Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 24/4-1610:20 Nations Cup Kalpa Yellow - SDE Gränby, Uppsala 5-0
Lör 23/4-1619:00 MB Hockey Games Final: Sollentuna-SDE MB-hallen 2-3
Lör 23/4-1615:40 Nations Cup SDE-Kalpa Black Gränby, Uppsala 1-11
Lör 23/4-1613:00 MB Hockey Games MB-SDE MB-hallen 1-3
Lör 23/4-1610:00 MB Hockey Games Sollentuna-SDE MB-hallen 1-0
Lör 23/4-1608:45 Nations Cup Ässät Pred-SDE Gränby, Uppsala 10-2
Lör 23/4-1608:00 MB Hockey Games SDE-Västerås MB-hallen 8-0
Fre 22/4-1618:00 MB Hockey Games Skå-SDE MB-hallen 0-11
Fre 22/4-1617:00 Nations Cup SDE-Kärpät Black Gränby, Uppsala 1-11
Fre 22/4-1613:15 Nations Cup Ilves Colorado-SDE Gränby, Uppsala 5-5
Sön 10/4-1616:00 Coop Forum Cup Match om tredje: Nacka-SDE Bahcohallen, Enköping 1-3
Sön 10/4-1612:00 Coop Forum Cup Semi: Färjestad-SDE Bahcohallen, Enköping 5-1
Lör 9/4-1617:50 Coop Forum Cup SDE-Hallsberg Bahcohallen, Enköping 2-1
Lör 9/4-1614:20 Coop Forum Cup SDE-Nacka Bahcohallen, Enköping 4-4
Lör 9/4-1608:30 Coop Forum Cup SDE-Enköping Bahcohallen, Enköping 2-2
Sön 3/4-1609:30 Uplandia Trophy Strömsbro-SDE Svart Gränby, Uppsala 4-2 ef str
Sön 3/4-1609:00 Uplandia Trophy Tullinge-SDE Vit Pinbackshallen, Märsta 4-0
Lör 2/4-1619:30 Uplandia Trophy SDE Vit-Manglerud Pinbackshallen, Märsta 12-0
Lör 2/4-1618:05 Uplandia Trophy Nacka-SDE Svart Pinbackshallen, Märsta 4-3
Lör 2/4-1613:50 Uplandia Trophy GötaTraneberg-SDE Vit Pinbackshallen, Märsta 12-0
Lör 2/4-1611:00 Uplandia Trophy SDE Svart-Wings Pinbackshallen, Märsta 3-2
Lör 2/4-1608:55 Uplandia Trophy Manglerud-SDE Svart Pinbackshallen, Märsta 3-9
Lör 2/4-1607:30 Uplandia Trophy SDE Vit-Wings Pinbackshallen, Märsta 0-6
Fre 1/4-1616:30 Uplandia Trophy SDE Vit-Malmö Pinbackshallen, Märsta 0-19
Fre 1/4-1615:05 Uplandia Trophy Sundsvall-SDE Svart Pinbackshallen, Märsta 1-5
Fre 1/4-1610:50 Uplandia Trophy Nacka-SDE Vit Pinbackshallen, Märsta 21-1
Fre 1/4-1609:25 Uplandia Trophy SDE Svart-GötaTraneberg Pinbackshallen, Märsta 4-2
Fre 18/3-1618:00 SHC, div 2:2, forts A SDE-Nacka (2:2) Enebybergs ishall 3-2
Tors 17/3-1618:45 Allettan SDE-AIK (Allettan) Enebybergs ishall 5-0
Tis 15/3-1618:30 SHC, div 2:2, forts A Sollentuna-SDE (2:2) SVEAB Arena 1-0
Sön 13/3-1617:00 Allettan Sollentuna-SDE (Allettan) SVEAB Arena 2-4
Lör 12/3-1619:00 SHC, div 2:2, forts A SDE-SSK (2:2) Enebybergs ishall 3-2
Tors 10/3-1618:45 Allettan SDE-DIF (Allettan) Tigerbalsamhallen 4-5
Ons 9/3-1618:30 SHC, div 2:2, forts A SDE-Boo (2:2) Enebybergs ishall 3-5
Ons 24/2-1618:45 Allettan SDE-Huddinge (Allettan) Enebybergs ishall 3-1
Tis 23/2-1619:00 SHC, div 2:2, forts A GötaTraneberg-SDE (2:2) Stora Mossen 3-2
Lör 20/2-1614:30 Allettan Täby-SDE (Allettan) Tibble ishall 2-4
Fre 19/2-1619:15 SHC, div 2:2, forts A SDE-Österåker (2:2) Enebybergs ishall 2-3
Ons 17/2-1618:45 SHC, div 2:2, forts A Saltsjöbaden-SDE (2:2) Saltsjöbadens ishall 5-1
Tis 16/2-1619:30 Allettan SDE-GötaTraneberg (Allettan) Enebybergs ishall 4-0
Lör 13/2-1613:00 Allettan SSK-SDE (Allettan) Telgerinken 4-0
Tis 9/2-1619:30 Allettan SDE-Norrtälje (Allettan) Enebybergs ishall 0-3
Lör 6/2-1613:30 Allettan Haninge-SDE (Allettan) Haribohallen, Hanvedens IP 3-6
Ons 3/2-1619:45 Allettan Nacka-SDE (Allettan) Nacka ishall 3-3
Sön 31/1-1612:30 SHC, div 2:2 Lidingö-SDE (2:2) Childhoodhallen 0-9
Lör 30/1-1617:30 Allettan SDE-Boo (Allettan) Enebybergs ishall 2-2
Ons 27/1-1618:30 Allettan AIK-SDE (Allettan) Ritorp 2-3
Tis 26/1-1618:00 SHC, div 2:2 SDE-Österåker (2:2) Enebybergs ishall 1-2
Sön 24/1-1618:40 SHC, div 2:2 Vallentuna-SDE (2:2) Vallentuna ishall 1-5
Lör 23/1-1616:15 Allettan SDE-Sollentuna (Allettan) Enebybergs ishall 5-1
Ons 20/1-1618:00 Allettan DIF-SDE (Allettan) Mälarhöjdens ishall 2-1
Sön 17/1-1617:15 Allettan Huddinge-SDE (Allettan) Björkängshallen 2-2
Tors 14/1-1619:00 Allettan SDE-Täby (Allettan) Enebybergs ishall 4-3
Sön 10/1-1614:00 Träningsmatch SDE-Österåker (träningsmatch, 2:2) Tigerbalsamhallen 3-2
Sön 10/1-1610:00 Allettan MATCHFLYTT: GötaTraneberg-SDE (Allettan) Stora Mossen, A-hallen 1-3
Tis 5/1-1612:00 GIC, A-slutspel SDE-TPS Åbo Marconihallen, Frölunda 2-1
Tis 5/1-1609:00 GIC, A-slutspel AIK-SDE Marconihallen, Frölunda 2-2
Mån 4/1-1618:00 GIC, A-slutspel SDE-Linköping Marconihallen, Frölunda 3-1
Mån 4/1-1613:00 GIC, A-slutspel Färjestad-SDE Marconihallen, Frölunda 2-2
Mån 4/1-1610:00 GIC, A-slutspel SDE-Espoo Blues Marconihallen, Frölunda 3-1
Sön 3/1-1618:00 GIC Haninge-SDE Vallhamra ishall, Partille 2-2
Sön 3/1-1615:00 GIC SDE-Partille Vallhamra ishall, Partille 2-0
Sön 3/1-1612:00 GIC Manglerud Star-SDE Vallhamra ishall, Partille 2-5
Sön 3/1-1609:00 GIC Bäcken-SDE Vallhamra ishall, Partille 0-6
Lör 2/1-1618:00 GIC SDE-HV71 Vallhamra ishall, Partille 5-0
Lör 2/1-1614:00 GIC Rögle-SDE Vallhamra ishall, Partille 1-3
Lör 2/1-1610:00 GIC SDE-Skärgården Vallhamra ishall, Partille 9-0
Mån 28/12-1519:00 Träningsmatch Haninge-SDE Haribohallen, Haninge 0-1
Lör 19/12-1519:00 Allettan SDE-SSK (Allettan) Enebybergs ishall 2-4
Tors 17/12-1518:00 Allettan Norrtälje-SDE (Allettan) Contigahallen 3-2
Ons 16/12-1519:00 SHC, div 2:2 SDE-Nacka (2:2) Danderydsvallen 6-3
Lör 12/12-1520:00 Allettan SDE-Haninge (Allettan) Enebybergs ishall 1-2
Lör 12/12-1518:30 SHC, div 2:2 SDE-Saltsjöbaden (2:2) Enebybergs ishall 3-7
Tors 10/12-1520:00 Allettan SDE-Nacka (Allettan) Enebybergs ishall 5-2
Sön 6/12-1511:30 SHC, div 2:2 SDE-Värmdö (2:2) Enebybergs ishall 3-0
Lör 5/12-1518:30 Allettan Boo-SDE (Allettan) Saltsjöbadens ishall (OBS!) 2-2
Lör 28/11-1517:30 SHC, div I Norrtälje-SDE (I) Norrtälje 2-5
Tis 24/11-1520:30 SHC, div 2:2 SDE-Spånga (2:2) Enebybergs ishall 6-2
Sön 22/11-1515:00 SHC, div I Lidingö-SDE (I) Childhoodhallen 0-4
Lör 21/11-1517:30 SHC, div 2:2 SDE-SSK (2:2) Tigerbalsamhallen 3-0
Tis 17/11-1519:30 SHC, div I SDE-Sollentuna (I) Enebybergs ishall 3-1
Lör 14/11-1519:35 SHC, div I Spånga-SDE (I) IVT-hallen 2-3
Tors 12/11-1520:00 SHC, div I SDE-Wings (I) Enebybergs ishall 4-3
Ons 11/11-1519:15 SHC, div 2:2 Sollentuna-SDE (2:2) SVEAB Arena 5-4
Sön 8/11-1517:00 SHC, div 2:2 Boo-SDE (2:2) Björknäs ishall 2-3
Lör 7/11-1517:30 SHC, div I AIK-SDE (I) Ritorp 2-2
Ons 4/11-1518:30 SHC, div I SDE-Almtuna (I) Enebybergs ishall 7-1
Ons 21/10-1519:00 SHC, div I GötaTraneberg-SDE (I) Stora Mossen 4-2
Tis 20/10-1520:30 SHC, div 2:2 SDE-GötaTraneberg (2:2) Enebybergs ishall 4-3
Sön 18/10-1513:00 Oktobercupen Match om tredje: AIK-SDE Löfbergs Arena 3-0
Sön 18/10-1509:45 Oktobercupen Semi: SDE-Linköping Löfbergs Arena 1-4
Lör 17/10-1518:30 Oktobercupen SDE-Sollentuna Löfbergs Arena 2-2
Lör 17/10-1514:00 Oktobercupen Hanhals-SDE Löfbergs Arena 2-3
Lör 17/10-1508:15 Oktobercupen Djurgården-SDE Kobbs Arena 0-4
Fre 16/10-1514:15 Oktobercupen SDE-Rögle Kobbs Arena 6-6
Fre 16/10-1509:45 Oktobercupen SDE-Färjestad Grön Kobbs Arena 6-4
Ons 14/10-1519:30 SHC, div 2:2 Hanviken-SDE (2:2) Fontanahallen 1-4
Ons 14/10-1518:30 SHC, div I SDE-Täby (I) Enebybergs ishall 5-0
Lör 10/10-1518:30 SHC, div 2:2 SDE-Haninge Anchors (2:2) Enebybergs ishall 4-0
Lör 10/10-1514:30 SHC, div I SDE-Österåker (I) Enebybergs ishall 5-1
Tors 8/10-1520:00 SHC, div 2:2 Huddinge-SDE (2:2) Björkängshallen 7-11
Sön 4/10-1516:30 Träningsmatch SDE-VIK Enebybergs ishall 1-3
Lör 3/10-1515:50 Träningsmatch VIK-SDE ABB Arena Nord 2-10
Lör 26/9-1514:00 Träningsmatch SDE-Djurgården Enebybergs ishall 2-2
Sön 20/9-1513:15 Träningsmatch SDE-Haninge Enebybergs ishall 2-0
Lör 19/9-1518:30 Träningsmatch Österåker-SDE Österåker 2-0
Sön 13/9-1511:00 Träningsmatch SDE-Nacka Enebybergs ishall 3-3
Lör 12/9-1514:30 Träningsmatch Sollentuna-SDE Vilundahallen, Upplands Väsby 5-2
Sön 6/9-1518:40 Almtuna Höstcup B-final: SDE-Kumla Gränby ishall 1-5
Sön 6/9-1515:10 Almtuna Höstcup B-semi: SDE-Leksand Uppsala 4-1
Sön 6/9-1511:30 Almtuna Höstcup SDE-Brynäs A-hallen, Uppsala 2-3
Sön 6/9-1509:00 Almtuna Höstcup GötaTranberg-SDE C-hallen, Uppsala 2-2
Lör 5/9-1514:00 Träningsmatch Nacka-SDE Nacka ishall 5-4
Sön 30/8-1519:30 Träningsmatch SDE-Täby Tigerbalsamhallen 4-2
Sön 23/8-1515:30 Träningsmatch DIF-SDE Mälarhöjdens ishall 3-3
Sön 16/8-1517:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: Boo-SDE Svart Löfbergs Arena 4-3
Sön 16/8-1515:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: SDE Vit-Avesta/Hedemora Löfbergs Arena 1-2 e förl
Sön 16/8-1511:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: SDE Svart-Avesta/Hedemora Löfbergs Arena 2-1 e str
Sön 16/8-1509:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: SDE Vit-BIK Karlskoga Löfbergs Arena 4-0
Lör 15/8-1516:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: SDE Vit-SDE Svart Löfbergs Arena 4-2
Lör 15/8-1512:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: Boo-SDE Vit Löfbergs Arena 4-1
Lör 15/8-1510:00 Nordic Youth Trophy A-slutspel: SDE Svart-BIK Karlskoga Löfbergs Arena 3-2
Fre 14/8-1516:00 Nordic Youth Trophy Frölunda-SDE Svart Kil 2-6
Fre 14/8-1514:00 Nordic Youth Trophy SDE Vit-Forshaga Forshaga 3-1
Fre 14/8-1510:00 Nordic Youth Trophy SDE Svart-Lionhearts Kil 13-1
Fre 14/8-1510:00 Nordic Youth Trophy Manglerud-SDE Vit Forshaga 2-3
Tors 13/8-1518:00 Nordic Youth Trophy SDE Svart-Kil Kil 9-2
Tors 13/8-1516:00 Nordic Youth Trophy SDE Vit-Hovås Forshaga 3-0
Tors 13/8-1514:00 Nordic Youth Trophy Färjestad Vit-SDE Vit Forshaga 2-7
Tors 13/8-1512:00 Nordic Youth Trophy BIK Karlskoga-SDE Svart Kil 3-2
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer









E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2016-07-04
Besökare
148789
Genereringstid
0,5000 sekunder