Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 12/3-1619:30 Kval J20 Elit Täby J20 - Viggbyholm Tibble
Ons 9/3-1620:30 Kval J20 Elit Skå - Täby J20 Allhallen
Mån 7/3-1620:30 Kval J20 Elit Täby J20 - Åker/Strängnäs Tibble
Lör 5/3-1616:00 Kval J20 Elit Åker/Strängnäs - Täby J20 Åkers Ishall
Lör 5/3-1615:10 J18SM J18 SM: Almtuna - Täby J18 Gränby
Tors 3/3-1619:00 J18SM J18 SM: Täby J18 - Almtuna Tibble
Ons 2/3-1619:00 Kval J20 Elit Täby J20 - Skå Tibble
Mån 29/2-1620:00 Kval J20 Elit Viggbyholm - Täby J20 Hägernäs
Tors 25/2-1620:00 J18 Elit Östra fortsättning Haninge Anchors - Täby J18 Torvalla ishall
Sön 21/2-1620:00 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - Huddinge ik Tibble
Lör 20/2-1614:00 J20 Allettan Östra Gnesta - Täby J20 Gnesta ishall
Tors 18/2-1620:00 J18 Elit Östra fortsättning Flemingsbergs IK - Täby J18 Visättra ishall
Mån 15/2-1620:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Skå Tibble
Lör 13/2-1619:30 J18 div1 fortsättning Viggbyholms IK - Täby J18 div1 Hägernäs -
Lör 13/2-1618:10 J20 Allettan Östra Vallentuna - Täby J20 Vallentuna ishall
Tors 11/2-1620:30 J18 Elit Östra fortsättning SDE HF - Täby J18 Tigerbalsamhallen
Tors 11/2-1619:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - IFK Österåker Vikings HC Tibble -
Mån 8/2-1620:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - FOC Farsta Tibble
Sön 7/2-1620:00 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - Åker/Strängnäs HC Tibble
Sön 7/2-1611:45 J18 div1 fortsättning Tierps HK - Täby J18 div1 Vegahallen -
Lör 6/2-1619:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Viggbyholm Tibble
Tors 4/2-1619:45 J18 Elit Östra fortsättning Wings - Täby J18 Pinbackshallen
Mån 1/2-1620:00 J20 Allettan Östra Hanvikens SK - Täby J20 Tyresö ishall
Sön 31/1-1620:00 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - Haninge Anchors Tibble
Sön 31/1-1618:40 J18 div1 fortsättning Väsby IK - Täby J18 div1 Vilundaparkens ishall -
Lör 30/1-1614:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Visby/Roma HK Tibble
Tors 28/1-1620:30 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Järfälla HC Tibble -
Mån 25/1-1619:40 J20 Allettan Östra Gnesta - Täby J20 Gnesta ishall
Sön 24/1-1614:00 J18 div1 fortsättning Lidingö Vikings HC - Täby J18 div1 Childhoodhallen -
Sön 24/1-1613:00 J18 Elit Östra fortsättning Huddinge IK - Täby J18 Björkängshallen
Fre 22/1-1620:30 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - Flemingsberg IK Tibble
Tors 21/1-1619:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Ekerö IK Tibble -
Mån 18/1-1620:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Skå Tibble
Sön 17/1-1617:30 J18 div1 fortsättning Norrtälje - Täby J18 div1 Contigahallen -
Lör 16/1-1617:40 J20 Allettan Östra Vallentuna - Täby J20 Vallentuna ishall
Tors 14/1-1619:00 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - SDE HF Tibble
Mån 11/1-1620:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - FOC Farsta Tibble
Sön 10/1-1620:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Sollentuna HC Tibble -
Sön 10/1-1618:30 J18 Elit Östra fortsättning Åker/Strängnäs HC - Täby J18 Strängnäs ishall
Lör 9/1-1619:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Viggbyholm Tibble
Tors 7/1-1619:00 J18 Elit Östra fortsättning Täby J18 - Wings Tibble
Tis 29/12-1515:00 Träningsmatch Täby - Shawnigan Lake School U18 Tibble 7-4
Mån 21/12-1520:00 J20 Allettan Östra Hanvikens SK - Täby J20 Tyresö ishall
Sön 20/12-1520:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Viggbyholms IK Tibble -
Lör 19/12-1514:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Visby/Roma HK Tibble
Fre 18/12-1519:30 J18 div1 fortsättning IFK Österåker Vikings HC - Täby J18 div1 Österåkers Sportcentrum -
Sön 13/12-1518:30 J18 Elit Östra Huddinge IK - Täby J18 Björkängshallen
Sön 13/12-1517:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Tierps HK Tibble -
Lör 12/12-1515:30 J20 Allettan Östra Visby/Roma HK - Täby J20 Visby ishall
Tors 10/12-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Flemingsbergs IK Tibble
Mån 7/12-1520:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Hanvikens SK Tibble
Sön 6/12-1520:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Väsby IK Tibble -
Sön 6/12-1516:00 J18 Elit Östra Wings HC Arlanda - Täby J18 Pinbackshallen
Lör 5/12-1519:30 J20 Allettan Östra Viggbyholm - Täby J20 Hägernäs
Tors 3/12-1519:30 J18 div1 fortsättning Järfälla HC - Täby J18 div1 Järfälla ishall -
Tors 3/12-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - AIK Tibble
Tis 1/12-1520:30 J20 Allettan Östra FOC Farsta - Täby J20 Farsta ishall
Sön 29/11-1520:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Lidingö Vikings HC Tibble -
Sön 29/11-1516:00 J18 Elit Östra Södertälje SK - Täby J18 AXA Sports Center
Lör 28/11-1519:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Vallentuna Tibble
Tors 26/11-1519:30 J18 div1 fortsättning Ekerö IK - Täby J18 div1 Vikingahallen -
Tors 26/11-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - SDE HF Tibble
Mån 23/11-1520:00 J20 Allettan Östra Skå - Täby J20 Allhallen
Sön 22/11-1520:00 J18 div1 fortsättning Täby J18 div1 - Norrtälje IK Tibble -
Sön 22/11-1517:00 J18 Elit Östra Nacka HK - Täby J18 Nacka ishall
Lör 21/11-1517:30 J20 Allettan Östra Täby J20 - Gnesta Tibble
Tors 19/11-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Djurgårdens IF Tibble
Sön 15/11-1517:30 J18 div1 fortsättning Sollentuna HC - Täby J18 div1 SVEAB Arena -
Fre 13/11-1519:15 J18 Elit Östra Almtuna iS - Täby J18 Metallåtervinning Arena
Sön 8/11-1519:10 J18 div 1 IF Vallentuna - Täby J18 div1 Vallentuna ishall -
Sön 8/11-1516:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Haninge Anchors HC Tibble
Tors 5/11-1519:50 J18 Elit Östra Åker/Strängnäs HC - Täby J18 Åkers ishall
Tors 5/11-1519:00 J18 div 1 Täby J18 div1 - Tierp HK Tibble -
Sön 1/11-1517:30 J18 div 1 Sollentuna HC - Täby J18 div1 SVEAB Arena -
Sön 1/11-1516:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Huddinge IK Tibble -
Tors 29/10-1520:00 J18 Elit Östra Flemingsbergs IK - Täby J18 Visättra ishall
Tors 29/10-1519:00 J18 div 1 Täby J18 div1 - Väsby IK Tibble -
Sön 25/10-1518:30 J18 div 1 Norrtälje IK - Täby J18 div1 Contigahallen -
Sön 25/10-1516:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Wings HC Arlanda Tibble
Tors 22/10-1519:00 J18 Elit Östra AIK - Täby J18 Ulriksdals IP
Tors 22/10-1519:00 J18 div 1 Täby J18 div1 - Järfälla HC Tibble -
Sön 18/10-1519:00 J18 div 1 Bålsta HC - Täby J18 div1 Bålsta ishall -
Sön 18/10-1516:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Södertälje SK Tibble
Tors 15/10-1519:15 J18 Elit Östra SDE HF - Täby J18 Tigerbalsamhallen
Tors 15/10-1519:00 J18 div 1 Täby J18 div1 - SK Iron Hockey Tibble -
Sön 11/10-1519:30 J18 div 1 Viggbyholm IK - Täby J18 div1 Hägernäs
Sön 11/10-1516:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Nacka HK Tibble
Tors 8/10-1519:00 J18 Elit Östra Djurgårdens IF - Täby J18 Hovet
Tors 8/10-1519:00 J18 div 1 Täby J18 div1 - IFK Österåker Vikings Tibble -
Tors 1/10-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Almtuna Tibble
Sön 27/9-1518:30 J18 Elit Östra Haninge Anchors HC - Täby J18 Torvalla ishall
Tors 24/9-1519:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Åker/Strängnägs HC Tibble
Mån 21/9-1520:15 Träningsmatch Värmdö J18 - Täby J18 Ekvallen -
Tis 15/9-1520:00 Träningsmatch Täby J20 - Spånga J20 Tibble 5-6
Sön 6/9-1512:00 Träningsmatch Täby J18 - Västerås J18 Tibble 3-6
Fre 4/9-1519:15 Träningsmatch Almtuna J18 - Täby J18 Gränby, hall A 2-4
Lör 29/8-1511:00 Träningsmatch Täby J20 - Hudiksvall J20 Tibble 4-2
Fre 28/8-1519:00 Träningsmatch Täby J18 - Hudiksvall J18 Tibble 3-2
Sön 23/8-1516:45 CUP Täby J18 - Växsjö J18 Nacka ishall 1-4
Sön 23/8-1509:15 CUP Täby J18 - Huddinge J18 Nacka ishall 4-4
Lör 22/8-1511:45 CUP Täby J18 - Valbo J18 Nacka ishall 0-5
Fre 21/8-1516:15 CUP Nack J18 - Täby J18 Nacka ishall 4-2
Tis 18/8-1519:00 Träningsmatch Täby J18 - Almtuna J18 Tibble 1-2
Sön 16/8-1512:00 Träningsmatch Täby J18 - Vita hästen J18 Tibble 0-1
Tors 13/8-1515:00 Träningsmatch Hudiksvall J18 - Täby J18 Söderhamn 3-5
Ons 12/8-1519:30 Träningsmatch Hudiksvall J20 - Täby J20 Söderhamn 4-6
Ons 1/7-1519:30 Träningsmatch Västerås J18 - Täby J18 Västerås, datum och tid skall ändras -
Lör 14/3-1515:00 J18 Elit DIF J18 - Täby J18 (J18SM) Hovet 7-0
Tors 12/3-1519:00 J18 Elit Täby J18 - DIF J18 (J18SM) Tibble ishall 0-5
Tors 19/2-1520:30 J18 Elit Täby J18 - Norrtälje J18 Tibble 12-1
Sön 15/2-1516:00 J18 Elit Nynäshamn J18 - Täby J18 Folkets hall 2-6
Tors 12/2-1520:00 J18 Elit Wings J18 - Täby J18 Pinbackshallen 3-2
Mån 9/2-1520:00 J18 Elit SDE J18 - Täby J18 Tigerbalsamhallen 3-4
Tors 5/2-1519:00 J18 Elit Nacka J18 - Täby J18 Nacka ishall 0-3
Sön 1/2-1516:00 J18 Elit Täby J18 - Flemingsbergs J18 Tibble 6-1
Sön 25/1-1518:30 J18 Elit Norrtälje J18 - Täby J18 Contigahallen 1-6
Tors 22/1-1520:30 J18 Elit Täby J18 - Nynäshamn J18 Tibble 4-7
Sön 18/1-1516:00 J18 Elit Täby J18 - Wings Tibble 3-1
Tors 15/1-1520:30 J18 Elit Täby J18 - SDE J18 Tibble 3-0
Sön 11/1-1516:00 J18 Elit Täby J18 - Nacka J18 Tibble 4-2
Tors 8/1-1520:00 J18 Elit Flemingsbergs J18 - Täby J18 Vissättra ishall 3-4
Mån 5/1-1520:30 J20 div 1 Täby J20 - Skå J20 Tibble ishall 1-2
Mån 29/12-1417:00 FMM Cup Täby J18 - Leksand Mora 0-3
Mån 29/12-1411:45 FMM Cup Troja-Ljungby -Täby J18 Mora 1-1
Mån 29/12-1407:00 FMM Cup HC Pirati Chomutov - Täby J18 Mora 4-3
Sön 28/12-1413:30 FMM Cup Täby J18- HC Karlovy Vary Mora 2-0
Lör 27/12-1412:30 FMM Cup Brynäs - Täby J18 Mora 6-0
Lör 27/12-1407:00 FMM Cup Täby J18- Mora Mora 0-3
Sön 7/12-1418:00 J18 Elit Östra Norrtälje J18 - Täby J18 Contigahallen 0-4
Tors 4/12-1420:30 J18 Elit Östra Täby J18 - DIF J18 Tibble 3-5
Sön 30/11-1418:30 J18 Elit Östra Nacka J18 - Täby J18 Nacka ishall 3-2 PS
Tors 27/11-1419:00 J18 Elit Östra Huddinge J18 - Täby J18 Björkängshallen 4-3
Sön 23/11-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - SDE J18 Tibble 4-1
Tors 20/11-1420:00 J18 Elit Östra Wings J18 - Täby J18 Pinbackshallen 5-1
Sön 16/11-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Flemingsberg J18 Tibble 8-1
Tors 13/11-1420:00 J18 Elit Östra Nynäshamn J18 - Täby J18 Folkets Hall 5-6 PS
Sön 9/11-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - AIK J18 Tibble 1-6
Tors 6/11-1419:00 J18 Elit Östra Södertälje J18 - Täby J18 AXA Sports Center 3-1
Sön 26/10-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Almtuna J18 Tibble 2-1 PS
Sön 19/10-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Norrtälje J18 Tibble 6-0
Tors 16/10-1419:00 J18 Elit Östra DIF J18 - Täby J18 Hovet 2-0
Sön 12/10-1416:00 J18 Elit Östra Täby J18 - Nacka J18 Tibble 1-4
Tors 9/10-1420:30 J18 Elit Östra Täby J18 - Huddinge J18 Tibble 2-3 PS
Sön 5/10-1416:30 J18 Elit Östra SDE J18 - Täby J18 Tigerbalsamhallen 3-0
Tors 2/10-1420:30 J18 Elit Östra Täby J18 - Wings J18 Tibble 3-4
Sön 28/9-1419:00 J18 Elit Östra Flemingsberg J18 - Täby J18 Visättra ishall 0-2
Tors 25/9-1420:30 J18 Elit Östra Täby J18 - Nynäshamn J18 Tibble 12-3
Sön 21/9-1419:00 J18 Elit Östra AIK J18 - Täby J18 Ulriksdals IP 4-3
Tors 18/9-1420:30 J18 Elit Östra Täby J18 - Södertälje J18 Tibble 4-2
Fre 12/9-1419:15 J18 Elit Östra Almtuna J18 - Täby J18 Metallåtervinning Arena 3-1
Sön 7/9-1417:00 Träningsmatch Täby J18 - Nacka J18 Tibblehallen 1-5
Lör 6/9-1417:00 Träningsmatch Nacka J18 - Täby J18 Nacka ishall 0-1
Sön 31/8-1417:00 Träningsmatch Täby J18 - Flemingsberg J18 Tibblehallen 1-0
Lör 23/8-1419:00 Träningsmatch Valbo J18 - Täby J18 Valbo 3-4
Lör 23/8-1414:00 Träningsmatch Täby J18 - Enköping J18 Valbo 4-2
Sön 10/8-1419:00 Träningsmatch Huddinge J18 - Täby J18 Björkängshallen 2-3
Tors 7/8-1413:30 Träningsmatch Täby J18 - Vallentuna J18 LW hallen 6-3
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer



E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2016-08-18
Besökare
256467
Genereringstid
0,4375 sekunder