Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik

Visa statistik för: Tabell:
Grupp:


Statistik genom alla tider | Förra säsongens statistik
  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Sam Matini5629659418
2Philip Åhlström557192616
3Pontus Blom555131810
4Jacob Ericsson5534457924
5Oskar Sjöblom5435820
6Marcus Karlström5412203212
7Gustav Thunborg5310112114
8Erik Stenbacka538101812
9Tobias Lindberg5335599437
10Gilbert Gabor5243388130
11Linus Pellfolk5134245840
12Viktor Thim51129214
13Marcus Petsén5011142536
14Oskar Andrén48516011132
15Martin Mellberg4537609746
16David Dahlblom420000
17Christoffer Ulvestaf400000
18Johan Lantz400002
19John Lyrenäs310112
20Kevin Forsman172242
21Calle Svensson164152
22Marcus Evholt120002
23Oscar Lindberg100002
24Adam Brodecki10107176
25Julius Andersson92570
26William Nylander00000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf17 (19)50894,29291,715
David Dahlblom24 (14)79891,666 (1)2,7513
Johan Lantz15 (16)52891,2940 (6)2,6711
Utskriftsversioner

Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
156113
Genereringstid
0,0469 sekunder