Statistik genom alla tider

  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Gula kort  Röda kort 
1Fredrik Gunnarsson44667266930
2Peter Berlin (aktiv)911053614100
3Jonathan Lindström (aktiv)10810128129230
4Hampus Ohlström143524395310
5Kevin Loklint (aktiv)81482068110
6Anders Eklund6346317710
7Fredrik Jansson6834175120
8Andreas Lundqvist (aktiv)146232245221
9Joel Åhlén Åhlén (aktiv)146131225100
10Thomas Hägglund (aktiv)169122032311
11Viktor Asplund121131470
12Johan  Ohlström116112738110
13Gustav Björk11710122270
14Timmy Grape-Whalström38911040
15Tim Torstensson6911020
16Daniel Fransson (aktiv)64971660
17Magnus Björck (aktiv)45891700
18Martin Björk (aktiv)6081920
19David Benthe2572910
20Thomas Eriksson387916100
21Oskar Rosenlund (aktiv)61741120
22Adam Bergman (aktiv)986192590
23Pontus Gustavsson 16561150
24Joni Friman46561120
25Conny Seppelä22551010
26Dennis Gustafsson 1542620
27Magnus Towner1543720
28Carl Kostov Bredberg (aktiv)541500
29Robert Ohlström (aktiv)76459130
30Fredrik Björck340400
31Kristoffer Eriksson7844861
32Marcus Jansson331400
33Magnus Towner2632500
34Johan Karlsson4031430
35Roger Ohlström27381100
36Andreas Ragnarsson2332510
37Jimmy Norberg (aktiv)333111410
38Daniel Björk5724620
39Niklas Eriksson (aktiv)55257140
40Ken Loklint (aktiv)11723521
41Marcus  Wallin2321320
42Jimmy Norberg7826810
43Linus Fridberg2821300
44Anders Hällström82235120
45Marcus Eriksson (aktiv)4023520
46Pontus Johansson (aktiv)1720200
47Alexander Tell2724641
48Erik Ohlström (aktiv)1721340
49Filip Bergman (aktiv)1820200
50Petter Nilsson211200
51Roger Ohlström1510110
52Paulo Karlsson4513400
53Joel Taub23123121
54Stefan Eriksson1010100
55Daniel Matsson 710110
56Fredrik Andersson (aktiv)1711210
57Jonathan Berglund (aktiv)310100
58Rikard Falk5910110
59Nils Kraft (aktiv)1011210
60Hafez Sulemani510100
61Robin Holmgren (aktiv)2010141
62Per Sandström4911241
63Casper Nyysti (aktiv)300000
64Roger Ohlström (aktiv)501100
65Lukas Karlberg (aktiv)000000
66Burak Vural (aktiv)000000
67Vigor Sjöberg000000
68Gustav Nilsson (aktiv)000000
69August Karlsson (aktiv)000000
70Oskar Bergefur (aktiv)000000
71Roger Forslund401100
72Noah Loklint (aktiv)000000
73Thomas Eriksson (aktiv)000000
74Pontus Karlsson Lundgren (aktiv)000000
75Daniel Stjernling1200000
76Andreas Strömberg (aktiv)400000
77Emil Strand (aktiv)000000
78Martin Freden400000
79Casper Löfgren (aktiv)000000
80Tomas Irvang200000
81Johan Ohlström (aktiv)000000
82Jacob Isacson (aktiv)1400000
83David Benthe (aktiv)000000
84Anders Björk100000
85Timmy Carlsson100000
86Lars Gustafsson300000
87Jonas Lilja200000
88Jonathan Israelsson (aktiv)700010
89Jimmy Billefors (aktiv)500020
90Petter Olsson201100
91Ludwig Strandberg (aktiv)400000
92Per Björk101100
93Albin Sjöberg600010
94Sven Wikström (aktiv)000000
95Pontus Gustafsson (aktiv)000000
96Marcus Granat (aktiv)600000
97Marcus Granat000000
98Edgar Sjöberg000000
99Pontus Johansson000000
100Krister Söderlund2500030
101Zaine Söderlund000000
102Marcus Jansson300000
103Daniel Matsson100000
104Kalle Wollert3400010
105Daniel Bjhörk000000
106Anton Fredriksson1104400
107Kevin Loklint1000000
108Carl Bergström000000
109Daniel Pettersson000000
110Daniel Mattsson000000
111Fredrik Gunnarsson1801120
112Felix Carlzon-Posner000000
113Erik Wiklund2400010
114Anders Hägglund000000
115Viktor Eriksson2100010
116Daniel Pettersson000000
117Erik Ohlström1000000
118Erik Åhman000000
119Johan Mattson000000
120Erik Åhman000000
121Erik Ingmarsson300000
122Rikard Falk000000
123Dennis Gustafsson400000
124Marcus Jansson000000
125Paulo Karlsson000000
126Kevin Olsson3601130
127Richard Pettersson400001
128Kevin Loklint000000
129Tomas Klingström2400010
130Andreas Hedin000000
131Josef Mård000000
132Roger Ohlström000000
133Oskar Ohlström000000
134Rasmus Holmgren (aktiv)3301110
135Marcus Hägglund (aktiv)3202210
136Erik Barthelsson000000
137Behnam Amir gafur1000010
138Fredrik Andersson000000
139Max Robhe (aktiv)000000
140Linus Nyysti (aktiv)000000
141Oliver Talts  (aktiv)000000
142Andreas Hedin000000
143Erik Åhman200000
144Kristoffer Eriksson000000
145Krister Söderlund000000
146Petter Nilsson000000
147Oskar Ohlström (aktiv)1000000
148Kim Pettersson1500000
Målvakter GP GA GAA Nollor
Daniel Stjernling11211,912
Behnam Amir gafur10151,53
Richard Pettersson471,751
Kevin Loklint0000
Andreas Hedin0000
Josef Mård0000
Vigor Sjöberg0000
Lukas Karlberg (aktiv)0000
Lars Gustafsson21260
Jacob Isacson (aktiv)13342,620
Noah Loklint (aktiv)0000
Erik Åhman0000
Viktor Eriksson11171,552
Ken Loklint (aktiv)961571,6429
Erik Wiklund10232,33
Andreas Hedin0000
Erik Åhman1001
Kevin Loklint581,60
« Tillbaka





Kepsar   |  Mössor   |  Ölglas   |  Bäddset

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer




E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2020-02-18
Besökare
291515
Genereringstid
0,1719 sekunder