Styrelsen

Ordförande

Mats Mårtensson
mats@m-solskydd.se
 

Vice Ordförande

Joakim Henningsson
joakim.henningsson@inwido.se
 

Sekreterare

Cecilia Mårtensson
cecilia@dinwebbstrateg.se
 

Kassör

Andreas Johansson
andjoh77@hotmail.com
 

Ungdom och utbildningsansvarig

Mats Carlsson
mats.carlsson@internordic.com
 

Marknad

Niklas Ahnstedt
niklas.ahnstedt@junefolkhogskola.se
 

Marknad

Martin Sundström
martin@sundstroms.se
 

Suppleant/marknad

Mikael Eek
mikael.eek@internordic.com
 

Hedersledamot

Urban Petersson
urban.petersson@telia.com
0705849016
 

Valberedningens ordförande

Vakant

 

Valberedningens vice ordförande

Vakant

 

Valberedningens ledamot

Vakant
Vakant
 

Revisor

Marita Jansson

 

Revisor

Vakant

 





Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2018-06-19
Besökare
567828
Genereringstid
0,5000 sekunder