Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 10/3-1300:00 U15/16 Falu IF-LIF Lugnets Ishall -
Sön 3/3-1313:00 U15/16 LIF-Mora IK Tegera Arena -
Sön 24/2-1319:00 U15/16 LIF-Hedemora SK Tegera Arena -
Sön 17/2-1300:00 U15/16 Avesta BK-LIF Avestahallen -
Sön 3/2-1300:00 U15/16 Smedjebackens HC -LIF Ovakohallen -
Sön 27/1-1300:00 U15/16 LIF-Borlänge HF Tegera Arena -
Sön 20/1-1300:00 U15/16 LIF-Falu IF Tegera Arena -
Sön 13/1-1300:00 U15/16 Mora IK-LIF FM Mattsson Arena -
Sön 6/1-1300:00 U15/16 Hedemora SK-LIF Bolidenhallen -
Sön 16/12-1215:30 U15/16 LIF-Avesta BK Tegera Arena -
Lör 15/12-1215:00 U16 LIF-Skedvi/Säter IF Tegera Arena -
Lör 8/12-1213:00 U16 IFK Ore-LIF Furudals Hockeycenter -
Sön 2/12-1213:30 U15/16 LIF-Smedjebackens HC Tegera Arena -
Sön 25/11-1211:15 U15/16 Borlänge HF-LIF Borlänge Ishall -
Lör 24/11-1216:20 U16 LIF-Mora IK Tegera Arena -
Sön 18/11-1212:45 U15/16 Falu IF-LIF Lugnets Ishall -
Lör 17/11-1215:00 U16 Smedjebackens HC-LIF Ovakohallen -
Sön 11/11-1213:00 U15/16 LIF-Mora IK Tegera Arena -
Lör 10/11-1211:30 U16 Avesta BK-LIF Avestahallen -
Ons 7/11-1219:45 U16 Borlänge HF-LIF Borlänge Ishall -
Sön 4/11-1210:00 U15/16 LIF-Hedemora SK Tegera Arena -
Sön 28/10-1200:00 U15/16 Avesta/LIF Avestahallen -
Lör 27/10-1216:30 U16 LIF-Falu IF Tegera Arena -
Lör 20/10-1200:00 U16 Ludvika-LIF ABB-Hallen -
Sön 14/10-1200:00 U15/16 Smedjebackens HC-LIF Ovakohallen -
Lör 13/10-1216:30 U16 LIF-Malungs IF Tegera Arena -
Sön 7/10-1210:00 U15/16 LIF-Borlänge HF Tegera Arena -
Lör 22/9-1213:00 Träningsmatch LIF-Hedemora LRF -
Lör 15/9-1213:00 Träningsmatch LIF-Hedemora Tegera -
Ons 5/9-1219:00 Träningsmatch Mora Ik - LIF Orsa -
Sön 26/8-1216:30 Träningsmatch Lif - Smedjebacken LRF -
Lör 25/8-1213:00 Träningsmatch Lif - Falu If LRF -
Fre 17/8-1217:30 Träningsmatch Hedemora - Lif Hedemora -
Ons 11/4-1218:10 Träningsmatch LIF U14-LIF Dam U LRF 6-1
Sön 8/4-1200:00 U14 Hemmacup Tegera -
Lör 7/4-1216:50 Cup Kiekkoreipas-LIF LRF -
Lör 7/4-1212:10 Cup LIF-HV71 1 Tegera -
Lör 7/4-1207:30 Cup LIF-FOC Farsta Tegera -
Fre 6/4-1214:30 Cup Timrå-LIF LRF -
Fre 6/4-1207:30 Cup LIF-Segeltorp1 LRF -
Tors 5/4-1220:10 Cup KooKoo1-LIF Tegera -
Tors 5/4-1214:20 Cup LIF-Enköping Tegera -
Sön 25/3-1200:00 Cup Värmdö -
Lör 24/3-1200:00 Cup Värmdö -
Fre 23/3-1200:00 Cup Värmdö -
Mån 12/3-1218:30 U13/14 LIF-Mora/Orsa Tegera 3-3
Sön 11/3-1212:00 U13/14 LIF-Smedjebackens HC LRF 6-4
Lör 10/3-1216:30 U14 Falu IK -LIF Falun 1-5
Sön 4/3-1216:00 U13/14 Hedemora SK-LIF Bolidenhallen 6-4
Lör 3/3-1213:40 U14 LIF-Mora/Orsa LRF 4-6
Fre 24/2-1219:00 U14 Smedjebackens HC-LIF Ovakohallen 3-4
Ons 22/2-1219:30 U13/14 Mora/Orsa-LIF Orsa Ishall 2-6
Sön 19/2-1213:30 U13/14 LIF-Hedemora SK Tegera 3-2
Sön 12/2-1214:30 U13/14 Smedjebackens HC-LIF Ovakohallen 3-4
Lör 11/2-1215:40 U14 LIF- Hedemora LRF Hallen 6-2
Sön 5/2-1215:45 U13/14 Mora/Orsa IK-LIF Orsa Ishall 1-2
Lör 4/2-1212:30 U14 Mora/Orsa IK-LIF Orsa Ishall 5-3
Mån 30/1-1218:00 U13/14 Falun - LIF Falun på uterinken! 2-6
Sön 29/1-1215:30 U13/14 LIF-Säters IF Tegera Arena 5-1
Lör 28/1-1213:30 U14 LIF-Borlänge HF Tegera Arena 5-1
Sön 22/1-1213:00 U13/14 Smedjebacken-LIF Ovakohallen 1-1
Lör 21/1-1210:40 U14 LIF-Ludvika HF Lightning Tegera Arena 11-0
Fre 20/1-1218:30 DM-Match U14 Orsa-LIF Orsa ishall 3-0
Sön 15/1-1210:00 U13/14 Borlänge HF Blå-LIF Maxihallen! 1-4
Lör 14/1-1210:45 U14 Säters IF-LIF Milko Arena 3-10
Mån 9/1-1218:30 U13/14 LIF-Falu IF Tegera Arena 2-0
Sön 8/1-1212:45 U13/14 LIF-Hedemora SK LRF 4-3
Lör 7/1-1213:30 U14 LIF-Malung/Vansbro Tegera Arena 6-1
Tis 3/1-1218:45 U14 Falu IF-LIF Lugnets Uterink! 1-6
Ons 21/12-1119:15 U13/14 Hedemora-LIF Bolidenhallen 1-2
Tis 20/12-1119:00 U13/14 Borlänge-LIF Borlänge Ishall -
Mån 19/12-1119:30 DM-Match U14 LIF-Borlänge HC LRF 4-0
Lör 17/12-1113:30 U14 LIF-Skogsbo Tegera Arena 11-1
Fre 16/12-1119:20 U14 LIF-Smedjebacken LRF 4-1
Fre 16/12-1118:30 U13/14 Ludvika HF Lightning-LIF ABB-Hallen 5-3
Sön 11/12-1112:45 U13/14 Leksand Borlänge HF Vit Tegera Arena 2-2
Lör 10/12-1113:00 U14 Smedjebackens HC -LIF Ovakohallen 6-6
Sön 4/12-1111:00 U13/14 Malung/Vansbro-LIF Vansbro Ishall 1-4
Lör 3/12-1110:00 U14 LIF-Hedemora Tegera Arena 0-4
Sön 27/11-1109:00 U13/14 LIF-Mora/Orsa IK Tegera Arena 4-3
Mån 21/11-1118:30 U14 LIF-Mora/Orsa IK Tegera Arena 1-3
Sön 20/11-1113:00 U13/14 Säters IF-LIF Milko Arena 1-8
Lör 19/11-1117:45 U14 Borlänge HF-LIF Borlänge Ishall 0-10
Sön 13/11-1112:30 U13/14 LIF-Smedjebacken Tegera Arena 5-3
Lör 12/11-1113:30 U14 Ludvika HF Lightning-LIF ABB-Hallen 4-9
Sön 6/11-1113:30 U13/14 LIF-Borlänge HF Blå Tegera Arena 2-4
Lör 5/11-1113:30 U14 LIF-Säters IF Tegera Arena 3-1
Fre 4/11-1118:30 U14 Hedemora-LIF Bolidenhallen 2-2
Mån 24/10-1118:30 U14 LIF-Falu IF Tegera Arena 5-1
Sön 23/10-1116:00 U13/14 LIF-Ludvika HF LIghtning Tegera Arena 6-1
Lör 22/10-1114:30 U14 Skogsbo-LIF Outokompu Hallen 1-13
Fre 14/10-1119:15 U14 Malung/Vansbro-LIF Malungs Ishall 0-7
Sön 9/10-1116:30 U13/14 LIF-Malung/Vansbro Tegera Arena 9-0
Sön 18/9-1110:10 Träningsmatch LIF-Borlänge LRF -
Lör 3/9-1113:00 Träningsmatch LIF - Huddinge Hedemora ishall 1-8
Lör 27/8-1118:30 Träningsmatch Mora/Orsa FM Mattsson arena -
Lör 19/3-1113:30 Seriematch U13-14 LIF-Skogsbo Tegera -
Tis 15/3-1119:00 Seriematch U13/14 Mora/Orsa-LIF FM Mattsson arena -
Sön 13/3-1115:00 Seriematch U13 LIF- Mora/Orsa LRF 4-2
Lör 12/3-1116:30 Seriematch U13 Hedemora-LIF Hedemora Ishall -
Lör 12/3-1113:30 Seriematch U13/14 Älvdalen -LIF Älvdalens ishall -
Lör 12/3-1112:15 Seriematch U13 Borlänge HF - LIF Borlänge Ishall -
Lör 12/3-1109:00 Seriematch U13/14 Älvdalen-LIF Älvdalens ishall -
Sön 6/3-1116:00 Seriematch U13/14 Seriematch U13/14 LIF-Hedemora SK Tegera arena 3-3
Lör 5/3-1110:00 Seriematch U13 Seriematch U13 LIF - Falu IF Tegera Arena 4-1
Tis 1/3-1119:00 Seriematch LIF- Smedjebacken LRF 5-2
Sön 13/2-1118:00 Seriematch U13/14 Smedjebacken HC-LIF Ovakohallen -
Lör 12/2-1111:00 Seriematch U13 LIF Tegera Arena -
Sön 6/2-1113:15 Seriematch U13/14 Hedemora-LIF Bolidenhallen -
Lör 5/2-1114:30 Seriematch U13 Skogsbo SK - LIF Outokumpu Hallen -
Tis 1/2-1119:00 Seriematch LIF- Smedjebacken LRF -
Mån 31/1-1118:40 Seriematch U13/14 LIF-Mora/Orsa LRF -
Ons 26/1-1118:10 Seriematch U13 LIF - Borlänge HF Tegera Arena 10-0
Sön 23/1-1112:15 Seriematch U13/14 Skogsbo-LIF Outokompo Hallen -
Lör 22/1-1110:00 Seriematch U13 Falu IF - LIF Lugnets Ishall 0-6
Sön 16/1-1110:00 Seriematch U13/14 LIF-Smedjebacken HC LRF 7-3
Lör 15/1-1113:30 Seriematch U13 Smedjebacken HC - LIF Ovakohallen 2-4
Lör 8/1-1116:00 Seriematch U13 LIF - Hedemora SK Tegera Arena 0-6
Sön 19/12-1012:30 Seriematch U13/14 Mora/Orsa IK - LIF FM Mattsson Arena -
Lör 18/12-1015:00 Seriematch U13 Mora/Orsa - LIF Orsa ishall -
Fre 17/12-1018:15 Seriematch U13 LIF-Skogsbo LRF -
Sön 12/12-1015:00 Seriematch U13/14 LIF - Malungs IF Tegera Arena 6-1
Sön 5/12-1012:00 Seriematch U13/14 Älvdalens HK - LIF Älvdalens Ishall 4-3
Ons 1/12-1019:30 Seriematch U13 Borlänge - LIF Borlänge Ishall -
Sön 28/11-1013:30 Seriematch U13/14 LIF - Vansbro AIK IK Tegera Arena 8-4
Lör 27/11-1012:45 Seriematch U13 LIF - Falu IF Tegera Arena 6-0
Ons 24/11-1018:30 Seriematch U13 LIF - Mora/Orsa IK Tegera Arena 2-1
Sön 21/11-1013:00 Seriematch U13 LIF-Smedjebacken Tegera Arena 3-1
Sön 14/11-1013:30 Seriematch U13/14 LIF - Mora/Orsa IK Tegera Arena 4-3
Lör 13/11-1015:15 Seriematch U13 Hedemora SK - LIF Bolidenhallen -
Sön 7/11-1017:00 Seriematch U13/14 Malungs IF - LIF Malungs Ishall -
Sön 31/10-1013:30 Seriematch U13/14 LIF Älvdalens HK Tegera Arena -
Lör 30/10-1014:30 Seriematch U13 Skogsbo SK - LIF outokumpu Hallen 13-3
Sön 24/10-1016:30 Träningsmatch Strömsbro Läkerol Arena -
Sön 24/10-1012:00 Träningsmatch Sätra - Leksand Skutskärs Ishall -
Sön 17/10-1000:00 Seriematch U13-14 Vansbro AIK IK - LIF Vanåhallen -
Sön 12/9-1011:15 Träningsmatch Borlänge - U13 Borlänge -
Lör 11/9-1017:00 Träningsmatch Mora - U13 FM Mattson -
Sön 11/4-1016:00 cup LIF - Almtuna Kvalserie Ejendals Arena -
Lör 27/3-1016:00 cup LIF - AIK Kvalserie Ejendals Arena -
Sön 21/3-1018:00 Seriematch Falun-Leksand U11/12 Lugnets Ishall 1-8
Lör 13/3-1015:10 Cup Placeringsmatcher Säter -
Lör 13/3-1013:55 Cup Täby - Leksand Säter -
Lör 13/3-1009:10 Cup Leksand - Borlänge Säter -
Sön 7/3-1013:00 Seriematch Borlänge-Leksand U11/12 Borlänge Ishall -
Sön 7/3-1010:45 Träningsmatch Leksand-Fagersta Ejendals Arena -
Sön 28/2-1013:00 Seriematch Hedemora-Leksand U11/12 Hedemora 3-1
Lör 27/2-1013:00 Seriematch Skogsbo-Leksand Eon Hallen 1-7
Tors 18/2-1019:00 Seriematch Leksand-Borlänge Leksand 7-1
Mån 8/2-1017:30 Seriematch Leksand Blå-Leksand Vit Leksand 1-10
Sön 7/2-1011:30 Seriematch Leksand-Säter U11/12 Leksand 6-4
Sön 7/2-1009:45 Seriematch Leksand-Säter Leksand 6-0
Sön 31/1-1017:45 Seriematch Mora/Orsa-Leksand U11/12 FM Mattson Arena 0-2
Sön 31/1-1010:30 Seriematch Leksand-Malung U11/12 Leksand 7-2
Lör 30/1-1011:45 Seriematch Leksand-Björbo LRF 12-0
Tors 28/1-1017:40 Seriematch Internmatch blandat med U13 Leksand -
Sön 24/1-1012:00 Seriematch Smedjebacken-Leksand U11/12 Smedjebackens Ishall 4-9
Lör 23/1-1016:30 Seriematch Falu IF-Leksand Lugnets Ishall 2-6
Sön 17/1-1011:15 Seriematch Leksand-Skogsbo U11/12 Ejendals Arena 10-1
Lör 16/1-1010:30 Seriematch Leksand-Smedjebacken Ejendals Arena 2-3
Ons 6/1-1010:00 Seriematch Mora/Orsa-Leksand FM Mattsson Arena, Mora 3-3
Ons 30/12-0917:00 Seriematch Leksand-Ludvika Ejendals Arena 8-2
Sön 20/12-0911:30 Seriematch Leksand-Vansbro U11/12 Ejendals Arena 11-3
Lör 19/12-0915:30 Seriematch HSK/LAIK-Leksand Sparbankshallen, Hedemora 7-4
Sön 13/12-0911:30 Seriematch Leksand-HSK/LAIK U11/12 LRF 0-0
Sön 6/12-0911:30 Seriematch Leksand-Falun U11/12 Ejendals Arena 0-0
Lör 5/12-0916:45 Seriematch Leksand-Skogsbo Sek grupp B LRF 5-1
Sön 29/11-0911:30 Seriematch Leksand-Borlänge U11/12 LRF 5-0
Lör 28/11-0914:45 Seriematch Borlänge-LIF Borlänge 1-4
Tors 26/11-0917:15 Seriematch Säter-Leksand Milko Arena,Säter 0-10
Sön 22/11-0910:30 Cup Nyköping-Leksand Ejendals Arena -
Lör 21/11-0921:00 Cup Lillehammer-Leksand Ejendals Arena -
Lör 21/11-0918:30 Cup Leksand-Falun Ejendals Arena -
Lör 21/11-0916:00 Cup Leksand-Sunne Ejendals Arena -
Lör 21/11-0911:45 Cup Falun-Leksand LRF -
Fre 20/11-0921:15 Cup Leksand-Nyköping Ejendals Arena -
Fre 20/11-0917:30 Cup Leksand-Lillehammer Ejendals Arena -
Fre 20/11-0915:00 Cup Sunne-Leksand Ejendals Arena -
Tors 19/11-0917:00 Seriematch Säter-Leksand U11/12 Milko Arena,Säter 0-10
Ons 18/11-0919:00 Seriematch Leksand Vit-Leksand Blå LRF 6-1
Sön 15/11-0914:00 Seriematch Malung-Leksand U11/12 Malung 0-0
Lör 14/11-0912:15 Seriematch Björbo-Leksand Björbo Ishall 2-13
Sön 8/11-0911:15 Seriematch Leksand-Smedjebacken U11/12 LRF 0-0
Lör 7/11-0910:15 Seriematch Leksand-Falun Ejendals Arena 8-0
Sön 1/11-0911:00 Seriematch Skogsbo-Leksand U11/12 Skogsbohallen 2-7
Sön 25/10-0911:00 Seriematch Leksand-Mora/Orsa U11/12 Ejendals Arena 0-1
Lör 24/10-0911:45 Seriematch Leksand-Mora/Orsa Leksand 8-2
Sön 18/10-0911:00 Seriematch Vansbro-Leksand U11/12 Vanåhallen 2-11
Lör 17/10-0917:15 Seriematch Smedjebacken-Leksand Smedjebackens Ishall 3-3
Lör 17/10-0914:15 Seriematch Ludvika-Leksand ABB Hallen 0-9
Sön 11/10-0911:30 Seriematch Leksand-Hedemora/Långshyttan LRF 2-6
Sön 4/10-0916:45 cup Borlänge-Leksand Smedjebacken -
Sön 4/10-0914:15 Cup Smedjebacken-Leksand Smedjebacken -
Sön 4/10-0911:45 Cup Fagersta-Leksand Smedjebacken 3-10
Sön 4/10-0909:15 Cup Arboga-Leksand Smedjebacken -
Sön 4/10-0908:00 Cup Cup Smedjebacken -
Lör 3/10-0915:30 Cup Leksand-Ludvika Ludvika -
Lör 3/10-0911:00 Cup Falun-Leksand Ludvika -
Lör 3/10-0909:30 Cup Leksand-Köping Ludvika -
Lör 3/10-0908:30 Cup Cup i Ludvika Ludvika -
Sön 1/3-0918:30 Seriematch U11/12 Falu IF-LIF Falun -
Lör 28/2-0910:15 Seriematch U11 LIF-LAIK Leksand -
Sön 22/2-0914:15 Seriematch U11/12 LIF-Mora/Orsa LRF -
Lör 21/2-0910:15 Seriematch U11 LIF-Borlänge Södra LRF -
Lör 14/2-0917:30 Seriematch U11 Säter-LIF Milko Arena 1-5
Tors 12/2-0919:00 Seriematch U11/12 LIF-Vansbro LRF -
Lör 7/2-0910:15 Seriematch U11 LIF-Skogsbo LRF -
Sön 1/2-0911:00 Seriematch U11/12 Älvdalen-LIF Älvdalen -
Lör 31/1-0916:30 Seriematch U11 Hedemora - LIF Sparbankshallen -
Sön 25/1-0913:45 Seriematch U11/12 LIF-Hedemora Arenan -
Lör 24/1-0910:15 Seriematch U11 LIF2-LIF1 LRF 2-3
Sön 18/1-0912:30 Seriematch U11/12 Mora/Orsa-LIF Orsa -
Sön 18/1-0910:15 Seriematch U11 LIF-Falu IF LRF 6-1
Sön 11/1-0914:30 Seriematch LIF-Björbo LRF -
Sön 11/1-0910:15 Seriematch U11/12 LIF-Smedjebacken Arenan -
Lör 10/1-0915:00 Seriematch U11/12 Skogsbo-LIF Eon hallen -
Lör 10/1-0909:00 Seriematch U11 Mora/Orsa-LIF FM Mattsson Arena -
Fre 2/1-09: Cup Dahlén Cup Östersund -
Sön 21/12-0813:30 Seriematch U11/12 LIF-Falu IF Arenan -
Lör 20/12-0812:45 Seriematch U11 Ludvika-LIF ABB hallen -
Sön 14/12-0812:30 Seriematch U11/12Mora/Orsa IK/LIF Orsa Ishall -
Lör 13/12-0812:30 Seriematch U11 LIF-Borlänge LRF 12-2
Sön 7/12-0812:00 Seriematch U11/12 Vansbro-LIF Vanåhallen 6-5
Lör 6/12-0812:00 Seriematch U11 Falun-LIF Falun 0-7
Lör 29/11-0816:00 Seriematch U11 LIF-Mora/Orsa LRF -
Sön 23/11-0812:15 Seriematch U11/12 LIF-Älvdalen LRF -
Lör 22/11-0812:00 Seriematch U11 Björbo-LIF Björbo Ishall 4-4
Sön 16/11-0810:00 Seriematch U11/12Hedemora-LIF Hedemora 8-7
Lör 15/11-0815:30 Seriematch U11 LIF-Ludvika LRF 7-2
Sön 9/11-0811:00 Seriematch LIF-Mora/Orsa U11/12 Leksand 7-3
Lör 8/11-0815:15 Seriematch Borlänge-LIF Borlänge 0-8
Sön 19/10-0815:00 Seriematch U11/12 LIF- Skogsbo LRF 11-2
Lör 18/10-0816:00 Seriematch U11/12 Smedjebacken-LIF Smedjebackens Ishall 4-4
Lör 15/12-0711:15 Seriematch LIF-Mora Ejendals Arena -
Lör 8/12-0711:00 Seriematch Björbo-LIF Björbo ishall 1-7
Sön 2/12-0710:20 Seriematch LIF-Orsa LRF 10-1
Sön 25/11-0716:55 Seriematch LIF-Gagnef LRF 5-2
Lör 17/11-0714:00 Seriematch Ore-LIF Furudal Hockeycenter 0-13



Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Meny
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2012-10-08
Besökare
111900
Genereringstid
0,5000 sekunder