Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Sön 16/12-18 13:30 SHC A2 Seriematch mot Flemingsberg Björkängshallen
Sön 13/1-19 15:30 SHC A2 Seriematch mot Nyköping Björkängshallen
Sön 20/1-19 17:00 SHC A2 Seriematch mot DIF Mälarhöjdens ishall
Ons 23/1-19 18:30 SHC A2 Seriematch mot Segeltorp Björkängshallen
Lör 2/2-19 13:00 SHC A2 Seriematch mot Nacka Nacka ishall
Sön 10/2-19 13:30 SHC A2 Seriematch mot SSK Björkängshallen
Ons 13/2-19 18:30 SHC A2 Seriematch mot Haninge Björkängshallen
Sön 17/2-19 12:00 SHC A2 Seriematch mot Flemingsberg Visätra ishall
Tis 19/2-19 19:10 SHC A2 Seriematch mot Nyköping Rosvalla ishall
Ons 6/3-19 18:30 SHC A2 Seriematch mot DIF Björkängshallen
Sön 10/3-19 00:00 SHC A2 Seriematch mot Segeltorp Segeltorpshallen
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tors 13/12-1819:30 SHC A2 Seriematch mot Haninge Torvalla ishall1 -
Sön 9/12-1813:30 SHC A2 Seriematch mot SSK Scaniarinken -
Sön 2/12-1813:30 SHC A2 Seriematch mot Nacka Björkängshallen -
Sön 25/11-1809:30 DM DM-match mot Sollentuna Björkängshallen -
Lör 24/11-1812:30 DM DM-match mot SDE Björkängshallen -
Lör 24/11-1808:00 DM DM-match mot Nacka Björkängshallen -
Fre 23/11-1818:00 DM DM-match mot Göta-Traneberg Björkängshallen -
Sön 18/11-1811:00 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Nyköping Rosvalla ishall (Stora hallen) -
Lör 17/11-1816:30 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Södertälje Scaniarinken -
Tors 15/11-1820:00 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Segeltorp Björkängshallen -
Tis 6/11-1819:30 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Tumba Björkängshallen -
Lör 20/10-1815:00 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Haninge Torvalla ishall1 -
Tis 16/10-1819:30 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Flemingsberg Björkängshallen -
Sön 14/10-1814:30 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Tullinge Brantbrinkens ishall -
Tis 9/10-1819:30 SHC U15 Gr 3 Seriematch mot Tyresö-Hanviken Björkängshallen -
Lör 6/10-1808:00 Cup Cup Brynäs Brynäsvallen -
Ons 3/10-1819:00 DM DM-match mot Segeltorp Segeltorpshallen -
Lör 29/9-1813:30 DM DM-match mot Tumba Björkängshallen A-Hallen 6-4
Lör 22/9-1809:00 Cup Tumba cupen Ishuset -
Sön 16/9-1817:00 DM DM-match mot Tyresö Fontanahallen 3-4
Ons 12/9-1820:00 DM DM-match mot Värmdö Björkängshallen 2-7
Lör 8/9-1811:30 Träningsmatch Träningsmatch mot SDE INSTÄLLD Tigerbalsamhallen -
Lör 1/9-1812:30 Träningsmatch Träningsmatch mot Haninge Torvalla ishall1 2-2
Sön 26/8-1812:15 Träningsmatch Träningsmatch Haninge Anchors Björkängshallen (B) 2-2
Lör 25/8-1814:15 Träningsmatch Match Värmdö Hockey SEKGRP 1 Björkängshallen (B) 2-3
Sön 25/3-1810:00 Cup St. C cup: Slutspel/placeringsmatcher Enköping -
Lör 24/3-1819:50 Cup St. C cup: HIK-Nyköping Enköping, Bachohallen-A -
Lör 24/3-1817:10 Cup St. C cup: HIK-Tranås Enköping, Bachohallen-A -
Lör 24/3-1811:50 Cup St. C cup: Färjestad-HIK Enköping, Bachohallen-A -
Lör 24/3-1809:10 Cup St. C cup: Sollentuna-HIK Enköping, Bachohallen-A -
Lör 17/3-1815:20 Träningsmatch Träningsmatch Lidingö/Brinken - HIK Childhoodhallen ( Lidingö ) -
Lör 10/3-1818:45 Träningsmatch Träningsmatch Huddinge-AIK SEKGRP 3 Björkängshallen ( B ) -
Tis 6/3-1819:30 SHC B2 HIK röd - Tyresö SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Ons 21/2-1818:00 SHC B2 Tumba - HIK röd Ishuset, Munkhättevägen 41, Tumba -
Mån 19/2-1820:00 SHC A2 HIK vit - Haninge vit SEKGRP3 Björkängshallen (A) -
Lör 17/2-1813:00 SHC A2 Flemingsberg - HIK vit Visättra ishall -
Ons 14/2-1819:00 SHC B2 HIK röd - Haninge röd SEKGRP2 Björkängshallen (A) -
Tis 13/2-1818:30 SHC A2 HIK vit - Boo SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Lör 10/2-1819:30 SHC B2 GT - HIK röd Stora Mossen -
Lör 10/2-1815:00 SHC A2 AIK svart - HIK vit Ulriksdals IP, Hall 1 -
Fre 9/2-1820:15 SHC B2 HIK röd - Ekerö SEKGRP3 Björkängshallen (B) -
Tis 6/2-1818:30 SHC A2 HIK vit - Värmdö vit SEKGRP2 Björkängshallen (A) -
Lör 3/2-1817:45 SHC B2 Älta svart - HIK röd Ältahallen, Almvägen 2, Älta -
Lör 3/2-1813:00 SHC A2 SSK Röd - Huddinge Vit BST-Rinken Genetaleden 1 Södertälje -
Tors 1/2-1820:00 SHC A2 HIK vit - Segeltorp SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Tis 30/1-1818:45 SHC B2 HIK röd - Värmdö blå SEKGRP3 Björkängshallen (B) -
Sön 28/1-1817:30 SHC B2 Tullinge - HIK röd Fastighetsbyråns ishall, Flottijlv. 60, Tullinge -
Lör 27/1-1813:00 SHC A2 Nacka - HIK vit Nacka ishall, Griffelvägen 11, Nacka -
Ons 24/1-1819:00 SHC B2 Tyresö - HIK röd Fontanahallen, Skolvägen 33, Tyresö -
Lör 20/1-1818:15 SHC B2 HIK röd - Tumba SEKGRP2 Björkängshallen (A) -
Lör 20/1-1812:00 SHC A2 Haninge Vit-HIK vit Torvalla ishall, Torvallavägen 14, Handen -
Tors 18/1-1818:30 SHC A2 HIK vit - Flemingsberg SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Sön 14/1-1813:30 SHC B2 Haninge röd - HIK röd Torvalla ishall, Torvallavägen 14, Handen -
Sön 14/1-1810:00 SHC A2 Boo - HIK vit Björknäs ishall, Björknäs skolv. 3, Saltsjö-Boo -
Tors 11/1-1818:30 SHC B2 HIK röd - GT SEKGRP3 Björkängshallen (A) -
Tis 9/1-1819:30 SHC A2 HIK vit - AIK svart SEKGRP2 Björkängshallen (A) -
Tors 4/1-1808:00 Cup Ankarcupen: slutspelsmatcher Nynäshallen, Gävle -
Ons 3/1-1815:00 Cup Ankarcupen: Sundsvall2 - HIK Gavlerinken, A-hall -
Ons 3/1-1811:30 Cup Ankarcupen: HIK - Strömsbro Gavlerinken, A-hall -
Tis 2/1-1815:30 Cup Ankarcupen: Brynäs - HIK Gavlerinken, A-hall -
Sön 17/12-1712:00 SHC A2 Segeltorp - HIK vit Segeltorpshallen -
Lör 16/12-1716:00 SHC B2 Ekerö - HIK röd Vikingahallen, Ekerö -
Lör 16/12-1712:00 SHC A2 Värmdö vit - HIK vit Gustavsberg, Ekhallen -
Fre 15/12-1719:00 SHC B2 HIK röd - Älta svart SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Tors 14/12-1719:00 SHC A2 HIK vit - SSK röd SEKGRP2 Björkängshallen (A) -
Lör 9/12-1718:30 SHC B2 Värmdö blå - HIK röd Gustavsberg, Ekhallen -
Tors 7/12-1718:30 SHC B2 HIK röd - Tullinge SEKGRP1 Björkängshallen (A) -
Ons 6/12-1718:30 SHC A2 HIK vit - Nacka SEKGRP3 Björkängshallen (A) -
Lör 25/11-1718:30 SHC HIK Röd-SSK Röd : SEK.GRP2 Björkängshallen (A) -
Lör 25/11-1717:00 SHC HIK Vit-Flemmingsberg : SEK.GRP3 Björkängshallen (A) -
Sön 19/11-1710:00 SHC Värmdö Blå - HIK Röd : SEK.GRP3 Björkängshallen (A) -
Lör 18/11-1713:30 SHC Haninge Vit-HIK Röd Torvalla ishall, Torvallavägen 14, Handen -
Lör 18/11-1712:00 SHC Haninge Röd-HIK Vit Torvalla ishall, Torvallavägen 14, Handen -
Tors 16/11-1718:30 SHC HIK Vit-Värmdö Vit : SEK.GRP1 Björkängshallen (A) -
Tis 14/11-1720:00 SHC HIK Röd-Farsta : SEK.GRP2 Björkängshallen (A) -
Sön 12/11-1710:05 SHC Boo-HIK Röd Björknäs ishall, Björknäs skolv. 3, Saltsjö-Boo -
Tis 7/11-1719:15 SHC Älta Gul-HIK Vit Ältahallen, Almvägen 2, Älta -
Fre 27/10-1719:00 SHC HIK Vit-Tumba : SEK.GRP3 Björkängshallen (A) -
Tis 24/10-1719:30 SHC HIK Röd-Älta Svart : SEK.GRP1 Björkängshallen (A) -
Sön 22/10-1709:00 SHC Sudrets HC-HIK Vit Hemse ishall, Norrgatan 12, Hemse, GOTLAND -
Lör 21/10-1718:00 SHC Graip-HIK Vit Cementa Arena, Strandv., Slite Strandby, GOTLAND -
Lör 21/10-1717:30 SHC Värmdö Blå-HIK Röd Flyttad till 12/11 Ekrinken, Ekvallen, Gustavsberg -
Fre 20/10-1720:15 SHC HIK Röd-Tyresö/Hanviken : SEK.GRP3 Björkängshallen (B) -
Tors 19/10-1719:30 SHC HIK Vit-SSK Vit : SEK.GRP2 Björkängshallen (A) -
Lör 14/10-1718:30 SHC HIK Vit-Tullinge : SEK.GRP1 Björkängshallen (A) -
Ons 11/10-1718:45 SHC Nacka-HIK Röd Nacka ishall, Griffelvägen 11, Nacka -
Sön 8/10-1709:30 Träningsmatch Haninge-HIK 04 Torvalla ishall (B), Torvallavägen 14, Handen -
Lör 7/10-1712:30 Träningsmatch Hässlby/Kälvesta -HIK 04 Grimsta Arena -
Sön 24/9-1710:30 Träningsmatch HIK Team 04-Tulinge TP Björkänghallen A-hall -
Sön 24/9-1709:00 Träningsmatch HIK Team 04-IFK Tumba Björkänghallen A-hall -
Lör 23/9-1715:30 Träningsmatch HIK Team 04- Vallentuna BK Björkänghallen A-hall -
Lör 22/2-1414:30 Träningsmatch Nynäs Hockey - HIK Nynäshamn 5-4
Sön 16/2-1417:00 Träningsmatch Brinken - HIK Danicahallen 2-3
Lör 15/2-1412:30 Mitt-i Nacka HK 1 - HIK Röd Nacka Ishall -
Lör 15/2-1409:00 Mitt-i Tyresö/Hanv 3 - HIK Vit Tyresö ishall 2-4
Sön 9/2-1415:30 Träningsmatch Haninge Anchors - HIK Torvalla, B-hallen Haninge 5-5
Sön 9/2-1409:15 Mitt-i HIK Vit - Nacka HK 3 B-Hall 1-4
Sön 9/2-1409:15 Mitt-i HIK Röd - Segeltorps IF 1 B-Hall 0-2
Sön 2/2-1409:15 Mitt-i HIK Vit - Värmdö HC 2 B-Hall 3-5
Sön 2/2-1409:15 Mitt-i HIK Röd - Nynäshamns IF 2 B-Hall 6-2
Lör 25/1-1412:45 Mitt-i Saltsjöbaden IF 2 - HIK Vit Saltsjöbadens ishall 2-0
Lör 25/1-1410:00 Mitt-i Älta IF Gul - HIK Röd Ältahallen 3-2
Sön 19/1-1409:15 Mitt-i cup HIK Vit - FOC Farsta B-hall 7-2
Sön 19/1-1409:15 Mitt-i cup HIK Röd - Haninge Ancors 5 B-hall 1-10
Sön 12/1-1409:00 Mitt-i cup Segeltorp - HIK Vit Segeltorpshallen 8-0
Lör 11/1-1414:15 Mitt-i cup HIK Röd - Värmdö HC 1 B-Hall 3-2
Sön 15/12-1310:15 Mitt-i cup HIK Vit - Älta Svart B-Hall 6-4
Lör 14/12-1310:00 Mitt-i cup Haninge Ancors 1 - HIK Röd Torvalla Ishall 2-5
Sön 8/12-1309:15 Mitt-i cup HIK Vit - IFK Salem B-Hall 17-1
Sön 8/12-1309:15 Mitt-i cup HIK Röd - Boo HC 1 B-hallen 1-7
Sön 1/12-1316:45 Mitt-i cup Boo HC 3 - HIK Vit Björknäs 3-2
Lör 30/11-1308:00 Mitt-i cup IFK Tumba 1 - HIK Röd Ishuset, Tumba 1-5
Sön 24/11-1309:15 Mitt-i cup HIK Röd - Tullinge TP 2 B-Hall 11-3
Sön 24/11-1309:15 Mitt-i cup HIK Vit - Haninge Ancors 3 B-Hall 2-8
Lör 16/11-1310:00 Mitt-i cup Haninge Ancors 7-HIK Vit Torvalla B-hall 7-4
Lör 16/11-1309:00 Mitt-i cup Trångsund 2- HIK Röd Stortopshallen 2-8
Lör 2/11-1309:30 Träningsmatch Match Vallentuna - Huddinge Vallentuna -
Lör 26/10-1314:15 Träningsmatch Match Huddinge-Tyresö/Hanv B-Hall -
Sön 6/10-1315:00 Träningsmatch Träningsmatch Brinken Danicahallen, Östermalms IP -
Lör 28/9-1312:00 Träningsmatch Träningsmatch Åkersberga Ishall -
Sön 22/9-1310:45 Träningsmatch Träningsmatch B-Hall -
Lör 2/2-1315:45 Träningsmatch Tullinge Björkängshallen, B-hallen -
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat