Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Fre 1/4-1620:45 Uplandia Trophy 2016 Täby HC - Flemingsberg Sveab Arena -
Fre 1/4-1617:55 Uplandia Trophy 2016 Boo Hockey - Täby HC Sveab Arena -
Fre 1/4-1609:25 Uplandia Trophy 2016 Helsingborg HC - Täby HC Sveab Arena -
Tors 17/3-1617:30 U14 Allettan GötaTraneberg IK 1 - IFK Täby HC Stora Mossen -
Lör 12/3-1617:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Södertälje SK 1 Tibble Ishall -
Mån 7/3-1619:00 U14 Allettan Haninge Anchors HC 1 - IFK Täby HC Haribohallen -
Ons 24/2-1619:00 U14 Allettan Norrtälje IK - IFK Täby HC Contigahallen -
Lör 20/2-1614:30 U14 Allettan IFK Täby HC - SDE HF 1 Tibble Ishall -
Ons 17/2-1620:00 U14 Allettan Nacka HK 1 - IFK Täby HC Nacka Ishall B -
Lör 13/2-1616:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Boo HC 1 Tibbles Ishall -
Ons 10/2-1619:00 U14 Allettan Djurgårdens IF IF - IFK Täby HC Mälarhöjdens IP -
Lör 6/2-1617:30 U14 Allettan IFK Täby HC - AIK IF Tibble Ishall -
Tors 4/2-1619:00 U14 Allettan Sollentuna HC 1 - IFK Täby HC Sveab Arena -
Lör 30/1-1618:30 U14 Allettan IFK Täby HC - Huddinge IK 1 Tibble Ishall -
Tors 28/1-1619:00 U14 Allettan IFK Täby HC - GötaTraneberg IK 1 Tibble Ishall -
Sön 24/1-1611:30 U14 Allettan Södertälje SK 1 - IFK Täby HC AXA Sports Center -
Fre 22/1-1619:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Haninge Anchors HC 1 Tibble Ishall -
Sön 17/1-1617:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Norrtälje IK Tibble Ishall -
Tors 14/1-1620:00 U14 Allettan SDE HF 1 - IFK Täby HC Enebybergs Ishall -
Lör 9/1-1618:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Nacka HK 1 Tibble Ishall -
Sön 3/1-1621:00 GIC 2016 IFK Täby HC - Wings HC Arlanda Kållereds Ishall -
Sön 3/1-1616:00 GIC 2016 IFK Täby HC - Falkenbergs HK Kållereds Ishall -
Sön 3/1-1611:00 GIC 2016 IK Oskarshamn - IFK Täby HC Kållereds Ishall -
Lör 2/1-1620:00 GIC 2016 IFK Täby HC - Kållered Icebears Kållereds Ishall -
Lör 2/1-1617:00 GIC 2016 Vålerenga Ishockey - IFK Täby HC Kållereds Ishall -
Lör 2/1-1614:00 GIC 2016 IFK Täby HC - Malmö Redhawks Kållereds Ishall -
Lör 2/1-1611:00 GIC 2016 Färjestad BK - IFK Täby HC Kållereds Ishall -
Sön 20/12-1518:30 U14 Allettan Boo HC 1 - IFK Täby HC Björknäs Ishall 5-6
Mån 14/12-1518:00 U14 Allettan IFK Täby HC - Djurgårdens IF IF Tibble Ishall 2-6
Sön 13/12-1515:00 U14 Allettan AIK IF - IFK Täby HC Ulriksdals Ishall/Ritorp 4-2
Fre 11/12-1520:30 U14 Allettan IFK Täby HC - Sollentuna HC 1 Tibble Ishall 1-3
Sön 6/12-1516:00 U14 Allettan Huddinge IK 1 - IFK Täby HC Björkängshallen 2-3
Lör 28/11-1514:30 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Täby HC-Wings HC Arlanda 1 Tibble Ishall 4-2
Tors 26/11-1519:00 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 AIK IF-Täby HC Ulriksdals Ishall 1 (Ritorp) 4-2
Lör 21/11-1518:35 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Spånga IS IK 1-Täby HC IVT-hallen 2-4
Tis 17/11-1518:00 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Täby HC-Almtuna IS Tibble Ishall 6-2
Lör 14/11-1516:00 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 GötaTraneberg IK 1-Täby HC Stora Mossen 2-6
Fre 6/11-1519:00 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Täby HC-IFK Österåker Vikings HC 1 Tibble Ishall 4-2
Tis 3/11-1518:30 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Lidingö Vikings HC 1-Täby HC Childhoodhallen 2-4
Tis 20/10-1519:00 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Täby HC-Norrtälje IK Tibble Ishall 1-5
Ons 14/10-1518:30 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 SDE HF 1-Täby HC Enebybergs Ishall 5-0
Lör 10/10-1517:30 Stockholm Hockey Cup U14 div 1 Täby HC-Sollentuna HC 1 Tibble Ishall 3-5
Sön 27/9-1516:00 Tumba höstcup Täby-Sollentuna Ishuset Tumba 1-3
Sön 27/9-1513:20 Tumba höstcup Lidingö-Täby Ishuset Tumba 3-0
Lör 26/9-1519:10 Tumba Höstcup Haninge Anchors-Täby HC Tumba Ishus 3-3
Lör 26/9-1515:20 Tumba Höstcup Täby HC-Boo Hockey Tumba Ishus 1-1
Lör 26/9-1510:00 Tumba Höstcup Nyköping-Täby HC Tumba Ishus 1-2
Sön 20/9-1513:20 DIF Elitcup Espoo-Täby HC Mälarhöjdens IP 4-3
Sön 20/9-1509:20 DIF Elitcup Täby HC-Sollentuna HC Mälarhöjdens IP 4-1
Lör 19/9-1520:00 DIF Elitcup Täby HC-AIK Mälarhöjdens IP 3-1
Lör 19/9-1513:20 DIF Elitcup Västerås IK-Täby HC Mälarhöjdens IP 6-7
Fre 18/9-1520:00 DIF Elitcup Täby HC-Linköpings HC Mälarhöjdens IP 4-6
Fre 18/9-1513:20 DIF Elitcup Täby HC-Nacka Mälarhöjdens IP 6-4
Fre 18/9-1508:00 DIF Elitcup Djurgårdens IF-Täby HC Mälarhöjdens IP 4-4
Sön 13/9-1513:00 Träningsmatch Täby HC - Norrtälje Tibble Ishall 3-2
Mån 7/9-1519:00 Träningsmatch Täby HC - AIK Tibble Ishall 2-5
Lör 5/9-1517:00 Träningsmatch Täby HC - Lidingö Vikings HC Tibble Ishall 2-5
Sön 30/8-1519:30 Träningsmatch SDE - Täby HC Tigerbalsamhallen 4-2
Lör 29/8-1510:30 Träningsmatch Huddinge - Täby HC Björkängshallen Huddinge 2-5
Sön 23/8-1512:00 Träningsmatch Strömsbro HC - Täby HC Rimbo Ishall 2-5
Sön 16/8-1515:00 Nordic Youth Trophy Leksands IF - Täby HC Kil 0-8
Sön 16/8-1511:00 Nordic Youth Trophy Vålerenga - Täby HC Kil 7-5
Lör 15/8-1518:00 Nordic Youth Trophy Täby HC - Frölunda HC Kil 3-4
Lör 15/8-1514:00 Nordic Youth Trophy Färjestad BK - Täby HC Kil 3-5
Fre 14/8-1516:00 Nordic Youth Trophy Täby HC - Leksands IF Hammarö 5-4
Fre 14/8-1512:00 Nordic Youth Trophy Hammarö HC - Täby HC Hammarö 1-10
Tors 13/8-1520:00 Nordic Youth Trophy Täby HC - Boo Hockey Hammarö 3-7
Tors 13/8-1516:00 Nordic Youth Trophy Trestad HT - Täby HC Hammarö 3-12
Sön 9/8-1513:00 Träningsmatch Täby HC-Linköping HC Katrineholm 2-5
Lör 8/8-1500:00 Träningsmatch Ryskt lag-Täby HC Katrineholm 3-4
Lör 17/5-14 Träningsmatch Inställd Wings HC Arlanda . -
Lör 3/5-1408:00 Träningsmatch Wings HC Arlanda Pinnbackshallen -
Ons 19/2-1418:00 Slutspel U12 Slutspel Sollentuna -THC Sveab Annex -
Lör 15/2-1418:00 Slutspel U12 Slutspelsmatch Väsby IK HK - Täby HC Vilundaparkens Ishall -
Tis 11/2-1419:15 U12 Svår A U12 Svår: Wings HC Arlanda - Täby HC 1 Pinbackshallen -
Lör 8/2-1415:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - Österåker Vikings 1 Tibblehallen -
Sön 2/2-1410:15 U12 Svår A U12 Svår: Almtuna IS - Täby HC 1 Gränbyhallen (B) -
Sön 26/1-1417:30 U12 Svår A U12 Svår: IK Waxholm - Täby HC 1 XL-Bygghallen -
Tors 23/1-1418:00 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - AIK 1 Tibblehallen -
Lör 11/1-1415:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - Norrtälje Ik Tibblehallen
Ons 8/1-1419:30 U12 Svår A U12 Svår: SDE HF 1-Täby HC 1 Danderydsvallen -
Lör 14/12-1314:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - Brinkens IF Tibblehallen
Lör 7/12-1317:00 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - Wings HC Arlanda Tibblehallen
Tors 28/11-1319:15 U12 Svår A U12 Svår: Österåker Vikings 1-Täby HC 1 Åkersberga Ungdomshall
Lör 23/11-1314:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - Almtuna IS Tibblehallen
Fre 22/11-1319:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - IK Waxholm Tibblehallen
Lör 16/11-1317:30 U12 Svår A U12 Svår: AIK 1- Täby HC 1 Ulriksdal IP hall 1
Ons 6/11-1318:40 U12 Svår A U12 Svår: Norrtälje IK- Täby HC 1 Contigahallen
Sön 27/10-1317:30 Träningsmatch Waxholm-Täby HC träningsmatch XL Bygghallen -
Fre 25/10-1318:30 U12 Svår A U12 Svår: Täby HC - SDE HF 2 Tibblehallen -
Lör 19/10-1320:00 U12 Svår A U12 Svår: Brinkens IF 1- Täby HC 1 Danicahallen -
Lör 19/10-1310:10 Boo hockey cup Värmdö - Täby Björknäs hallen -
Lör 19/10-1309:05 Boo hockey cup Täby - Boo hockey Björknäs ishall -
Sön 29/9-1315:00 Träningsmatch Järfälla - Täby Järfälla ishall 1-5
Sön 15/9-1313:10 Bålstacupen Täby HC - Haninge Bålsta ishall -
Sön 15/9-1311:05 Bålstacupen Viggbyholms IK - Täby Bålsta ishall -
Sön 1/9-1317:00 Träningsmatch Träningsmatch Täby - Waxholm Tibblehallen 6-4
Lör 13/4-1315:00 Dipart cup Täby - Tyresö Hanvikenn Nacka ishall -
Lör 13/4-1308:00 Dipart cup Nacka vit- Täby Nacka ishall -
Fre 12/4-1319:10 Dipart cup Täby - Brinken Nacka ishall -
Lör 30/3-1317:00 SYHL Ev. match om 3e pris Contigahallen Norrtälje -
Lör 30/3-1315:00 SYHL Semifinal: Almtuna - Täby Contigahallen Norrtälje -
Lör 30/3-1311:00 SYHL Täby - Värmdö Contigahallen Norrtälje -
Lör 30/3-1309:00 SYHL Huddinge - Täby Contigahallen Norrtälje -
Mån 18/3-1318:30 SYHL Almtuna- Täby i SYHL C-hallen Gränby ishallar 0-11
Sön 17/3-1311:00 SYHL Täby - Lidingö i SYHL Tibblehallen 4-4
Fre 22/2-1318:05 Mitticupen Spånga is 2 - Täby IVT hallen -
Sön 17/2-1309:00 Mitticupen Täby - IFK Österåker Vikings 2 Tibble -
Lör 16/2-1314:30 SYHL Täby - Huddinge i SYHL Tibblehallen -
Sön 10/2-1316:00 SYHL Täby - Värmdö i SYHL Tibblehallen 4-4
Ons 6/2-1318:00 Mitticupen Lidingö - Täby Danske Fonderhallen -
Sön 3/2-1317:30 Mitticupen GötaTraneberg blå - Täby Stora Mossen -
Tors 31/1-1319:00 Mitticupen Täby - Hässelby Kälvesta 2 Tibble 11-1
Sön 27/1-1312:30 Mitticupen OBS! INSTÄLLD!!Lidingö Vikings 2 - Täby Danske Bank Hallen -
Tors 24/1-1319:00 Mitticupen Täby - Viggbyholms IK 2 Tibble 1-4
Sön 20/1-1309:00 Mitticupen IK Waxholm 1 - Täby XL-Bygghallen 5-1
Sön 13/1-1309:00 Mitticupen Täby - Vallentuna BK 2 Tibble 4-1
Sön 16/12-1209:00 Mitticupen Täby - Spånga IS 2 Tibble 5-3
Tors 13/12-1219:15 Mitticupen IFK Österåker Vikings 2 - Täby Åkersberga ungdomshall 4-4
Mån 10/12-1218:30 SYHL Värmdö HC Team 02- Täby HC Team 02 Ekvallen Gustavsberg (Uterink) 2-2
Sön 2/12-1209:00 Mitticupen Täby -GötaTraneberg blå Tibble 2-0
Sön 25/11-1210:00 Mitticupen Hässelby Kälvesta 2 - Täby Brostaden Arena 0-8
Tors 22/11-1218:00 Mitticupen Täby - Lidingö Vikings 2 Tibblehallen 15-0
Sön 18/11-1213:00 SYHL Norrtälje IK - Täby Contigahallen (Norrtälje) 6-2
Lör 17/11-1218:00 Mitticupen Viggbyholms IK2-Täby Hägernäs 4-0
Sön 11/11-1211:30 Mitticupen Täby - IK Waxholm 1 Tibblehallen 4-4
Ons 7/11-1218:40 Mitticupen Valletuna BK 2 -Täby Vallentuna Ishall 3-5
Lör 27/10-1214:00 SYHL Lidingö - Täby HC Lidingö Danske Bank hallen -
Sön 14/10-1217:00 SYHL Huddinge - Täby SYHL Nickehallen -
Ons 10/10-1218:00 SYHL Täby HC - Almtuna Tibblehallen -
Lör 29/9-1218:00 Träningsmatch Träningsmatch Sollentuna-THC Sollentuna -
Ons 19/9-1218:00 SYHL Täby HC - Norrtälje IK i SYHL Tibblehallen -
Sön 16/9-1217:30 Träningsmatch SDE 02-Täby 02 Tigerbalsamhallen (fd ÖEB) Stocksund 4-4
Lör 15/9-1208:30 Träningsmatch Väsby-THC Vilundahallen 3-6
Lör 25/8-1215:30 Träningsmatch Träningsmatch Wings Pinnbackshallen 1-9
Ons 18/4-1218:30 Vårserien Sollentuna HC - Täby HC Sollentunahallen -
Tors 12/4-1218:00 Vårserien Arlanda Wings - Team 02 Pinbackshallen -
Ons 4/4-1218:00 Vårserien THC Team 02- DIF Tibblehallen -
Ons 28/3-1218:00 Vårserien THC Team 02- SDE Tibblehallen -
Ons 21/3-1218:00 Vårserien THC Team 02- AIK Tibblehallen 3-1
Sön 19/2-1208:00 Mitticupen THC 1 -Viggbyholms IK1 Grupp A Tibblehallen -
Lör 18/2-1216:30 Mitticupen IK Waxholm 2 - THC 2 Grupp B XL- Bygghallen -
Sön 12/2-1208:00 Mitticupen THC 2 - Brinkens IF 4 Grupp B Tibblehallen -
Lör 11/2-1209:05 Mitticupen Spånga IS IK Vit - THC 1 Grupp A IVT- Hallen -
Sön 5/2-1208:00 Mitticupen THC 2 - IFK Österåker Vikings HC 1 Grupp B Tibblehallen -
Lör 4/2-1213:10 Mitticupen IF Vallentuna BK Ishockey - THC 1 Grupp A Vallentuna Ishall -
Sön 29/1-1208:00 Mitticupen THC 1 - Brinkens IF 3 Grupp A Tibblehallen -
Lör 28/1-1216:10 Mitticupen Vallentuna BK Ishockey 1 - THC 2 Grupp B Vallentuna Ishall -
Lör 21/1-1208:00 Mitticupen THC 2 - Järfälla HC 1 Tibblehallen -
Sön 15/1-1209:30 Mitticupen SDE HF 1 - THC 2 Grupp B Enebybergs ishall -
Sön 15/1-1208:00 Mitticupen THC 1 - SDE HF 2 Grupp A Tibblehallen -
Lör 7/1-1216:30 Mitticupen IK Waxholm 3- THC 1 XL-Bygghallen -
Sön 18/12-1108:00 Mitticupen THC 2 - Sollentuna HC Röd Grupp B Tibblehallen -
Sön 18/12-1108:00 Mitticupen THC 1 - IFK Österåker Vikings HC 2 Grupp A Tibblehallen -
Lör 10/12-1116:00 Mitticupen Viggan IK 2 - THC 2 Grupp B Hägernäs -
Lör 10/12-1111:00 Mitticupen Sollentuna HC Vit - THC 1 Grupp A SVEAB Anex -
Sön 4/12-1108:00 Mitticupen THC 1 - IFK Österåker Vikings HC 4 Grupp A Tibblehallen -
Sön 4/12-1108:00 Mitticupen THC 2 - AIK 1 Grupp B Tibblehallen -
Lör 26/11-1115:00 Mitticupen Väsby IK HK - THC 2 Grupp B Vilundaparkens Ishall 5-4
Lör 26/11-1109:30 Mitticupen Kista HC - THC 1 Grupp A Husby ishall 1-8
Sön 20/11-1108:00 Mitticupen THC 2 - Brinkens IF 1 Grupp B Tibblehallen -
Sön 20/11-1108:00 Mitticupen THC 1 - Ekerö IK 1 Grupp A Tibblehallen -
Sön 13/11-1109:00 Mitticupen Solna/Sundbyberg - THC 2 Grupp B Tulehallen -
Lör 12/11-1108:00 Mitticupen AIK 2- THC 1 Grupp A Ritorp -
Sön 6/11-1110:00 Träningsmatch Spånga - Täby HC IVT-hallen, Spånga IP -
Sön 16/10-1111:00 Träningsmatch Träningsmatch 01 spel mot Vallentuna Tibblehallen -
Sön 27/2-1110:30 Träningsmatch AIK-Täby HC Ritorp 4-5
Sön 20/2-1111:30 Mitticupen IFK Täby Röd - Viggbyholms IK 2 Tibble Ishall -
Sön 20/2-1111:30 Mitticupen IFK Täby Vit - Viggbyholms IK 1 Tibble Ishall -
Sön 13/2-1110:00 Mitticupen Hässelby Kälvesta 1 - IFK Täby Vit Brostaden Arena -
Sön 13/2-1108:00 Mitticupen AIK 1 - IFK Täby Röd Ritorps Ishall -
Sön 6/2-1114:45 Mitticupen IFK Österåker 1 - IFK Täby Röd Ungdomshallen Åkersberga -
Sön 6/2-1114:45 Mitticupen IFK Österåker 2 - IFK Täby Vit Ungdomshallen Åkersberga -
Lör 5/2-1109:00 Mitticupen Lidingö Vikings Vit - IFK Täby Vit Danske Bankhallen -
Lör 29/1-1109:00 Mitticupen IFK Täby Vit - Sollentuna Blå Tibble Ishall -
Sön 23/1-1113:00 Mitticupen Sollentuna Vit - IFK Täby Röd SVEAB Annex -
Sön 16/1-1110:30 Mitticupen IFK Täby Röd - Vallentuna BK 3 Tibble Ishall -
Sön 16/1-1110:30 Mitticupen IFK Täby Vit - Brinkens IF 1 Tibble Ishall -
Sön 19/12-1014:00 Mitticupen SDE Vit - IFK Täby Röd ÖEB-hallen -
Sön 5/12-1008:00 Mitticupen IFK Täby Röd - Väsby IK Tibble Ishall -
Sön 5/12-1008:00 Mitticupen IFK Täby Vit - Ekerö IK 2 Tibble Ishall -
Sön 28/11-1008:00 Mitticupen IK Waxholm 2 - IFK Täby Röd XL-Bygghallen -
Sön 28/11-1008:00 Mitticupen IK Waxholm 1 - IFK Täby Vit XL-Bygghallen -
Sön 21/11-1008:00 Mitticupen IFK Täby Röd - Järfälla HC 2 Tibble Ishall -
Sön 21/11-1008:00 Mitticupen IFK Täby Vit - Järfälla HC 1 Tibble Ishall -
Sön 14/11-1009:00 Träningsmatch SDE West - Täby HC Enebybergs Ishall -
Sön 26/9-1012:00 Träningsmatch Vaxholm - Täby hc Vaxholm -
Sön 7/2-1014:30 Träningsmatch Täby HC-IK Vaxholm Tibble Ishall -
Sön 31/1-1016:00 Träningsmatch IK Vaxholm-Täby HC XL-Bygghallen -
Lör 23/1-1017:00 Träningsmatch Täby HC - Vallentuna Tibble Ishall -
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2016-12-27
Besökare
127333
Genereringstid
0,4531 sekunder