Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Tors 4/1-18 19:30 Träningsmatch Huddinge IK-Nacka HK Björkängshallen
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 10/12-1719:10 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Nyköping Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 7/12-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Almtuna IS - Huddinge IK Gränbyhallen -
Sön 3/12-1713:00 J18 Elit Östra 2017 AIK IF - Huddinge IK Ulriksdals IP Hall 1 -
Tors 30/11-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Djurgårdens IF Björkängshallen Båsgrupp 2 -
Sön 26/11-1718:25 J18 Elit Östra 2017 Nacka HK - Huddinge IK Nacka Ishall -
Tors 23/11-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - IFK Täby Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 16/11-1719:40 J18 Elit Östra 2017 IF Vallentuna - Huddinge IK Vallentuna Ishall -
Sön 12/11-1719:10 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Wings HC Björkängshallen Båsgrupp 2 -
Tors 9/11-1719:00 J18 Elit Östra 2017 Södertälje SK - Huddinge IK Scaniarinken -
Sön 5/11-1719:10 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Haninge Anchors Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 2/11-1719:30 J18 Elit Östra 2017 SDE - Huddinge IK Tigerbalsam -
Sön 29/10-1716:00 J18 Elit Östra 2017 Nyköping - Huddinge IK Rosvalla Ishall -
Tors 26/10-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Almtuna IS Björkängshallen Båsgrupp 2 -
Sön 22/10-1716:10 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - AIK IF Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 19/10-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Djurgårdens IF - Huddinge IK Hovet -
Ons 18/10-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Wings HC - Huddinge IK Pinbackshallen -
Sön 15/10-1716:10 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Nacka HK Björkängshallen Båsgrupp 2 -
Tors 12/10-1719:40 J18 Elit Östra 2017 IFK Täby - Huddinge IK Tibble Ishall -
Tors 5/10-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - IF Vallentuna Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 28/9-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - Södertälje SK Björkängshallen Båsgrupp 2 -
Sön 24/9-1717:00 J18 Elit Östra 2017 Haninge Anchors - Huddinge IK Torvalla Ishall -
Tors 21/9-1719:30 J18 Elit Östra 2017 Huddinge IK - SDE Björkängshallen Båsgrupp 1 -
Tors 14/9-1719:30 Huddinge IK - SDE Björkängshallen Båsgrupp 2 4-3
Sön 10/9-1716:00 Träningsmatch Huddinge IK - Värmdö HC Björkängshallen Båsgrupp 2 8-0
Lör 2/9-1716:30 Träningsmatch Huddinge IK - Falu IF Björkängshallen Båsgrupp 1 4-3
Tors 24/8-1719:40 Träningsmatch Nyköping - Huddinge IK Rosvalla Ishall 1-5
Lör 19/8-1717:00 Träningsmatch Nacka HK - Huddinge IK Nacka Ishall 4-2
Tors 17/8-1720:00 Träningsmatch SDE - Huddinge IK Tigerbalsamhallen 2-3
Sön 26/2-1718:00 J18 Elit Östra forts. Tyresö Hanviken Hockey - Huddinge IK Tyresö Ishall -
Tors 23/2-1719:10 J18 Elit Östra forts. IF Vallentuna BK Ishockey - Huddinge IK Vallentuna Ishall -
Sön 19/2-1717:00 J18 Elit Östra forts. IFK Täby HC - Huddinge IK Tibble Ishall -
Tors 16/2-1719:30 J18 Elit Östra forts. Huddinge IK - SDE HF (Båsgrupp 1) Björkängshallen -
Tors 9/2-1719:30 J18 Elit Östra forts. HIK - Wings HC Arlanda (Båsgrupp 2) Björkängshallen -
Sön 5/2-1717:30 J18 Elit Östra forts. Värmdö HC - Huddinge IK Ekhallen 5-8
Sön 29/1-1719:00 J18 Elit Östra forts. HIK - Tyresö Hanviken (Båsgrupp 1) Björkängshallen 2-3
Tors 26/1-1719:30 J18 Elit Östra forts. HIK - IF Vallentuna (Båsgrupp 2) Björkängshallen 3-2
Sön 22/1-1716:00 J18 Elit Östra forts. Huddinge IK - IFK Täby HC (Båsgrupp 1) Björkängshallen 3-4
Tors 19/1-1720:00 J18 Elit Östra forts. SDE HF - Huddinge IK Tigerbalsamhallen 4-1
Tors 12/1-1719:45 J18 Elit Östra forts. Wings HC Arlanda - Huddinge IK Pinbackshallen 2-0
Sön 8/1-1713:00 J18 Elit Östra forts. Huddinge IK - Värmdö HC (Båsgrupp 2) Björkängshallen 4-3
Tors 29/12-1617:30 Träningsmatch HIK-Borås HC (båsgrupp 1) Björkängshallen 4-5
Sön 11/12-1616:45 J18 Elit Östra Värmdö HC-HIK J18 Ekhallen 0-0
Tors 8/12-1619:30 J18 Elit Östra HIK J18-AIK IF(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 2-9
Sön 4/12-1616:00 J18 Elit Östra HIK J18-SDE HF(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 0-4
Tors 1/12-1619:30 J18 Elit Östra Almtuna IS-HIK J18 Metalåtevining Arena 7-2
Sön 27/11-1616:00 J18 Elit Östra HIK J18-Tyresö/Hanviken (båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 5-1
Ons 23/11-1620:00 J18 Elit Östra HIK J18-Wings HC(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 3-4
Sön 20/11-1619:00 J18 Elit Östra HIK J18-AIS(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 3-4
Tors 17/11-1619:40 J18 Elit Östra Vallentuna BK-HIK J18 Vallentuna Ishall 8-5
Sön 13/11-1619:00 J18 Elit Östra HIK J18-Djurgårdens IF(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 2-7
Tors 10/11-1620:00 J18 Elit Östra IFK Täby HC-HIK J18 Tibble Ishall 7-4
Sön 6/11-1617:00 J18 Elit Östra HIK J18-Nacka HK(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 2-4
Tors 3/11-1619:00 J18 Elit Östra Södertälje SK-HIK J18 Scaniarinken 3-1
Sön 30/10-1616:00 J18 Elit Östra HIK J18-Värndö HC(Båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 7-3
Tors 27/10-1619:00 J18 Elit Östra AIK IF-HIK J18 Ulriksdals ishall 1 6-1
Sön 23/10-1616:30 J18 Elit Östra SDE HF-HIK J18 Tigerbalsamhallen 2-3
Sön 16/10-1617:30 J18 Elit Östra Tyresö/Hanviken Hockey-HIK J18 Tyresö Ishall 3-8
Tors 13/10-1619:45 J18 Elit Östra Wings HC-HIK J18 Pinbackshallen 1-3
Tors 6/10-1619:30 J18 Elit Östra HIK J18-Vallentuna BK(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 4-2
Sön 2/10-1613:00 J18 Elit Östra Djurgårdens IF-HIK Hovet 7-2
Ons 28/9-1619:30 J18 Elit Östra HIK J18-IFK Täby HC(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 0-2
Sön 25/9-1618:30 J18 Elit Östra Nacka HK-HIK J18 Nacka Ishall 6-3
Tors 22/9-1619:30 J18 Elit Östra HIK J18-Södertälje SK(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 1-0
Sön 18/9-1616:00 Träningsmatch HIK - AIK (Båsgrupp 1) Björkängshallen 2-5
Fre 16/9-1619:00 Träningsmatch DIF-HIK Hovet 3-1
Tors 8/9-1619:00 Träningsmatch HIK-SDE (Båsgrupp 2) Björänghallen 3-2
Sön 4/9-1613:00 Träningsmatch Vita Hästen-HIK Himmelstalundshallen 1-2
Lör 27/8-1612:30 Träningsmatch HIK-Vita Hästen (Båsgrupp 1) Björänghallen 9-1
Tors 25/8-1619:00 Träningsmatch HIK-Örebro (Båsgrupp 2) Björkänghallen 1-2
Lör 20/8-1614:00 Träningsmatch HIK-Almtuna (Båsgrupp 1) Björkängshallen 2-5
Tors 18/8-1620:00 Träningsmatch SDE-HIK Tigerbalsamhallen 3-3
Sön 14/8-1610:00 Träningsmatch Almtuna - HIK Björklinge Ishall 1-4
Sön 21/2-1620:00 J18 Elit Östra Fortsättning IFK Täby HC - Huddinge IK Tibble Ishall 4-3
Tors 18/2-1619:00 J18 Elit Östra Fortsättning HIK - Haninge Anchors HC (Båsgrupp 2) Björkängshallen 4-2
Sön 14/2-1616:00 J18 Elit Östra Fortsättning HIK-SDE (Båsgrupp 1) Björkängshallen 8-4
Tors 11/2-1619:50 J18 Elit Östra Fortsättning Åker/Strängnäs HC - HIK Åkers Ishall 3-2
Sön 7/2-1616:00 J18 Elit Östra Fortsättning Wings HC Arlanda - HIK Pinbackshallen 2-3
Tors 4/2-1620:00 J18 Elit Östra Fortsättning Flemingsbergs IK - HIK Visättra Ishall 1-4
Sön 24/1-1613:00 J18 Elit Östra Fortsättning HIK - IFK Täby HC (Båsgrupp 2) Björkängshallen 5-4
Fre 22/1-1619:00 J18 Elit Östra Fortsättning Haninge Anchors HC - HIK Torvalla Ishall 4-3
Sön 17/1-1615:30 J18 Elit Östra Fortsättning SDE-HIK Tigerbalsamhallen 3-7
Tors 14/1-1619:00 J18 Elit Östra Fortsättning HIK-Åkers/Strängnäs (Båsgrupp 1) Björkängshallen A 5-3
Sön 10/1-1612:00 J18 Elit Östra Fortsättning HIK-Wings HC (Båsgrupp 2) Björkängshallen A 5-1
Tors 7/1-1619:30 J18 Elit Östra Fortsättning HIK-FIK (Båsgrupp 1) Björkängshallen A 5-0
Sön 13/12-1518:30 J18 Elit Östra HIK J18-IFK Täby(Båsgrupp 2) Björkängshallen 6-2
Tors 10/12-1519:00 J18 Östra Elit Södertälje SK-HIK J18 Axa Sports Center 3-1
Sön 6/12-1519:00 J18 Östra Elit FIK-HIK J18 Visättrahallen 1-6
Tors 3/12-1519:00 J18 Östra Elit HIK J18-SDE HF(Båsgrupp 1) Björkängshallen 0-0
Sön 29/11-1517:00 J18 Östra Elit Nacka HK-HIK J18 Nacka Ishall 3-2
Tors 26/11-1519:00 J18 Östra Elit HIK J18-Djurgårdens IF(Båsgrupp 2) Björkängshallen 0-2
Sön 22/11-1517:30 J18 Östra Elit Almtuna IS-HIK J18 Matallåtervining Arena 3-4
Tors 19/11-1519:00 J18 Östra Elit HIK J18-Haninge Anchors HC(Båsgrupp 1) Björkängshallen 2-1
Tors 12/11-1519:50 J18 Östra Elit Åkers/Strängnäs HC-HIK J18 Åkers Ishall 3-2
Lör 7/11-1515:00 J18 Östra Elit HIK J18-Wings HC Arland(Båsgrupp 2) Björkängshallen 4-1
Tors 5/11-1519:00 J18 Östra Elit AIK IF-HIK J18 Ulriksdals Ishall 1 5-1
Sön 1/11-1516:00 J18 Östra Elit Täby HC-HIK J18 Tibblehallen 2-4
Tors 29/10-1519:00 J18 Elit Östra HIK J18-Södertälje SK(Båsgrupp 1) Björkängshallen 4-3
Sön 25/10-1516:00 J18 Elit Östra HIK J18-FIK(Båsgrupp 2) Björkängshallen 8-1
Tors 22/10-1520:30 J18 Elit Östra SDE HF-HIK J18 Tigerbalsamhallen 0-0
Sön 18/10-1516:00 J18 Elit Östra HIK J18-Nacka HK(Båsgrupp 1) Björkängshallen 0-0
Tors 15/10-1519:00 J18 Elit Östra Djurgårdens IF-HIK J18 Johanneshov Istadion 1-3
Lör 10/10-1514:30 J18 Elit Östra HIK J18-Almtuna IS(Båsgrupp 2) Björkängshallen 3-5
Tors 8/10-1520:00 J18 Elit Östra Haninge Anchors HC-HIK J18 Torvalla Ishall 4-3
Tors 1/10-1519:30 J18 Elit Östra HIK J18-Åkers/Strängnäs(Båsgrupp 1) Björkängshallen 5-1
Sön 27/9-1516:00 J18 Elit Östra Wings HC Arlanda-HIK J18 Pinbackshallen 1-5
Tors 24/9-1519:30 J18 Elit Östra HIK J18-AIK(Båsgrupp 2) Björkängshallen 2-4
Tors 10/9-1519:00 Träningsmatch AIK IF-HIK J18 Ulriksdals IP 7-0
Sön 6/9-1513:00 Träningsmatch HIK J18-AIK(Båsgrupp 1) Björkänghallen 5-6
Lör 5/9-1513:00 Träningsmatch Leksands IF-HIK J18 Ejendals Arena 7-1
Sön 30/8-1516:00 Träningsmatch HIK J18-Södertälje SK(Båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall -
Lör 29/8-1513:00 Träningsmatch HIK J18-Djurgårdens IF(Båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 1-5
Sön 23/8-1514:15 Nacka BJ Elit Cup Valbo HC-HIK J18 Nacka ishall 2-4
Sön 23/8-1509:15 Nacka BJ Elit Cup Täby HC-HIK J18 Nacka ishall 4-4
Lör 22/8-1514:15 Nacka BJ Elit Cup Växjö Lakers-HIK J18 Nacka ishall 7-0
Lör 22/8-1509:15 Nacka BJ Elit Cup Nacka HK-HIK J18 Nacka ishall 4-2
Ons 19/8-1520:00 Träningsmatch Södertälje SK-HIK J18 Scaniarinken 1-3
Lör 13/6-1516:00 J18 Östra Elit HIK J18-IFK Täby(Båsgrupp 2) Björkängshallen -
Sön 8/3-1512:00 Allsvenskan Södra Huddinge-SSK (Båsgr.1) Björkängshallen -
Lör 7/3-1512:00 Allsvenskan Södra Huddinge-Linköping (Båsgr.2) Björkängshallen -
Ons 4/3-1519:00 Allsvenskan Södra AIK-Huddinge Ulriksdals IP hall1 -
Sön 1/3-1511:00 Allsvenskan Södra Huddinge-Rögle (Båsgr.1) Björkängshallen -
Lör 28/2-1512:00 Allsvenskan Södra Huddinge-Malmö(Båsgr.2) Björkängshallen -
Ons 25/2-1519:15 Allsvenskan Södra Almtuna-Huddinge Metallåtervinning Arena -
Sön 22/2-1516:00 Allsvenskan Södra Frölunda-Huddinge Frölundaborg -
Lör 21/2-1516:00 Allsvenskan Södra HV71-Huddinge Kinnarp Hall-D -
Sön 15/2-1516:00 Allsvenskan Södra Huddinge-Djurgården (Båsgr.1) Björkängshallen 1-5
Tis 10/2-1519:00 Allsvenskan Södra Huddinge-Almtuna (Båsgr.2) Björkängshallen 3-1
Sön 1/2-1513:00 Allsvenskan Södra SSK-Huddinge AXA Sports Center 0-3
Lör 31/1-1517:00 Allsvenskan Södra Linköping-Huddinge Stångebro Ishall 4-1
Ons 28/1-1519:30 Allsvenskan Södra Huddinge-AIK (Båsgr.1) Björkängshallen 0-11
Sön 25/1-1511:30 Allsvenskan Södra Rögle-Huddinge Lindab Arena 8-2
Lör 24/1-1515:15 Allsvenskan Södra Malmö-Huddinge Malmö Isstadion 5-1
Sön 18/1-1512:30 Allsvenskan Södra Huddinge-Frölunda (Båsgr.2) Björkängshallen 2-6
Lör 17/1-1512:00 Allsvenskan Södra Huddinge-HV71 (Båsgr.1) Björkängshallen 2-6
Sön 11/1-1518:30 Allsvenskan Södra Djurgården-Huddinge Hovet, Johanneshov 3-0
Tors 8/1-1520:15 Träningsmatch Nacka-Huddinge Nacka ishall 10-3
Lör 3/1-1514:00 Träningsmatch Huddinge-Västerås (Båsgr. 2) Björkängshallen A-hall 1-2 sd
Tis 30/12-1419:00 Träningsmatch SSK-Huddinge AXA Sportcenter 4-3
Sön 28/12-1413:00 Träningsmatch Örebro-Huddinge Behrn Arena 0-3
Sön 7/12-1419:00 Seriematch Huddinge-SSK (Båsgr. 1) Björkängshallen A-hall 2-7
Tors 4/12-1419:30 Seriematch Almtuna-Huddinge Metallåtervinning Arena 3-0
Sön 30/11-1419:00 Seriematch AIK-Huddinge Ritorp 6-1
Tors 27/11-1419:00 Seriematch Huddinge-Täby HC (Båsgr. 2) Björkängshallen A-hall 4-3
Sön 23/11-1418:00 Seriematch Norrtälje-Huddinge Contigahallen 3-11
Tors 20/11-1419:00 Seriematch Huddinge-Djurgården (Båsgr. 1) Björkängshallen A-hall 4-3
Sön 16/11-1418:30 Seriematch Nacka-Huddinge Nacka Ishall 3-7
Tors 13/11-1420:00 Seriematch SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 5-3
Sön 9/11-1416:00 Seriematch Huddinge-Wings HC (Båsgr. 2) Björkängshallen 4-1
Tors 6/11-1420:00 Seriematch Flemingsberg-Huddinge Visättra Ishall 1-7
Sön 26/10-1416:00 Seriematch Huddinge-Nynäshamn (Båsgr.1) Björkängshallen A 9-3
Sön 19/10-1416:00 Seriematch SSK-Huddinge AXA Sports Center 3-1
Tors 16/10-1419:00 Seriematch Huddinge-Almtuna (Båsgr. 2) Björkängshallen 2-6
Sön 12/10-1416:00 Seriematch Huddinge-AIK (Båsgr. 1) Björkängshallen 0-6
Tors 9/10-1420:30 Seriematch Täby HC-Huddinge Tibble Ishall 2-3 strf
Sön 5/10-1416:00 Seriematch Huddinge-Norrtälje (Båsgr. 2) Björkängshallen 8-1
Ons 1/10-1419:00 Seriematch Djurgården-Huddinge Hovet 2-3
Sön 28/9-1416:00 Seriematch Huddinge-Nacka (Båsgr. 1) Björkängshallen 7-0
Tors 25/9-1419:00 Seriematch Huddinge-SDE (Båsgr. 2) Björkängshallen 2-3
Sön 21/9-1418:30 Seriematch Wings HC-Huddinge Pinbackshallen 0-6
Tors 18/9-1419:00 Seriematch Huddinge-Flemingsberg (Båsgr. 1) Björkängshallen A 6-1
Sön 14/9-1416:00 Seriematch Nynäshamn-Huddinge Folkets Hall 3-6
Sön 7/9-1413:00 Träningsmatch Huddinge-AIK Björkängshallen A 2-6
Sön 31/8-1413:00 Träningsmatch BIK Karlskoga-Huddinge Karlskoga 3-2 strf
Lör 30/8-1413:30 Träningsmatch Färjestad-Huddinge Karlstad 4-2
Tors 28/8-1419:30 Träningsmatch Huddinge-Norrtälje Björkängshallen 14-0
Sön 24/8-1412:45 Träningsmatch Falu IF-Huddinge Lugnets Ishall Falun 5-3
Lör 23/8-1416:00 Träningsmatch Mora-Huddinge FM Mattson Arena, Mora 2-5
Tors 14/8-1419:00 Träningsmatch Norrtälje-Huddinge Norrtälje 1-3
Sön 10/8-1419:00 Träningsmatch Huddinge-Täby Björkängshallen 2-3 SD
Sön 9/3-1412:00 Allsvenskan Norra Huddinge-Timrå (Båsgr. 2) Björkängshallen 2-6
Lör 8/3-1411:00 Allsvenskan Norra Huddinge-Almtuna (Båsgr. 1) Björkängshallen 5-1
Ons 5/3-1419:00 Allsvenskan Norra Södertälje-Huddinge AXA Sports Center 5-3
Sön 2/3-1412:30 Allsvenskan Norra Skellefteå-Huddinge Kraft Arena C-hallen 3-4 SD
Lör 1/3-1416:30 Allsvenskan Norra Luleå-Huddinge COOP Arena 9-2
Sön 23/2-1413:00 Allsvenskan Norra Djurgården-Huddinge Hovet 3-2 SD
Fre 21/2-1419:00 Allsvenskan Norra AIK-Huddinge Ulriksdals IP Hall 1 8-1
Sön 16/2-1412:00 Allsvenskan Norra Huddinge-Björklöven (Båsgr.2) Björkängshallen 5-3
Lör 15/2-1417:30 Allsvenskan Norra Huddinge-Modo (Båsgr. 1) Björkängshallen 2-3
Sön 2/2-1419:00 Allsvenskan Norra Huddinge-Djurgården (Båsgr. 2) Björkängshallen 4-2
Tors 30/1-1419:30 Allsvenskan Norra Huddinge-AIK (Båsgr. 1) Björkängshallen 8-5
Sön 26/1-1414:30 Allsvenskan Norra Björklöven-Huddinge T3 Center 0-6
Lör 25/1-1412:30 Allsvenskan Norra Modo-Huddinge Skyttishallen 3-0
Sön 19/1-1412:30 Allsvenskan Norra Huddinge-Skellefteå (Båsgr. 2) Björkängshallen 1-3
Lör 18/1-1417:30 Allsvenskan Norra Huddinge-Luleå (Båsgr. 1) Björkängshallen 1-7
Sön 12/1-1415:00 Allsvenskan Norra Timrå-Huddinge E.ON Arena 6-1
Lör 11/1-1413:30 Allsvenskan Norra Almtuna-Huddinge Gränbyhallen 2-3 strf
Tors 9/1-1419:30 Allsvenskan Norra Huddinge-Södertälje (Båsgr.2) Björkängshallen 5-2
Lör 21/12-1317:00 Träningsmatch Huddinge-Nacka A-hallen 8-2
Ons 18/12-1320:30 Träningsmatch Nacka-Huddinge Nacka ishall 1-4
Lör 14/12-1317:40 Träningsmatch Västerås-Huddinge ABB Arena 3-2
Sön 8/12-1316:00 Seriematch Nynäshamn-Huddinge Folkets Hall 3-8
Tors 5/12-1320:00 Seriematch Huddinge-SDE (båsgr 1) Björkängshallen 6-3
Sön 1/12-1318:30 Seriematch Tumba-Huddinge Ishuset 3-10
Tors 28/11-1319:00 Seriematch Södertälje-Huddinge AXA Sportcenter 4-1
Sön 24/11-1319:30 Seriematch Huddinge-Nacka, (båsgr 2) Björkängshallen 4-1
Tors 21/11-1320:00 Seriematch AIK-Huddinge Ulriksdals IP 1 7-4
Sön 17/11-1320:00 Seriematch Huddinge-Djurgården, (båsgr 1) Björkängshallen 2-8
Tors 14/11-1319:15 Seriematch Almtuna-Huddinge Gränbyhallen 3-2
Sön 10/11-1319:30 Seriematch Huddinge-Flemingsberg, (båsgr2) Björkängshallen 5-3
Tors 7/11-1320:00 Seriematch Huddinge-Arlanda, (båsgr 1) Björkängshallen 7-2
Sön 27/10-1314:30 Seriematch Järfälla-Huddinge Järfälla Ishall 3-5
Sön 20/10-1320:00 Seriematch Huddinge-Nynäshamn, (båsgr2) Björkängshallen 7-1
Tors 17/10-1318:30 Södertälje-Huddinge SDE-Huddinge Tigerbalsamhallen 7-5
Sön 13/10-1319:30 Seriematch Huddinge-Tumba, (båsgr 1) Björkängshallen 9-0
Tors 10/10-1319:30 Seriematch Huddinge-Södertälje, (båsgr 2) Björkängshallen A -
Sön 6/10-1317:00 Seriematch Nacka-Huddinge Nacka Ishall 2-4
Tors 3/10-1319:30 Seriematch Huddinge-AIK, (båsgr 1) Björkänshallen A 4-1
Lör 28/9-1318:30 Seriematch Djurgården-Huddinge Hovet 3-2 strf
Tors 26/9-1319:30 Seriematch Huddinge-Almtuna, (båsgr 2) Björkängshallen A 5-2
Sön 22/9-1317:00 Seriematch Flemingsberg-Huddinge Visättra Ishall 2-9
Tors 19/9-1320:00 Seriematch Arlanda-Huddinge Pinbackshallen 2-8
Sön 15/9-1320:00 Seriematch Huddinge-Järfälla (båsgr 1) Björkängshallen A 4-5 str
Tis 3/9-1319:00 Träningsmatch Södertälje - Huddinge AXA-sportcenter -
Tis 27/8-1319:30 Träningsmatch Huddinge - AIK Björkängshallen 5 - 0
Lör 24/8-1317:00 Träningsmatch Huddinge - Almtuna Björkängshallen -
Sön 18/8-1312:00 Träningsmatch Huddinge - HV71 Björkängshallen -
Lör 17/8-1316:00 Träningsmatch Almtuna - Huddinge Gränby -
Tis 13/8-1319:00 Träningsmatch AIK - Huddinge Ritorp -
Sön 11/8-1319:00 Träningsmatch Huddinge - Södertälje Björkängshallen -
Sön 3/3-1312:00 Allsvenskan Huddinge - Djurgården (båsgr 1) Björkängshallen 3-2
Ons 27/2-1319:00 Allsvenskan Huddinge - AIK (båsgr 2) Björkängshallen 4-5
Sön 24/2-1312:00 Allsvenskan Huddinge - HV71 (båsgr 1) Björkängshallen 7-6
Lör 23/2-1316:00 Allsvenskan Huddinge - Frölunda (båsgr 2) Björkängshallen 1-5
Sön 17/2-1316:00 Allsvenskan Södertälje - Huddinge Axa Sports Center 5-2
Lör 16/2-1314:30 Allsvenskan Linköping - Huddinge Stångebro Ishall 4-3
Tis 12/2-1318:45 Allsvenskan Almtuna - Huddinge Gränbyhallen 3-5
Sön 3/2-1312:30 Allsvenskan Rögle - Huddinge Lindab Arena 2-0
Lör 2/2-1315:00 Allsvenskan Malmö Redhawks - Huddinge Limhamns Ishall 4-1
Ons 30/1-1319:00 Allsvenskan Huddinge - Almtuna (båsgr 1) Björkängshallen 2-5
Lör 26/1-1318:30 Allsvenskan Djurgården - Huddinge Hovet 4-1
Sön 20/1-1312:00 Allsvenskan HV71 - Huddinge Kinnarps Arena 5-3
Lör 19/1-1316:00 Allsvenskan Frölunda - Huddinge Frölundaborg 4-1
Ons 16/1-1319:00 Allsvenskan AIK - Huddinge Ulriksdal Hall 1 2-1
Sön 13/1-1312:00 Allsvenskan Huddinge - Södertälje (båsgr 2) Björkängshallen 2-6
Lör 12/1-1315:00 Allsvenskan Huddinge - Linköping (båsgr 1) Björkängshallen 3-4
Sön 6/1-1312:00 Allsvenskan Huddinge - Rögle (båsgr 2) Björkängshallen 3-4
Lör 5/1-1316:00 Allsvenskan Huddinge - Malmö Redhawks (båsgr 1) Björkängshallen 4-2
Sön 30/12-1215:00 Träningsmatch Södertälje - Huddinge Ritorp 5-6
Sön 30/12-1212:00 Träningsmatch AIK - Västerås Ritorp 3-6
Lör 29/12-1217:00 Träningsmatch AIK - Södertälje (båsgrp 2) Björkängshallen 1-3
Lör 29/12-1214:00 Träningsmatch Huddinge - Västerås (båsgr 1) Björkängshallen 4-3
Fre 28/12-1219:00 Träningsmatch Huddinge - AIK AXA Sporthall 1-3
Fre 28/12-1216:00 Träningsmatch Södertälje - Västerås AXA Sporthall 2-3
Sön 16/12-1218:30 Träningsmatch Huddinge - Örebro (Båsgr 2) Björkängshallen 5-2
Sön 9/12-1216:30 Seriematch Nyköping - Huddinge Rosvalla, stora hallen 2-7
Tors 6/12-1219:30 Seriematch Huddinge - Flemingsberg (båsgr. 1) Björkängshallen 8-1
Sön 2/12-1218:30 Seriematch Järfälla - Huddinge Järfälla Ishall 4-8
Tors 29/11-1219:30 Seriematch SDE - Huddinge Tigerbalsamhallen (Stockhagen) 3-4
Sön 25/11-1213:00 Seriematch Huddinge - Nacka (båsgr. 2) Björkängshallen 4-2
Tors 22/11-1219:40 Seriematch Enköping - Huddinge Bahcohallen 1-9
Lör 17/11-1212:30 Seriematch Huddinge - AIK (båsgr. 1) Björkängshallen 3-6
Ons 14/11-1219:00 Seriematch Djurgården - Huddinge Hovet 3-2
Lör 10/11-1215:30 Seriematch Huddinge - Nynäshamn (båsgr. 2) Björkängshallen 7-1
Ons 7/11-1220:00 Seriematch Huddinge - Södertälje (båsgr. 1) Björkängshallen 4-5
Sön 28/10-1211:15 Seriematch Almtuna - Huddinge Gränbyhallen 3-1
Sön 21/10-1218:30 Seriematch Huddinge - Nyköping (båsgr. 2) Björkängshallen 13-0
Tors 18/10-1219:30 Seriematch Flemingsberg - Huddinge Visättra Ishall 5-6
Sön 14/10-1212:00 Seriematch Huddinge Järfälla (båsgr. 1) Björkängshallen 6-3
Tors 11/10-1220:00 Seriematch Huddinge - SDE (båsgr. 2) Björkängshallen 7-0
Sön 7/10-1218:30 Seriematch Nacka - Huddinge Nacka Ishall 0-8
Tors 4/10-1220:00 Seriematch Huddinge - Enköping (båsgr. 1) Björkängshallen 8-1
Sön 30/9-1217:00 Seriematch AIK - Huddinge Ulriksdals IP/Ritorp, Hall 5-2
Tors 27/9-1220:00 Seriematch Huddinge - Djurgården (båsgr. 2) Björkängshallen 5-4
Sön 23/9-1214:30 Seriematch Nynäshamn - Huddinge Folkets Hall 1-8
Tors 20/9-1220:00 Seriematch Södertälje - Huddinge AXA Sports Center 4-2
Sön 16/9-1212:00 Seriematch Huddinge - Almtuna (båsgr. 1) Björkängshallen 1-3
Sön 9/9-1212:30 Träningsmatch Huddinge - Espoo Blues Björkängshallen 7-2
Lör 8/9-1213:30 Träningsmatch Ore - Huddinge Furudal 1-4
Tors 6/9-1219:00 Träningsmatch Leksand - Huddinge Leksand 6-1
Sön 2/9-1212:00 Träningsmatch Huddinge - Västerås Huddinge, B-hallen 4-3
Sön 26/8-1212:30 Träningsmatch Huddinge - Pelicans Björkängshallen 7-0
Lör 25/8-1213:00 Träningsmatch Västerås - Huddinge Västerås 5-6
Ons 22/8-1220:00 Träningsmatch SDE - Huddinge Stockhagen, ÖEB-hallen 1-3
Sön 19/8-1211:00 Träningsmatch Huddinge - HV71 Björkängshallen 2-4
Tis 14/8-1219:30 Träningsmatch Huddinge - Södertälje Björkängshallen 4-4
Sön 12/8-1212:00 Träningsmatch Huddinge - SDE Björkängshallen 5-0
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-12-11
Besökare
397819
Genereringstid
0,6719 sekunder