Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 24/9-11: Slutspel Serie A & B Slutspel Konstgräsligan Plan C -
Tors 22/9-1121:00 Serie B IFK ÖSD FFA-Team Blue Steel Plan C 3-0
Tis 20/9-1122:00 Serie B BFK Innebandy-Milko Plan C 3-0
Tis 20/9-1121:00 Serie B Team Pajala-BW Boys Plan C 3-6
Tors 15/9-1121:00 Serie B FC Koma-BW Boys Plan C 5-19
Tis 13/9-1122:00 Serie B IFK ÖSD FFA-Team Pajala Plan C 4-0
Tis 13/9-1121:00 Serie B Milko-Team Blue Steel Plan C 0-3
Tors 8/9-1121:00 Serie B Team Pajala-FC Koma Plan C 3-6
Tis 6/9-1122:00 Serie B Milko-BW Boys Plan C 1-9
Tis 6/9-1121:00 Serie B IFK ÖSD FFA-BFK Innebandy Plan C 4-2
Tors 1/9-1121:00 Serie B BW Boys-IFK ÖSD FFA Plan C 4-0
Tis 30/8-1122:00 Serie B BFK Innebandy-Team Blue Steel Plan C 3-2
Tis 30/8-1121:00 Serie B Milko-FC Koma Plan C 1-5
Tors 25/8-1121:00 Serie B BFK Innebandy-BW Boys Plan C 1-9
Tis 23/8-1122:00 Serie B IFK ÖSD FC Koma Plan C 6-3
Tis 23/8-1121:00 Serie B Team Blue Steel-Team Pajala Plan C 1-8
Tors 18/8-1121:00 Serie B FC Koma-BFK Innebandy Plan C 0-6
Tis 16/8-1122:00 Serie B Milko-Team Pajala Plan C 1-10
Tis 16/8-1121:00 Serie B BW Boys-Taem Blue Steel Plan C 8-3
Tors 11/8-1121:00 Serie B Team Pajala-BFK Innebandy Plan C 5-5
Tis 9/8-1122:00 Serie B Team Blue Steel-FC Koma Plan C 5-1
Tis 9/8-1121:00 Serie B IFK ÖSD FFA-Milko Plan C 1-4
Ons 15/6-1122:00 Seriematch Berge Bulldogs-MILKO Plan C 3-1
Ons 15/6-1121:00 Seriematch BK Blåtån-BK Björnen Plan C 5-4
Tis 14/6-1122:00 Seriematch Utsikten Fly Stars-BW Boys Plan C 2-2
Ons 8/6-1122:00 Seriematch FC Koma-BW Boys Plan C 0-17
Ons 8/6-1121:00 Seriematch BK Blåtån-Utsikten Fly Stars Plan C 1-5
Tis 7/6-1121:00 Seriematch MILKO-BK Björnen Plan C 1-6
Ons 1/6-1122:00 Seriematch BK Blåtån-Berge Bulldogs Plan C 2-2
Tis 31/5-1122:00 Seriematch MILKO-BW Boys Plan C 3-0
Tis 31/5-1121:00 Seriematch Utsikten Fly Stars-FC Koma Plan C 9-3
Ons 25/5-1122:00 Seriematch BW Boys-BK Blåtån Plan C 3-6
Ons 25/5-1121:00 Seriematch Berge Bulldogs-BK Björnen Plan C 7-4
Tis 24/5-1121:00 Seriematch MILKO-FC Koma Plan C 4-2
Ons 18/5-1122:00 Seriematch Berge Bulldogs-BW Boys Plan C 4-2
Ons 18/5-1121:00 Seriematch BK Blåtån-FC Koma Plan C 9-1
Tis 17/5-1122:00 Seriematch BK Björnen-Utsikten Fly Stars Plan C 7-4
Ons 11/5-1122:00 Seriematch MILKO-Utsikten Fly Stars Plan C 1-6
Ons 11/5-1121:00 Seriematch FC Koma-Berge Bulldogs Plan C 3-14
Tis 10/5-1121:00 Seriematch BW Boys-BK Björnen Plan C 2-7
Ons 4/5-1122:00 Seriematch BK Björnen-FC Koma Plan C 10-1
Ons 4/5-1121:00 Seriematch Utsikten Fly Stars-Berge Bulldogs Plan C 5-5
Tis 3/5-1122:00 Seriematch BK Blåtån-MILKO Plan C 2-3
Mån 20/9-1022:00 Serie B JLL-Milko Plan C 2-1
Mån 20/9-1020:45 Serie B Bollpojkarna-Team Pajala Plan C 1-10
Mån 20/9-1020:45 Serie B Frösö Celtic-Utsikten Fly Stars Plan A 1-7
Tis 14/9-1022:00 Serie B Milko-Bollpojkarna Plan C 1-4
Tis 14/9-1020:45 Serie B Team Blue Steel-Team Pajala Plan C 1-4
Mån 13/9-1022:00 Serie B Utsikten Fly Stars-JLL Plan C 4-4
Mån 13/9-1020:45 Serie B Mariebypöjkan-Frösö Celtic Plan C -
Ons 8/9-1022:00 Serie B Frösö Celtic-Team Blue Steel Plan C 0-2
Ons 8/9-1020:45 Serie B Bollpojkarna-Utsikten Fly Stars Plan B 3-5
Ons 8/9-1020:45 Serie B Team Pajala-Milko Plan C 4-2
Ons 1/9-1022:00 Serie B Team Blue Steel-Milko Plan C 3-2
Tis 31/8-1022:00 Serie B JLL-Frösö Celtic Plan C 0-1
Tis 31/8-1020:45 Serie B Utsikten Fly Stars-Team Pajala Plan C 3-2
Ons 25/8-1022:00 Serie B Bollpojkarna-Frösö Celtic Plan C 7-0
Ons 25/8-1020:45 Serie B Team Blue Steel-JLL Plan A 3-7
Ons 25/8-1020:45 Serie B Milko-Utsikten Fly Stars Plan C 2-8
Ons 18/8-1022:00 Serie B JLL-Bollpojkarna Plan C 5-2
Tis 17/8-1022:00 Serie B Frösö Celtic-Team Pajala Plan C 0-3
Tis 17/8-1020:45 Serie B Team Blue Steel-Utsikten Fly Stars Plan C 0-10
Ons 11/8-1022:00 Serie B Bollpojkarna-Team Blue Steel Plan C 0-3
Ons 11/8-1020:45 Serie B Team Pajala-JLL Plan B 8-5
Ons 11/8-1020:45 Serie B Milko-Frösö Celtic Plan C 4-3
Ons 16/6-1020:45 Seriematch JLL-Bollpojkarna Plan C 2-9
Ons 16/6-1020:45 Seriematch Berge Bulldogs-Prolympia Plan A 0-0
Tis 15/6-1020:45 Seriematch FKBK-BK Blåtån Plan A 2-1
Tis 15/6-1020:45 Seriematch Milko-Mariebypöjkan Plan C 3-1
Ons 9/6-1020:45 Seriematch Mariebypöjkan-Prolympia Plan C 0-3
Ons 9/6-1020:45 Seriematch Bollpojkarna-Berge Bulldogs Plan A 3-5
Tis 8/6-1020:45 Seriematch BK Blåtån-JLL Plan A 5-1
Tis 8/6-1020:45 Seriematch Milko-FKBK Plan C 2-3
Ons 2/6-1020:45 Seriematch FKBK-Mariebypöjkan Plan C 7-1
Ons 2/6-1020:45 Seriematch Prolympia-Bollpojkarna Plan B 5-2
Ons 2/6-1020:45 Seriematch Berge Bulldogs-BK Blåtån Plan A 5-1
Tis 1/6-1020:45 Seriematch JLL-Milko Plan C 2-5
Ons 26/5-1022:00 Seriematch Mariebypöjkan-Bollpojkarna Plan C 3-3
Ons 26/5-1020:45 Seriematch Milko-Berge Bulldogs Plan C 0-1
Tis 25/5-1022:00 Seriematch JLL-FKBK Plan C 1-8
Tis 25/5-1020:45 Seriematch BK Blåtån-Prolympia Plan C 0-6
Ons 19/5-1022:00 Seriematch Berge Bulldogs-FKBK Plan C 2-1
Ons 19/5-1020:45 Seriematch Bollpojkarna-BK Blåtån Plan C 2-4
Ons 19/5-1020:45 Seriematch Prolympia-Milko Plan A 6-1
Tis 18/5-1020:45 Seriematch Mariebypöjkan-JLL Plan C 2-3
Ons 12/5-1022:00 Seriematch JLL-Berge Bulldogs Plan C 0-2
Ons 12/5-1020:45 Seriematch Milko-Bollpojkarna Plan C 3-2
Tis 11/5-1020:45 Seriematch FKBK-Prolympia Plan C 1-3
Tis 11/5-1019:30 Seriematch Mariebypöjkan-BK Blåtån Plan C 0-1
Ons 5/5-1020:45 Seriematch Berge Bulldogs-Mariebypöjkan Plan C 4-1
Tis 4/5-1022:00 Seriematch BK Blåtån-Milko Plan C 4-3
Tis 4/5-1022:00 Seriematch Prolympia-JLL Plan A 17-0
Tis 4/5-1020:45 Seriematch Bollpojkarna-FKBK Plan C 1-2
Tis 15/9-0922:00 Serie B Jet Set Mehmet-Bollpojkarna Plan A 11-6
Tis 15/9-0922:00 Serie B JB Prolympia-IFK Ösd FFA Plan C 1-4
Tis 15/9-0920:50 Serie B FKBK-Lokomotiv Plan C 1-5
Tis 8/9-0922:00 Serie B Bollpojkarna-IFK ÖSD FFA Plan C 3-1
Tis 8/9-0922:00 Serie B JB Prolympia-FKBK Plan A 6-1
Tis 8/9-0920:50 Serie B Frösö IF All Star-Lokomotiv Plan C 4-2
Tors 3/9-0922:00 Serie B Bollpojkarna-Lokomotiv Plan A 1-2
Tors 3/9-0922:00 Serie B FKBK-Frösö IF All Star Plan C 1-8
Tors 3/9-0920:50 Serie B JB Prolympia-Jet Set Mehmet Plan C 3-3
Tis 1/9-0922:00 Serie B Lokomotiv-JB Prolympia Plan C 0-3
Tis 1/9-0922:00 Serie B Jet Set Mehmet-IFK ÖSD FFA Plan A 2-3
Tis 1/9-0920:50 Serie B Bollpojkarna-Frösö IF All Star Plan C 1-4
Tis 25/8-0922:00 Serie B IFK Ösd FFA-FKBK Plan C 4-3
Tis 25/8-0922:00 Serie B JB Prolympia-Frösö IF All Star Plan A 5-2
Tis 25/8-0920:50 Serie B Jet Set Mehmet-Lokomotiv Plan C 4-2
Tis 18/8-0922:00 Serie B Frösö IF All Star-Jet Set Mehmet Plan A 1-2
Tis 18/8-0922:00 Serie B Bollpojkarna-FKBK Plan C 4-4
Tis 18/8-0920:50 Serie B Lokomotiv-IFK Ösd FFA Plan C 2-3
Tis 11/8-0922:00 Serie B FKBK-Jet Set Mehmet Plan A 5-10
Tis 11/8-0922:00 Serie B IFK Ösd FFA-Frösö IF All Star Plan C 5-4
Tis 11/8-0920:50 Serie B JB Prolympia-Bollpojkarna Plan C 6-1
Tis 16/6-0922:00 Seriematch Marieby Pöjkan-BK Bofink Plan C 2-7
Tis 16/6-0922:00 Seriematch Lokomotiv-Östersundstidningar Plan A 1-6
Tis 16/6-0920:50 Seriematch Black Foxes Titan-BK Blåtån Plan C 0-3
Tis 9/6-0922:00 Seriematch BK Blåtån-Marieby Pöjkan Plan A 3-2
Tis 9/6-0922:00 Seriematch BK Bofink-Black Foxes Titan Plan C 8-2
Tis 9/6-0920:50 Seriematch Östersundstidningar-Jämtkraft Plan C 12-2
Tis 2/6-0922:00 Seriematch Jämtkraft-BK Bofink Plan C 0-4
Tis 2/6-0922:00 Seriematch Marieby Pöjkan-Östersundstidningar Plan A 1-3
Tis 2/6-0920:50 Seriematch Black Foxes Titan-Lokomotiv Plan C 0-1
Tis 26/5-0922:00 Seriematch Östersundstidningar-BK Blåtån Plan C 7-3
Tis 26/5-0922:00 Seriematch Black Foxes Titan-Jämtkraft Plan A 6-3
Tis 26/5-0920:50 Seriematch Lokomotiv-Marieby Pöjkan Plan C 2-2
Tis 19/5-0922:00 Seriematch BK Bofink-Lokomotiv Plan A 4-1
Tis 19/5-0922:00 Seriematch BK Blåtån-Jämtkraft Plan C 6-0
Tis 19/5-0920:50 Seriematch Marieby Pöjkan-Black Foxes Titan Plan C 2-2
Tis 12/5-0922:00 Seriematch Lokomotiv-Jämtkraft Plan C 4-1
Tis 12/5-0922:00 Seriematch Black Foxes Titan-Östersundstidningar Plan A 5-17
Tis 12/5-0920:45 Seriematch BK Bofink-BK Blåtån Plan C 3-0
Tis 5/5-0922:00 Seriematch BK Blåtån-Lokomotiv Plan C 3-0
Tis 5/5-0922:00 Seriematch Jämtkraft-Marieby Pöjkan Plan A 1-1
Tis 5/5-0920:50 Seriematch Östersundstidningar-BK Bofink Plan C 2-2
Tis 16/9-0822:00 Seriematch Kyrkås - Lokomotive Plan B 1-2
Tis 16/9-0822:00 Seriematch BFO - BK Blåtån Plan A 2-1
Tis 16/9-0821:50 Seriematch FKBK - JB Prolympia Plan C 1-11
Tis 16/9-0820:50 Seriematch Strömkarlen - Maximedia Plan C 2-3
Tis 9/9-0822:00 Seriematch BK Blåtån - FKBK Plan A 6-3
Tis 9/9-0822:00 Seriematch Maximedia - Kyrkås Plan A 3-0
Tis 9/9-0821:50 Seriematch JB Prolympia - Strömkarlen Plan C 6-2
Tis 9/9-0820:50 Seriematch Lokomotive - BFO Plan C 1-1
Tis 2/9-0822:00 Seriematch FKBK - Lokomotive Plan B 1-3
Tis 2/9-0822:00 Seriematch BFO - Maximedia Plan A 2-4
Tis 2/9-0821:50 Seriematch Kyrkås - JB Prolympia Plan C 0-3
Tis 2/9-0820:50 Seriematch Strömkarlen - BK Blåtån Plan C 2-2
Tis 26/8-0822:00 Seriematch Maximedia - FKBK Plan B 3-2
Tis 26/8-0822:00 Seriematch BK Blåtån - Kyrkås Plan A 0-6
Tis 26/8-0821:50 Seriematch JB Prolympia - BFO Plan C 7-3
Tis 26/8-0820:50 Seriematch Lokomotive - Strömkarlen Plan C 1-1
Tis 19/8-0822:00 Seriematch FKBK - Strömkarlen Plan A 2-0
Tis 19/8-0822:00 Seriematch Kyrkås - BFO Plan B 2-2
Tis 19/8-0821:50 Seriematch Lokomotive - BK Blåtån Plan C 6-0
Tis 19/8-0820:50 Seriematch JB Prolympia - Maximedia Plan C 3-1
Tis 12/8-0822:00 Seriematch Maximedia - BK Blåtån Plan C 6-1
Tis 12/8-0822:00 Seriematch Strömkarlen - BFO Plan A 6-0
Tis 12/8-0821:50 Seriematch JB Prolympia - Lokomotive Plan C 2-0
Tis 12/8-0820:50 Seriematch FBBK - Kyrkås Plan C 0-2
Tis 5/8-0822:00 Seriematch Lokomotiv - Maximedia Plan A 3-0
Tis 5/8-0822:00 Seriematch FKBK - BFO Plan B 4-3
Tis 5/8-0821:50 Seriematch JB Prolympia - BK Blåtån Plan C 9-0
Tis 5/8-0820:50 Seriematch Kyrkås - Strömkarlen Plan C 3-2
Tis 17/6-0822:00 Seriematch Strömkarlen - Kyrkås Plan A 2-1
Tis 17/6-0822:00 Seriematch BFO - FKBK Plan B 3-2
Tis 17/6-0821:50 Seriematch Maximedia - Lokomotiv Plan C 3-0
Tis 17/6-0820:50 Seriematch BK Blåtån - JB Prolympia Plan C 3-5
Tors 12/6-0822:00 Seriematch BFO - Strömkarlen Plan A 3-2
Tors 12/6-0822:00 Seriematch BK Blåtån - Maximedia Plan B 5-4
Tors 12/6-0821:50 Seriematch Lokomotiv - JB Prolympia Plan C 0-3
Tors 12/6-0820:50 Seriematch Kyrkås - FKBK Plan C 1-1
Tis 3/6-0822:00 Seriematch Strömkarlen - FKBK Plan A 1-3
Tis 3/6-0822:00 Seriematch BFO - Kyrkås Plan B 0-3
Tis 3/6-0821:50 Seriematch BK Blåtån - Lokomotiv Plan C 2-1
Tis 3/6-0820:50 Seriematch Maximedia - JB Prolympia Plan C 6-3
Tis 27/5-0822:00 Seriematch Kyrkås - BK Blåtån Plan A 4-3
Tis 27/5-0822:00 Seriematch FKBK - Maximedia Plan B 2-5
Tis 27/5-0821:50 Seriematch BFO - JB Prolympia Plan C 1-3
Tis 27/5-0820:50 Seriematch Strömkarlen - Lokomotiv Plan C 5-2
Tis 20/5-0822:00 Seriematch BK Blåtån - Strömkarlen Plan A 2-2
Tis 20/5-0822:00 Seriematch Lokomotiv - FKBK Plan B 1-4
Tis 20/5-0821:50 Seriematch JB Prolympia - Kyrkås C 2-0
Tis 20/5-0820:50 Seriematch Maximedia - BFO Plan C 5-2
Tis 13/5-0822:00 Seriematch BFO - Lokomotiv Plan B 2-1
Tis 13/5-0822:00 Seriematch Kyrkås - Maximedia Plan A 4-8
Tis 13/5-0821:50 Seriematch Strömkarlen - JB Prolympia Plan C 1-5
Tis 13/5-0820:50 Seriematch FKBK - BK Blåtån Plan C 4-2
Tis 6/5-0822:00 Seriematch Maximedia - Strömkarlen Plan A 8-1
Tis 6/5-0822:00 Seriematch Lokomotiv - Kyrkås Plan B 2-0
Tis 6/5-0821:50 Seriematch JB Prolympia - FKBK Plan C 4-1
Tis 6/5-0820:50 Seriematch BK Blåtån - BFO Plan C 4-3


Kepsar   |  Mössor   |  Ölglas   |  Bäddset

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2011-09-21
Besökare
23277
Genereringstid
0,2344 sekunder