Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tis 23/2-1619:00 U16 Allettan SDE-Täby Tigerbalsamhallen 1-7
Lör 20/2-1618:30 U16 Allettan SDE-SSK Tigerbalsamhallen 2-2
Fre 19/2-1619:30 U16 Allettan Wings Arlanda-SDE Pinbackshallen 1-8
Fre 12/2-1619:00 U16 Allettan AIK-SDE Ulriksdals IP Hall 1 5-2
Tis 9/2-1619:00 U16 Allettan Almtuna-SDE Metallåtervinning Arena 3-2
Sön 7/2-1617:30 U16 Allettan DIF-SDE Mälarhöjdens Ishall 7-2
Tis 2/2-1619:00 U16 Allettan SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 0-1
Fre 29/1-1620:30 U16 Allettan Täby-SDE Tibble Ishall 3-4
Tis 26/1-1620:00 U16 Allettan SSK-SDE AXA Sports Center 4-1
Lör 23/1-1616:00 U16 Allettan SDE-Wings Arlanda Tigerbalsamhallen 4-3
Tors 21/1-1620:15 U16 Allettan SDE-AIK Tigerbalsamhallen 3-4
Lör 16/1-1618:00 U16 Allettan SDE-Almtuna Tigerbalsamhallen 8-3
Tors 14/1-1620:15 U16 Allettan SDE-DIF Tigerbalsamhallen 3-4
Sön 10/1-1619:00 U16 Allettan Huddinge-SDE Björkängshallen 2-3
Ons 30/12-1507:30 Placeringsmatch Modo-cupen SDE-Järfälla Fjällräven Center 3-4
Tis 29/12-1515:20 Placeringsmatch Modo-cupen Skellefteå-SDE Fjällräven Center 2-0
Tis 29/12-1508:00 Kvartsfinal Modo-cupen Täby-SDE Modo-hallen 2-0
Mån 28/12-1519:30 MoDo Cup SDE-Södertälje MoDo-Hallen 2-5
Mån 28/12-1514:10 MoDo Cup Ångermanlands TV-Pucklag (01)-SDE MoDo-Hallen 2-6
Mån 28/12-1508:50 MoDo Cup SDE-Sundsvall MoDo-Hallen 8-0
Sön 27/12-1519:30 MoDo Cup Järfälla-SDE MoDo-Hallen 6-4
Sön 27/12-1516:50 MoDo Cup Skellefteå-SDE MoDo-Hallen 3-6
Sön 27/12-1514:10 MoDo Cup SDE-Luleå MoDo-Hallen 3-2
Tors 17/12-1519:15 A-pojk 2:2 SDE-Saltsjöbaden A-pojk 2:2 Tigerbalsamhallen -
Tis 15/12-1520:00 DM A-pojkar Kvartsfinal SDE-Hanviken Tigerbalsamhallen 2-3
Tis 8/12-1519:30 U16 Division 1 Huddinge-SDE Björkängshallen 4-5
Tors 3/12-1519:10 A-pojk 2:2 Vallentuna-SDE A-pojk 2:2 Vallentuna Ishall -
Mån 30/11-1520:00 U16 Division 1 SDE-Hanviken Tigerbalsamhallen 5-3
Fre 27/11-1520:30 U16 Division 1 Täby-SDE Tibble Ishall 5-2
Tis 24/11-1519:00 U16 Division 1 SDE-Nacka Tigerbalsamhallen 4-7
Mån 23/11-1520:00 A-pojk 2:2 SDE-Boo A-pojk 2:2 Tigerbalsamhallen -
Lör 21/11-1515:40 U16 Division 1 Nyköping-SDE Stora Hallen 4-4
Tis 17/11-1520:30 A-pojk 2:2 Lidingö Vikings-SDE A-pojk 2:2 Childhoodhallen -
Tis 17/11-1519:00 U16 Division 1 SDE-Wings Stockan 6-3
Lör 14/11-1518:00 U16 Division 1 SDE-SSK Stockan 1-4
Tors 12/11-1519:40 U16 Division 1 Tullinge-SDE Fastighetsbyråns Ishall 2-4
Mån 9/11-1520:00 A-pojk 2:2 SDE-Trångsunds IF A-pojk 2:2 Stockan 7-2
Lör 7/11-1518:00 U16 Division 1 SDE-AIK Stockan 3-5
Fre 6/11-1520:00 A-pojk 2:2 Tullinge-SDE A-pojk 2:2 Fastighetsbyråns ishall 3-5
Fre 23/10-1520:00 A-pojk 2:2 SDE-Åker/Strängnäs A-pojk 2:2 Stockan 5-0
Ons 21/10-1519:30 U16 Division 1 Almtuna-SDE Metallåtervinning Arena 3-4
Tors 15/10-1520:00 A-pojk 2:2 Göta Traneberg-SDE A-pojk 2:2 JM Hallen, Stora Mossen 2-1
Mån 12/10-1520:00 U16 Division 1 SDE-Boo Stockan 7-0
Tors 8/10-1519:40 U16 Division 1 DIF-SDE Mälarhöjdens Ishall 2-1
Tors 24/9-1520:00 Stockholm Preseason Invitational SDE-SSK Stockan 5-5
Tis 15/9-1519:00 Stockholm Preseason Invitational SDE-Nacka Stockan 6-4
Sön 13/9-1514:40 DIF Elitcup U16 Lörenskog-SDE Mälarhöjdens ishall 0-3
Sön 13/9-1510:40 DIF Elitcup U16 SDE-DIF Mälarhöjdens ishall 0-4
Lör 12/9-1517:20 DIF Elitcup U16 SDE-Rögle Mälarhöjdens ishall 3-5
Lör 12/9-1512:00 DIF Elitcup U16 SDE-AIK Mälarhöjdens ishall 3-2
Fre 11/9-1520:00 DIF Elitcup U16 Täby-SDE Mälarhöjdens ishall 2-1
Fre 11/9-1514:40 DIF Elitcup U16 Frölunda-SDE Mälarhöjdens ishall 2-2
Fre 11/9-1509:20 DIF Elitcup U16 SDE-Brynäs Mälarhöjdens ishall 2-5
Sön 6/9-1516:30 Stockholm Preseason Invitational Tyresö Hanviken-SDE Tyresö ishall 5-2
Tis 1/9-1520:00 Stockholm Preseason Invitational SDE-DIF Stockan 2-6
Sön 30/8-1508:30 Södra Dalarnas Cup Vålerenga-SDE Hedemora 3-9
Lör 29/8-1519:00 Södra Dalarnas Cup SDE-Lörenskog Hedemora 2-3
Lör 29/8-1510:30 Södra Dalarnas Cup SDE-Partille Hedemora 7-1
Fre 28/8-1517:00 Södra Dalarnas Cup Hedemora-SDE Hedemora 2-5
Ons 19/8-1520:00 Träningsmatch Järfälla-SDE Järfälla Ishall 7-4
Fre 24/4-1519:30 Träningsmatch SDE-Järfälla Stockan 3-3
Sön 22/3-1516:00 Träningsmatch Järfälla-SDE Järfälla ishall 2-5
Sön 8/3-1518:00 U15 Slutspel Stockholm Hockey Cup 1/4-final AIK-SDE Ulriksdals IP Hall 1 5-1
Tors 19/2-1519:30 U15 Slutspel Stockholm Hockey Cup SDE-Järfälla HC 2 Stockan 3-2
Tis 17/2-1520:30 U15 Allettan SDE-Haninge Anchors Tigerbalsamhallen 0-3
Lör 14/2-1515:00 U15 Allettan Huddinge-SDE Björkängshallen 6-5
Tis 10/2-1519:00 U15 Allettan SDE-Tyresö Hanviken Tigerbalsamhallen 4-0
Lör 7/2-1519:00 U15 Allettan Täby-SDE Tibble Ishall 0-5
Ons 4/2-1519:30 U15 Allettan Järfälla-SDE Järfälla Ishall 1-5
Lör 31/1-1518:30 U15 Allettan SDE-Nacka Tigerbalsamhallen 6-4
Tis 27/1-1520:00 U15 Allettan SSK-SDE AXA Sports Center 1-4
Lör 24/1-1511:30 U15 Allettan AIK-SDE Ulriksdals IP Hall 1 6-2
Tis 20/1-1519:00 U15 Allettan SDE-DIF Tigerbalsamhallen 3-3
Lör 17/1-1513:00 U15 Allettan Haninge Anchors-SDE Torvalla Ishall 0-7
Ons 14/1-1520:00 U15 Allettan SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 1-1
Lör 10/1-1516:00 U15 Allettan Tyresö Hanviken-SDE Tyresö Ishall 3-9
Fre 19/12-1419:00 U15 Allettan SDE-Täby Tigerbalsamhallen 1-3
Tors 18/12-1419:45 U15 Allettan SDE-Järfälla Tigerbalsamhallen 3-3
Sön 14/12-1417:45 U15 Allettan Nacka-SDE Nacka Ishall 0-2
Tis 9/12-1419:00 U15 Allettan SDE-SSK Tigerbalshallen 3-1
Sön 7/12-1417:00 U15 Allettan SDE-AIK OBS! Enebybergs Ishall OBS! 1-2
Fre 5/12-1419:30 U15 Allettan DIF-SDE Mälarhöjdens ishall 2-4
Lör 22/11-1419:30 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup SDE-Arlanda Wings Tigerbalsamhallen 7-1
Tis 18/11-1420:00 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup Solna SK-SDE Ulriksdals IP Hall 2 3-4
Lör 15/11-1415:15 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup SDE-Almtuna Tigerbalsamhallen 1-2
Ons 12/11-1420:00 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup AIK-SDE Ulriksdals IP Hall 1 1-1
Lör 8/11-1418:45 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup SDE-Järfälla Tigerbalsamhallen 1-3
Tors 6/11-1418:15 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup IFK Österåker-SDE Österåker Sportcentrum, B-hallen 0-2
Tis 4/11-1420:30 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup SDE-Täby Tigerbalsamhallen 1-3
Sön 26/10-1411:00 Folke Filbyter Cup SSK-SDE Stångebrohallen 3-5
Sön 26/10-1408:15 Folke Filbyter Cup Tullinge-SDE Saab Arena 3-2
Lör 25/10-1413:30 Folke Filbyter Cup SDE-Nacka Linköping, Saab Arena 3-4
Lör 25/10-1409:30 Folke Filbyter Cup SDE-HV71 Linköping, Saab Arena 2-1
Fre 24/10-1418:45 Folke Filbyter Cup AIK-SDE Linköping, Saab Arena 2-1
Fre 24/10-1415:30 Folke Filbyter Cup FBK-SDE Linköping, Stångebrohallen 3-1
Fre 24/10-1411:15 Folke Filbyter Cup SDE-SSK Linköping, träningshallen 2-1
Tis 21/10-1419:40 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup Vallentuna-SDE Vallentuna ishall 1-4
Lör 18/10-1417:45 U15 Div 1 Stockholm Hockey Cup SDE-DIF Stockan 4-3
Sön 12/10-1419:00 Träningsmatch Huddinge-SDE Björkängshallen 3-4
Sön 28/9-1414:40 DIF Elitcup U15 Växjö-SDE Mälarhöjdens ishall 1-4
Sön 28/9-1410:40 DIF Elitcup U15 SDE-DIF Mälarhöjdens ishall 3-2
Lör 27/9-1417:20 DIF Elitcup U15 SDE-Malmö Mälarhöjdens ishall 3-1
Lör 27/9-1412:00 DIF Elitcup U15 SDE-Rögle Mälarhöjdens ishall 3-3
Fre 26/9-1420:40 DIF Elitcup U15 Täby-SDE Mälarhöjdens ishall 1-3
Fre 26/9-1414:40 DIF Elitcup U15 HV71-SDE Mälarhöjdens ishall 5-4
Fre 26/9-1409:20 DIF Elitcup U15 SDE-Linköping Mälarhöjdens ishall 1-5
Tis 23/9-1420:00 Stockholm Preseason Invitational SDE-SSK Tigerbalsamhallen 1-2
Fre 19/9-1418:00 Stockholm Preseason Invitational SDE-Nacka Tigerbalsamhallen 3-2
Tors 11/9-1420:30 Stockholm Preseason Invitational Haninge Anchors-SDE Torvalla ishall 1-7
Tors 4/9-1419:30 Stockholm Preseason Invitational Tyresö Hanviken-SDE Fontanahallen, Trollbäckens IP 1-8
Tis 2/9-1420:15 Stockholm Preseason Invitational SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 2-4
Sön 17/8-1414:15 Stockholm Int. Trophy SDE-Täby Tigerbalsamhallen 0-3
Lör 16/8-1416:00 Stockholm Int. Trophy SDE-Modo Tigerbalsamhallen 5-2
Lör 16/8-1412:30 Stockholm Int. Trophy Elite Stars-SDE Tigerbalsamhallen 2-4
Fre 15/8-1417:00 Stockholm Int. Trophy Ak Bars-SDE Tigerbalsamhallen 10-3
Fre 15/8-1410:00 Stockholm Int. Trophy SDE-Rødovre Tigerbalsamhallen 5-1
Tis 5/8-1408:30 Träningsmatch SDE-ProQuest, USA Tigerbalsamhallen 4-0
Sön 30/3-1418:00 Uplandia Trophy Final:SDE-Linköping Gränby ishall, A-hallen 6-5 e str
Sön 30/3-1412:30 Uplandia Trophy Semifinal:SDE-Vallentuna Gränby ishall, A-hallen 3-0
Sön 30/3-1409:30 Uplandia Trophy Kvartsfinal: SDE-AIK Gränby ishall, A-hallen 6-4
Lör 29/3-1415:55 Uplandia Trophy Brooklyn-SDE Gränby ishall, A-hallen 3-7
Lör 29/3-1410:30 Uplandia Trophy SDE-Almtuna Gränby ishall, A-hallen 2-1
Fre 28/3-1420:45 Uplandia Trophy SDE-Timrå IK Gränby ishall, A-hallen 6-1
Fre 28/3-1417:55 Uplandia Trophy Skutskär-SDE Gränby ishall, A-hallen 3-5
Fre 28/3-1409:25 Uplandia Trophy Trångsund-SDE Gränby ishall, A-hallen 2-4
Sön 23/3-1409:30 Träningsmatch SDE-Jokerit White Stockan 1-2
Lör 22/3-1412:30 Träningsmatch Jokerit Blue-SDE Stockan 5-2
Lör 15/3-1416:45 Slutspel Stockholm Hockey Cup U14 FINAL: Täby HF-SDE Björkängshallen, Huddinge 4-1
Ons 12/3-1419:30 Slutspel Stockholm Hockey Cup U14 Semifinal: Huddinge IK 1-SDE Pinbackshallen 2-5
Lör 8/3-1418:30 Slutspel Stockholm Hockey Cup U14 Kvartsfinal: SDE HF-Vallentuna BK Österåkers Sportcentrum 2-0
Tis 4/3-1418:30 Slutspel Stockholm Hockey Cup U14 Åttondelsfinal: SDE-Wings HC Arlanda Stockan 2-0
Fre 14/2-1420:15 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - Norrtälje IK Enebybergs Ishall 7-4
Ons 12/2-1420:00 Seriespel U14 div1 AIK - SDE HF 1 Ulriksdals IP Hall 1 3-5
Tis 11/2-1418:30 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - IFK Österåker Vikings HC Tigerbalsamhallen 1-1
Lör 8/2-1419:35 Seriespel U15 div2 Spånga Hockey - SDE HF 2 IVT-hallen 1-8
Lör 8/2-1415:00 Seriespel U14 div2 Solna SK - SDE HF 2 Ulriksdals IP Hall 2 7-5
Lör 8/2-1414:00 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Vallentuna BK Tigerbalsamhallen 3-3
Sön 2/2-1420:00 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - IFK Täby HC 2 Enebybergs Ishall 2-4
Sön 2/2-1414:00 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - Spånga Hockey Tigerbalsamhallen 2-2
Lör 1/2-1417:55 Seriespel U14 div1 Järfälla HC - SDE HF 1 Järfälla Ishall 3-3
Tors 30/1-1419:00 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - Ekerö IK 2 OBS! Danderydsvallen 4-3
Sön 26/1-1416:00 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - IFK Österåker Vikings HC Enebybergs Ishall 2-0
Lör 25/1-1414:30 Seriespel U14 div2 IFK Täby HC 2 - SDE HF 2 Tibble ishall 4-0
Lör 25/1-1414:00 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Ekerö IK 1 Tigerbalsamhallen 5-0
Ons 22/1-1419:10 Seriespel U14 div1 Djurgårdens IF - SDE HF 1 Mälarhöjdens Ishall 0-2
Sön 19/1-1417:00 Seriespel U15 div2 Sollentuna HC 1 - SDE HF 2 SVEAB Arena 2-2
Lör 18/1-1419:30 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Wings HC Arlanda Tigerbalsamhallen 4-0
Tors 16/1-1418:00 Seriespel U14 div2 Järfälla HC - SDE HF 2 OBS!Kalhälls ishall OBS! 0-1
Ons 15/1-1419:45 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - GötaTraneberg IK 2 Enebybergs Ishall 5-1
Lör 11/1-1416:30 Seriespel U14 div1 IFK Täby HC 1 - SDE HF 1 Tibble Ishall 2-0
Lör 11/1-1416:00 Seriespel U14 div2 IFK Österåker Vikings HC - SDE HF 2 Österåker Sportcentrum 6-0
Fre 10/1-1419:30 Seriespel U15 div2 Brinkens IF - SDE HF 2 Danicahallen 0-1
Ons 8/1-1419:30 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Almtuna IS Tigerbalsamhallen 2-2
Tis 7/1-1419:00 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - Vallentuna BK 2 Enebybergs Ishall 2-3
Tis 7/1-1418:30 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - Solna SK Tigerbalsamhallen 2-5
Sön 5/1-1414:00 A-slutspel GICen Huddinge-SDE Marconihallen 0-1
Sön 5/1-1410:00 A-slutspel GICen SDE-Täby HC Marconihallen 0-0
Lör 4/1-1418:00 A-slutspel GICen Forshaga-SDE Marconihallen 1-5
Lör 4/1-1415:00 A-slutspel GICen SDE-Linköping Marconihallen 2-3
Lör 4/1-1409:00 A-slutspel GICen TPS Åbo-SDE Marconihallen 6-3
Fre 3/1-1418:00 GICen Nyköpings HK-SDE Askims Ishall 3-10
Fre 3/1-1415:00 GICen SDE-Hovås HC Askims Ishall 8-0
Fre 3/1-1412:00 GICen HV71-SDE Askims Ishall 0-1
Fre 3/1-1409:00 GICen Helsingborg Hockey-SDE Askims Ishall 0-12
Tors 2/1-1418:00 GICen SDE-Manglerud Star Askims Ishall 3-1
Tors 2/1-1414:00 GICen Storhamar Dragons-SDE Askims Ishall 0-5
Tors 2/1-1410:00 GICen SDE-Skärgården Hockey -84 Askims Ishall 5-1
Sön 29/12-1315:45 Winter-Classic SDE-Norrtälje Danderydsvallen 13-4
Lör 28/12-1314:30 Träningsmatch Skutskär-SDE Skutskär 2-4
Lör 28/12-1310:30 Träningsmatch Strömsbro T99-SDE Skutskär 3-1
Sön 15/12-1315:05 Seriespel U14 div2 Spånga Hockey - SDE HF 2 IVT-hallen 0-6
Sön 15/12-1314:30 Seriespel U15 div2 AIK IF 2 - SDE HF 2 Ulriksdals IP Hall 1 0-7
Lör 14/12-1318:40 Seriespel U16 div2 Vallentuna BK - SDE HF U16:2 Vallentuna ishall 4-3
Fre 13/12-1319:30 Seriespel U14 div2 Ekerö IK 2 - SDE HF 2 Vikingahallen 6-5
Sön 8/12-1313:30 Seriespel U15 div2 Norrtälje IK - SDE HF 2 Contigahallen 3-5
Lör 7/12-1319:30 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - AIK Tigerbalsamhallen 3-1
Lör 7/12-1317:00 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - IFK Täby HC 2 Tigerbalsamhallen 2-4
Fre 6/12-1320:30 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - Spånga Hockey Enebybergs Ishall 9-3
Sön 1/12-1317:30 Seriespel U15 div2 IFK Täby HC 2 - SDE HF 2 Tibble Ishall 3-4
Sön 1/12-1315:30 Seriespel U16 div2 Sundbybergs IF-SDE HF U16 2 Tulehallen, Sundbyberg 1-19
Lör 30/11-1319:30 Seriespel U14 div2 SDE HF 2-Järfälla HC 2 Tigerbalsamhallen 5-1
Lör 30/11-1316:40 Seriespel U14 div1 Vallentuna BK - SDE HF 1 Vallentuna Ishall 0-5
Sön 24/11-1316:00 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - IFK Österåker Vikings HC Tigerbalsamhallen 2-3
Lör 23/11-1314:00 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Järfälla HC Tigerbalsamhallen 2-2
Fre 22/11-1319:30 Seriespel U14 div2 Solna SK - SDE HF 2 Ulriksdals IP Hall 2 10-2
Fre 22/11-1318:30 Seriespel U15 div2 IFK Österåker Vikings HC - SDE HF 2 Österåker Sportcentrum 1-6
Tis 19/11-1319:30 Seriespel U14 div1 Ekerö IK 1 - SDE HF 1 Vikingahallen 2-5
Sön 17/11-1315:00 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - Sollentuna HC 1 Tigerbalsamhallen 2-1
Sön 17/11-1308:30 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - Spånga Hockey Tigerbalsamhallen 2-4
Lör 16/11-1317:00 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - Djurgårdens IF Tigerbalsamhallen 5-2
Sön 10/11-1319:00 Seriespel U15 div2 GötaTraneberg IK 2 - SDE HF 2 JM hallen Stora Mossen 1-1
Sön 10/11-1313:30 Seriespel U14 div1 Wings HC Arlanda - SDE HF 1 Pinbackshallen 1-5
Lör 9/11-1319:30 Seriespel U14 div2 SDE HF 2 - Ekerö IK2 Tigerbalsamhallen 7-6
Fre 8/11-1320:30 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - Brinkens IF Enebybergs Ishall 5-0
Tis 5/11-1319:00 Seriespel U14 div2 IFK Täby HC 2 - SDE HF 2 Tibble Ishall 6-2
Tis 5/11-1318:30 Seriespel U14 div1 SDE HF 1 - IFK Täby HC 1 Tigerbalsamhallen 3-3
Tors 24/10-1319:10 Seriespel U15 div2 Vallentuna BK 2 - SDE HF 2 Vallentuna Ishall 3-3
Ons 23/10-1320:30 Seriespel U15 div2 SDE HF 2 - AIK IF 2 Tigerbalsamhallen 4-2
Tis 22/10-1319:15 Seriespel U14 div1 Almtuna IS - SDE HF 1 Gränbyhallen (B) 3-3
Sön 20/10-1314:30 Folksam Oktobercupen 2013 Forshaga-SDE FINAL Löfbergs Arena 1-4
Sön 20/10-1310:00 Folksam Oktobercupen 2013 AIK-SDE Semifinal, Löfbergs Arena 4-6
Lör 19/10-1317:45 Folksam Oktobercupen 2013 Färjestad-SDE Kobbs Arena 3-1
Lör 19/10-1316:00 Seriespel U14 div2 Järfälla HC 2 - SDE HF 2 Järfälla ishall 3-1
Lör 19/10-1314:00 Folksam Oktobercupen 2013 Malmö Redhawks-SDE Löfbergs Arena 2-6
Fre 18/10-1321:15 Folksam Oktobercupen 2013 SDE-Linköping Kobbs Arena 3-2
Fre 18/10-1314:00 Folksam Oktobercupen 2013 Nacka-SDE Löfbergs Arena 1-5
Fre 18/10-1308:00 Folksam Oktobercupen 2013 DIF-SDE Löfbergs Arena 1-1
Sön 13/10-1312:30 Träningsmatch SDE-DIF Tigerbalsamhallen 3-1
Tors 3/10-1319:45 Stockholm Preseason Invitational SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 7-3
Lör 28/9-1310:00 Stockholm Preseason Invitational SSK-SDE Telgerinken, AXA Sport Center (f.d. Scaniarinken) 0-2
Sön 22/9-1319:30 Stockholm Preseason Invitational Vallentuna-SDE Vallentuna ishall 4-3
Tors 12/9-1319:45 Stockholm Preseason Invitational SDE-Nacka Tigerbalsamhallen 1-3
Tors 5/9-1319:30 Stockholm Preseason Invitational SDE-AIK Tigerbalsamhallen 3-1
Sön 21/4-1312:45 Lions Cup Finland Blues MK Blue-SDE Espoo 4-1
Lör 20/4-1319:15 Lions Cup Finland TPS-SDE Espoo 5-4
Lör 20/4-1315:30 Lions Cup Finland Kvartsfinal SDE-Jokerit Espoo 1-2
Lör 20/4-1312:45 Lions Cup Finland 8-dels final SDE-Blues MK White Espoo 5-2
Fre 19/4-1319:00 Lions Cup Finland SDE-Penguins Espoo 2-1
Fre 19/4-1314:35 Lions Cup Finland SDE-JYP Espoo 5-2
Fre 19/4-1312:25 Lions Cup Finland Blues MK Blue-SDE Espoo 3-3
Sön 14/4-1314:30 Träningsmatch SDE-Skutskär Tigerbalsamhallen 4-1
Sön 7/4-1314:00 SDE Träningscup Final MoDo-TAIF Tigerbalsamhallen 2-3
Sön 7/4-1311:30 SDE Träningscup Match om 3:e plats SDE-LHC Tigerbalsamhallen 1-3
Sön 7/4-1309:00 SDE Träningscup Match 5:e plats SSK-Rögle Tigerbalsamhallen 6-8
Lör 6/4-1318:30 SDE Träningscup LHC-Rögle Tigerbalsamhallen 5-2
Lör 6/4-1317:00 SDE Träningscup SSK-MoDo Tigerbalsamhallen 2-5
Lör 6/4-1315:30 SDE Träningscup LHC-Tingsryd Tigerbalsamhallen 1-4
Lör 6/4-1314:00 SDE Träningscup SDE-MoDo Tigerbalsamhallen 4-5
Lör 6/4-1312:30 SDE Träningscup SSK-Tingsryd Tigerbalsamhallen 1-3
Lör 6/4-1311:00 SDE Träningscup Rögle-SDE Tigerbalsamhallen 0-5
Lör 6/4-1309:30 SDE Träningscup LHC-SSK Tigerbalsamhallen 2-1
Lör 6/4-1308:00 SDE Träningscup MoDo-Tingsryd Tigerbalsamhallen 5-3
Fre 5/4-1320:00 SDE Träningscup Modo-Rögle Tigerbalsamhallen 6-3
Fre 5/4-1318:30 SDE Träningscup SDE-SSK Tigerbalsamhallen 2-0
Fre 5/4-1317:00 SDE Träningscup Tingsryd-Rögle Tigerbalsamhallen 6-2
Fre 5/4-1315:30 SDE Träningscup LHC-MoDo Tigerbalsamhallen 1-2
Fre 5/4-1314:00 SDE Träningscup Tingsryd-SDE Tigerbalsamhallen 5-4, e str
Fre 5/4-1312:30 SDE Träningscup SSK-Rögle Tigerbalsamhallen 5-4 e str
Fre 5/4-1311:00 SDE Träningscup SDE-LHC Tigerbalsamhallen 4-3, e str
Mån 1/4-1316:00 Träningsmatch Iron-SDE Rimbo ishall 0-15
Lör 16/3-1309:30 U13 Mitt i Cupen slutspel Final Mitt i Cupen SDE-Täby Björkängshallen, Huddinge 0-1
Tis 12/3-1318:15 U13 Mitt i Cupen slutspel Semifinal SDE-Huddinge Roplanhallen, Tumba 5-3
Lör 9/3-1314:00 U13 Mitt i Cupen slutspel Kvartsfinal SDE-Haninge Vallentuna ishall 6-3
Tis 5/3-1318:30 U13 Mitt i Cupen slutspel SDE-Almtuna Tigerbalsamhallen 5-3
Ons 20/2-1318:00 U13 Mitt i Cupen slutspel SDE-Järfälla HC 2 Tigerbalsamhallen 12-0
Ons 13/2-1319:30 Mitt i U13 Medel A SDE 2-IFK Täby 2 Enebybergs ishall 2-5
Ons 13/2-1319:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 IFK Österåker Vikings HC-SDE Hockey 2 Österåker Sportcentrum 0-5
Tis 12/2-1319:40 Mitt i U13 Svår A Vallentuna BK-SDE1 Vallentuna Ishall 1-2
Lör 9/2-1314:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 SDE Hockey 2-AIK 2 Tigerbalsamhallen 3-4
Sön 3/2-1311:30 Mitt i U13 Medel A SDE 2-Viggbyholms IK 1 Enebybergs ishall 2-8
Sön 3/2-1311:00 Mitt i U13 Svår A Wings HC-SDE 1 Pinbackshallen 1-3
Lör 2/2-1316:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - Hässelby Kälvesta-SDE Hockey Brostaden Arena -
Tors 31/1-1318:30 Mitt i U13 Svår A Järfälla HC-SDE 1 Kalhälls Ishall 3-6
Ons 30/1-1319:15 Mitt i U13 Medel A SDE 2-DIF 2 Enebybergs ishall 3-1
Sön 27/1-1318:00 Mitt i U13 Medel A Solna SK-SDE 2 Ulriksdals IP Hall 2 2–2
Sön 27/1-1315:00 Mitt i U13 Svår A SDE 1-AIK Tigerbalsamhallen 3-0
Lör 26/1-1313:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 Norrtälje IK-SDE Hockey 2 Contigahallen 3-3
Tis 22/1-1318:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 SDE Hockey 2-Göta Traneberg Vit Tigerbalsamhallen 4-2
Lör 19/1-1316:00 Mitt i U13 Svår A IFK Täby 1-SDE 1 Tibble Hallen 3-4
Lör 19/1-1315:05 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 Spånga Hockey-SDE Hockey 2 IVT-Hallen -
Tors 17/1-1318:30 Mitt i U13 Svår A SDE 1-Almtuna IS Tigerbalsamhallen 3-2
Tors 17/1-1318:00 Mitt i U13 Medel A GötaTraneberg Vit-SDE 2 JM hallen Stora Mossen 3-2
Sön 13/1-1317:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2- IK Waxholm Enebybergs ishall 1-4
Sön 13/1-1316:00 Mitt i U13 Svår A SDE 1-Vallentuna BK Tigerbalsamhallen 3-0
Lör 12/1-1318:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2-IFK Täby 2 Tigerbalsamhallen 4-0
Fre 11/1-1318:15 Mitt i U13 Medel A IFK Österåker Vikings 2-SDE 2 Åkersberga Ungdomshall 4-2
Tis 8/1-1318:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - Viggbyholms IK-SDE Hockey 2 Hägernäshallen 1-5
Sön 6/1-1313:30 Nacka Trophy Match om 3:e pris Leksand-SDE Nacka A-hall 7–2
Sön 6/1-1310:45 Nacka Trophy Semifinal Täby-SDE Nacka B-hall 5-0
Lör 5/1-1317:30 Nacka Trophy Kvartsfinal SDE-Haninge Nacka ishall 6-2
Lör 5/1-1313:00 Nacka Trophy Pardaugava-SDE Nacka A-hallen 0-5
Fre 4/1-1318:15 Nacka Trophy SDE-Malmö Nacka B-hallen 8-5
Fre 4/1-1313:45 Nacka Trophy SDE-Huddinge Nacka B-hallen 4-2
Fre 4/1-1308:45 Nacka Trophy Nacka-SDE Nacka A-hallen 1-5
Fre 4/1-13 Nacka Trophy Nacka Trophy Nacka ishall -
Tors 27/12-1219:00 Match om 3:e pris Coop Forum Cup Vita Hästen-SDE BAHCO Hallen 4-3
Tors 27/12-1216:50 Semifinal Coop Forum Cup FOC Farsta-SDE BAHCO Hallen 4-3
Tors 27/12-1213:10 Coop Forum Cup Järfälla-SDE, uterinken Enköping 2-4
Tors 27/12-1210:20 Coop Forum Cup SDE-Enköping Enköping 0-7
Tors 27/12-1208:20 Cup Coop Forum Cup Enköping -
Tors 27/12-1208:20 Coop Forum Cup MB Hockey-SDE, uterinken Enköping 1-6
Tors 20/12-1219:00 Mitt i U13 Medel A Sollentuna HC Röd-SDE 2 Bara T01 spelare se mer under inför. SVEAB Arena 2-3
Tis 18/12-1220:30 Träningsmatch Träningsmatch mot T01 Enebybergs ishall -
Sön 16/12-1217:30 Mitt i U13 Svår A SDE 1-Wings HC Tigerbalsamhallen 0-2
Sön 16/12-1217:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2-Ekerö IK 2 Enebybergs ishall 5-0
Lör 15/12-1217:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2-Sollentuna Röd Tigerbalsamhallen -
Tors 13/12-1219:00 Mitt i U13 Svår A SDE 1-Järfälla HC Tigerbalsamhallen 4-1
Tors 13/12-1219:00 Mitt i U13 Medel A IFK Täby 2-SDE 2 Tibble Hallen 6-1
Sön 9/12-1211:30 Mitt i U13 Svår A AIK-SDE 1 Ulriksdals IP Hall1 (Ritorp) 0-4
Lör 8/12-1219:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2-IFK Österåker Vikings HC Tigerbalsamhallen -
Fre 7/12-1220:30 Mitt i U13 Svår A SDE 1-IFK Täby 1 Tigerbalsamhallen 3-3
Tors 6/12-1218:30 Mitt i U13 Medel A Viggbyholms IK 1-SDE 2 Hägernäshallen 6-2
Sön 2/12-1209:00 Mitt i U13 Svår A Almtuna IS-SDE 1 Gränbyhallen 1-3
Lör 1/12-1216:00 Mitt i U13 Medel A DIF 2-SDE 2 Mälarhöldens ishall 1-7
Lör 1/12-1212:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - AIK 2-SDE Hockey 2 Ulriksdals IP Hall 1 1-4
Sön 25/11-1218:10 Mitt i U13 Svår A Vallentuna BK-SDE 1 Vallentuna Ishall 2-4
Lör 24/11-1219:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2 - Hässelby Kälvesta Tigerbalsamhallen 7-1
Lör 24/11-1217:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2-Solna SK Enebybergs ishall 2-3
Tis 20/11-1219:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2 - Norrtälje IK Tigerbalsamhallen 2-5
Sön 18/11-1217:15 Mitt i U13 Svår A Wings HC-SDE 1 Pinbackshallen 2-3
Sön 18/11-1210:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2-GötaTraneberg Vit Enebybergs ishall 1-3
Lör 17/11-1218:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - Göta Traneberg Vit-SDE Hockey 2 Stora Mossen 2-7
Tis 13/11-1219:00 Mitt i U13 Svår A IFK Täby 1-SDE 1 Tibble Hallen 2-2
Sön 11/11-1209:30 Mitt i U13 Svår A Järfälla HC-SDE 1 Kallhälls Ishall 3-5
Sön 11/11-1209:00 Mitt i U13 Medel A IK Waxholm-SDE 2 XL-Bygghallen 1-2
Lör 10/11-1219:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 - SDE Hockey 2-Spånga Hockey Tigerbalsamhallen 3-1
Ons 7/11-1218:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2-IFK Österåker Vings 2 Enebybergs ishall 3-2
Ons 7/11-1217:30 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 -IFK Täby 2-SDE Hockey 2 Tibble Hallen 1-2
Tis 6/11-1218:30 Mitt i U13 Svår A SDE 1-AIK Tigerbalsamhallen 0-3
Ons 24/10-1218:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 SDE Hockey 2-Viggbyholm IK Tigerbalsamhallen 9-0
Tis 23/10-1219:00 Mitt i U13 Medel A SDE 2-Sollentuna HC Röd Enebybergs ishall 1-6
Sön 21/10-1214:00 Mitt i U13 Svår A SDE-Almtuna IS Tigerbalsamhallen 7-4
Sön 21/10-1213:00 Mitt i U13 Medel A Ekerö IK 2-SDE 2 Vikingahallen 4-3
Lör 20/10-1216:00 Mitt i U14 div 2 U14 div 2 Sollentuna HC Röd-SDE Hockey 2 SVEAB Arena 1-4
Sön 14/10-1216:00 Täby Trophy SDE-SH 84 Tibblehallen 2-1
Sön 14/10-1211:40 Täby Trophy Järfälla-SDE Tibblehallen 1-2
Lör 13/10-1218:40 Täby Trophy SDE-Haninge Tibblehallen 0-7
Lör 13/10-1212:00 Täby Trophy SDE-SSK Tibblehallen 3-6
Lör 13/10-1209:20 Täby Trophy AIK-SDE Tibblehallen 5-1
Fre 12/10-1217:00 Täby Trophy SDE-Täby Tibblehallen 0-2
Tors 4/10-1218:45 STL med T99:2 SDE T99:2-Brinken Tigerbalsamhallen, Stockan 10-0
Sön 30/9-1217:00 STL med T99:2 SDE T99:2-Göta Traneberg EIP 2-1
Sön 23/9-1212:15 Resport Trophy match om 3:e pris SDE-Huddinge Billerudshallen, Grums 0-8
Sön 23/9-1209:00 Semifinal Resport Trophy Täby-SDE Norvalla IP, Vålberg 1-0
Lör 22/9-1219:10 Resport Trophy 1/4-final SDE-Vallentuna Norvalla IP, Vålberg 4-1
Lör 22/9-1213:10 Resport Trophy 1/8-dels final AIK-SDE Norvalla IP, Vålberg 2-4
Fre 21/9-1221:35 Resport Trophy SDE- IF Kalmar Björkhallen, Kristinehamn 5-0
Fre 21/9-1216:10 Resport Trophy IF Lejonet-SDE Björkhallen, Kristinehamn 0-3
Fre 21/9-1212:55 Resport Trophy Lørenskog-SDE Björkhallen, Kristinehamn 1-2
Fre 21/9-1208:35 Resport Trophy SDE-Hovås HC Björkhallen, Kristinehamn 3-2
Tors 20/9-1220:25 Resport Trophy Kristinehamn-SDE Björkhallen, Kristinehamn 0-5
Tors 20/9-1216:05 Resport Trophy SDE-Nacka HK Björkhallen, Kristinehamn 3-2
Tors 20/9-1208:30 Resport Trophy Färjestad-SDE Björkhallen, Kristinehamn 5-1
Sön 16/9-1214:30 Träningsmatch SDE-Vallentuna Stockan, Tigerbalsamhallen 3-4
Sön 9/9-1213:30 Träningsmatch SDE-Huddinge Stockan, Tigerbalsamhallen 4-6
Fre 7/9-1220:30 Träningsmatch SDE-Trångsund Stockan, Tigerbalsamhallen 6-2
Sön 2/9-1213:00 STL (Stockholm Training League) Järfälla-SDE T99 Järfälla 4-4
Sön 26/8-1215:15 Träningsmatch SDE-HIFK Helsingfors Stockan -
Mån 21/5-1219:00 Stockholm Spring Cup SDE-Vallentuna FINAL Enebybergs ishall 7-5
Tors 10/5-1217:30 Stockholm Spring Cup SDE-Hanviken Semifinal Enebybergs ishall 7-4
Tors 3/5-1219:00 Stockholm Spring Cup SDE-Hanviken Enebybergs ishall 5-3
Lör 28/4-1218:00 Stockholm Spring Cup SDE-Vallentuna Enebybergs ishall 3-7
Lör 21/4-1218:00 Easton Cup Bäcken-SDE Frölundaborg 1-7
Lör 21/4-1216:00 Easton Cup SDE-SH84 Frölundaborg 5-2
Lör 21/4-1212:00 Easton Cup Hovås-SDE Frölundaborg 0-10
Lör 21/4-1210:00 Easton Cup SDE-Frölunda Frölundaborg 8-2
Tors 19/4-1220:30 Stockholm Spring Cup SDE-AIK99 Enebybergs ishall 3-1
Sön 1/4-1208:00 Lions Cup SDE-Huddinge Röd Björkängshallen, Huddinge 4-3
Lör 31/3-1217:15 Lions Cup SDE-Spirit of Chicago Björkängshallen, Huddinge 6-4
Lör 31/3-1215:00 Lions Cup SDE-Boo Björkängshallen, Huddinge 2-4
Lör 31/3-1210:00 Lions Cup SDE-Leksand Björkängshallen, Huddinge 1-8
Fre 30/3-1216:00 Lions Cup Espoo-SDE Björkängshallen, Huddinge 2-3
Fre 30/3-1211:30 Lions Cup Färjestad-SDE Björkängshallen, Huddinge 5-0
Tors 29/3-1218:00 Lions Cup SDE-Södertälje Björkängshallen, Huddinge 1-6
Tors 29/3-1213:30 Lions Cup Team Chicago-SDE Björkängshallen, Huddinge 2-4
Tors 29/3-1210:00 Lions Cup SDE-Huddinge Vit Björkängshallen, Huddinge 3-6
Ons 28/3-1218:00 Stockholm Spring Cup SDE T99-AIK Enebyberg 5-3
Sön 18/3-1212:30 Träningsmatch SDE-Trångsund Stockan 6-5
Sön 11/3-1215:30 Träningsmatch SDE-Huddinge Stockan 7-4
Lör 10/3-1217:00 Träningsmatch SDE-Wings Stockan 5-2
Tors 23/2-1219:00 Mitt i Cupen slutspel SDE-Täby HC Stockan 1-2
Fre 17/2-1220: Mitt i U13 Medel AIK-SDE T99 Ritorp 5-3
Ons 15/2-1218:00 Mitt i U12 SDE-Sollentuna Stockan 1-6
Sön 12/2-1214:00 Mitt i U13 Medel SDE T99-Vallentuna Stockan 1-6
Fre 10/2-1220:00 Träningsmatch Huddinge-SDE T99 Björkängshallen 3-5
Ons 8/2-1219:10 Mitt i U12 Bålsta HC-SDE Bålsta Ishall 1-4
Sön 5/2-1215:30 Mitt i U13 Medel SDE-Täby Stockan 5-3
Lör 4/2-1217:40 Mitt i U12 Vallentuna-SDE Vallentuna B-hall 4-2
Ons 1/2-1218:00 Mitt i U12 SDE-IK Waxholm Stockan 10-0
Sön 29/1-1215:00 Mitt i U13 Medel Viggbyholm-SDE U13 medel Hägernäshallen 2-2
Lör 28/1-1216:00 U14 medel Viggbyholm-SDE U14 medel Hägernäshallen 5-4
Lör 28/1-1215:00 Mitt i U12 Viggbyholm-SDE Hägernäshallen 0-13
Ons 25/1-1219:00 Mitt i U12 Järfälla HC-SDE OBS! Kalhälls Ishall OBS! 2-2
Lör 21/1-1214:00 Mitt i U12 SDE-Wings Stockan 1-1
Fre 20/1-1218:00 Mitt i U12 Täby HC-SDE Tibble Hallen 2-2
Sön 15/1-1218:30 Mitt i U13 Medel SDE HF 2- Brinkens IF Enebybergs Ishall 7-0
Lör 14/1-1214:00 Mitt i U12 SDE-AIK Stockan 5-2
Tis 10/1-1219:00 Mitt i U13 Medel SDE 2-AIK 2 Enebybergshallen 4-2
Sön 8/1-1212:10 Mitt i U13 Medel Vallentuna-SDE Vallentuna 8-3
Lör 7/1-1216:00 Mitt i U12 Almtuna-SDE Gränbyhallen (C) 3-2
Tis 3/1-1215:30 Ove Molin Cup Final Huddinge-SDE Trångsund 5-3
Tis 3/1-1212:00 Ove Molin Cup Semifinal SDE-Täby HC Trångsund 2-0
Mån 2/1-1217:30 Ove Molin Cup Vendelsö-SDE Trångsund 2-12
Mån 2/1-1215:30 Ove Molin Cup Huddinge-SDE Trångsund 3-3
Mån 2/1-1213:30 Ove Molin Cup Täby HC-SDE Trångsund 0-2
Mån 2/1-1211:00 Ove Molin Cup Trångsund-SDE Trångsund 3-3
Ons 28/12-1118:15 Julcupen placeringsmatch SDE-Almtuna Almtuna 3-0
Ons 28/12-1115:45 Julcupen placeringsmatch SDE-Säters IF Almtuna 2-5
Ons 28/12-1112:15 Julcupen 1/4 final AIK-SDE Almtuna 5-3
Ons 28/12-1110:00 Julcupen SDE-Södertälje SK Almtuna 2-2
Tis 27/12-1118:30 Julcupen SDE-Gimo Almtuna 12-0
Tis 27/12-1115:15 Julcupen Hedemora-SDE Almtuna 3-3
Tis 27/12-1112:30 Julcupen SDE-Järfälla HC Almtuna 3-3
Tis 27/12-1110:00 Julcupen Almtuna IS-SDE Almtuna 3-3
Sön 18/12-1109:00 Mitt i U12 SDE-Österåker Stockan 4-0
Lör 17/12-1119:00 Mitt i U13 Medel Täby HC 2-SDE HF 2 Tibble Hallen 4-0
Ons 14/12-1118:00 Mitt i U12 Sollentuna HC-SDE SVEAB Anex 7-0
Tis 13/12-1119:00 Mitt i U13 Medel SDE HF 2-Viggbyholm Enebybergs ishall 4-3
Lör 10/12-1116:30 Mitt i U12 SDE-Bålsta HC OBS! Ny och senare matchstart! Stockan 6-4
Ons 7/12-1119:00 Mitt i U12 SDE-Vallentuna Stockan 2-6
Sön 4/12-1117:30 Mitt i U13 Medel Brinken-SDE U13 medel Danicahallen 5-8
Lör 3/12-1115:00 Mitt i U12 IK Waxholm-SDE XL-Bygghallen 3-4
Ons 30/11-1118:00 Mitt i U12 SDE-Viggbyholm Stockan 10-1
Lör 26/11-1114:00 Mitt i U12 SDE-Järfälla HC Stockan 1-4
Sön 20/11-1116:00 Mitt i U12 Wings HC-SDE Pinbackshallen 0-2
Tis 15/11-1118:30 Mitt i U12 SDE-Täby Stockan 6-3
Lör 12/11-1114:30 Mitt i U12 AIK-SDE Ritorp 6-2
Ons 26/10-1118:00 Mitt i U12 SDE-Almtuna Stockan 4-2
Sön 23/10-1115:15 Mitt i U12 IFK Österåker-SDE Åkersberga Ungdomshall 0-7
Fre 21/10-1119:00 Träningsmatch Lidingö Vikings-SDE Danske Fonder Hallen, Lidingö 2-8
Lör 8/10-1110:20 STL Gruppfinal SDE-Huddinge Allhallen, Skå 2-5
Sön 2/10-1109:30 Träningsmatch Vallentuna-SDE Vallentuna ishall 8-4
Lör 1/10-1114:00 STL (Stockholm Training League) Tyresö-SDE Tyresö Ishall 0-8
Sön 25/9-1117:00 STL (Stockholm Training League) SDE-Bålsta Stockan 6-0
Sön 25/9-1109:00 STL (Stockholm Training League) Huddinge-SDE Björkängshallen, Huddinge 4-4
Lör 24/9-1113:00 STL (Stockholm Training League) SDE T99-SKÅ Stockan -
Tis 20/9-1119:30 STL (Stockholm Training League) Bålsta-SDE T99 Bålsta Ishall -
Sön 18/9-1114:10 STL (Stockholm Training League) SSK-SDE Ljungbackens Ishall (Järna) 1-2
Lör 17/9-1116:30 STL (Stockholm Training League) Hanviken-SDE T99 Fontana-Hallen -
Tis 13/9-1118:30 STL (Stockholm Training League) SDE-Österåker Stockan 5-2
Ons 7/9-1118:00 STL (Stockholm Training League) SDE-GötaTraneberg Stockan 6-6
Sön 3/4-1114:00 Cup Bronsmatch Vipers-SDE Lidingö 0-4
Sön 3/4-1111:15 Cup Semifinal Trångsund-SDE Lidingö 7-0
Sön 3/4-1109:00 Lidingö Baltic Cup Predators-SDE Danske Bank Hallen, Lidingö 2-5
Lör 2/4-1116:00 Lidingö Baltic Cup Skudras-SDE Danske Fonder Hallen, Lidingö 6-2
Lör 2/4-1114:00 Lidingö Baltic Cup SDE-Boo Danske Fonder Hallen, Lidingö 4-2
Lör 2/4-1109:00 Lidingö Baltic Cup Lidingö Vikings-SDE Danske Bank Hallen, Lidingö 1-2
Fre 1/4-1118:00 Lidingö Baltic Cup SDE-Trångsund Danske Fonder Hallen, Lidingö 2-4
Sön 20/3-1116:00 Tiger Balsam Cup SDE-Hanviken Final Stockan 5-1
Sön 20/3-1109:00 Tiger Balsam Cup SDE-Lidingö Vikings Stockan 3-1
Lör 19/3-1119:00 Tiger Balsam Cup SDE-Boo IF Stockan 3-0
Lör 19/3-1115:00 Tiger Balsam Cup Hanvikens SK-SDE Stockan 2-4
Lör 19/3-1112:00 Tiger Balsam Cup SDE-Waxholm Stockan 4-2
Lör 19/3-1109:00 Tiger Balsam Cup SDE-Göta Traneberg Stockan 4-2
Sön 13/3-1114:30 Träningsmatch Frölunda-SDE Valhalla 0-4
Sön 13/3-1113:30 Träningsmatch Hanhals-SDE Valhalla 0-3
Lör 12/3-11: Träningsmatch Partille-SDE Valhalla 1-6
Lör 12/3-1117:30 Träningsmatch Frölunda-SDE Valhalla 2-13
Ons 23/2-1118:00 U11 Grupp B SDE-GötaTraneberg Röd Stockan 7-0
Sön 20/2-1115:05 U11 Grupp B Spånga Hockey-SDE IVT-Hallen 1-4
Ons 16/2-1118:05 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Spånga Hockey-SDE U-12 IVT-Hallen 4-3
Sön 13/2-1109:00 U11 Grupp B SDE-Ekerö IK Stockan 1-7
Fre 4/2-1119:00 Se kommentar till laguttagning under kommentar SDE-Ekerö IK 2 U-12 Danderydsvallen 8-0
Fre 4/2-1118:00 U11 Grupp B SDE-Lidingö Vikings Danderydsvallen 5-2
Tors 3/2-1119:30 U11 Grupp B Sundbybergs IK-SDE Ulriksdals IP Hall 2 (granne med Ritorp) 2-3
Tis 1/2-1119:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match GötaTraneberg Röd-SDE U-12 Stora Mossen 5-2
Sön 30/1-1109:00 U11 Grupp B SDE-Brinkens IF Stockan 10-2
Lör 29/1-1118:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-Järfälla HC 1 Stockan 2-4
Tis 25/1-1119:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-DIF Gul Enebybergs Ishall 2-2
Sön 23/1-1119:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Solna SK-SDE Ulriksdals IP Hall 2 (granne med Ritorp) 2-6
Lör 15/1-1116:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-Sollentuna Blå Stockan 0-10
Lör 15/1-1114:00 U11 Grupp B SDE-Sollentuna Röd Stockan 2-0
Ons 12/1-1119:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match AIK 2-SDE Ritorps Ishall 3-3
Sön 9/1-1114:45 U11 Grupp B IFK Österåker-SDE Ungdomshallen Åkersberga 1-1
Lör 8/1-1111:30 Turex Cup Kvartsfinal SDE-Almtuna Björknäshallen samling 10:15 0-2
Fre 7/1-1118:15 Turex Cup SDE-Limhamn Björknäshallen 1-1
Fre 7/1-1115:15 Turex Cup Falu IF-SDE Björknäshallen 1-3
Fre 7/1-1109:45 Turex Cup SDE-Värmdö Björknäshallen 0-0
Sön 2/1-1118:30 Wings Cup FINAL SDE-Valbo Pinbackshallen 2-3
Sön 2/1-1114:00 Wings Cup Almtuna-SDE Pinbackshallen 2-3
Sön 2/1-1112:30 Wings Cup Wings Blå-SDE Pinbackshallen 1-4
Sön 2/1-1109:30 Wings Cup SDE-Täby Pinbackshallen 2-1
Sön 19/12-1014:30 U11 Grupp B GötaTraneberg Röd-SDE Stora Mossen 5-10
Lör 18/12-1013:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Lidingö Vikings-SDE Danske Fonder Hallen 1-1
Ons 15/12-1019:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-Spånga Hockey Enebybergs ishall 5-7
Tis 14/12-1018:00 U11 Grupp B SDE-Spånga Hockey Stockan 6-1
Mån 13/12-1018:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE (T00)-SDE West 2 Danderydsvallen 1-12
Sön 12/12-1017:00 U11 Grupp B Ekerö IK-SDE Vikingahallen 2-0
Sön 5/12-1016:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Ekerö IK 2-SDE Vikingahallen 4-3
Sön 5/12-1012:00 U11 Grupp B Lidingö Vikings-SDE Danske Fonder Hallen 2-5
Ons 1/12-1018:00 U11 Grupp B SDE-Sundbybergs IK Stockan 2-1
Lör 27/11-1018:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-GötaTraneberg Röd Stockan 1-2
Lör 27/11-1017:00 U11 Grupp B Brinkens IF-SDE Danicahallen 2-5
Fre 26/11-1018:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Järfälla HC 1-SDE Järfälla ishall 0-4
Lör 20/11-1017:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match DIF Gul-SDE Mälarhöjdens Ishall 3-0
Ons 17/11-1018:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-AIK 2 Stockan 3-2
Sön 14/11-1017:30 U11 Grupp B Sollentuna Röd-SDE SVEAB Anex laguttagning läggs ut under dagen! 2-1
Lör 13/11-1011:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-Solna SK Enebybergs ishall 8-1
Ons 10/11-1019:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match Sollentuna Blå-SDE SVEAB Annex 12-1
Mån 8/11-1018:00 U11 Grupp B SDE-IFK Österåker 1 Stockan 2-2
Tors 28/10-1019:00 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE West 2-SDE (T00) Stockan 7-1
Lör 23/10-1017:30 U12 Grupp C 99-serie laguttagning till varje match SDE-Lidingö Vikings Stockan 7-3
Mån 4/10-1019:00 STL (Stockholm Training League) Älta-SDE Ältahallen 0-8
Sön 3/10-1013:00 Farsta Hockey Games Match om 3:e pris SDE-Trångsund Farsta Ishall 4-3
Sön 3/10-1009:00 Farsta Hockey Games Trångsund-SDE Farsta Ishall 2-2
Lör 2/10-1020:00 Farsta Hockey Games SDE-Almtuna IS Farsta Ishall 7-6
Lör 2/10-1016:00 Farsta Hockey Games SDE-FOC Farsta Farsta Ishall 4-4
Lör 2/10-1012:00 Farsta Hockey Games Vallentuna BK-SDE Farsta Ishall 4-5
Lör 2/10-1009:00 Farsta Hockey Games AIK-SDE Farsta Ishall 7-0
Ons 29/9-1018:00 STL (Stockholm Training League) SDE-IFK Tumba Stockan 5-4
Sön 19/9-1011:00 STL (Stockholm Training League) SDE-Segeltorp Enebybergshallen 2-3
Lör 18/9-1012:00 STL (Stockholm Training League) Boo if-SDE Älta ishall 2-7
Sön 12/9-1017:00 STL (Stockholm Training League) SDE-Huddinge Enebybergshallen 4-0
Sön 5/9-1008:00 STL (Stockholm Training League) Järfälla-SDE Järfälla ishall 2-1
Sön 29/8-1015:00 mini-cup Lidingö 99-SDE Lidingö 5-2
Sön 29/8-1014:00 mini-cup Lidingö-SDE Lidingö 2-11
Sön 15/8-1013:40 Cup Finland Selects-SDE Trångsund -
Sön 15/8-1009:25 Cup Bauer Selects-SDE Trångsund -
Lör 14/8-1014:40 Cup Färjestad-SDE Trångsund -
Lör 14/8-1007:40 Cup SDE-AIK Trångsund -
Fre 13/8-1018:00 Cup Trångsund-SDE Trångsund -
Fre 13/8-1012:40 Cup SDE-Moscow All-Stars Trångsund -
Sön 28/3-1013:30 Träningsmatch SDE-Sollentuna HC Stockan 5-2
Lör 27/3-1018:20 Cup SDE-Älta/Nacka Brantbrinks IP, Tullinge 14-1
Lör 27/3-1016:45 Cup Lidingö-SDE Brantbrinks IP, Tullinge 0-1
Lör 27/3-1012:45 Cup SDE-Brinken Brantbrinks IP, Tullinge 5-0
Lör 27/3-1011:10 Cup SDE-Tullinge Brantbrinks IP, Tullinge 5-0
Lör 27/3-1009:35 Cup Nyköping-SDE Brantbrinks IP, Tullinge 2.4
Sön 21/3-1017:00 Cup Final SDE-Värmdö Fontanahallen, trollbäckens IP, Tyresö 3-4
Sön 21/3-1013:45 Cup Semifinal SDE-Boo Fontanahallen, trollbäckens IP, Tyresö 5-3
Lör 20/3-1013:00 Cup FOC Farsta-SDE Fontanahallen, Trollbäckens IP, Tyresö 1-5
Lör 20/3-1011:00 Cup SDE-Hanviken Fontanahallen, Trollbäckens IP, Tyresö 10-1
Lör 20/3-1009:00 Cup Huddinge-SDE Fontanahallen, Trollbäckens IP, Tyresö 1-3
Tors 18/3-1018:00 Träningsmatch Lidingö Vikings-SDE Danske Fonderhallen, Lidingö 0-6
Lör 13/3-1017:30 Cup Bronsmatch SDE-Sollentuna HC XL Bygg-hallen, Vaxholm 4-5
Lör 13/3-1015:30 Cup Semifinal SDE-Täby XL Bygg-hallen, Vaxholm 2-5
Lör 13/3-1010:00 Cup SDE-Sollentuna HC XL Bygg-hallen, Vaxholm 2-4
Lör 13/3-1008:00 Cup SDE-Waxholm XL Bygg-hallen, Vaxholm 8-1
Sön 21/2-1009:00 Träningsmatch Spånga IVT-Hallen -SDE 1-12
Lör 20/2-1016:50 Mitt i Cupen Åkersberga Vikings 2 Ungdomshallen Åkersberga -SDE 4-5
Lör 20/2-1015:15 Mitt i Cupen Åkersberga Vikings 1 Ungdomshallen Åkersberga -
Ons 17/2-1018:00 Mitt i Cupen IFK Österåker ÖEB-Hallen 1-6
Ons 17/2-1018:00 Mitt i Cupen Ekerö IK 2 ÖEB-Hallen 2-3
Lör 6/2-1013:00 Mitt i Cupen Väsby IK 1-SDE East ABT-rinken 2-8
Lör 30/1-1009:00 Mitt i Cupen Hässelby Kälvesta - SDE East Grimsta Ishall 1-5
Ons 27/1-1017:30 Träningsmatch Lidingö Danderydsvallen -
Sön 24/1-1009:00 Mitt i Cupen IFK Täby HC 1 ÖEB-Hallen 2-5
Sön 24/1-1009:00 Mitt i Cupen IFK Täby HC 2 ÖEB-Hallen 5-3
Lör 16/1-1016:30 Mitt i Cupen Viggbyholms IK-SDE Hägernäshallen 0-19
Lör 16/1-1015:10 Mitt i Cupen Vallentuna BK 2 Vallentunahallen 7-2
Sön 20/12-0908:00 Mitt i Cupen Lidingö Vikings Blå ÖEB-Hallen 0-3
Sön 20/12-0908:00 Mitt i Cupen Kista HC Röd ÖEB-Hallen -
Lör 12/12-0912:00 Mitt i Cupen Göta Traneberg Blå-SDE East Stora Mossens Ishall 1-6
Lör 12/12-0909:30 Mitt i Cupen IK Waxholm 2-SDE East Sherwoodhallen 4-3
Sön 6/12-0909:00 Mitt i Cupen Järfälla HC 3 ÖEB-Hallen 5-8
Sön 6/12-0909:00 Mitt i Cupen Järfälla HC 1 ÖEB-Hallen 1-4
Sön 29/11-0908:00 Mitt i Cupen SDE West 1 ÖEB-Hallen 2-6
Sön 29/11-0908:00 Mitt i Cupen SDE West 3 ÖEB-Hallen 2-8
Tors 26/11-0917:15 Träningsmatch Knattematch Hovet 0-0
Lör 21/11-0909:30 Mitt i Cupen Sollentuna Blå SVEAB Annex 6-6
Lör 17/10-0907:45 Cup CoffePlease Cup Björknäshallen, Boo -
Sön 4/10-0909:30 Träningsmatch Täby HC Skanska Hallen -
Sön 30/8-0911:00 Träningsmatch DE Enebybergs ishall -
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Egna sidor
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer












E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2016-07-01
Besökare
199703
Genereringstid
1,5000 sekunder