Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 27/3-1115:30 SM MODO - SDE SM-FINAL Råsshallen 6-10
Lör 26/3-1114:30 SM SDE - BRYNÄS IF Råsshallen 6-4
Sön 20/3-1112:00 SM SDE - DJURGÅRDEN Råsshallen 5-4 GWS
Lör 19/3-1115:00 SM LINKÖPING - SDE Råsshallen 3-4 OT
Fre 18/3-1119:00 SM GULDSMEDSHYTTE - SDE Råsshallen 3-5
Sön 13/3-1114:30 SM SDE - TIMRÅ Enebybergs IP 6-1
Lör 12/3-1113:00 SM SDE- HANINGE Enebybergs IP 6-1
Fre 11/3-1119:00 SM SDE - MODO Enebybergs IP 1-4
Sön 6/3-1116:30 Träningsmatch FIK BJ-SDE Visättra 2-6
Fre 4/3-1118:00 Träningsmatch SDE-FIK EIP 9-2
Lör 19/2-1118:30 U16 Allettan SDE-DIF Eip 6-5
Ons 16/2-1120:00 U16 Allettan SSK-SDE Axa Sport 2-4
Sön 13/2-1110:30 U16 Allettan SDE-FIK Eip 10-4
Tis 8/2-1120:00 U16 Allettan NY-SDE Lilla hallen 4-6
Lör 5/2-1117:00 U16 Allettan SDE-NACKA Eip 3-2
Tis 1/2-1120:00 U16 Allettan AIK-SDE Ritorp 5-7
Sön 30/1-1116:00 U16 Allettan SDE - HANINGE EIP 7-2
Lör 22/1-1109:00 U16-1 Lidingö - SDE Danske Bank Hall 2-23
Lör 15/1-1117:00 U16-1 SDE-Värmdö Eip 1-4
Ons 12/1-1119:30 U16-1 SDE-AIK Eip 5-2
Lör 8/1-1118:40 U16-1 DIF-SDE Mälarhöjden ish 6-5
Tors 30/12-1013:20 Modo cupen SDE - HANINGE FC 9-0
Tors 30/12-1008:00 Modo cupen BJÖRKLÖVEN - SDE KH 5-4
Ons 29/12-1016:10 Modo cupen SDE - GULDSMEDSHYTTE MH 1-2
Tis 28/12-1012:30 Modo cupen SDE-Haninge Kemphallen 4-2
Tis 28/12-1008:00 Modo cupen Tingsryd-SDE Kemphallen 2-5
Mån 27/12-1016:45 Modo cupen SDE - PORIN ÄSSET Modo 4-3
Mån 27/12-1011:00 Modo cupen Skellefteå-SDE Modohallen 2-2
Ons 22/12-1020:00 U16-1 SSK-SDE Axa sport C 2-1
Tis 21/12-1019:30 U16-1 Wings-SDE Arlanda 1-4
Lör 18/12-1016:00 U16-1 SDE-NYK Eip 7-1
Tis 14/12-1019:30 U16-1 SDE-Nacka Eip 6-2
Sön 12/12-1019:00 U16-1 Huddinge-SDE Björkängshallen 2-8
Tors 9/12-1020:30 DM A-pojkar SDE-Nacka (DM match) Eip 2-3
Ons 8/12-1019:30 U16-1 SDE-SSK Eip 5-1
Lör 4/12-1017:45 U16-1 Almtuna-SDE Gränby 1-7
Ons 1/12-1019:30 U16-1 SDE-FIK Eip 11-1
Fre 26/11-1019:30 DM A-pojkar SHC-SDE DM-match Sveab 1-10
Ons 24/11-1019:30 U16-1 SDE-Wings Eip 7-1
Lör 20/11-1014:00 U16-1 Haninge-SDE Torvalla 2-7
Ons 17/11-1019:30 U16-1 SDE-Lidingö Eip 15-1
Lör 13/11-1015:30 U16-1 Värmdö-SDE Ekhallen 1-4
Ons 10/11-1020:00 U16-1 AIK-SDE Ritorp 2-5
Sön 7/11-1018:45 U16-1 SDE-DIF Eip 8-2
Ons 3/11-1020:00 U16-1 Nyköping-SDE Stora hallen 0-6
Lör 30/10-1018:45 U16-1 Nacka-SDE Nacka is 3-2
Tis 26/10-1019:30 U16-1 SDE-Huddinge Eip 6-2
Ons 20/10-1019:30 U16-1 SDE-Almtuna Eip 3-1
Lör 16/10-1017:00 U16-1 Fik-SDE Visätra 4-5
Ons 6/10-1019:30 U16-1 SDE-Haninge Eip 6-4
Sön 3/10-1020:00 Elitcupen SDE-LHC (Final) MB 3-2
Sön 3/10-1018:00 Elitcupen SDE - Rögle Mälarhöjden 5-3
Sön 3/10-1016:00 Elitcupen DIF - SDE Mälarhöjden 2-5
Sön 3/10-1014:00 Elitcupen SDE - HV 71 Mälarhöjden 5-4
Sön 3/10-1012:00 Elitcupen SDE - Team Bergslagen Mälarhöjden 10-2
Sön 3/10-1010:00 Elitcupen LHC-SDE Mälarhöjden 3-6
Sön 3/10-1008:00 Elitcupen Haninge - SDE Mälarhöjden 5-9
Sön 3/10-1006:00 Elitcupen SDE-SSK Mälarhöjden 9-0
Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2013-02-26
Besökare
98515
Genereringstid
0,1875 sekunder