HjoTiBorg FDK  


UNGDOMSMATCHER



    VECKA   26  19/6-2/7
    



TISDAG  27 JUNI KL:18;30 SNICKARVALLEN TIBRO
           POJK DIV 12 7-MANNA TAIK-IGELSTORP
                DOM AHMAD 0723-396955


TISDAG  27 JUNI KL:19:00 VÄNERSHOV MARIESTAD
       POJK DIV 8 MBK-IF ULVÅKER
                  DOM:OLLE LUNDBERG 0706-400864

TISDAG  27  JUNI KL:19:00  LEKEVI MARIESTAD
        FLICK DIV 3 MBOIS-IF VÅMB
                  DOM:KOVAN AHMED 0761-914266



ONSDAG 28 JUNI KL:18:30 IPÅ ULLERVAD
         POJK DIV 7 JULA BK-BK TRIX
                 DOM:EMIL BJÖRK 0704-745822

LÖRDAG  1 JULI KL:11:00 IP MÖLLTORP
         POJK DIV 8  MB/TRIX-GÖTENE IF
                 DOM:ADNAN DOMANI 0739-437326

TORSDAG  6  JULI KL:19:00 ULVESBORG TIDAHOLM
         POJK DIV 5 TGIF-SKÖVDE AIK
                 DOM YAMEN RAHMOUN 0760-215995


SKADEVI-CUP  2017

                FRED 30/6-1/7-2/7

FREDAG 3O JUNI

CLAESBORG A

11:00-13:00  OLIVER WINDESTÅHL
13:00-15:00  AHMAD
15:00-17:00  OLIVER WINDESTÅHL
17:00-20:00  AHMAD
20:00-21:00  MOHAMAD BOKER

CLAESBORG B

11:00-13:00  ADNAN DOMANI
13:00-15:00  MOHAMAD BAKER
15:00-17:00  ADNAN DOMANI
17:00-19:00  MOHAMAD BAKER
19:00-21:00  ADNAN DOMANI


KARSTORP ÖVRE

11:00-13:00  TOVE LINDSTRÖM
13:00-15:00  OBAIDA ALASMARI
15:00-17:00  TOVE LINDSTRÖM
17:00-19:00  OBAIDA ALASMARI
19:00-20:00  TOVE LINDSTRÖM
20:00-21:00  OBAIDA ALASMARI

KARSTORP NEDRE

10:00-12:00  KOVAN AHMED
12:00-14:00  OLLE LUNDBERG
14:00-16:00  KOVAN AHMED
16:00-18:00  OLLE LUNDBERG
18:00-20:00  KOVAN AHMED
20:00-21:00  OLLE LUNDBERG

VÄRSÅS A-PLAN

10:00-13:00  PETHER JUNGHARD
13:00-15:00  LUKAS SÖRMAN
15:00-17:00  WILLIAM RYDHOLM
17:00-19:00  LUKAS SÖRMAN
19:00-21:00  WILLIAM RYDHOLM

VÄRSÅS B-PLAN

10:00-13:00  ABDULLAHI MOHAMAD
13:00-15:00  ALLISON
15:00-17:00  ABDULLAHI MOHAMAD
17:00-19:00  ALLISON
19:00-20:00  ABDULLAHI MOHAMAD
20:00-21:00  ALLISON

IGELSTORP A

12:00-14:00  WEAL RAHMOUN
15:00-17:00  WEAL RAHMOUN

IGELSTORP B

12:00-14:00  YAMEN RAHMOUN
15:00-17:00  YAMEN RAHMOUN

TIMMERSDALA  A

10:00-20:00  ALBIN ANDERSSON

TIMMERSDALA B

10:00-20:00  MOHAMAD HASSAN


VIKTIGT MEDDELANDE SAMTLIGA UTTAGNA DOMARE I SKADEVI HAR MÖTE I SKÖVDE MÅNDAG
26 JUNI KL 18:00 PÅ LILLEGÅRDEN IFK SKÖVDES
KLUBBSTUGA MAN MÅSTE VARA PÅ DETTA MÖTE
MYCKET VIKTIG INFORMATION

LÖRDAG  1  JULI

CLAESBORG A

8:00-10:00    YAMEN RAHMOUN
10:00-12:00  ALLISON
14:00-16:00  OLIVER WINDESTÅHL
16:00-18:00  ABDULLAHI

CLAESBORG B

8:00-10:00    PETER JUNGHARD
10:00-12:00  OLIVER WINDESTÅHL
14:00-16:00  ALLISON

TIMMERSDALA  A

10:00-12:00  OLLE LUNDBERG
17:00-19:00  YAMEN RAHMOUN

TIMMERSDALA B

10:00-12:00  ABDULLAHI

SÖNDAG  2 JULI

KARSTORP ÖVRE

12:00-14:00  ABDULLAHI

KARSTORP NEDRE

11:00-14:00  ALLISON

VÄRSÅS PLAN A

8:00-10:00     YAMEN RAHMOUN
10:00-12:00   WEAL RAHMOUN

                     

  



























































         
















 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer




E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2017-06-27
Besökare
69566
Genereringstid
0,0469 sekunder