenan - Bås 2 5-4
Sön 18/10-1513:00 J20SE J20 Leksand - TIK Tegera Arena 4-3
Lör 17/10-1514:45 J18 elit J18 TIK - Östersund Arenan - Bås 1 8-0
Lör 17/10-1513:00 J20SE J20 Mora - TIK FM Mattsson 3-4 sd
Fre 16/10-1517:00 J20SE J20 Mora - TIK FM Mattsson 2-3 str
Ons 14/10-1519:00 J18 elit J18 Övik - TIK Bjästa -
Sön 11/10-1512:00 J20SE J20 TIK - AIK Arenan - Bås 2 2-4
Lör 10/10-1511:00 J20SE J20 TIK - Djurgården Arenan - Bås 1 2-10
Fre 9/10-1518:00 J20SE J20 TIK - Djurgården Arenan - Bås 2 1-2
Ons 7/10-1519:00 J18 elit J18 Modo - TIK Fjällräven 4-2
Sön 4/10-1512:00 J20SE J20 Skellefteå - TIK Kraft Arena 5-3
Lör 3/10-1513:00 J20SE J20 Luleå - TIK Coop Arena 6-3
Fre 2/10-1519:00 J20SE J20 Luleå - TIK Coop Arena 3-4
Sön 27/9-1513:00 J18 elit J18 TIK - Boden Arenan - Bås 2 10-4
Lör 26/9-1519:00 J18 elit J18 TIK - Luleå Arenan - Bås 1 2-5
Tors 24/9-1519:00 J20SE J20 TIK - Modo Arenan - Bås 1 2-7
Sön 20/9-1515:30 J18 elit J18 Skellefteå - TIK Kraft Arena 1-6
Sön 20/9-1512:00 J20SE J20 TIK - Västerås Arenan - Bås 2 3-4 str
Lör 19/9-1516:30 J18 elit J18 Piteå - TIK Nolia 3-8
Lör 19/9-1511:00 J20SE J20 TIK - Brynäs Arenan - Bås 1 3-5
Sön 13/9-1513:00 J20SE J20 Västerås - TIK ABB Arena 7-2
Lör 12/9-1514:00 J20SE J20 AIK - TIK Ulriksdals IP Hall 1 2-3 str
Tis 8/9-1519:00 Träningsmatch J20 TIK J20 - Kovland Alag Arenan - Bås 2 4-0
Lör 5/9-1512:00 Träningsmatch J18 Falun - TIK J18 Östersund Arena 1-6
Fre 4/9-1519:00 Träningsmatch J18 Östersund - TIK J18 Östersund Arena 2-9
Ons 2/9-1519:00 Träningsmatch J20 Sollefteå Alag - TIK J20 Niphallen 5-1
Tors 27/8-1517:00 Träningsmatch J20 J20 TIK - Skellefteå Arenan - Bås 1 3-2
Tors 27/8-1514:00 Träningsmatch J18 J18 TIK - Skellefteå Arenan - Bås 2 1-3
Tis 25/8-1519:00 Träningsmatch J18 J18 Modo - TIK Fjällräven 4-3 str.
Tis 25/8-1516:00 Träningsmatch J20 J20 Modo - TIK Fjällräven 5-3
Tis 18/8-1519:00 Träningsmatch J18 J18 TIK - Modo Arenan - Bås 1 0-1
Tis 18/8-1516:00 Träningsmatch J20 J20 TIK - Modo Arenan - Bås 2 1-5
Sön 16/8-1513:00 Träningsmatch J18 J18 Västerås - TIK ABB Arena Nord 3-7
Lör 15/8-1514:00 Träningsmatch J20 J20 TIK - Brunflo Alag Arenan - Bås 1 0-6
Lör 15/8-1514:00 Träningsmatch J18 J18 Leksand - TIK Tegera Arena 11-0
Tors 13/8-1514:00 Träningsmatch J20 J20 Luleå - TIK Coop Arena 4-3 sd
Ons 12/8-1515:00 Träningsmatch J20 J20 Luleå - TIK Coop Arena 7-2
Fre 7/8-1516:00 Träningsmatch J20 J20 TIK - Sundsvall Arenan - Bås 2 4-2
Lör 4/4-1512:00 J18 SM Frölunda HC - Timrå IK Bronsmatch Stora hallen, Nyköping 1-6
Fre 3/4-1514:20 J18 SM Brynäs - Timrå IK Stora hallen, Nyköping 4-3 OT
Lör 28/3-1515:00 J18 SM AIK - Timrå IK J18 Ulriksdals IP Hall 1 1-5
Tors 26/3-1519:00 J18 SM Timrå IK J18 - AIK E:ON Arena Bås 1 4-3 ST
Lör 21/3-1515:30 J18 SM Färjestads BK - Timrå IK J18 Löfbergs Arena 0-3
Fre 20/3-1519:00 J20 SM Modo - Timrå IK J20 fjällräven Center 7-4
Tors 19/3-1519:00 J18 SM Timrå IK J18 - Färjestads BK E.On Arena Bås 2 5-0
Ons 18/3-1519:00 J20 SM Timrå IK J20 - Modo E.On Arena Bås 2 4-8
Sön 15/3-1516:00 J20 SE forts.serien Luleå HF - Timrå IK J20 Coop Arena 6-3
Lör 14/3-1516:00 J18 SM Timrå IK J18 - Valbo HC E.ON Arena bås 1 4-2
Tors 12/3-1519:00 J18 SM Valbo HC - Timrå IK J18 Nick Back Arena 1-4
Tis 10/3-1517:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Södertälje SK E.ON Arena - Bås 1 5-6
Sön 8/3-1516:00 J18 Allsvenskan Timrå J 18 - Örebro E.ON Arena Bås 2 5-0
Sön 8/3-1513:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Mora IK E.ON Arena - Bås 2 4-1
Lör 7/3-1515:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - Skellefteå AIK E.ON Arena - Bås 1 6-3
Fre 6/3-1519:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - Luleå HF E.ON Arena - Bås 2 4-2
Tors 5/3-1517:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - AIK E.ON Arena bås 2 6-4
Ons 4/3-1517:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Brynäs IF E.ON Arena - Bås 1 5-2
Sön 1/3-1515:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - Leksands IF E.ON Arena - Bås 1 3-2 ST
Sön 1/3-1512:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Växjö Lakers HC E.ON Arena - Bås 2 3-1
Lör 28/2-1515:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - VIK Västerås HK E.ON Arena - Bås 2 11-1
Fre 27/2-1517:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Tingsryds AIF E.ON Arena - Bås 1 6-0
Sön 22/2-1513:00 J18 Allsvenskan IF Björklöven - Timrå IK J18 T3 Hallen 3-6
Sön 22/2-1512:00 J20 SE forts.serien Frölunda HC - Timrå IK J20 Frölundaborg 8-1
Lör 21/2-1516:00 J18 Allsvenskan Timrå J18- Färjestad E.ON Arena Bås 1 10-3
Lör 21/2-1513:00 J20 SE forts.serien IF Malmö Redhawks - Timrå IK J20 Malmö Isstadion 0-4
Tors 19/2-1519:00 J18 Allsvenskan Modo Hockey - Timrå IK J18 Fjällräven Center 5-1
Ons 18/2-1519:00 J20 SE forts.serien Mora - Timrå IK J20 Mora 0-8
Ons 11/2-1519:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - Brynäs IF E.ON Arena - Bås 1 3-4
Sön 1/2-1512:00 J18 Allsvenskan Luleå HF - Timrå IK J18 Coop Norbotten Arena 3-4 OT
Lör 31/1-1515:30 J18 Allsvenskan Skellefteå AIK - Timrå IK J18 Skellefteå Kraft Arena, C-Hallen 1-4
Fre 30/1-1518:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Luleå HF E.ON Arena - Bås 2 5-2
Sön 25/1-1513:00 J18 Allsvenskan Leksands IF - Timrå IK J18 Tegera Arena 3-2 ST
Sön 25/1-1512:00 J20 SE forts.serien Växjö Lakers HC - Timrå IK J20 Växjö Ishall 5-1
Lör 24/1-1516:20 J18 Allsvenskan VIK Västerås - Timrå IK J18 ABB Arena Nord 2 - 6
Lör 24/1-1512:00 J20 SE forts.serien Tingsryds AIF - Timrå IK J20 Dackehallen 5-2
Tors 22/1-1519:00 J20 SE forts.serien Brynäs IF - Timrå IK J20 Gavlerinken Arena 7-4
Tis 20/1-1519:00 J18 Allsvenskan Brynäs IF - Timrå IK J18 Gavlerinken Arena 8-6
Sön 18/1-1514:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - Frölunda HC E.ON Arena - Bås 1 3-1
Sön 18/1-1511:00 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - IF Björlöven E.ON Arena - Bås 2 4-5 OT
Lör 17/1-1512:30 J18 Allsvenskan Timrå IK J18 - Modo Hockey E.ON Arena - Bås 1 3-5
Fre 16/1-1519:00 J20 SE forts.serien Timrå IK J20 - IF Malmö Redhawks E.ON Arena - Bås 2 4-3 ST
Sön 11/1-1517:30 J18 Allsvenskan Örebro HK - Timrå IK J18 Behrn Arena 6-4
Sön 11/1-1512:00 J20 SE forts.serien Södertälje SK - Timrå IK J20 AXA Sport Center 2-6
Lör 10/1-1517:15 J18 Allsvenskan Färjestad - Timrå IK J18 Kobbs Arena 4-1
Lör 10/1-1515:00 J20 SE forts.serien AIK - Timrå IK J20 Ulriksdals IP hall 1 8-7
Sön 14/12-1412:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Skellefteå E.ON Arena Bås 1 3-1
Lör 13/12-1416:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Luleå E.ON Arena Bås 2 3-2
Sön 7/12-1414:45 J18 Elit Norra Sundsvall - Timrå IK J18 Sundsvall Energi Arena 2-4
Lör 6/12-1413:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Sundsvall E.ON Arena bås 2 6-1
Sön 30/11-1413:00 J18 Elit Norra Clemensnäs - Timrå IK J18 Kopparhallen 1-8
Sön 30/11-1412:00 J20 SuperElit Mora - Timrå IK J20 FM Mattson Arena 3-7
Lör 29/11-1418:30 J18 Elit Norra Skellefteå - Timrå IK J18 Skellefteå Kraft Arena 4-2
Lör 29/11-1411:00 J20 SuperElit Leksand - Timrå IK J20 Tegera Arena 3-2
Fre 28/11-1416:00 J20 SuperElit Leksand - Timrå IK J20 LRF Hallen 5-2
Tis 25/11-1419:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - AIK Härnösand E.ON Arena bås 1 8-0
Sön 23/11-1414:00 J20 SuperElit Brynäs - Timrå IK J20 Gavlerinken 8-2
Lör 22/11-1413:00 J20 SuperElit Västerås - Timrå IK J20 ABB Arena 4-1
Fre 21/11-1419:00 J20 SuperElit Västerås - Timrå IK J20 ABB Arena 6-3
Ons 19/11-1419:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Modo E.ON Arena bås 2 2-4
Sön 16/11-1412:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Östersund E.ON Arena bås 1 4-2
Lör 15/11-1413:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Kramfors E.ON Arena bås 2 10-0
Lör 15/11-1412:30 J20 SuperElit Modo - Timrå IK J20 Fjällräven Arena 3-2 STR
Sön 2/11-1413:00 J20 SuperElit Djurgården - Timrå IK J20 Stora Mossen 4-1
Sön 2/11-1413:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Piteå E.ON Arena bås 1 6-0
Lör 1/11-1419:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Luleå E.ON Arena bås 2 1-0
Lör 1/11-1415:00 J20 SuperElit AIK - Timrå IK J20 Ulriksdals IP 4-5
Fre 31/10-1419:00 J20 SuperElit AIK - Timrå IK J20 Ulriksdals IP 1-3
Sön 26/10-1413:00 J18 Elit Norra Vännäs - Timrå IK J18 Vännäs Ishall 6-4
Sön 26/10-1412:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Leksand E.ON Arena Bås 1 0-3
Lör 25/10-1415:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Mora E.ON Arena Bås 2 1-0
Lör 25/10-1415:00 J18 Elit Norra Björklöven-Timrå IK J 18 T 3 Center 2-5
Fre 24/10-1419:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Mora E.ON Arena Bås 1 7-3
Sön 19/10-1412:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18-Vännäs E.ON Arena bås 1 8-3
Lör 18/10-1415:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Björklöven E.ON Arena bås 2 4-1
Lör 18/10-1412:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Modo E.ON Arena Bås 2 3-6
Sön 12/10-1412:00 J18 Elit Norra Luleå - Timrå IK J18 Coop Arena B 3-2
Lör 11/10-1416:30 J18 Elit Norra Piteå - Timrå IK J18 LF Arena 2-1
Lör 11/10-1415:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Luleå E.ON Arena Bås 1 2-1
Fre 10/10-1419:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Skellefteå E.ON Arena Bås 2 4-1
Sön 5/10-1416:00 J18 Elit Norra Kramfors - Timrå IK J18 Latbergshallen 3-7
Sön 5/10-1412:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Västerås E.ON Arena Bås 1 3-1
Lör 4/10-1416:00 J18 Elit Norra Östersund - Timrå IK J18 Z-hallen 1-2
Lör 4/10-1411:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Brynäs E.ON Arena Bås 2 5-4 OT
Fre 3/10-1419:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Brynäs E.ON Arena Bås 1 0-1
Tis 30/9-1419:00 J18 Elit Norra Modo - Timrå IK J18 Fjällräven Arena 4-3 ST
Sön 28/9-1412:00 J20 SuperElit Luleå - Timrå IK J20 Coop Arena 0-3
Lör 27/9-1416:00 J18 Elit Norra AIK Härnösand - Timrå IK J18 Högslätten 0-9
Lör 27/9-1414:00 J20 SuperElit Skellefteå - Timrå IK J20 Skellefteå Kraft Arena 1-0
Sön 21/9-1412:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Skellefteå E.ON Arena bås 1 5-1
Lör 20/9-1414:00 J18 Elit Norra Timrå IK J18 - Clemensnäs E.ON Arena bås 2 5-0
Lör 20/9-1412:30 J20 SuperElit Modo - Timrå IK J20 Fjällräven Arena 7-2
Sön 14/9-1412:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - AIK E.ON Arena Bås 2 1-2
Lör 13/9-1415:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Djurgården E.ON Arena Bås 1 2-3 STR
Fre 12/9-1419:00 J20 SuperElit Timrå IK J20 - Djurgården E.ON Arena Bås 2 1-6
Lör 6/9-1414:00 Träningsmatch J20 Brynäs - Timrå IK J20 Gavlerinken 1-3
Ons 3/9-1419:00 Träningsmatch J20 Modo - Timrå IK J20 Fjällräven Center 5-3
Lör 30/8-1415:00 Träningsmatch J18 Timrå IK J18 - Luleå E.ON Arena bås 1 2-1
Lör 30/8-1412:00 Träningsmatch J20 Timrå IK J20 - Luleå E.ON Arena Bås 1 - LiveArena Lantz 4-3 STR
Fre 29/8-1419:00 Träningsmatch J20 Timrå IK J20 - Luleå E.ON Arena Bås 2 - LiveArena Lantz 0-1
Ons 27/8-1419:00 Träningsmatch J18 Modo - Timrå IK J18 Fjällräven Arena 5-3
Sön 24/8-1411:30 Cup Final Timrå IK J18 - Leksand Sundsvall Energi Arena 3-5
Lör 23/8-1415:45 Cup Timrå IK J18 - Almtuna Sundsvall Energi Arena 3-1
Lör 23/8-1408:30 Cup Leksand - Timrå IK J18 Sundsvall Energi Arena 5-3
Fre 22/8-1416:30 Cup Sundsvall - Timrå IK J18 Sundsvall Energi Arena 1-5
Tors 21/8-1417:00 Träningsmatch J20 Timrå IK J20 - Skellefteå E.ON Arena Bås 1 - LiveArena Erenrot 1-2
Tors 21/8-1414:00 Träningsmatch J18 Timrå IK J18 - Skellefteå E.ON Arena bås 2 - LiveArena Ramqvist 2-3
Fre 15/8-1419:00 Träningsmatch J20 Timrå IK J20 - Brynäs E.ON Arena Bås 2 1-3
Ons 13/8-1419:00 Träningsmatch J20 Timrå IK J20 - Modo E.On Arena Båsteam 1 - LiveArena Maria B 3-2
Tis 12/8-1419:00 Träningsmatch J18 Timrå IK J18 - Modo E.ON Arena bås 1 LiveArena Håkan H 5-3
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer






E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-08-21
Besökare
165783
Genereringstid
0,8594 sekunder