Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 25/3-1711:00 Innebandy Innebandymatch, Vindelns IF - OIK FC Vindeln -
Sön 19/3-1714:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Umeå City IBF/BlåN Olasjöhallen -
Sön 26/2-1715:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Röbäcks IF Olasjöhallen -
Lör 18/2-1716:30 Innebandy Innebandymatch, Umeå City IBF/BlåN - OIK Vildmannahallen -
Lör 11/2-1713:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - IBF Dalen/P06 Olasjöhallen -
Lör 28/1-17: Innebandy Innebandymatch, Sandåkerns SK - OIK Vildmannahallen -
Lör 28/1-1710:00 Innebandy Innebandymatch, Sandåkerns SK - OIK Vildmannahallen -
Lör 21/1-1712:30 Innebandy Innebandymatch, Umeå City IBF/Vit - OIK Umeå Energi Arena Öst (Gammlia) -
Sön 15/1-1715:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Ersboda SK Olasjöhallen -
Lör 17/12-1613:00 Innebandy Innebandymatch, Umeå City IBF/Blå - OIK Umeå Energi Arena Öst (Gammlia) -
Sön 11/12-1612:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Vindelns IF Olasjöhallen -
Sön 4/12-1616:00 Innebandy Innebandymatch, Röbäcks IF - OIK Elofssonhallen -
Sön 27/11-1614:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Umeå City IBF/BlåN Olasjöhallen -
Lör 19/11-1615:30 Innebandy Innebandymatch, IBF Dalen/P06 - OIK Sporthallen Musköten -
Lör 12/11-1613:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Sandåkerns SK Olasjöhallen -
Sön 30/10-1617:30 Innebandy Innebandymatch, Ersboda SK - OIK Ersängshallen -
Lör 22/10-1611:30 Innebandy Innebandymatch, OIK - Umeå City IBF/Vit Olasjöhallen -
Fre 14/10-1618:00 Innebandy Träningsmatch, OIK - Holmsund Olasjöhallen -
Tors 15/9-1618:00 Fotboll Match, Tegs SK Fotboll Öst - OIK Tegs IP -
Lör 10/9-1611:00 Fotboll Match, OIK - Gimonäs Umeå IF P06 Påängen -
Tors 8/9-1617:30 Fotboll Match, IFK Umeå Vit - OIK Grönytorna IP -
Sön 4/9-1614:00 Fotboll Match, IFK Umeå Vit - OIK INSTÄLLD/FLYTTAD -
Sön 28/8-1616:30 Fotboll Match, OIK - Sörfors IF P06 Påängen -
Lör 20/8-1610:30 Fotboll Match, Röbäcks IF P06 - OIK Röbäcks IP -
Sön 14/8-1618:15 Fotboll Match, Ersmarks IK P06 - OIK Ersmarks IP -
Lör 13/8-1613:00 Fotboll Cupmatch, Rönnskärs IF - OIK Plan A -
Lör 13/8-1611:00 Fotboll Cupmatch, Bureå IF - OIK Plan B -
Lör 13/8-1609:40 Fotboll Cupmatch, OIK - Sörfors IF Plan A -
Lör 6/8-1611:00 Fotboll Match, OIK - Umedalens IF P10 Svart Påängen -
Sön 26/6-1611:30 Fotboll Match, Mariehem SK P05 - OIK MSK Arena -
Lör 18/6-1611:00 Fotboll Match, OIK - Lycksele IF 05 Påängen -
Sön 12/6-1613:45 Fotboll Match, HTF P05 - OIK Hissjö IP -
Lör 4/6-1611:00 Fotboll Match, OIK - Bygdeå GIF div6 Påängen -
Sön 29/5-1613:50 Fotboll Match, Tegs SK Fotboll 05 Svart - OIK Tegs IP -
Lör 21/5-1611:00 Fotboll Match, OIK - Sörfors IF P05 Påängen -
Sön 15/5-1618:00 Fotboll Match, Gimonäs Umeå IF P05 Dragons - OIK Sjöfrun IP -
Lör 7/5-1610:30 Fotboll Match, OIK - Sandåkerns SK P05 Vit Konstgräsplan Storsjöhallen -
Lör 19/3-1614:00 Innebandy Match, Holmsund City IBC - OIK Olajöhallen -
Sön 28/2-1612:30 Innebandy Match, OIK - IBF Dalen Olasjöhallen -
Lör 20/2-1615:30 Innebandy Match, Umeå City/Vit2 - OIK Umeå Energi Arena Väst (Gammlia) -
Lör 13/2-1613:30 Innebandy Match, OIK - Sandåkerns SK Olajöhallen -
Lör 30/1-1612:30 Innebandy Match, IBF Dalen/Södra - OIK Sporthallen Musköten -
Sön 24/1-1610:00 Innebandy Match, IBF Dalen - OIK Vildmannahallen -
Lör 23/1-1614:30 Innebandy Match, Gimonäs Umeå IF - OIK Sjöfruhallen -
Sön 17/1-1613:30 Innebandy Match, OIK - Umeå City IBF/Blå Olajöhallen -
Sön 20/12-1514:30 Innebandy Match, OIK - Holmsund City IBC Olajöhallen -
Lör 12/12-1516:00 Innebandy Match, IBF Dalen/P06 - OIK Sporthallen Musköten -
Lör 5/12-1511:00 Innebandy Match, IBF Dalen - OIK INSTÄLLD -
Lör 28/11-1515:30 Innebandy Match, OIK - Umeå City IBF/Vit2 Olasjöhallen -
Lör 21/11-1515:30 Innebandy Match, Sandåkerns SK - OIK Vildmannahallen -
Fre 13/11-1517:30 Innebandy Match, OIK - IBF Dalen/Södra Olasjöhallen -
Lör 7/11-1515:00 Innebandy Match, Umeå City IBF/Blå - OIK Umeå Energi Arena Öst (Gammlia) -
Lör 24/10-1513:30 Innebandy Match, OIK - Gimonäs Umeå IF Olasjöhallen -
Ons 24/6-1518:00 Fotboll Match Bygdeå Påängen -
Sön 21/6-1511:00 Fotboll Match Robertsfors Lilla Wembley -
Sön 14/6-1511:05 Fotboll Match Mariehem MSK Arena -
Sön 7/6-1514:00 Fotboll Match Tegs SK Brovallens gräsplan -
Tors 28/5-1518:00 Fotboll Match Sävar Skogsvallens IP -
Sön 17/5-1512:30 Fotboll Match Sandåkern Grubbevallen -
Sön 29/3-1514:30 Innebandy Umecupen, Sävar IBF-Obbola IK Musköten -
Sön 29/3-1513:00 Innebandy Umecupen, Obbola IK-Skellefteå IBK Musköten -
Lör 28/3-1516:30 Innebandy Umecupen, Obbola IK-Umeå City Vit Musköten -
Lör 28/3-1511:00 Innebandy Umecupen, Obbola IK-GUIF Dragons Musköten -
Sön 15/12-1314:30 Innebandy Vindelns IF-Obbola IK Olasjöhallen -
Sön 15/12-1311:30 Innebandy Obbola IK-Spöland Vännäs IF/Strands IK Olasjöhallen -
Lör 30/11-1315:00 Innebandy Gimonäs Umeå IF/Carlshöjd-Obbola IK Sävaråhallen -
Lör 30/11-1312:00 Innebandy Obbola IK-Gimonäs Umeå IF Sävaråhallen -


Dart   |  Snookerbord   |  Air hockey   |  Supporterprylar

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Stöd OIK
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer


















E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-03-03
Besökare
46614
Genereringstid
0,0547 sekunder