Kontakter

Innebandysektionen E-post Telefon Mobiltelefon
1. (Ordf) Anders Sandströmanderssandstrom76@hotmail.com070-3405064
2. (Utbildning) Anders Sandströmanderssandstrom76@hotmail.com090-148488070-3405064
4. (IBIS, SISU) Pernilla AnderssonPernilla.andersson@medbio.umu.se070-3375174
5. (Sekreterare) Per LundbladPer.lundblad@obbola.com070-3305786
Patrick Trädgårdh (foto, fikalista)info@umebild.se070-6412233
Patrik Sarri (IBIS, web, fikalista)patrik@obbolaby.com070-2541535
Peter Nygren (inventarier Olasjö)Shintar123@hotmail.com076-7692475
Robin Årebrand (a-laget)robin.arebrand@hotmail.se0738492021
Vice Ordf Alexander Orreackeorre@gmail.com072-236 22 29
Fotbolls sektion E-post Telefon Mobiltelefon
( Ordförande) Jessica Bosjessicabos@gmail.com070-3442733
(Damjuniorer Div2) Maria Rydmanmaria.rydman@bredband2.com090-45055070-3546542
(F03) Thomas Westerbergthomas.westerberg@kontigo.se072-5885291
(F04/05/06) Linn Nymanlinnnyman@hotmail.com
(F07/08) Ibrahim Alhakimibrahim.alhakim@umea.se
(P02/03/04) Frida Sandströmanderssandstrom76@hotmail.com
(P05/06) Maria Söderström +Licensermarsod75@gmail.com
(P07/08) Annica Olofssonannica.olofsson@hotmail.se
Cykelsektione E-post Telefon Mobiltelefon
Fredrik Berndes ordffredrik@gillaprod.se0702179494
Petter Holmlund kassörobbolaik.cykel@gmail.com070-265 16 26
Gymnastik sektion E-post Telefon Mobiltelefon
Camilla Wasswass.camilla@gmail.com090-7201307070-6301513
Skid sektion E-post Telefon Mobiltelefon
( Ordf,skidspår) Mikael Sehlstedtmikael@sehlstedt.nu090-45599070-3856483
Spårdragare Jim Lindström090281010703181208
Övriga funktioner E-post Telefon Mobiltelefon
(Bokning Olasjö) Kim Orrek_orre@hotmail.com070-1770949
(Hemsida klubb) Mikael Sehlstedtmikael@sehlstedt.nu0703856483
(Material) Åke Svantessonake.svantesson@spray.se070 - 23 23 673
(Nycklar) Åke Svantessonake.svantesson@spray.se070 - 23 23 673
(Olasjöhallen) Anders Höber073-1573290
(Sponsorgrupp) Tord Berggren090-45635
Lagkontakt FB E-post Telefon Mobiltelefon
( F15) Maria Rydmanmaria.rydman@bredband2.com090-45055070-354 65 42
( F14) Jonas Nyströmjonasnystrom@yahoo.se090-45008073-5391003
(F03/04) Thomas Westerbergthomas.westerberg@sweco.se072-5885291
(F05/06) Peder Augustssonpeder.augustsson@live.se076-145 80 60
(F07/08) Anna Westinanna_westin@live.se073-0624114
(P03/04) Ylwa Wirtalaylwa.wirtala@yahoo.se090-146406070-2567954
(P05/06) Mikael Söderströmmikael_soderstrom@hotmail.com070-684 68 51
(P07/08) Michael Wiklundmichael.wiklund@nytida.se073-3775233
Lagkontakt IB E-post Telefon Mobiltelefon
( A-lag herrar) Stefan Edholmstefan@knet.se090-28054070-5198972
(F01/02) Jonas Nyströmjonasnystrom@yahoo.se090-45008073-9629624
(F03/04) Thomas Westerbergthomas.westerberg@sweco.se070-536 57 49
(F05/06) Olov Norbergollinor@hotmail.com070-657 21 21
(F07/08) Jonas Gry Fjellströmjonas@nightmare.nu070-2393532
(P00/01/02) Peter Olssonpeter.o.olsson@sca.com090-46343076-1184048
(P03/04) Peter Duchekpeter_duchek@hotmail.com090-1355230730-218610
(P05/06) Viktor LindströmVickan200@msn.com076-804 13 51


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Stöd OIK
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Egna sidor
Formulär
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Sponsorer


















Information
Senast uppdaterad
2017-01-23
Besökare
166565
Genereringstid
0,0781 sekunder