Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Mån 8/1-18 20:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Wings HC Arlanda (Grupp 2) Björkängshallen
Lör 13/1-18 18:30 J20 Östra Elit Göta Traneberg IK - Huddinge IK Stora Mossen
Mån 15/1-18 19:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Almtuna IS (Grupp 1) Björkängshallen
Lör 20/1-18 17:30 J20 Östra Elit Sollentuna HC - Huddinge IK SVEAB Arena
Mån 22/1-18 20:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Nynäshamns IF HC (Grupp 2) Björkängshallen
Lör 27/1-18 18:30 J20 Östra Elit Nacka HK - Huddinge IK Nacka Ishall
Mån 29/1-18 20:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - IF Vallentuna (Grupp 1) Björkängshallen
Mån 5/2-18 19:30 J20 Östra Elit IFK Tumba IK - Huddinge IK Ishuset
Fre 9/2-18 19:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Åker/Strängnäs (Grupp 2) Björkängshallen
Mån 12/2-18 19:45 J20 Östra Elit Wings HC Arlanda - Huddinge IK Pinbackshallen
Fre 16/2-18 19:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Göta Traneberg (Grupp 1) Björkängshallen
Mån 19/2-18 19:30 J20 Östra Elit Almtuna IS - Huddinge IK Gränbyhallen
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Mån 11/12-1719:50 J20 Östra Elit Åker/Strängnäs HC - Huddinge IK Åkers Ishall -
Fre 8/12-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - IFK Tumba IK (Grupp 1) Björkängshallen -
Mån 4/12-1719:40 J20 Östra Elit IF Vallentuna BK Ishockey - Huddinge IK Vallentuna Ishall -
Fre 1/12-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Nacka HK (Grupp 2) Björkängshallen -
Mån 27/11-1720:00 J20 Östra Elit Nynäshamns IF HC - Huddinge IK Folkets Hall -
Fre 24/11-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Sollentuna HC (Grupp 1) Björkängshallen -
Mån 20/11-1719:30 J20 Östra Elit Almtuna IS - Huddinge IK Gränbyhallen -
Fre 17/11-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Göta Traneberg (Grupp 2) Björkängshallen -
Mån 13/11-1719:45 J20 Östra Elit Wings HC Arlanda - Huddinge IK Pinbackshallen -
Fre 10/11-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Åker/Strängnäs (Grupp 1) Björkängshallen -
Mån 6/11-1719:30 J20 Östra Elit IFK Tumba IK - Huddinge IK Ishuset -
Mån 30/10-1720:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - IF Vallentuna (Grupp 2) Björkängshallen -
Lör 28/10-1718:30 J20 Östra Elit Nacka HK - Huddinge IK Nacka Ishall -
Mån 23/10-1720:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Nynäshamns IF HC (Grupp 1) Björkängshallen -
Lör 21/10-1717:30 J20 Östra Elit Sollentuna HC - Huddinge IK SVEAB Arena -
Mån 16/10-1719:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Almtuna IS (Grupp 2) Björkängshallen -
Lör 14/10-1718:30 J20 Östra Elit Göta Traneberg IK - Huddinge IK Stora Mossen -
Mån 9/10-1720:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - Wings HC Arlanda (Grupp 1) Björkängshallen -
Lör 7/10-1714:30 J20 Östra Elit Åker/Strängnäs HC - Huddinge IK Åkers Ishall -
Mån 2/10-1720:00 J20 Östra Elit Huddinge IK - IFK Tumba IK (Grupp 2) Björkängshallen -
Mån 25/9-1719:40 J20 Östra Elit IF Vallentuna BK Ishockey - Huddinge IK Vallentuna Ishall -
Fre 22/9-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Nacka HK (Grupp 1) Björkängshallen -
Mån 18/9-1720:00 J20 Östra Elit Nynäshamns IF HC - Huddinge IK Folkets Hall -
Fre 15/9-1719:30 J20 Östra Elit Huddinge IK - Sollentuna HC (Grupp 2) Björkängshallen -
Sön 3/9-1714:00 Träningsmatch HIK - Valbo HC (Grupp 1) Björkängshallen 3-1
Tors 31/8-1719:00 Träningsmatch HIK - Surahammar IF (Grupp 2) Björkängshallen 10-0
Tis 29/8-1719:15 Träningsmatch Almtuna - HIK Gränbyhallen 5-3
Ons 23/8-1719:00 Träningsmatch Valbo HC - HIK NickBack Arena 1-2
Lör 19/8-1713:30 Träningsmatch Surahammar IF - HIK Surahallen 2-3
Tis 15/8-1719:00 Träningsmatch HIK - Almtuna (Grupp 1) Björkängshallen 1-0
Lör 25/2-1715:00 Play off ev match 3 Nacka HK-HIK J20 Nacka Ishall -
Fre 24/2-1719:55 Play-off Nacka HK-HIK J20 Nacka Ishall -
Ons 22/2-1720:00 Play-off HIK J20-Nacka HK (Båsgrupp 2) Björkänghallen A-hall 4-7
Mån 20/2-1719:30 J20 Östra Elit HIK J20-Nacka HK (Båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 2-4
Lör 18/2-1717:40 J20 Östra Elit Vallentuna BK-HIK J20 Vallentuna Ishall 1-4
Mån 13/2-1719:30 J20 Östra Elit HIK J20-Sollentuna HC(Båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 4-3 stf
Fre 10/2-1719:00 J20 Östra Elit HIK J20-Spånga IS(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 10-1
Mån 6/2-1719:30 J20 Östra Elit IFK Tumba-HIK J20 Ishuset 1-8
Mån 30/1-1719:30 J20 Östra Elit HIK J20-Wings HC(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 8-4
Lör 28/1-1717:00 J20 Östra Elit Viggbyholms IK-HIK J20 Hägernäshallen 0-9
Mån 23/1-1719:30 J20 Östra Elit HIK-Almtuna IS(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 2-4
Lör 21/1-1712:30 J20 Östra Elit Åkers/Strängnäs HC-HIK J20 Åkers Ishall 2-1 stf.
Mån 16/1-1719:45 J20 Östra Elit Nacka HK-HIK J20 Nacka Ishall 5-2
Fre 13/1-1719:00 J20 Östra Elit HIK J20-Vallentuna BK(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 5-2
Mån 9/1-1720:00 J20 Östra Elit Sollentuna HC-HIK J20 SVEAB Hallen 3-7
Mån 12/12-1620:05 J20 Östra Elit Spånga IS-HIK J20 Från Stan Hallen 0-8
Fre 9/12-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20-IFK Tumba(Båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 3-7
Mån 5/12-1619:45 J20 Östra Elit Wings HC-HIK J20 Pinbackshallen 3-2
Fre 2/12-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20-Viggbyholms IK(Båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 9-2
Mån 28/11-1619:30 J20 Östra Elit Almtuna IS-HIK J20 Metalåtervinning Arena 1-2
Fre 25/11-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20-Åkers/Strängnäs(Båsbrupp 1) Björkängshallen A-hall 4-0
Mån 21/11-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20-Nacka HK(Båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 5-3
Lör 19/11-1617:40 J20 Östra Elit Vallentuna BK-HIK J20 Vallentuna Ishall 1-2 stf
Mån 14/11-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20- Sollentuna HC(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 3-4
Fre 11/11-1619:30 J20 Östra Elit HIK J20-Spånga IS(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 14-0
Mån 7/11-1619:30 J20 Östra Elit IFK Tumba-HIK J20 Ishuset 5-1
Mån 31/10-1619:30 J20 Östra Elit HIK J20- Wings HC(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 3-4 stf
Lör 29/10-1617:00 J20 Östra Elit Viggbyholms IK-HIK J20 Hägernäshallen 1-9
Mån 24/10-1619:30 J20 Östra Elit HIK J20-Almtuna IS(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 4-2.
Lör 22/10-1612:30 J20 Östra Elit Åkers/Strängnäs-HIK J20 Åkers Ishall 3-7
Mån 17/10-1619:45 J20 Östra Elit Nacka HK-HIK J20 Nacka Ishall 3-2 sd
Lör 15/10-1616:00 J20 Östra Elit HIK J20-Vallentuna BK(båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 4-2
Mån 10/10-1620:00 J20 Östra Elit Sollentuna HC-HIK J20 SVEAB Arena 2-3 sd
Lör 8/10-1615:05 J20 Östra Elit Spånga IS-HIK J20 Från Stan Hallen 1-8
Mån 3/10-1620:00 J20 Östra Elit HIK J20-IFK Tumba(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 6-1
Mån 26/9-1619:45 J20 Östra Elit Wings HC-HIK J20 Pinbackshallen 3-2 stf
Lör 24/9-1616:00 J20 Östra Elit HIK J20-Viggbyholms IK(Båsgrupp 1) Björkängshallen A-hall 9-2
Mån 19/9-1619:30 J20 Östra Elit Almtuna IS-HIK J20 Metalåtervinning Arena 3-4
Lör 17/9-1616:00 J20 Östra Elit HIK J20-Åkers/Strängnäs HC(båsgrupp 2) Björkängshallen A-hall 4-1
Lör 3/9-1611:30 Träningsmatch Borlänge Hockey-HIKJ20 Borlänge Ishall 2-6
Fre 2/9-1619:00 Träningsmatch Valbo IF-HIKJ20 NickBack Arena 9-4
Sön 21/8-1614:00 Träningsmatch HIKJ20-Borlänge Hockey(Båsgrupp 2) Björkängshallen 2-3
Lör 20/8-1617:00 Träningsmatch HIKJ20-Almtuna IS(Båsgrupp 1) Björkängshallen 1-1
Sön 14/8-1612:30 Träningsmatch Almtuna IS-HIK J20 Björklinge Ishall 8-1
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer


E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-12-12
Besökare
295666
Genereringstid
0,2334 sekunder