Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Statistik

Visa statistik för:  | Statistik genom alla tider | Förra säsongens statistik
  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Utv. 
1Sam Matini5629659418
2Oskar Andrén48516011132
3Martin Mellberg4537609746
4Tobias Lindberg5335599437
5Jacob Ericsson5534457924
6Gilbert Gabor5243388130
7Linus Pellfolk5134245840
8Marcus Karlström5412203212
9Philip Åhlström557192616
10Marcus Petsén5011142536
11Pontus Blom555131810
12Gustav Thunborg5310112114
13Erik Stenbacka538101812
14Viktor Thim51129214
15Adam Brodecki10107176
16Oskar Sjöblom5435820
17Julius Andersson92570
18Kevin Forsman172242
19Calle Svensson164152
20John Lyrenäs310112
21David Dahlblom420000
22Christoffer Ulvestaf400000
23Johan Lantz400002
24Marcus Evholt120002
25Oscar Lindberg100002
26William Nylander00000
Målvakter GP Skott SV PCT GA GAA Nollor
Christoffer Ulvestaf17 (19)50894,29291,715
David Dahlblom24 (14)79891,666 (1)2,7513
Johan Lantz15 (16)52891,2940 (6)2,6711
Utskriftsversioner

Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
132082
Genereringstid
0,0781 sekunder