Statistik genom alla tider

  Matcher  Mål  Assist  Poäng  Gula kort  Röda kort 
1Fredrik Gunnarsson44667266930
2Peter Berlin (aktiv)911053614100
3Jonathan Lindström (aktiv)10810128129230
4Hampus Ohlström143524395310
5Kevin Loklint (aktiv)81482068110
6Anders Eklund6346317710
7Fredrik Jansson6834175120
8Andreas Lundqvist (aktiv)146232245221
9Joel Åhlén Åhlén (aktiv)146131225100
10Thomas Hägglund (aktiv)169122032311
11Johan  Ohlström116112738110
12Viktor Asplund121131470
13Gustav Björk11710122270
14Tim Torstensson6911020
15Daniel Fransson (aktiv)64971660
16Timmy Grape-Whalström38911040
17Magnus Björck (aktiv)45891700
18Martin Björk (aktiv)6081920
19Thomas Eriksson387916100
20Oskar Rosenlund (aktiv)61741120
21David Benthe2572910
22Adam Bergman (aktiv)986192590
23Pontus Gustavsson 16561150
24Joni Friman46561120
25Conny Seppelä22551010
26Dennis Gustafsson 1542620
27Robert Ohlström (aktiv)76459130
28Fredrik Björck340400
29Kristoffer Eriksson7844861
30Magnus Towner1543720
31Carl Kostov Bredberg (aktiv)541500
32Andreas Ragnarsson2332510
33Johan Karlsson4031430
34Jimmy Norberg (aktiv)333111410
35Marcus Jansson331400
36Magnus Towner2632500
37Roger Ohlström27381100
38Ken Loklint (aktiv)11723521
39Pontus Johansson (aktiv)1720200
40Alexander Tell2724641
41Daniel Björk5724620
42Anders Hällström82235120
43Filip Bergman (aktiv)1820200
44Linus Fridberg2821300
45Marcus  Wallin2321320
46Erik Ohlström (aktiv)1721340
47Jimmy Norberg7826810
48Marcus Eriksson (aktiv)4023520
49Niklas Eriksson (aktiv)55257140
50Jonathan Berglund (aktiv)310100
51Nils Kraft (aktiv)1011210
52Hafez Sulemani510100
53Joel Taub23123121
54Paulo Karlsson4513400
55Fredrik Andersson (aktiv)1711210
56Daniel Matsson 710110
57Stefan Eriksson1010100
58Petter Nilsson211200
59Roger Ohlström1510110
60Per Sandström4911241
61Robin Holmgren (aktiv)2010141
62Rikard Falk5910110
63Gustav Nilsson (aktiv)000000
64Marcus Granat (aktiv)600000
65Casper Löfgren (aktiv)000000
66David Benthe (aktiv)000000
67Marcus Granat000000
68Casper Nyysti (aktiv)300000
69Emil Strand (aktiv)000000
70Johan Ohlström (aktiv)000000
71Sven Wikström (aktiv)000000
72Vigor Sjöberg000000
73Burak Vural (aktiv)000000
74Tomas Irvang200000
75Oskar Bergefur (aktiv)000000
76Lukas Karlberg (aktiv)000000
77August Karlsson (aktiv)000000
78Nicklas Nilsson (aktiv)000000
79Martin Freden400000
80Andreas Strömberg (aktiv)400000
81Johan Karlsson (aktiv)000000
82Per Björk101100
83Pontus Karlsson Lundgren (aktiv)000000
84Noah Loklint (aktiv)000000
85Albin Sjöberg600010
86Lowe Lernberg (aktiv)000000
87Pontus Johansson000000
88Jacob Isacson (aktiv)1400000
89Jimmy Billefors (aktiv)500020
90Jonathan Israelsson (aktiv)700010
91Roger Ohlström (aktiv)501100
92Thomas Eriksson (aktiv)000000
93Pontus Gustafsson (aktiv)000000
94Anders Björk100000
95Ludwig Strandberg (aktiv)400000
96Nicklas Nilsson (aktiv)000000
97Petter Olsson201100
98Jonas Lilja200000
99Lars Gustafsson300000
100Timmy Carlsson100000
101Edgar Sjöberg000000
102Johan Sandberg (aktiv)000000
103Freddy Gustafsson (aktiv)000000
104Daniel Stjernling1200000
105Zaine Söderlund000000
106Daniel Matsson100000
107Kalle Wollert3400010
108Daniel Bjhörk000000
109Anton Fredriksson1104400
110Kevin Loklint1000000
111Carl Bergström000000
112Daniel Pettersson000000
113Daniel Mattsson000000
114Fredrik Gunnarsson1801120
115Marcus Jansson000000
116Marcus Jansson300000
117Felix Carlzon-Posner000000
118Erik Wiklund2400010
119Anders Hägglund000000
120Viktor Eriksson2100010
121Daniel Pettersson000000
122Erik Ohlström1000000
123Erik Åhman000000
124Johan Mattson000000
125Erik Åhman000000
126Erik Ingmarsson300000
127Rikard Falk000000
128Dennis Gustafsson400000
129Paulo Karlsson000000
130Fredrik Andersson000000
131Kevin Loklint000000
132Tomas Klingström2400010
133Andreas Hedin000000
134Josef Mård000000
135Roger Ohlström000000
136Oskar Ohlström000000
137Rasmus Holmgren (aktiv)3301110
138Marcus Hägglund (aktiv)3202210
139Kim Pettersson1500000
140Krister Söderlund2500030
141Richard Pettersson400001
142Kevin Olsson3601130
143Erik Barthelsson000000
144Max Robhe (aktiv)000000
145Linus Nyysti (aktiv)000000
146Oliver Talts  (aktiv)000000
147Andreas Hedin000000
148Erik Åhman200000
149Kristoffer Eriksson000000
150Krister Söderlund000000
151Petter Nilsson000000
152Oskar Ohlström (aktiv)1000000
153Behnam Amir gafur1000010
154Roger Forslund401100
Målvakter GP GA GAA Nollor
Daniel Stjernling11211,912
Richard Pettersson471,751
Kevin Loklint0000
Andreas Hedin0000
Josef Mård0000
Vigor Sjöberg0000
Lukas Karlberg (aktiv)0000
Noah Loklint (aktiv)0000
Lars Gustafsson21260
Jacob Isacson (aktiv)13342,620
Erik Åhman0000
Viktor Eriksson11171,552
Ken Loklint (aktiv)961571,6429
Erik Wiklund10232,33
Andreas Hedin0000
Erik Åhman1001
Behnam Amir gafur10151,53
Kevin Loklint581,60
« Tillbaka





Kepsar   |  Mössor   |  Ölglas   |  Bäddset

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer




E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2020-07-06
Besökare
312346
Genereringstid
1,3438 sekunder