Visa: | Tävlingsarkiv

Avgjorda Typ Tävling Plats Resultat
Lör 26/11-1611:40 Hjo Bk Farmare Hj0 Bk F-Team Skövde BC HJO BOWLINGCENTER 5-15
Lör 26/11-1610:00 A-LAGSMATCH Hjo Bk A-Team Skövde BC HJO BOWLINGCENTER 13-7
Lör 19/11-1611:40 A-LAGSMATCH Hjo BK A - Huskvarna BK HJO BOWLINGCENTER 14-6
Lör 19/11-1610:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK F - Huskvarna BK HJO BOWLINGCENTER 10-10
Lör 12/11-1610:00 Hjo Bk Farmare Skövde AIK - Hjo BK F Ten Lanes Skövde 16-3
Fre 28/10-1618:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK F - Hjo BK A HJO BOWLINGCENTER 3-17
Lör 22/10-1611:40 Hjo Bk Farmare Hjo BK F-Marbodals BS F2 HJO BOWLINGCENTER 13-7
Lör 22/10-1610:00 A-LAGSMATCH Hjo BK A-Marbodals BS F2 HJO BOWLINGCENTER 12-8
Lör 15/10-1614:00 A-LAGSMATCH Team Skövde BC-Hjo BK A SKÖVDE ARENA 8-12
Lör 15/10-1613:00 Hjo Bk Farmare Falköpings AIK-Hjo BK F FALKÖPING 18-2
Lör 15/10-1611:20 Hjo Bk Farmare BK Oden-Hjo BK F FALKÖPING 14-6
Lör 15/10-1610:00 A-LAGSMATCH Skövde AIK-Hjo BK A skövde 8-12
Lör 24/9-1611:40 A-LAGSMATCH HJO BK A-SÖDRA BK HJO BOWLINGCENTER 3-17
Lör 24/9-1610:00 Hjo Bk Farmare HJO BK F-SÖDRA BK HJO BOWLINGCENTER 2-18
Lör 17/9-1613:20 A-LAGSMATCH FALKÖPINGS AIK F-HJO BK A FALKÖPING 13-7
Lör 17/9-1611:40 A-LAGSMATCH BK ODEN F2-HJO BK A FALKÖPING 9-11
Lör 17/9-1610:00 Hjo Bk Farmare TEAM SKÖVDE BC-HJO BK F SKÖVDE ARENA 0-20
Lör 10/9-1611:40 Hjo Bk Farmare HJO BK F - BK VINNO HJO BOWLINGCENTER 11-8
Lör 10/9-1610:00 A-LAGSMATCH HJO BK A - BK VINNO HJO BOWLINGCENTER 18-2
Sön 28/8-1613:30 Träningsmatch HJO BK-BK KYRK F SKÖVDE ARENA 16-4
Sön 28/8-1611:00 Träningsmatch BK KYRK A-HJO BK SKÖVDE ARENA 9-11
Lör 27/8-1612:30 Träningsmatch TEAM ALINGSÅS-HJO BK SKÖVDE ARENA 8-12
Lör 27/8-1610:00 Träningsmatch HJO BK-TEAM SKÖVDE SKÖVDE ARENA 10-10
Sön 13/4-1410:00 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Kinna BK F Hjo bowlinghall
Lör 12/4-1411:40 Västergötlands Reserv B Team Tibro BK B - Hjo BK B Tibro Bowlinghall -
Lör 12/4-1411:40 DIV 2 NG Hjo BK - BK Wik F Hjo bowlinghall -
Sön 6/4-1410:00 Västergötlands Reserv B Hjo BK B - Falköpings AIK BK B Hjo bowlinghall -
Lör 5/4-1415:20 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - IK Ymer F Hjo bowlinghall -
Lör 5/4-1413:20 DIV 2 NG BK 64 - Hjo BK Töreboda Bowlinghall -
Lör 5/4-1410:00 DIV 2 NG Team Tibro BK - Hjo BK Tibro Bowlinghall -
Sön 30/3-1410:00 Västergötlands Reserv B Vamma BK B - Hjo BK B Tidaholms bowlinghall -
Lör 29/3-1414:20 DIV 2 NG Skillingaryds BK - Hjo BK Skillingehallen -
Lör 29/3-1413:20 DIV 3 NÖG Annelunds BK - Hjo BK F1 Ljungs Bowlinghall -
Lör 29/3-1410:00 DIV 2 NG Jönköpings BS/Boys - Hjo BK Jönköping Rosenlund -
Lör 29/3-1409:40 DIV 3 NÖG Mörlanda BS - Hjo BK F1 Ljungs Bowlinghall -
Lör 15/3-1415:20 DIV 3 NÖG Team Alingsås BC F2 - Hjo BK F1 Alingsås Stures Bowling -
Lör 15/3-1411:40 DIV 2 NG Hjo BK - Bogesunds BK Hjo bowlinghall -
Lör 15/3-1411:20 DIV 3 NÖG Götene BK F - Hjo BK F1 Götene Bowlinghall -
Sön 9/3-1410:00 Västergötlands Reserv B Hjo BK B - Kvänums BK B Hjo bowlinghall -
Lör 8/3-1413:20 DIV 2 NG Hjo BK - BK Birger Hjo bowlinghall 14-6
Lör 8/3-1409:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Svaneholms BK Hjo bowlinghall 13-7
Sön 2/3-1413:20 DIV 1 NG ÖsPå Dam - Hjo BK DA Tibro Bowlinghall 7-13
Sön 2/3-1411:00 Västergötlands Reserv B Hurricanes BK B - Hjo BK B Skara Bowlinghall 20-0
Sön 2/3-1410:00 DIV 1 NG BK Qvinns B - Hjo BK DA Mariestads Bowlinghall 12-8
Lör 1/3-1415:20 DIV 2 NG Hjo BK - BK June F Hjo bowlinghall 13-7
Lör 1/3-1413:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Götene BK F Hjo bowlinghall 4-16
Sön 2/2-1410:00 Västergötlands Reserv B Hjo BK B - BK Kåess B Hjo bowlinghall 6-14
Lör 1/2-1415:20 DIV 1 NG Hjo BK DA - BK TeamTrollhättan B Hjo bowlinghall 11-9
Lör 1/2-1413:20 DIV 3 NÖG Jönköpings BK F - Hjo BK F1 Jönköping City 9-11
Lör 1/2-1411:40 DIV 2 NG Hjo BK - Mariestads BS Hjo bowlinghall 15-5
Lör 1/2-1410:00 DIV 3 NÖG Huskvarna BK - Hjo BK F1 Jönköping Rosenlund 14-6
Sön 26/1-1410:00 Västergötlands Reserv B Marbodals BS B - Hjo BK B Tidaholms bowlinghall 14-6
Lör 25/1-1411:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Jönköpings KK F Hjo bowlinghall 15-5
Lör 25/1-1411:40 DIV 2 NG BK Oden Falköping F - Hjo BK A Falköpings Bowlinghall 12-8
Lör 25/1-1410:00 DIV 1 NG Hjo BK DA - ÖsPå Dam Hjo bowlinghall 9-11
Sön 19/1-1410:00 Västergötlands Reserv B Hjo BK B - BK Lidex B Hjo bowlinghall 10-9
Sön 1/12-1310:00 Västergötlands Reserv B Hjo BK Reserv - Team Tibro BK B Hjo bowlinghall 2-17
Lör 30/11-1313:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Team Alingsås BC F2 Hjo bowlinghall 10-10
Lör 30/11-1313:20 DIV 2 NÖG BK June F - Hjo BK - A Jönköping Arena 15-5
Lör 30/11-1310:00 DIV 2 NÖG Bogesunds BK - Hjo BK - A Ulricehamns Bowlinghall 12-7
Sön 24/11-1313:40 DIV 1 NG Hjo BK DA - BK Wicki Hjo bowlinghall 9-11
Lör 23/11-1315:20 DIV 2 NÖG Hjo BK - A - BK Skrufscha F Hjo bowlinghall 15-5
Lör 23/11-1313:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Borås BK Hjo bowlinghall 10-10
Lör 23/11-1313:20 Västergötlands Reserv B Falköpings AIK BK B - Hjo BK Reserv Falköpings Bowlinghall -
Sön 17/11-1311:40 Västergötlands Reserv B Hjo BK Reserv - Vamma BK B Hjo bowlinghall 9-11
Lör 16/11-1313:20 DIV 1 NG BK Oden Falköping - Hjo BK DA Falköpings Bowlinghall 11-9
Lör 16/11-1313:20 DIV 3 NÖG Jönköpings KK F - Hjo BK F1 Jönköping Arena 12-8
Lör 16/11-1310:00 DIV 2 NÖG Hjo BK - A - BK Oden Falköping F Hjo bowlinghall 18-2
Lör 16/11-1310:00 DIV 1 NG Kvänums BK - Hjo BK DA Kvänums Bowlinghall 8-11
Lör 26/10-1315:00 DIV 2 NÖG Hjo BK - A - Team Mariestad BK F Hjo bowlinghall 12-8
Lör 26/10-1309:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Mariedals BK Hjo bowlinghall 11-9
Tors 24/10-1319:30 DIV 1 NG Hjo BK DA - Götene BK Hjo bowlinghall 8-12
Sön 20/10-1313:20 DIV 3 NÖG Borås GIF A - Hjo BK F1 Borås - Bowling Cafét 14-6
Sön 20/10-1311:40 DIV 3 NÖG IK Ymer F - Hjo BK F1 Borås - Bowling Cafét 7-12
Sön 20/10-1311:40 Västergötlands Reserv B Kvänums BK B - Hjo BK Reserv Kvänums Bowlinghall 15-5
Lör 19/10-1313:20 DIV 3 NG Vara BK - Hjo BK F2 Vara Bowlinghall 13-7
Lör 19/10-1311:40 DIV 2 NÖG Hjo BK - A - Team Tibro BK Hjo bowlinghall 11-9
Lör 19/10-1310:00 DIV 3 NG Götene BK - Hjo BK F2 Götene Bowlinghall 14-5
Lör 12/10-1309:40 DIV 3 NÖG Hjo BK F1 - Jönköping Boys F Hjo bowlinghall 13-7
Lör 10/12-1112:00 tävling hjo open 2011 hjo bowlingcenter -
Sön 20/11-1114:00 UNGDOM ELITE KVÄNUMS KARLÉ-HJO BK RÖDINGAR KVÄNUM 9-11
Sön 20/11-1111:20 UNGDOM ELITE HJO BK SIKARNA-BALOO BT HJO BOWLINGCENTER 11-9
Sön 20/11-1111:20 UNGDOM ELITE SKÖVDE BLACK-HJO BK ABBORRARNA E SKÖVDE 19-1
Lör 19/11-1115:20 DIV 2 NG HJO BK-TEAM LIDKÖPING HJO BOWLINGCENTER 10-10
Lör 19/11-1113:20 DIV 3 NVG HJO BK F1-BK ODEN F2 HJO BOWLINGCENTER 13-7
Lör 19/11-1111:40 DIV 3 NVG HJO BK F2-BK ODEN F2 HJO BOWLINGCENTER 5-15
Lör 19/11-1110:00 DIV 1 NG HJO BK DAM-BK QVINNS HJO BOWLINGCENTER 4-16
Tors 10/11-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET B-FALKÖPINGS PBK B HJO BOWLINCENTER 9-11
Tors 3/11-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET A-GUBBRÖRA HJO BOWLINGCENTER 4-16
Sön 23/10-1113:00 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-SKÖVDE BS BLACK HJO BOWLINGCENTER 10-9
Sön 23/10-1113:00 UNGDOM ELITE HJO BK ABBORRARNA E-TEAM ELDKLOT HJO BOWLINGCENTER 10-9
Sön 23/10-1112:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-TEAM SKÖVDE BS WHITE HJO BOWLINGCENTER 2060-2162
Sön 23/10-1112:00 HJO BOWLINGCENTER HJO BK ABBORRARNA-TEAM TIBRO BK HJO BOWLINGCENTER 2145-2201
Sön 23/10-1111:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-TEAM TIBRO BK HJO BOWLINGCENTER 2157-2094
Sön 23/10-1111:00 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA-TEAM SKÖVDE BS WHITE HJO BOWLINGCENTER 2101-1973
Lör 22/10-1111:40 DIV 2 NG HJO BK-VAMMA BK HJO BOWLINGCENTER 14-6
Lör 22/10-1110:00 DIV 1 NG BK ÖSPÅ DAM-HJO BK DAM TIBRO BOWLINGHALL 16-3
Lör 22/10-1110:00 DIV 3 NVG HJO BK F-HJO BK F 2 HJO BOWLINGCENTER 12-7
Tors 20/10-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET-RÄNNANS VÄNNER HJO BOWLINGCENTER 13-7
Sön 16/10-1116:00 Ungdomsmatch Kvänums Karle-Hjo BK Abborrarna U KVÄNUM 2194-2062
Sön 16/10-1115:00 Ungdomsmatch Kvänum Karle-Hjo BK Gäddorna KVÄNUM 2061-2131
Sön 16/10-1112:00 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Skövde BS Blue HJO 6-14
Sön 16/10-1111:40 UNGDOM ELITE Kvänum Karle-Hjo BK Abborrar KVÄNUM 12-7
Lör 15/10-1113:20 Hjo Bk Farmare IK Ymer F-Hjo BK F BORÅS 17-3
Lör 15/10-1112:20 hjo bk dam BK Qvinns B-Hjo BK Dam Mariestad 18-2
Lör 15/10-1111:40 Hjo Bk Farmare Borås BK-Hjo BK F BORÅS 14-6
Lör 15/10-1110:00 Hjo Bk Farmare Team Skövde BC-Hjo BK F2 SKÖVDE -
Lör 15/10-1109:40 HJO BK A-LAG IFK Borås F-Hjo BK BORÅS 9-10
Lör 15/10-1109:20 hjo bk dam Götene BK-Hjo BK Dam götene 16-4
Lör 15/10-1108:00 HJO BK A-LAG Elfsborgs BK-Hjo BK Borås 10-10
Tors 13/10-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Skövde PBK-Hjoklotet B Skövde 12-8
Sön 9/10-1113:00 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Team Eldklot Hjo Bowlingcenter 11-9
Sön 9/10-1113:00 UNGDOM ELITE Hjo BK Abborrar E-Skövde Black Hjo Bowlingcenter 2-18
Sön 9/10-1112:00 UNGDOM ELITE RS Safir-Hjo BK Rödingar Forshallen Tidaholm 7-13
Sön 9/10-1111:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrar u-Hjo BK Gäddorna hjo bowlingcenter 1889-1995
Lör 8/10-1113:40 A-LAGSMATCH Hjo BK-BK 64 HJO BOWLINGCENTER 10-9
Tors 6/10-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Mariestads PBK-Hjoklotet A Mariestad 11-9
Sön 18/9-11: Ungdomsmatch Team Skövde BC U-Hjo BK Gäddorna TIBRO -
Sön 18/9-1114:20 Ungdomsmatch Team Skövde BC U-Hjo BK Aborrarna U TIBRO -
Sön 18/9-1113:20 Ungdomsmatch Team Tibro BK-Hjo BK Aborrarna U TIBRO -
Sön 18/9-1113:20 Ungdomsmatch Team Tibro BK U-Hjo BK Gäddorna TIBRO -
Lör 17/9-1115:00 hjo bk dam Hjo BK Dam-Götene BK Dam Hjo Bowlingcenter 7-13
Lör 17/9-1115:00 A-LAGSMATCH BK Viskan-Hjo BK BORÅS 18-2
Lör 17/9-1113:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK F-Falköpings AIK BK Hjo Bowlingcenter 10-10
Lör 17/9-1111:20 Hjo Bk Farmare Hjo BK F 2-Falköpings AIK BK Hjo Bowlingcenter 3-17
Lör 17/9-1110:00 A-LAGSMATCH Vara BK-Hjo BK VARA 15-5
Sön 11/9-1112:00 UNGDOM ELITE Baloo BT-Hjo BK Rödingar Trollhättan 16-4
Sön 11/9-1111:20 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Skövde Black Hjo 6-14
Sön 11/9-1111:20 UNGDOM ELITE Hjo BK Abborrar-RS SAFIR Hjo 1-19
Lör 10/9-1115:00 Hjo Bk Farmare Team Skövde BC-Hjo BK F Skövde 8-12
Lör 10/9-1113:40 Hjo Bk Farmare BK Ymer F-Hjo BK F 2 Borås 14-6
Lör 10/9-1113:20 A-LAGSMATCH Hjo BK-BK Kyrk Hjo 9-10
Lör 10/9-1111:40 Hjo Bk Farmare Marbodahls BS F-Hjo BK F Tidaholm 16-4
Lör 10/9-1111:40 Hjo Bk Farmare Borås BK-Hjo BK F 2 Borås 19-1
Lör 10/9-1110:00 hjo bk dam BK Wicki-Hjo BK Dam Lilla Edet 17-3
Tors 8/9-1111:40 Västgöta-Serien Pensionär Lidköpings PBK-Hjoklotet A Lidköping 14-6
Lör 3/9-1115:40 A-LAGSMATCH HJO BK A-BK HÅVÅS HJO BOWLINGCENTER 14-6
Lör 3/9-1113:40 hjo bk dam Hjo BK Dam-BK Öspå Dam Hjo Bowlingcenter 15-4
Lör 3/9-1111:40 Hjo Bk Farmare Hjo BK F 2-Bogesunds BK HJO BOWLINGCENTER 3-17
Lör 3/9-1110:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK F 1-BOGESUNDS BK HJO BOWLINGCENTER 5-15
Tors 28/4-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Skara PBK HJO BOWLINGCENTER 10-10
Tors 28/4-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Skara PBK-Hjoklotet A Happy Bowl Skara 16-4
Sön 17/4-1114:30 KVAL TILL DIV 2 Hjo BK-Team Lidköping HJO BOWLINGCENTER 11-9
Lör 16/4-1111:00 KVAL TILL DIV 2 Team Lidköping-Hjo BK LIDKÖPINGS BOWLINGHALL 14-1
Tis 12/4-1118:00 INGELSBY-LIGAN HJO BK JUN-SKÖVDE BS HJO BOWLINGCENTER 11-9
Sön 10/4-1114:30 Träningsmatch HJO BK-HJOKLOTET HJO BOWLINGCENTER
Sön 10/4-1113:00 Träningsmatch HJO BK-HJO BK FARMARE HJO BOWLINGCENTER 14-6
Lör 9/4-1113:30 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-SKÖVDE BLUE OLEARYS BOWLING SKÖVDE 8-12
Lör 9/4-1111:30 UNGDOM ELITE SKÖVDE BLACK-HJO BK RÖDINGAR OLEARYS BOWLING SKÖVDE 9-11
Lör 9/4-1110:00 UNGDOM ELITE BALOO BT-HJO BK RÖDINGAR OLEARYS BOWLING SKÖVDE 13-7
Tors 7/4-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Töreboda PBK-Hjoklotet B BOWLINGHALLEN TÖREBODA 10-10
Tors 7/4-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet A-Töreboda PBK HJO BOWLINGCENTER 14-6
Tis 5/4-1118:00 GÄRE-LIGAN Hjo BK-BK Öspå Dam TIBRO BOWLINGHALL 13-7
Tis 5/4-1118:00 GÄRE-LIGAN Hjo BK Farmare-Korparna TIBRO BOWLINGHALL 9-11
Tis 29/3-1118:00 INGELSBY-LIGAN Team Sprängarna-Hjo BK Jun Tibro Bowlinghall 2-18
Sön 27/3-1113:00 UNGDOM ELITE TEAM ELDKLOT-HJO BK RÖDINGAR VADSBOHALLEN MARIESTAD 9-11
Sön 27/3-1112:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA B-HJO BK GÄDDORNA HJO BOWLINGCENTER 2003-2212
Sön 27/3-1111:30 UNGDOM ELITE HJO BK SIKARNA-SKÖVDE BLUE HJO BOWLINGCENTER 13-6
Sön 27/3-1111:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA B-HJO BK ABBORRARNA A HJO BOWLINGCENTER 2102-2203
Lör 26/3-1111:40 HJO BK A-LAG HJO BK-BK ACCIC HJO BOWLINGCENTER 6-13
Lör 26/3-1110:00 Hjo Bk Farmare HJO BK FARMARE-BK ACCIC HJO BOWLINGCENTER 8-12
Tors 24/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET B-SKÖVDE PBK B HJO BOWLINGCENTER 6-14
Tors 24/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär SKÖVDE PBK-HJOKLOTET A HJO BOWLINGCENTER 9-11
Tis 22/3-1118:00 GÄRE-LIGAN HJO BK FARMARE-HJO BK TIBRO BOWLINGHALL 9-10
Sön 20/3-1114:00 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA A-HURRICANES HJO BOWLINGCENTER 2170-2349
Sön 20/3-1114:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-BK VÄNERN HJO BOWLINGCENTER 2256-2241
Sön 20/3-1113:00 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA A-BK VÄNERN HJO BOWLINGCENTER 2182-2181
Sön 20/3-1113:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-HURRICANES HJO BOWLINGCENTER 2243-2277
Sön 20/3-1112:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 2-HJO BK ABBORRARNA B VADSBOHALLEN MARIESTAD 2067-1861
Sön 20/3-1111:30 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-SKÖVDE BLACK HJO BOWLINGCENTER 8-10
Sön 20/3-1111:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 1-HJO BK ABBORRARNA B VADSBOHALLEN MARIESTAD 2051-1881
Lör 19/3-1111:40 Hjo Bk Farmare HJO BK FARMARE-MARBODAHLS BS F HJO BOWLINGCENTER 7-13
Lör 19/3-1110:00 A-LAGSMATCH HJO BK-MARBODAHL BS F HJO BOWLINGCENTER 12-8
Tis 15/3-1117:00 VÄTTERLIGAN HJO BK JUN-HJO BK KN HJO BOWLINGCENTER -
Sön 13/3-1114:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 2-HJO BK GÄDDORNA VADSBOHALLEN MARIESTAD 2168-1878
Sön 13/3-1114:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 1-HJO BK ABBORRARNA A VADSBOHALLEN MARIESTAD 2191-1837
Sön 13/3-1113:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 1-HJO BK GÄDDORNA VADSBOHALLEN MARIESTAD 2195-1959
Sön 13/3-1113:00 Ungdomsmatch TEAM ELDKLOT 2-HJO BK ABBORRARNA A VADSBOHALLEN MARIESTAD 2133-1989
Sön 13/3-1112:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA B-BK VÄNERN HJO BOWLINGCENTER 2070-2241
Sön 13/3-1111:30 UNGDOM ELITE TEAM ELDKLOT ELITE-HJO BK SIKARNA VADSBOHALLEN MARIESTAD 4-16
Sön 13/3-1111:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA B-HURRICANES HJO BOWLINGCENTER 1851-2222
Tors 10/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET-GUBBRÖRA HJO BOWLINGCENTER 11-9
Tors 10/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär VARA-HJOKLOTET B BOWLINGHALLEN VARA 13-7
Sön 6/3-1111:00 DM DM-Funktionshindrade Hjo Bowlingcenter -
Lör 5/3-1109:30 DM DM-Funktionshindrade Hjo Bowlingcenter -
Fre 4/3-1117:00 DM DM-Funktionshindrade Hjo Bowlingcenter -
Tors 3/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Tidaholms PBK-Hjoklotet A Forshallen Tidaholm 17-3
Tors 3/3-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Tidaholms PBK B Hjo Bowlingcenter 7-13
Sön 27/2-1113:40 Hjo Bk Farmare BK KYRK-HJO BK F OLEARYS BOWLING SKÖVDE 20-0
Sön 27/2-1111:30 UNGDOM ELITE HJO BK SIKARNA-BALOO BT HJO BOWLINGCENTER 10-10
Sön 27/2-1111:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA-HJO BK GÄDDORNA HJO BOWLINGCENTER 2122-1974
Sön 27/2-1110:00 Hjo Bk Farmare KVÄNUMS BK F-HJO BK F LUMBER KARLE KVÄNUM 15-5
Lör 26/2-1113:20 A-LAGSMATCH JÖNKÖPINGS BK-HJO BK JÖNKÖPING 11-9
Lör 26/2-1111:40 A-LAGSMATCH JÖNKÖPINGS BK F-HJO BK JÖNKÖPING 9-11
Tors 24/2-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET B-RÄNNANS VÄNNER B HJO BOWLINGCENTER 13-7
Tors 24/2-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär RÄNNANS VÄNNER-HJOKLOTET TIBRO BOWLINGHALL 8-11
Sön 20/2-1116:30 VÄTTERLIGAN HJO BK KNATTAR-HJO BK FLICKOR HJO BOWLINGCENTER 8-12
Sön 20/2-1111:30 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-SKÖVDE BLUE HJO BOWLINGCENTER 14-6
Sön 20/2-1111:30 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-HJO BK ABBORRARNA A HJO BOWLINGCENTER 2247-2034
Lör 19/2-1113:20 HJO BK A-LAG MARBODAHLS F-HJO BK FORSHALLEN TIDAHOLM 7-13
Lör 19/2-1111:40 HJO BK A-LAG BK VAMMA-HJO BK FORSHALLEN TIDAHOLM 9-11
Lör 19/2-1111:00 Hjo Bk Farmare JÖNKÖPINGS BS/BOYS F-HJO BK F ROSENLUND JÖNKÖPING 9-10
Tis 15/2-1118:00 INGELSBY-LIGAN HJO BK J-ROLLINGSTONES J TIBRO BOWLINGHALL 14-6
Sön 13/2-1115:00 Träningsmatch Tidaholms Knattar-Hjo BK Knattar Tidaholms Bowlinghall 0-2
Sön 13/2-1111:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Hjo BK Rödingarna Hjo Bowlingcenter 6-14
Lör 12/2-1110:00 TÄVLING FASTLAGSSLAGET HJO BOWLINGCENTER AK 300
Tors 10/2-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet A-Falköping PBK Hjo Bowlingcenter 16-4
Tors 10/2-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Falköpings PBK-Hjoklotet B Falköpings Bowlinghall 17-3
Sön 30/1-1114:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Team Eldklot 2 Hjo Bowlingcenter 2118-2349
Sön 30/1-1114:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Team Eldklot 1 Hjo Bowlingcenter 2113-2352
Sön 30/1-1113:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Team Eldklot 1 Hjo Bowlingcenter 2063-2353
Sön 30/1-1113:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna A-Team Eldklot 2 Hjo Bowlingcenter 2180-2427
Sön 30/1-1112:40 Ungdomsmatch BK Vänern-Hjo BK Abborrarna B Skara Bowlinghall 2246-1923
Sön 30/1-1111:40 Ungdomsmatch Hurricanes U-Hjo BK Abborrarna B Skara Bowlinghall 1949-1907
Sön 30/1-1111:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Rödingar-Baloo Hjo Bowlingcenter 12-8
Sön 30/1-1111:30 UNGDOM ELITE Skövde Black-Hjo BK Sikar Olearys Bowling Skövde 12-8
Lör 29/1-1111:40 A-LAGSMATCH Hjo BK-BK Rubinen HJO BOWLINGCENTER 13-7
Lör 29/1-1110:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-BK Rubinen HJO BOWLINGCENTER 7-13
Tors 27/1-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Herrljunga A Hjo Bowlingcenter 8-12
Tors 27/1-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Götene PBK-Hjoklotet A Arena Bowl Götene 13-7
Sön 23/1-1113:20 UNGDOM ELITE Skövde Blue-Hjo BK Sikarna Olearys Bowling Skövde 10-10
Sön 23/1-1112:40 Ungdomsmatch BK Vänern-Hjo BK Gäddorna Lidköpings Bowlinghall 2157-1783
Sön 23/1-1112:40 Ungdomsmatch Hurricanes U-Hjo BK Abborrarna A Lidköpings Bowlinghall 2044-2030
Sön 23/1-1112:30 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna B-Team Eldklot 2 Hjo Bowlingcenter 2092-2154
Sön 23/1-1111:40 Ungdomsmatch BK Vänern-Hjo BK Abborrarna A Lidköpings Bowlinghall 2247-2110
Sön 23/1-1111:40 Ungdomsmatch Hurricanes U-Hjo BK Gäddorna Lidköpins Bowlinghall 2073-1855
Sön 23/1-1111:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Rödingar-Team Eldklot Hjo Bowlingcenter 7-12
Sön 23/1-1111:30 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrar B-Team Eldklot 1 Hjo Bowlingcenter 2065-2202
Sön 16/1-1112:00 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRAR A-HJO BK ABBORRAR B HJO BOWLINGCENTER 2464-2234
Sön 16/1-1111:40 UNGDOM ELITE SKÖVDE BLACK-HJO BK RÖDINGAR ARENA OLEARYS SKÖVDE 16-4
Sön 16/1-1111:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-HJO BK ABBORRAR B HJO BOWLINGCENTER 2108-2068
Lör 15/1-1113:40 HJO BK A-LAG KVÄNUMS BK F-HJO BK LUMBER KARLE KVÄNUM 11-9
Lör 15/1-1110:00 Hjo Bk Farmare BK 64 F-HJO BK FARMARE IDROTTSHALLEN TÖREBODA 16-4
Lör 15/1-1110:00 HJO BK A-LAG BK KYRK-HJO BK ARENA OLEARYS SKÖVDE 16-4
Tors 13/1-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär HJOKLOTET-LIDKÖPING HJO BOWLINGCENTER 8-12
Tors 13/1-1110:00 Västgöta-Serien Pensionär Lidköping b-HJOKLOTET B BORTA 17-3
Sön 9/1-1111:30 UNGDOM ELITE HJO BK SIKAR-TEAM ELDKLOT E HJO BOWLINGCENTER 13-6
Lör 8/1-1111:00 A-LAGSMATCH HJO BK FARMARE-HJO BK HJO BOWLINGCENTER 4-16
Tors 6/1-1110:00 TÄVLING TRETTONDAGSBLIXTEN HJO BOWLINGCENTER BK ARN 2
Tors 30/12-1019:30 Träningsmatch Hjo BK Farmare-Team Sprängarna Farmare Hjo Bowlingcenter 18-2
Tors 30/12-1018:00 Träningsmatch Hjo BK Dam-Hjo Ungdom Elite Hjo Bowlingcenter 6-14
Ons 29/12-1019:30 Träningsmatch Hjo BK-BK ARN Hjo Bowlingcenter 9-11
Ons 29/12-1018:00 Träningsmatch Hjoklotet-Rännans Vänner Hjo Bowlingcenter 18-2
Ons 29/12-1013:00 Träningsmatch Abborrarna 2-Gäddorna Hjo Bowlingcenter 1625-1928
Ons 29/12-1012:00 Träningsmatch Abborrarna 1-Mörtarna Hjo Bowlincenter 1625-1627
Tis 28/12-1019:30 Träningsmatch Hjo BK Farmare-BK Öspå Dam Hjo Bowlingcenter 16-3
Tis 28/12-1018:00 Träningsmatch Hjo BK Ungdom-Elite-Hjo BK Farm 2 Hjo Bowlingcenter 6-13
Tis 28/12-1013:00 Träningsmatch Mörtarna-Gäddorna Hjo Bowlingcenter 1789-1724
Tis 28/12-1012:00 Träningsmatch Abborrarna 1-Abborrarna 2 Hjo Bowlingcenter 1505-1473
Mån 27/12-1019:30 Träningsmatch Hjo BK-BK Öspå Herr Hjo Bowlingcenter 12-8
Mån 27/12-1018:00 Träningsmatch Hjo BK Dam-Hjo BK Farmare 2 Hjo Bowlingcenter 2-18
Mån 27/12-1013:00 Träningsmatch Abborrarna 2-Mörtarna Hjo Bowlingcenter 1473-1789
Mån 27/12-1012:00 Träningsmatch Gäddorna-Abborrarna 1 Hjo Bowlingcenter 15-5
Tors 16/12-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Skara PBK-Hjoklotet B Hjo Bowlingcenter 14-6
Tors 16/12-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Skara PBK Hjo Bowlingcenter 7-13
Lör 11/12-1011:00 TÄVLING KORPCUPEN HJO BOWLINGCENTER -
Sön 5/12-1013:00 TÄVLING HJO OPEN DAMER HJO BOWLINGCENTER -
Sön 5/12-1012:00 UNGDOM ELITE Baloo BT -Hjo BK Sikar Bowlinghallen Trollhättan 13-7
Lör 4/12-1013:00 TÄVLING HJO OPEN HERRAR HJO BOWLINGCENTER -
Tors 2/12-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Töreboda PBK-Hjoklotet Töreboda bowlinghall 9-11
Tors 2/12-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Töreboda PBK Hjo Bowlingcenter 14-6
Sön 28/11-1011:30 UNGDOM ELITE Skövde Blue-Hjo BK Rödingar Olearys Bowling Skövde 16-3
Lör 27/11-1011:40 A-LAGSMATCH Hjo BK-BK Vinno Hjo Bowlingcenter 18-2
Lör 27/11-1010:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-BK Vinno Hjo Bowlingcenter 17-3
Tis 23/11-1018:00 Ungdomsmatch Team Sprängarna-HJO BK UNGDOM TIBRO BOWLINGHALL 13-7
Sön 21/11-1013:00 UNGDOM ELITE Hjo BK Rödingarna-Hjo BK Sikarna Hjo Bowlingcenter 10-10
Sön 21/11-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Team Eldklot 2 Hjo Bowlingcenter 1817-2196
Sön 21/11-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Team Eldklot 1 Hjo Bowlingcenter 2112-2197
Sön 21/11-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Team Eldklot 1 Hjo Bowlingcenter 1926-2281
Sön 21/11-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Team Eldklot 2 Hjo Bowlingcenter 2163-2264
Lör 20/11-1011:40 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-Jönköpings Boys BS Hjo Bowlingcenter 10-10
Lör 20/11-1010:00 A-LAGSMATCH Hjo BK A-Jönköpings Boys Hjo Bowlingcenter 9-11
Tors 18/11-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet A-Skövde A HJO BOWLINGCENTER 11-7
Tors 18/11-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Skövde PB-Hjoklotet B Olearys Bowling Skövde 13-7
Sön 14/11-1014:00 Ungdomsmatch Vara U-Hjo BK Gäddorna Vara Bowlinghall 2329-1997
Sön 14/11-1013:00 Ungdomsmatch Baloo U-Hjo BK Gäddorna Vara Bowlinghall 2101-2163
Sön 14/11-1012:00 UNGDOM ELITE Baloo Elite-Hjo BK Rödingarna Trollhättans Bowlinghall 18-2
Sön 14/11-1012:00 Ungdomsmatch Baloo U-Hjo BK Abborrarna Vara Bowlinghall 2027-2017
Sön 14/11-1011:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna Hjo Bowlingcenter 8-12
Sön 14/11-1011:00 Ungdomsmatch Vara U-Hjo BK Abborrarna Vara Bowlinghall 2087-2050
Lör 13/11-1011:40 A-LAGSMATCH Hjo BK-Skillingaryd Hjo Bowlingcenter 11-9
Lör 13/11-1010:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-Skillingaryd Hjo Bowlingcenter 8-12
Tors 4/11-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Gubbröran-Hjoklotet A Lidköpings Bowlinghall 17-3
Tors 4/11-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Team Vara Hjo Bowlingcenter 12-8
Tors 28/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Tidaholms PK B-Hjoklotet B Tdaholms Bowlinghall 1-19
Tors 28/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Tidaholm Hjo Bowlingcenter 4-16
Sön 24/10-1013:00 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Skövde Blue Hjo Bowlingcenter 7-13
Sön 24/10-1013:00 UNGDOM ELITE Team Eldklot -Hjo BK Rödingar Mariestad 7-13
Sön 24/10-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Hurricane BK Hjo Bowlingcenter 2189-2213
Sön 24/10-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-BK Vänern Hjo Bowlingcenter 2164-2056
Sön 24/10-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-BK Vänern Hjo Bowlingcenter 2086-2028
Sön 24/10-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Hurricane BK Hjo Bowlingcenter 2153-2191
Lör 23/10-1012:00 HJO BK A-LAG Hjo BK-Hjo BK Farmare Hjo Bowlingcenter 18-1
Tors 21/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Rännans Vänner Tibro Hjo Bowlingcenter 12-8
Tors 21/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Rännans Vänner B-Hjoklotet B Hjo Bowlingcenter 12-8
Sön 17/10-1011:30 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-HJO BK ABBORRARNA HJO BOWLINGCENTER 1887-2280
Sön 17/10-1011:30 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-SKÖVDE BLACK HJO BOWLINGCENTER 12-8
Sön 10/10-1011:30 UNGDOM ELITE TEAM ELDKLOT-HJO BK SIKARNA VADSBOHALLEN MARIESTAD 17-3
Sön 10/10-1011:30 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA-HJO BK GÄDDORNA HJO BOWLINGCENTER 2167-2064
Sön 10/10-1011:00 HJO BK A-LAG HJO BK-JÖNKÖPINGS BOYS ROSENLUNDS BOWLING JÖNKÖPING 13-7
Lör 9/10-1009:40 Hjo Bk Farmare HJO BK FARMARE-BK VAMMA O MARBODAHLS BS FORSHALLEN TIDAHOLM 5-15
Tors 7/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet B-Falköping B Hjo Bowlingcenter 6-14
Tors 7/10-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Falköping bowlingcenter Falköping 9-11
Tors 23/9-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Götene Hjo bowlingcenter 9-11
Sön 19/9-1011:40 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-BK Vänern o Hurricanes Skara Bowlinghall 1800-2061
Sön 19/9-1011:40 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Hurricanes o BK Vänern Skara Bowlinghall 1998-2147
Sön 19/9-1011:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Sikarna-Baloo BT Hjo Bowlingcenter 7-13
Lör 18/9-1011:40 A-LAGSMATCH Hjo BK-Jönköpings Döva Hjo Bowlingcenter 19-1
Lör 18/9-1010:00 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-Jönköpings Dövas Hjo Bowlingcenter 12-7
Sön 12/9-1013:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborar-Vara u och Baloo U2 Hjo Bowlingcenter 2224-2360
Sön 12/9-1013:00 Ungdomsmatch Hjo BK Gäddorna-Baloo U2 O Vara U Hjo Bowlingcenter 2085-2082
Sön 12/9-1011:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Rödingar-Skövde Blue Hjo Bowlingcenter 8-12
Lör 11/9-1011:40 Hjo Bk Farmare Hjo BK Farmare-Vamma BK Hjo Bowlingcenter 8-12
Lör 11/9-1010:00 A-LAGSMATCH Hjo BK-Vamma BK Hjo Bowlingcenter 17-2
Tors 9/9-1011:40 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet 1-lidköping lidköpings bowlinghall 3-17
Tors 9/9-1010:00 Västgöta-Serien Pensionär hjoklotet 2-lidköping hjo bowlingcenter 6-14
Sön 5/9-1015:00 Ungdomsmatch HJO BK ABBORRARNA-TEAM ELDKLOT 1-2 MARIESTADS BOWLINGHALL 2241-1900
Sön 5/9-1015:00 Ungdomsmatch HJO BK GÄDDORNA-TEAM ELDKLOT 1-2 MARIEATADS BOWLINGHALL 2064-1787
Sön 5/9-1011:30 UNGDOM ELITE Hjo BK Rödingar-Hjo BK Sikar Hjo BOWLINGCENTER 13-7
Lör 4/9-1013:40 A-LAGSMATCH HJO BK A-BK 64 F TÖREBODA BOWLINGHALL 12-8
Lör 4/9-1011:40 A-LAGSMATCH HJO BK FARMARE-JÖNKÖPINGS BK O F JÖNKÖPINGS CITY 4-16
Sön 29/8-1013:00 UNGDOM ELITE SKÖVDE BLACK-HJO BK SIKARNA OLERYS BOWLING SKÖVDE 15-5
Sön 29/8-1011:30 UNGDOM ELITE HJO BK RÖDINGAR-BALOO HJO BOWLINGCENTER 5-15
Tors 8/4-1011:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Skara Hjo Bowlingcenter 12-8
Sön 28/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna-R S Diamant Hjo Bowlingcenter 2236-2290
Sön 28/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-Hjo BK Rödingar Hjo Bowlingcenter 2301-2472
Sön 28/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK-Sikarna-Hjo BK Abborrarna Hjo Bowlingcenter 2194-2377
Sön 28/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingarna-RS Diamant Hjo Bowlingcenter 2301-2472
Lör 27/3-1013:30 HJO BK A-LAG Hjo BK -Grafia Hjo Bowlingcenter 15-5
Sön 21/3-1012:00 Ungdomsmatch R S Rubin-Hjo BK Abborrar Forshallen Tidaholm 2116-2234
Sön 21/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingar-Skövde BS Red Hjo Bowlingcenter 2159-2069
Sön 21/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna-Sprängarna Ungdom Hjo Bowlingcenter 2266-2176
Sön 21/3-1011:00 Ungdomsmatch R S Opal-Hjo BK Abborrar Forshallen Tidaholm 2188-1908
Sön 21/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingar-Sprängarna Ungdom Hjo Bowlingcenter 2044-2078
Sön 21/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna-Skövde BS Red Hjo Bowlingcenter 2119-2077
Lör 20/3-1009:40 HJO BK A-LAG Hjo BK-BK ÖSPÅ Hjo Bowlingcenter 6-14
Tors 18/3-1011:00 Västgöta-Serien Pensionär Lidköping Pensionärer-Hjoklotet Lidköpingbowlinghall 17-3
Sön 14/3-1012:40 Ungdomsmatch Sprängarna Ungdom-Hjo BK Abborrar Tibro Bowlinghall 1954-1844
Sön 14/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingarna-RS OPAL Hjo Bowlingcenter 2158-2031
Sön 14/3-1012:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna-RS RUBIN Hjo Bowlingcenter 2197-2248
Sön 14/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingar-BK Rolling Stones RU Hjo Bowlingcenter 2175-2187
Sön 14/3-1011:00 Ungdomsmatch Skövde BS Red-Hjo BK Abborrarna Tibro Bowlinghall 2077-1911
Sön 14/3-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna-RS OPAL Hjo Bowlingcenter 2056-2186
Tors 11/3-1011:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Gubbröra Hjo Bowlingcenter 12-8
Tors 4/3-1011:00 Västgöta-Serien Pensionär Götene Pen-Hjoklotet Götene Bowlinghall 16-4
Sön 28/2-1011:30 Ungdomsmatch Hjo BK Rödingar-Hjo BK Sikarna Hjo Bowlingcenter 2010-2135
Sön 28/2-1011:00 Ungdomsmatch Rolling Stones DI-Hjo BK Abborrarna Forshallen Tidaholm 2138-1918
Sön 21/2-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Abborrarna-BK Rolling Stones DI Hjo Bowlingcenter 2225-2186
Sön 21/2-1011:00 Ungdomsmatch Hjo BK Sikarna Hjo BK Rödingarna 2149-2186
Lör 20/2-1013:20 A-LAGSMATCH BK Öspå-Hjo BK Tibro Bowlinghall 18-2
Lör 20/2-1011:20 HJO BK A-LAG Sprängarnas f-Hjo BK Tibro Bowlinghall 8-12
Tors 11/2-1011:00 Västgöta-Serien Pensionär Hjoklotet-Rännans Vänner Hjo Bowlingcenter 5-14


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer
BERGBOM*SÖNER AB