Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tors 25/2-1620:00 J18 Elit fortsättning Flemingsberg - SDE Visättra ishall 0-3
Sön 21/2-1615:30 J18 Elit fortsättning SDE - Haninge Tigerbalsamhallen 5-2
Lör 20/2-1617:30 J20 IFK Österåker - SDE Österåker sportcentrum -
Tors 18/2-1619:45 J18 Elit fortsättning Wings - SDE Pinbackshallen 2-4
Mån 15/2-1620:15 J20 SDE - Sundbyberg Stockan -
Sön 14/2-1616:00 J18 Elit fortsättning Huddinge - SDE Björkängshallen 8-4
Tors 11/2-1620:30 J18 Elit fortsättning SDE - Täby Tigerbalsamhallen 2-1
Mån 8/2-1620:15 J20 SDE - Göta/Traneberg Stockan -
Sön 7/2-1617:00 J20 Eskilstuna/Linden - SDE Smehallen -
Sön 7/2-1610:50 J20 Eskilstuna/Linden - SDE Smehallen -
Lör 6/2-1614:30 J20 Bålsta - SDE Bålsta ishall -
Tors 4/2-1619:50 J18 Elit fortsättning Åker/Strängnäs - SDE Åkers ishall 4-1
Lör 30/1-1616:00 J20 SDE - Väsby Stockan -
Tors 28/1-1620:30 J18 Elit fortsättning SDE - Flemingsberg Tigerbalsamhallen 2-3
Ons 27/1-1619:45 J20 SDE-Eskilstuna/Linden Tigerbalsamhallen -
Sön 24/1-1615:30 J18 Elit fortsättning Haninge - SDE Torvalla ishall 2-6
Lör 23/1-1617:00 J20 IFK Österåker - SDE Österåker sportcentrum -
Ons 20/1-1620:15 J18 Elit fortsättning SDE - Wings Tigerbalsamhallen 1-2
Mån 18/1-1620:15 J20 SDE - Sundbyberg Stockan -
Sön 17/1-1615:30 J18 Elit fortsättning SDE - Huddinge Tigerbalsamhallen 3-7
Tors 14/1-1619:00 J18 Elit fortsättning Täby - SDE Tibble ishall 7-4
Mån 11/1-1620:15 J20 SDE - Göta/Traneberg Stockan -
Lör 9/1-1614:30 J20 Bålsta - SDE Bålsta ishall -
Tors 7/1-1620:30 J18 Elit fortsättning SDE - Åker/Strängnäs Tigerbalsamhallen 2-4
Mån 21/12-1520:15 J20 SDE - Viggan Stockan -
Lör 19/12-1518:30 J20 SDE - Väsby Stockan -
Mån 14/12-1520:10 J20 Väsby - SDE Vilundaparkens ishall -
Sön 13/12-1514:00 J18 Elit Östra Åker/Strängnäs HC - SDE Åkers ishall 4-8
Tors 10/12-1519:15 J18 Elit Östra SDE - Wings HC Tigerbalsamhallen 8-2
Tors 10/12-1518:30 J20 Sundbyberg - SDE Tulehallen -
Mån 7/12-1520:30 J20 Viggan - SDE Hägernäshallen -
Sön 6/12-1515:30 J18 Elit Östra SDE - Haninge Anchors HC Tigerbalsamhallen 1-4
Lör 5/12-1515:00 J20 SDE - Bålsta Stockan -
Tors 3/12-1519:00 J18 Elit Östra Huddinge - SDE Björkängshallen 5-1
Ons 2/12-1520:30 J20 Göta/Traneberg - SDE Stora Mossen -
Sön 29/11-1519:00 J18 Elit Östra Flemingsberg - SDE Visättra ishall 5-4
Tors 26/11-1519:00 J18 Elit Östra Täby - SDE Tibble ishall 3-2
Sön 22/11-1515:30 J18 Elit Östra SDE - SSK Tigerbalsamhallen 0-3
Lör 21/11-1515:00 J20 SDE - IFK Österåker Stockan 6-5
Tors 19/11-1519:15 J18 Elit Östra SDE - AIK Tigerbalsamhallen 2-7
Tors 12/11-1519:00 J18 Elit Östra Nacka - SDE Nacka ishall 5-2
Sön 8/11-1515:30 J18 Elit Östra SDE - DIF Tigerbalsamhallen 2-4
Tors 5/11-1520:30 J18 Elit Östra SDE - Almtuna Tigerbalsamhallen 4-5
Mån 2/11-1520:30 J20 Göta/Traneberg Stora Mossen -
Sön 1/11-1515:30 J18 Elit Östra SDE - Åker/Strängnäs HC Tigerbalsamhallen 4-2
Tors 29/10-1519:45 J18 Elit Östra Wings HC - SDE Pinbackshallen 2-3
Sön 25/10-1517:00 J18 Elit Östra Haninge Anchors HC - SDE Torvalla Ishall 2-6
Tors 22/10-1520:30 J18 Elit Östra SDE - Huddinge Tigerbalsamhallen 4-3
Sön 18/10-1514:00 J18 Elit Östra SDE - Flemingsberg Tigerbalsamhallen 6-2
Tors 15/10-1519:15 J18 Elit Östra SDE - Täby Tigerbalsamhallen 5-2
Sön 11/10-1516:00 J18 Elit Östra SSK - SDE Axa Sports Center 5-2
Tors 8/10-1519:00 J18 Elit Östra AIK - SDE Ritorp 4-1
Tors 1/10-1520:30 J18 Elit Östra SDE - Nacka Tigerbalsamhallen 5-4
Sön 27/9-1515:00 J18 Elit Östra DIF - SDE Hovet 10-1
Tors 24/9-1519:15 J18 Elit Östra Almtuna - SDE Metallåtervinning Arena 8-2
Sön 20/9-1515:30 Träningsmatch SDE - Almtuna Stockan 2-5
Tors 17/9-1520:00 Träningsmatch SDE - Nacka Tigerbalsamhallen 3-4
Lör 12/9-1515:30 Träningsmatch SDE - VIK Hockey Stocksund 0-9
Tors 10/9-1519:15 Träningsmatch Almtuna - SDE Gränby A-hall 5-4
Ons 9/9-1519:45 Träningsmatch Nacka - SDE Nacka ishall 10-3
Sön 6/9-1515:30 Träningsmatch SDE - IFK Arboga Stockan 9-2
Sön 23/8-1508:30 Träningscup SDE - Kramfors Sundsvall 0-3
Lör 22/8-1515:45 Träningscup Sundsvall - SDE Sundsvall 5-2
Lör 22/8-1511:30 Träningscup SDE - Kramfors Sundsvall 7-2
Fre 21/8-1519:30 Träningscup Almtuna - SDE Sundsvall 3-2
Tors 20/8-1519:30 Träningsmatch Tyresö/Hanviken - SDE Tyresö ishall 1-4
Lör 15/8-1515:30 Träningsmatch SDE - Valbo Enebybergs IP 4-8
Ons 12/8-1519:00 Träningsmatch VIK Hockey - SDE Rocklundahallen 9-1
Sön 9/8-1516:00 Träningsmatch Flemingsberg - SDE Visättra ishall 3-9
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Egna sidor
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer




E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-05-31
Besökare
365733
Genereringstid
0,2656 sekunder