P 04/05  

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 16/9-1710:00 Kompisligan div 4 Stöde IF- Fränsta IK Stöde Skolplan -
Lör 9/9-1712:00 Kompisligan div 4 Matfors IF- Stöde IF Lilla Wembley -
Lör 2/9-1713:00 Kompisligan div 4 Stöde IF- Alnö IF Sidsjövallen -
Lör 26/8-1711:30 Kompisligan div 4 Sidsjö/Böle- Stöde IF Äppellunda IP -
Lör 19/8-1711:30 Kompisligan div 4 Stöde IF- Söråkers FF Myggvallen -
Lör 12/8-1710:00 Kompisligan div 4 IFK Timrå- Stöde IF Timrå IP Älvvallen -
Mån 26/6-1717:00 Träningsmatch Stöde-Fränsta Skolplan -
Lör 10/6-1711:30 Kompisligan div 4 Selånger FK P05 röd- Stöde IF Balderhovs Sjukhusplan -
Lör 3/6-1710:00 Kompisligan div 4 Stöde IF- Sundsvalls FF P05 Baldershov Sjukhusplan 6-3
Lör 27/5-1713:00 Kompisligan div 4 Svartviks IF- Stöde If NCC Hallen 3-4
Lör 20/5-1713:00 Kompisligan div 4 Stöde IF- Söråkers FF P05 Svartviks IP 6-0
Lör 13/5-1713:00 Kompisligan div 4 Kubikenborgs IF- Stöde IF Selånger IP 1-1
Lör 6/5-1713:00 Kompisligan div 4 Stöde IF- Alnö IF P05 vit Stöde IP, grus 3-2
Lör 26/9-1510:00 7- manna serie Stöde - Svartvik Thuledalen -
Lör 19/9-1511:10 7- manna serie Stöde - Essvik vit Kubikenborg 9-3
Lör 5/9-1513:30 7- manna serie Stöde - Medskogs Essviksvallen 8-3
Mån 31/8-1518:30 7- manna serie Matfors vit - Stöde Stöde 4-4
Lör 29/8-1511:00 7- manna serie Ånge - Stöde Ånge 6-2
Lör 22/8-1511:10 7- manna serie Stöde - Matfors blå Svartviks IP 3-3
Lör 15/8-1513:30 7- manna serie Kuben - Stöde Thuledalen 4-3
Lör 8/8-1513:00 Rallarbollen IK Huge Blå - Stöde If Testebovallen, Strömsbro -
Lör 8/8-1511:00 Rallarbollen Stöde If - Strömsbro If Orange Testebovallen, Strömsbro -
Lör 8/8-1509:40 Rallarbollen Unik Blå 1 - Stöde If Testebovallen, Strömsbro -
Sön 28/6-1516:10 Lilla vm Stöde - Sundsvall ff röd Matfors (Wembley) 2-1
Sön 28/6-1514:40 Lilla vm Stöde - Kuben gul Matfors (Wembley) 4-3 e str
Lör 27/6-1517:30 Lill@Vm Stöde If - Njurunda Thuledalen 1-0
Lör 27/6-1512:50 Lill@Vm BIK Härnösand - Stöde If Thuledalen 3-1
Fre 26/6-1520:20 Lill@Vm Medskogs - Stöde If Wembley (andra sidan vägen) 0-1
Fre 26/6-1516:50 Lill@Vm Stöde If - Svartvik Thuledalen 2-8
Fre 26/6-1512:50 Lill@Vm Essvik - Stöde If Thuledalen 2-4
Sön 7/6-1511:10 7-manna Stöde If - Essvik grön Stöde skolplan 5-4
Lör 30/5-1513:30 7-manna Essvik vit - Stöde If Essviksvallen 4-5
Lör 23/5-1515:50 7-manna Stöde If - Sund Thuledalen 0-4
Lör 16/5-1510:00 7-manna Medskogsbron - Stöde If Viforsplan 13-3
Tors 14/5-1511:10 7-manna Stöde If - Matfors If Sundvallen 2-4
Lör 9/5-1512:20 7-manna Stöde If - Alnö röd Essviksvallen 0-5
Lör 2/5-1509:30 7-manna Ånge If - Stöde If Ånge idrottsplan 3-1
Sön 12/4-1516:00 Akzo cup Stöde If - Ånge Ånge 1-0
Sön 12/4-1515:00 Akzo cup Fränsta - Stöde If Ånge 2-3
Sön 12/4-1510:00 Akzo cup Ljusdal - Stöde If Ånge 2-0
Sön 12/4-1509:00 Akzo cup Stöde If - Matfors Ånge 1-6
Sön 28/9-1416:00 7 - manna Stöde If - Njurunda If Essviksvallen -
Sön 21/9-1412:00 7 - manna Essvik AIF Grön - Stöde If Sundvallen -
Sön 14/9-1410:00 7 - manna Stöde If - Kubikenborg If Gul Kubikenborg -
Sön 7/9-1415:00 7 - manna Svartvik If - Stöde If Essviksvallen -
Sön 24/8-1412:00 7- manna Essvik AIF vit - Stöde Stöde 2-4
Sön 17/8-1411:00 7- manna Stöde If - Sund If Söröje Ip -
Sön 15/9-1309:00 5-manna Sundsvall FF-Stöde västhagen -
Sön 8/9-1310:00 5-manna Sidsjö Böle-Stöde Söråker 10-0
Sön 1/9-1311:00 5-manna Stöde-Alnö Matfors 2-7
Lör 24/8-1312:00 5-manna Matfors-Stöde Stöde skolplan 2-3
Sön 18/8-1312:00 5-manna Stöde-Söråker Sidsjövallen 4-4
Lör 10/8-1318:00 Drakcupen Stöde - Selånger 1/2 final Selånger 1-2
Lör 10/8-1316:00 Drakcupen Medskogsbrons BK - Stöde 1/4 final Selånger 2-3
Lör 10/8-1314:00 Drakcupen Stöde - Moffe BK 1/8 final selånger 3-2
Lör 10/8-1312:00 Drakcupen Stöde - Selånger röd Selånger 1-5
Lör 10/8-1310:40 Drakcupen Stöde - Matfors vit Selånger 0-2
Lör 10/8-1308:40 Drakcupen Kuben - Stöde Selånger 1-2
Lör 29/6-1313:20 Lilla VM NSK - Stöde Matfors 2-1
Lör 29/6-1311:20 Lilla VM Stöde - SFF Blå Matfors 0-4
Fre 28/6-1312:00 Lilla VM Stöde - IFK Timrå Vit Matfors 0-4
Fre 28/6-1310:40 Lilla VM Kuben Svart - Stöde Matfors 3-1
Fre 28/6-1308:00 Lilla VM Alnö Gul - Stöde Matfors 5-2
Lör 15/6-1311:00 5-manna Stöde-Selånger Essviksvallen 4-8
Sön 2/6-1310:00 5-manna Svartvik-Stöde Bergsåkerscamping 1-2
Sön 26/5-1312:00 5-manna Essvik-Stöde Stöde skolplan 2-3
Sön 19/5-1316:30 5-manna Matfors-Stöde Matfors 2-3
Sön 12/5-1315:00 5-manna Stöde-Essvik Svartvik 4-1


Dart   |  Snookerbord   |  Air hockey   |  Supporterprylar

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer
Sponsorerna nedan gör Stöde IF's verksamhet möjlig. Klicka på bilden för att se alla.
Sponsorer














E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat