Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik

Visa statistik för:  | Statistik genom alla tider | Förra säsongens statistik
  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Oskar Andrén48516011132
2Gilbert Gabor5243388130
3Martin Mellberg4537609746
4Tobias Lindberg5335599437
5Jacob Ericsson5534457924
6Linus Pellfolk5134245840
7Sam Matini5629659418
8Marcus Karlström5412203212
9Viktor Thim51129214
10Marcus Petsén5011142536
11Gustav Thunborg5310112114
12Adam Brodecki10107176
13Erik Stenbacka538101812
14Philip Åhlström557192616
15Pontus Blom555131810
16Calle Svensson164152
17Oskar Sjöblom5435820
18Julius Andersson92570
19Kevin Forsman172242
20John Lyrenäs310112
21David Dahlblom420000
22Christoffer Ulvestaf400000
23Johan Lantz400002
24Marcus Evholt120002
25Oscar Lindberg100002
26William Nylander00000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf17 (19)50894,29291,715
David Dahlblom24 (14)79891,666 (1)2,7513
Johan Lantz15 (16)52891,2940 (6)2,6711
Utskriftsversioner

Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
132082
Genereringstid
0,2813 sekunder