Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 28/3-1015:00 U16 SM SM final SDE - Frölunda Slottskogsrinken 4-5
Lör 27/3-1019:00 U16 SM SM Semifinal DIF - SDE Frölundaborg 2-6
Sön 21/3-1010:00 U16 SM SDE - IF Björklöven Lindab Arena 7-0
Lör 20/3-1013:00 U16 SM SDE - Örebro HUF Lindab Arena 7-4
Fre 19/3-1016:00 U16 SM SDE - Rögle Lindab Arena 4-5
Sön 14/3-1013:30 U16 SM SDE-Östersunds IK Enebybergs Ishall 7-1
Lör 13/3-1013:30 U16 SM MODO Hockey-SDE Enebybergs Ishall 2-6
Fre 12/3-1013:00 U16 SM SDE-Djurgården Enebybergs Ishall 5-4
Sön 28/2-1012:00 J-18 Allettan Visby Roma - SDE Visby Ishall -
Tors 25/2-1020:30 J-18 Allettan SDE - Lidingö Vikings ÖEB Hallen -
Sön 21/2-1017:30 J-18 Allettan Sollentuna HC - SDE SVEAB Arena 5-6
Lör 20/2-1018:40 Allettan DIF -SDE Mälrhöjdens ishall 2-3
Lör 20/2-1016:30 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 Bålsta - SDE Bålsta Ishall -
Tors 18/2-1020:30 J-18 Allettan SDE - Nynäshamn öEB-Hallen -
Ons 17/2-1020:30 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 SDE - Hanviken Stockhagen -
Tis 16/2-1020:30 Allettan SDE - Arlanda Wings Stockhagen 6-1
Sön 14/2-1016:00 J-18 Allettan Nynäshamns IF - SDE Folkets Hall IP 4-1
Lör 13/2-1018:30 Allettan AIK - SDE Ritorp 3-5
Lör 13/2-1013:15 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 Boo IF - SDE Björknäs Ishall 3-4
Tors 11/2-1020:30 J-18 Allettan SDE - Spånga Hockey Enebyberg -
Tors 11/2-1020:00 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 Södertälje - SDE Axa Arena 2-0
Ons 10/2-1020:00 Allettan Södertälje - SDE Axa Arena 3-5
Mån 8/2-1020:00 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 SDE - Hässelby/Kälvesta Stockhagen -
Sön 7/2-1019:30 J-18 Allettan SDE - Väsby ÖEB Hallen -
Lör 6/2-1017:00 Allettan SDE - Flemmingsberg Stockhagen 3-2
Tors 4/2-1019:30 J-18 Allettan Nacka HK - SDE Nacka Ishall -
Ons 3/2-1020:30 Allettan SDE - Huddinge Stockhagen 2-1
Tis 2/2-1019:00 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 GötaTraneberg - SDE Stora Mossen -
Sön 31/1-1014:00 J-18 Allettan SDE - Visby Roma Enebybergs IP -
Sön 31/1-1010:00 Allettan Nacka - SDE Nacka Ishall 2-2
Lör 30/1-1017:00 U16 Div 1 Fortsättning 09-10 SDE - Katrineholm Stockhagen 9-3
Tis 26/1-1019:30 J-18 Allettan Lidingö Vikings - SDE DanskeBank Hallen -
Sön 24/1-1018:30 J-18 Allettan SDE - Sollentuna ÖEB Hallen -
Lör 23/1-1019:00 Div 2 SDE - Värmdö HC ÖEB- Hallen -
Lör 23/1-1016:00 U16 Div 1 Hässelby/Kälvesta-SDE Grimsta Ishall 0-9
Ons 20/1-1019:30 U16 Div 1 SDE-Flemingsberg ÖEB-Hallen 4-1
Mån 18/1-1020:00 DM A-pojk SDE - DIF Semifinal DM ÖEB Hallen 3-6
Lör 16/1-1018:30 J-18 Allettan SDE - Nynäshamns IF ÖEB Hallen -
Lör 16/1-1016:35 Div 2 Spånga Hockey - SDE IVT-HAllen 1-8
Ons 13/1-1019:30 U16 Div 1 SDE-Hanviken ÖEB-Hallen 4-3
Ons 13/1-1019:05 J-18 Allettan Spånga - SDE IVT Hallen 1-4
Sön 10/1-1018:30 J-18 Allettan Väsby - SDE Vilundahallen Väsby 2-8
Lör 9/1-1019:00 Div 2 SDE - Ormsta Hockey ÖEB-Hallen -
Fre 8/1-1019:00 U16 Div 1 Nacka-SDE Nacka Ishall 3-4
Tors 7/1-1020:00 J-18 Allettan SDE - Nacka ÖEB Hallen -
Tis 29/12-0908:15 MODO-Cupen Djurgården-SDE Övik 5-3
Mån 28/12-0916:35 MODO-Cupen SDE-Porin Ässet Övik 4-2
Mån 28/12-0908:00 MODO-Cupen SDE-Boden Övik 15-1
Sön 27/12-0917:00 MODO-Cupen SDE-Björklöven Övik 5-4
Sön 27/12-0909:30 MODO-Cupen SDE-Luleå Övik 3-1
Lör 19/12-0918:30 U16 Div 1 SDE-Djurgården ÖEB-Hallen 3-2
Lör 19/12-0915:30 Div 2 SDE - Göta Traneberg ÖEB-Hallen 4-1
Ons 16/12-0919:30 U16 Div 1 AIK-SDE Ritorp 5-2
Lör 12/12-0919:00 BJ Div1 SDE J18:2 - Vallentuna Enebybergs Ishall 5-4
Lör 12/12-0918:30 U16 Div 1 SDE-SSK ÖEB-Hallen 6-3
Lör 12/12-0915:00 Div 2 Väsby IK - SDE Upplands Väsby 2-8
Ons 9/12-0919:30 U16 Div 1 Huddinge-SDE Björkängshallen 1-3
Mån 7/12-0920:00 DM A-pojk SDE-AIK ÖEB Hallen 5-1
Sön 6/12-0917:30 BJ Div1 Österåker - SDE J18:2 Åkersbergahallen -
Lör 5/12-0918:30 U16 Div 1 SDE-Boo ÖEB-Hallen 8-5
Lör 5/12-0918:00 Div 2 Sollentuna Blå - SDE Sollentuna IP -
Ons 2/12-0918:30 U16 Div 1 Arlanda-SDE Pinbackshallen 3-5
Lör 28/11-0918:30 U16 Div 1 SDE-Hässelby/Kälvesta ÖEB-Hallen 7-1
Lör 28/11-0916:30 BJ Div1 SDE J18:2 - Sollentuna Enebybergs ishall -
Lör 28/11-0915:30 Div 2 SDE-Bålsta ÖEB-Hallen 1-1
Tors 26/11-0920:30 BJ Div1 SDE J18:2 - Spånga ÖEB Hallen -
Tis 24/11-0918:30 U16 Div 1 Flemmingsberg-SDE Visättra Ishall 4-5
Sön 22/11-0918:00 BJ Div1 Skå - SDE J18:2 Allhallen 4-1
Sön 22/11-0917:00 Div 2 Värmdö-SDE Värmdö 0-17
Tors 19/11-0920:30 BJ Div1 Väsby - SDE J18:2 Vilunda Ishall -
Ons 18/11-0920:00 U16 Div 1 Hanviken-SDE Tyresö Ishall 5-7
Mån 16/11-0919:00 DM A-pojk Hässelby/Kälvesta-SDE Grimsta 1-6
Sön 15/11-0918:30 BJ Div1 SDE J18:2 Göta Traneberg Enebybergs Ishall -
Lör 14/11-0919:00 Div 2 SDE-Spånga ÖEB-Hallen 10-0
Lör 14/11-0915:30 U16 Div 1 SDE-Nacka ÖEB-Hallen 4-1
Tors 12/11-0919:10 Div 2 Ormsta-SDE Vallentuna Ishall -
Ons 11/11-0919:40 U16 Div 1 Djurgården-SDE Mälarhöjdens Ishall 3-3
Sön 8/11-0917:40 BJ Div1 Vallentuna - SDE J18:2 Vallentuna B-hall -
Lör 7/11-0915:00 Div 2 Göta/Traneberg-SDE Stora Mossen 1-6
Fre 6/11-0920:00 U16 Div 1 SDE - Huddinge ÖEB-Hallen 3-1
Sön 1/11-0919:30 BJ Div1 SDE J18:2 - Österåker Stockhagen -
Lör 31/10-0919:00 Div 2 SDE-Väsby ÖEB-Hallen 8-3
Lör 31/10-0915:30 U16 Div 1 SDE-AIK ÖEB-Hallen 6-2
Ons 28/10-0920:00 U16 Div 1 SSK-SDE Telgerinken 4-1
Sön 25/10-0916:00 BJ Div1 Sollentuna HC SDE J18:2 IVT-Hallen 5-3
Lör 24/10-0919:00 Div 2 SDE - Sollentuna Stockhagen 11 - 1
Tors 22/10-0919:15 U16 Div 1 Boo -SDE Björknäs Ishall 0-3
Sön 18/10-0912:30 Div 2 Bålsta-SDE Bålsta Ishall 3-3
Lör 17/10-0918:30 U16 Div 1 SDE-Arlanda ÖEB-Hallen 1-1
Sön 11/10-0918:30 Nacka Cup SDE-MODO Nacka Ishall 1-0
Sön 11/10-0917:00 BJ Div1 Göta/Traneberg Stora Mossen -
Sön 11/10-0913:30 Nacka Cup SDE- Jonstorp Nacka Ishall 7 - 1
Sön 11/10-0910:30 Nacka Cup Slutspel Nacka cup SDE - Manglerud Nacka ishall 3-1
Lör 10/10-0920:00 Nacka Cup SDE-Jonstorp Nacka Ishall 1-3
Lör 10/10-0913:00 Nacka Cup SDE-Arlanda Nacka Ishall 4-2
Fre 9/10-0918:00 Nacka Cup SDE-Boo Nacka Ishall 6-1
Lör 26/9-0917:00 Träningsmatch SDE-Linköping Stockhagen 16-0
Sön 20/9-0912:30 Magnentus Cup SDE-Kumla Himmelstadlunds Hallen -
Sön 20/9-0908:00 Magnentus Cup SDE-Norsborg Himmeltsadlunds Hallen -
Lör 19/9-0918:30 Magnentus Cup Vita Hästen-SDE Himmelstadlunds Hallen -
Lör 19/9-0915:30 Magnentus Cup SDE-Hisingen HimmelstadlundsHallen -
Lör 19/9-0909:30 Magnentus Cup Bålsta-SDE Himmelstadlunds Hallen 0-0
Sön 6/9-0919:00 Träningsmatch SDE-Arlanda Stockhagen 4-1
Lör 29/8-0915:00 Träningsmatch Hässelby/Kälvesta-SDE Peab Hallen 2-4
Sön 16/8-0916:20 Träningsmatch Nacka-SDE Nacka Ishall 4-3
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer









E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2011-03-14
Besökare
94595
Genereringstid
0,3438 sekunder