Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik genom alla tider

  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Martin Mellberg (aktiv)95858416914
2Tobias Lindberg (aktiv)9488601488
3Sam Matini (aktiv)87687414220
4Oskar Andrén (aktiv)86608114112
5Gilbert Gabor (aktiv)95804412416
6William Nylander (aktiv)583331640
7Julius Andersson (aktiv)503920590
8Christopher Åström832323466
9Philip Åhlström (aktiv)9912243622
10Linus Pellfolk (aktiv)622015354
11Pontus Blom (aktiv)911612280
12Gustav Thunborg (aktiv)10110172712
13Kevin Forsman (aktiv)49188262
14Marcus Petsén (aktiv)987132018
15Oskar Sjöblom (aktiv)95613194
16John Lyrenäs (aktiv)9828102
17Felix Gyllenberg893696
18Anton Borg292350
19Simon Lidby102020
20David Dahlbom (aktiv)510220
21Marcus Evholt (aktiv)201010
22Oscar Lindberg (aktiv)00000
23Alexander Oja00000
24Christoffer Ulvestaf (aktiv)690000
25Sebastian Thool450000
26Douglas Odenmark00000
27Carl Hvarfner00000
28Filip Sangevie00000
29x y00000
30Johan Lantz (aktiv)00000
31Oskar Engman00000
32Jacob Ericsson (aktiv)00000
33Marcus Karlström (aktiv)00000
34Victor Thim (aktiv)00000
35Erik Stenbacka (aktiv)00000
36Calle Svensson (aktiv)00000
37Adam Brodecki (aktiv)00000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf (aktiv)5848492,15380,668
David Dahlbom (aktiv)1328386,223932
Sebastian Thool000000
Carl Hvarfner000000
Johan Lantz (aktiv)000000
« Tillbaka
Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
131734
Genereringstid
0,0781 sekunder