Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik genom alla tider

  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Martin Mellberg (aktiv)95858416914
2Tobias Lindberg (aktiv)9488601488
3Sam Matini (aktiv)87687414220
4Oskar Andrén (aktiv)86608114112
5Gilbert Gabor (aktiv)95804412416
6William Nylander (aktiv)583331640
7Julius Andersson (aktiv)503920590
8Christopher Åström832323466
9Philip Åhlström (aktiv)9912243622
10Linus Pellfolk (aktiv)622015354
11Pontus Blom (aktiv)911612280
12Gustav Thunborg (aktiv)10110172712
13Kevin Forsman (aktiv)49188262
14Marcus Petsén (aktiv)987132018
15Oskar Sjöblom (aktiv)95613194
16John Lyrenäs (aktiv)9828102
17Felix Gyllenberg893696
18Anton Borg292350
19Simon Lidby102020
20David Dahlbom (aktiv)510220
21Marcus Evholt (aktiv)201010
22x y00000
23Johan Lantz (aktiv)00000
24Oskar Engman00000
25Jacob Ericsson (aktiv)00000
26Marcus Karlström (aktiv)00000
27Christoffer Ulvestaf (aktiv)690000
28Sebastian Thool450000
29Victor Thim (aktiv)00000
30Erik Stenbacka (aktiv)00000
31Calle Svensson (aktiv)00000
32Douglas Odenmark00000
33Carl Hvarfner00000
34Filip Sangevie00000
35Alexander Oja00000
36Oscar Lindberg (aktiv)00000
37Adam Brodecki (aktiv)00000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf (aktiv)5848492,15380,668
David Dahlbom (aktiv)1328386,223932
Carl Hvarfner000000
Johan Lantz (aktiv)000000
Sebastian Thool000000
« Tillbaka
Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
156113
Genereringstid
0,0469 sekunder