Sannadal Handboll P98  
Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 24/3-1212:45 Team Sportia Cup Sannadal -Lidingö Västertorp 21-13
Sön 27/11-1115:00 Tumba Serie P98 Tumba Idrottshus -
Lör 19/11-1112:45 Upsala SIf Serie P98 Gubbängshallen -
Sön 13/11-1115:10 Vassunda Serie P98 Vassunda, Hälsohuset -
Lör 22/10-1111:50 Seriespel Tyresö Västertorpshallen -
Sön 2/10-1112:10 Seriespel P97 Salem Västbergahallen -
Lör 1/10-1111:10 Seriespel Skuru Västertorpshallen -
Sön 25/9-1112:45 Seriespel 97 mot Ösmo Ösmo Idrottshall/Vansta -
Lör 24/9-1113:45 Seriespel Lidingö Gångsätrahallen -
Sön 19/6-1110:20 Eken Cup Skuru-Sannadal Plan 8 -
Lör 18/6-1113:00 Eken Cup RP-Sannadal Plan 7 -
Lör 18/6-1109:40 Eken Cup Sannadal-TartuÜlikooli Plan 7 -
Fre 17/6-1111:00 Eken Cup Täby HK2-Sannadal Plan 7 -
Fre 17/6-1109:40 Eken Cup Sannadal-Årsta AIK Plan 7 -
Lör 9/4-1109:00 Hummel Sportex Cuo Eventuellt Slutspel Nacka -
Fre 8/4-1118:10 Hummel Sportex Cuo Kval till slutspel mot Bolton Västertorpshallen -
Sön 27/3-1112:10 Seriespel Bolton (Gul)-Sannadal Sprallenhallen 18-16
Sön 13/3-1116:40 Seriespel Sollentuna (Röd)-Sannadal Sollentuna Sporthall 9-16
Sön 13/3-1114:45 Seriespel Vallentuna (Röd)-Sannadal Sollentuna Sporthall 7-21
Lör 19/2-1115:50 Seriespel Polisen (Orange)-Sannadal Gubbängshallen 10-13
Lör 19/2-1114:30 Seriespel Täby (Röd)-Sannadal Gubbängshallen 12-23
Lör 29/1-1115:20 Seriespel Sannadal-Huddinge (Blå) Västertorpshallen 15-12
Lör 29/1-1112:40 Seriespel Sannadal-Tyrold (Vit) Västertorpshallen 9-8
Lör 15/1-1112:45 Seriespel Sannadal-Tyrold (Vit) Huddingehallen 12-7
Lör 15/1-1111:15 Seriespel Huddinge (Blå)-Sannadal Huddingehallen 15-24
Sön 12/12-1012:45 Seriespel Sannadal-Polisen (Orange) Västbergahallen 17-16
Sön 12/12-1009:45 Seriespel Sannadal-Täby (Röd) Västbergahallen 18-11
Lör 4/12-1013:00 Seriespel Sannadal-Sollentuna (Röd) Vallentuna Sporthall 11-14
Lör 4/12-1011:30 Seriespel Vallentuna (Röd)-Sannadal Vallentuna Sporthall 8-18
Lör 27/11-1014:10 DM steg 2 Vallentuna-Sannadal Vallentuna Sporthall -
Lör 27/11-1011:50 DM steg 2 Sannadal-Tumba Vallentuna Sporthall -
Lör 27/11-1009:40 DM steg 2 Upsala-Sannadal Vallentuna Sporthall -
Sön 21/11-1014:15 Seriespel Sannadal-Bolton (Gul) Västbergahallen 20-13
Lör 23/10-1014:30 Seriespel Sannadal-Sollentuna (Röd) Västertorpshallen 15-9
Lör 23/10-1011:50 Seriespel Sannadal-Vallentuna (Röd) Västertorpshallen 16-6
Lör 16/10-1013:45 Seriespel Sannadal-Polisen (Orange) Tibblehallen 02 8-9
Lör 16/10-1012:15 Seriespel Täby (Röd)-Sannadal Tibblehallen 02 16-13
Lör 9/10-1015:50 DM Cup Sannadal-Hammarby (Grön) Västertorpshallen 15-17
Lör 9/10-1013:10 DM Cup Sannadal-Skuru 2 (Grön) Västertorpshallen 13-9
Lör 9/10-1011:10 DM Cup Sannadal-Bolton (Gul) Västertorpshallen 17-5
Lör 2/10-1010:20 Seriespel Sannadal-Huddinge (Blå) Tyresöhallen 17-6
Lör 2/10-1009:00 Seriespel Tyrold (Vit)-Sannadal Tyresöhallen 8-12
Sön 12/9-1017:00 SHC 2010 Final Sannadal-Skuru Gångsätrahallen 6-8
Sön 12/9-1011:40 SHC 2010 Semi A slutspel Sannadal-Tumba Hersbyhallen 2-5
Lör 11/9-1012:10 SHC 2010 Skogås HK - Sannadals SK Hersbyhallen 7-10
Lör 11/9-1010:55 SHC 2010 Sannadals SK - Årsta AIK Hersbyhallen 10-7
Lör 11/9-1008:50 SHC 2010 Lidingö SK 1 - Sannadals SK Hersbyhallen 4-5
Mån 21/6-1009:00 Eken Cup Pölva - Sannadal Gubbängen Plan 35 19-5
Sön 20/6-1011:40 Eken Cup AIK - Sannadal Gubbängsfältet plan 9 3-11
Lör 19/6-1011:00 Eken Cup Sjundeå - Sannadal Gubbängsfältet plan 8 9-14
Lör 19/6-1009:00 Eken Cup Sannadal - Vallentuna Gubbängsfältet plan 7 11-7
Fre 18/6-1018:20 Eken Cup Täby - Sannadal Gubbängsfältet plan 7 10-18
Fre 18/6-1015:40 Eken Cup Sannadal - Tyresö 1 Gubbängsfältet plan 8 11-13
Sön 9/5-1014:20 Västerortscupen Dicken-Sannadal Brommahallen 5 11-10
Sön 9/5-1011:40 Västerortscupen Sannadal-Spånga Brommahallen 2 13-8
Lör 8/5-1018:35 Västerortscupen Sannadal - Täby Brommahallen 3 12-2
Lör 8/5-1016:55 Västerortscupen Sannadal - Sollentuna Brommahallen 3 7-9
Lör 8/5-1015:15 Västerortscupen Årsta - Sannadal Brommahallen 3 4-13
Sön 11/4-1009:30 Irstablixten IFK Skövde HK 2 - Sannadals SK ABB Arena Syd 2 11-4
Sön 11/4-1008:25 Irstablixten Sannadal-Ludvika ABB Arena 4 10-6
Lör 10/4-1018: Irstablixten Sannadals SK - Kohlswa HK Bellevuehallen 3 12-2
Lör 10/4-1014: Irstablixten Sannadals SK - Upsala SIF 1 Bellevuehallen 3 6-6
Fre 9/4-1019:55 Irstablixten Pargas IF2-Sannadals SK Bellevuehallen 3 6-10
Lör 20/3-1011:00 Team Sportia Cup Sannadals SK - Spånga HK Gångsätrahallen -
Lör 20/3-1009:40 Team Sportia Cup Lidingö SK - Sannadals SK Gångsätrahallen -
Sön 14/3-1013:20 Team Sportia Cup Sannadals SK - Årsta AIK Västbergahallen -
Sön 14/3-1010:20 Team Sportia Cup Sannadals SK - Polisens IF Västbergahallen -
Sön 21/2-1008:40 Team Sportia Cup Skuru IK - Sannadals SK Nacka Bollhall 12-8
Sön 7/2-1011:00 Team Sportia Cup Sannadals SK - Hammarby IF HF Sprallenhallen 13-11
Sön 7/2-1009:40 Team Sportia Cup IK Bolton - Sannadals SK Sprallenhallen 5-8
Lör 30/1-1017:00 Team Sportia Cup Sannadals SK - IK Bolton Sprallenhallen 11-8
Lör 30/1-1015:40 Team Sportia Cup Hammarby IF HF - Sannadals SK Sprallenhallen 17-8
Sön 17/1-1010:20 Team Sportia Cup Sannadals SK - Skuru IK Västbergahallen 16-17
Lör 12/12-0912:20 Team Sportia Cup Årsta AIK - Sannadals SK Sjöstadshallen 7-22
Lör 12/12-0911:00 Team Sportia Cup Polisens IF - Sannadals SK Sjöstadshallen 5-6
Lör 5/12-0913:40 Team Sportia Cup Sannadals SK - Lidingö SK Spångahallen 9-10
Lör 5/12-0912:20 Team Sportia Cup Spånga HK - Sannadals SK Spångahallen 5-8
Lör 21/11-0915:00 Team Sportia Cup Sannadal SK-Lidingö SK Liljeholmshallen 3 7-11
Lör 21/11-0912:10 Team Sportia Cup Sannadal SK-Spånga HK Liljeholmshallen 3 19-2
Sön 8/11-0912:40 Team Sportia Cup Sannadals SK - Årsta AIK Skärholmshallen 17-6
Sön 8/11-0911:20 Team Sportia Cup Polisens IF - SannadalsSK Skärholmshallen 4-7
Sön 11/10-0915:10 Team Sportia Cup Skuru IK - Sannadals SK S:t Erikshallen 9-11
Sön 4/10-0913:00 Team Sportia Cup Sannadals SK - IK Bolton Västbergahallen 21-4
Sön 4/10-0910:20 Team Sportia Cup Sannadals SK - Hammarby IF HF Västbergahallen 6-6


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2013-07-23
Besökare
26922
Genereringstid
0,2500 sekunder