Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik

Visa statistik för:  | Statistik genom alla tider | Förra säsongens statistik
  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Martin Mellberg4537609746
2Linus Pellfolk5134245840
3Tobias Lindberg5335599437
4Marcus Petsén5011142536
5Oskar Andrén48516011132
6Gilbert Gabor5243388130
7Jacob Ericsson5534457924
8Oskar Sjöblom5435820
9Sam Matini5629659418
10Philip Åhlström557192616
11Gustav Thunborg5310112114
12Erik Stenbacka538101812
13Marcus Karlström5412203212
14Pontus Blom555131810
15Adam Brodecki10107176
16Viktor Thim51129214
17Johan Lantz400002
18Oscar Lindberg100002
19Marcus Evholt120002
20Calle Svensson164152
21Kevin Forsman172242
22John Lyrenäs310112
23Julius Andersson92570
24William Nylander00000
25Christoffer Ulvestaf400000
26David Dahlblom420000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf17 (19)50894,29291,715
David Dahlblom24 (14)79891,666 (1)2,7513
Johan Lantz15 (16)52891,2940 (6)2,6711
Utskriftsversioner

Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
131696
Genereringstid
0,0618 sekunder