Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 30/3-1412:00 U-16 SM Bronsmatch U16 SM, HV 71 - HIK KinnarpsArena / Jönköping 9-6
Lör 29/3-1418:00 U-16 SM Semifinal U16 SM, Malmö Redhawks-HIK KinnarpsArena / Jönköping 4-2
Sön 23/3-1414:00 U-16 SM HIK-Modo Hockey Wallenstamshallen/Scandinavium 2-4
Lör 22/3-1417:00 U-16 SM HIK-Brynäs IF Scandinavium 4-3
Fre 21/3-1416:00 U-16 SM HIK-Frölunda HC Scandinavium 3-2
Sön 16/3-1414:30 U-16 SM HIK-Luleå HF Björkängshallen A 8-6
Lör 15/3-1417:00 U-16 SM HIK-Skellefteå AIK Visättra 3-1
Fre 14/3-1416:00 U-16 SM HIK-SDE Björkängshallen A 7-1
Lör 8/3-1415:30 Träningsmatch Västerås-HIK Mimerhallen bredvid Rocklundahallen 5-4
Tors 6/3-1420:00 U16 Div1 Forts. Segeltorp IF - HIK 2 Segeltorpshallen 2-3
Tors 6/3-1419:00 Träningsmatch Brynäs-HIK Läkerol Arena 5-4
Lör 1/3-1411:30 U16 Div1 Forts. Enköping SK - HIK 2 Bachohallen 5-4
Fre 21/2-1419:30 U16 Div1 Forts. HIK 2 - IFK Täby 2 Björkängshallen 2-4
Sön 16/2-1410:00 U16 Allettan IFK Täby HC - HIK Tibble ishall 5-4
Tis 11/2-1420:00 U16 Allettan HIK - SDE Björkängshallen 7-1
Tis 11/2-1418:45 U16 Div1 Forts. Värmdö HC - HIK 2 Ekhallen 4-6
Sön 9/2-1410:30 U16 Div1 Forts. HIK 2 - Nacka Hockey Björkängshallen 3-2
Lör 8/2-1412:30 U16 Allettan HIK - Haninge Björkängshallen 4-2
Ons 5/2-1419:40 U16 Allettan DIF - HIK Mälarhöjdens Ishall 4-5
Lör 1/2-1412:30 U16 Allettan HIK - Almtuna Björkängshallen 7-0
Lör 1/2-1408:30 U16 Div1 Forts. HIK 2 - Åker/Strängnäs Björkängshallen 5-4
Tors 30/1-1420:10 U16 Allettan Spånga - HIK IVT-Hallen 2-3
Sön 26/1-1419:30 U16 Allettan HIK - SSK Björkängshallen 7-1
Sön 26/1-1418:30 U16 Div1 Forts. Boo Hockey - HIK 2 Björknäs ishall 2-1
Mån 13/1-1419:30 DM A-pojkar HIK - IFK Täby HC Björkängshallen 2-4
Lör 11/1-1415:00 U16 Division 1 HIK - IFK Täby HC Björkängshallen 4-0
Ons 8/1-1419:15 U16 Division 1 Almtuna - HIK Gränbyhallen 2-1
Mån 30/12-1313:45 Modo Cupen 5:e-6:e plats Skellefteå AIK-HIK Husumhallen 2-0
Mån 30/12-1309:15 Modo Cupen B-semi IF Björklöven-HIK Husumhallen 3-6
Sön 29/12-1315:10 Modo Cupen kvarten Boden-HIK Fjällräven Center 6-2
Lör 28/12-1312:30 Modocupen HIK-Bäckens BK Modohallen 10-1
Lör 28/12-1308:00 Modocupen HIK-IF Björklöven Modohallen 2-1
Fre 27/12-1317:00 Modocupen Åkers/Strängnäs-HIK Modohallen 0-7
Fre 27/12-1312:30 Modocupen Södertälje SK-HIK Modohallen 1-1
Fre 27/12-1308:00 Modocupen HIK-Boden Modohallen 1-3
Sön 22/12-1318:30 U16 Division 1 HIK - Värmdö Björkängshallen 8-3
Lör 21/12-1314:00 U16 Division 1 HIK - SSK Björkängshallen 5-3
Ons 18/12-1320:00 U16 Division 1 HIK - Haninge Anchors Björkängshallen 4-0
Lör 14/12-1317:30 U16 Division 2 Tyresö Hanviken Hockey - HIK 2 Tyresö Ishall 4-9
Lör 14/12-1313:00 U16 Division 1 HIK - Åker/Strängnäs HC Björkängshallen 3-2
Ons 11/12-1319:40 U16 Division 1 DIF - HIK Mälarhöjdens Ishall 2-3
Tis 10/12-1320:00 DM A-pojkar HIK -Boo Hockey Björkängshallen 3-2
Mån 9/12-1320:00 U16 Division 2 Segeltorps IF - HIK 2 Segeltorpshallen 9-7
Sön 8/12-1319:30 U16 Division 2 HIK 2 - Ekerö Björkängshallen 11-1
Ons 4/12-1320:00 U16 Division 2 HIK 2-Segeltorp Björkängshallen 3-8
Lör 30/11-1315:30 U16 Division 2 Haninge Anchors - HIK 2 Haribo hallen 1-8
Lör 30/11-1313:30 U16 Division 1 SSK - HIK AXA Sports Center 1-4
Mån 25/11-1320:00 U16 Division 1 HIK - Boo HC Björkängshallen 4-1
Lör 23/11-1316:30 U16 Division 2 FOC Farsta - HIK 2 Farsta Ishall 1-7
Lör 23/11-1315:00 U16 Division 1 Nacka HK - HIK Nacka Ishall 2-9
Tors 21/11-1320:00 U16 Division 1 HIK - Spånga Björkängshallen 3-1
Tis 19/11-1319:30 U16 Division 2 HIK 2- Tyresö Hanviken Hockey Björkängshallen 8-3
Sön 17/11-1313:00 U16 Division 1 HIK - SDE HF Björkängshallen 7-4
Lör 16/11-1318:30 U16 Division 1 SDE HF - HIK Tigerbalsamhallen 1-3
Fre 15/11-1320:30 U16 Division 1 IFK Täby HC - HIK Tibble ishall 5-7
Tis 12/11-1320:00 U16 Division 2 HIK 2- Haninge Anchors Björkängshallen 6-1
Sön 10/11-1319:30 U16 Division 2 Ekerö IK - HIK 2 Vikingahallen 1-9
Lör 9/11-1314:30 U16 Division 1 HIK - Almtuna Björkängshallen 4-1
Tis 5/11-1320:00 U16 Division 1 Haninge Anchors - HIK Torvalla 5-7
Mån 4/11-1320:00 U16 Division 2 HIK 2 - FOC Farsta Björkängshallen 3-3
Fre 1/11-1318:30 U16 Division 1 Åker/Strängnäs HC - HIK Strängnäs ishall 2-9
Sön 27/10-1319:30 U16 Division 1 HIK - DIF Björkängshallen 3-2
Fre 25/10-1318:00 U16 Division 2 Tyresö Hanviken Hockey - HIK 2 Tyresö Ishall 3-8
Ons 23/10-1320:15 U16 Division 1 Värmdö - HIK Ekhallen 5-6
Sön 20/10-1312:00 U16 Division 2 HIK 2 - Segeltorp IF Björkängshallen 7-4
Fre 18/10-1320:15 U16 Division 1 Boo HC - HIK Björknäs Ishall 1-0
Tis 15/10-1320:00 U16 Division 2 Haninge Anchors - HIK 2 Haribo hallen 0-12
Sön 13/10-1312:30 U16 Division 1 HIK - Nacka Björkängshallen 3-1
Lör 12/10-1311:00 U16 Division 2 HIK 2 - Ekerö IK Björkängshallen 7-4
Fre 11/10-1320:30 U16 Division 2 FOC Farsta - HIK 2 Farsta Ishall 0-1
Fre 11/10-1320:05 U16 Division 1 Spånga - HIK IVT-Hallen 0-6
Tis 1/10-1319:30 Träningsmatch HIK-Värmdö Björkängshallen 9-4
Sön 29/9-1318:00 Elitcupen 2013 Huddinge-Täby Final Mälarhöjden 6-1
Sön 29/9-1311:15 Elitcupen 2013 HIK-Djurgårdens IF Semifinal Mälarhöjdens IP 3-2
Lör 28/9-1314:20 Elitcupen 2013 HIK-Djurgårdens IF Mälarhöjdens Ishall 1-1
Lör 28/9-1309:00 Elitcupen 2013 HIK-Linköping HC Mälarhöjden Ishall 3-2
Fre 27/9-1317:00 Elitcupen 2013 SDE Hockey-HIK Mälarhöjdens Ishall 3-2
Fre 27/9-1313:00 Elitcupen 2013 IF Björklöven-HIK Mälarhöjdens Ishall 0-4
Tors 26/9-1319:40 Elitcupen 2013 HIK-IFK Täby HC Mälarhöjdens Ishall 3-1
Tors 26/9-1314:20 Elitcupen 2013 Almtuna IS-HIK Mälarhöjdens Ishall 0-1
Ons 25/9-1320:00 Träningsmatch HIK - Södertälje SK A-hallen 5-1
Sön 22/9-1319:00 Träningsmatch HIK-Spånga Hockey A-Hallen 4-4
Lör 21/9-1316:45 Träningsmatch Almtuna IS- HIK Gränby 2-9
Sön 15/9-1312:00 Träningsmatch HIK - Täby HC Norrtälje ishall 2-3
Lör 14/9-1312:00 Träningsmatch HIK - Almtuna Norrtälje ishall 7-2
Mån 9/9-1319:45 Träningsmatch Värmdö-HIK Ekhallen 0-5
Sön 1/9-1319:00 Träningsmatch HIK - Nacka A-hallen 7-2
Lör 31/8-1311:00 Träningsmatch Haninge Anchors - HIK Torvalla 4-3
Tis 27/8-1319:45 Träningsmatch Värmdö - HIK Ekhallen 3-1
Tors 15/8-1320:30 Träningsmatch Huddinge-Dif Björkängshallen 0-8
Sön 31/3-1315:00 Sthlm Hockey Cup Värmdö / Huddinge Spånga 1-6
Sön 31/3-1312:00 Sthlm Hockey Cup Älta / Huddinge Spånga 0-3
Sön 31/3-1310:00 Sthlm Hockey Cup Vällingby AIK / HIK Spånga 1-4
Lör 30/3-1313:00 Sthlm Hockey Cup HIK / FoC Farsta Spånga 12-0
Lör 30/3-1308:00 Sthlm Hockey Cup HIK / JyKi Pumas Spånga 7-0
Fre 29/3-1314:00 Sthlm Hockey Cup HIK - Vällingby AIK IVT hallen Spånga 5-0
Fre 29/3-1311:00 Sthlm Hockey Cup JyKi Pumas / HIK IVT hallen Spånga 2-6
Fre 29/3-1309:00 Sthlm Hockey Cup VG 62 - HIK IVT hallen Spånga 1-10
Tors 28/3-1321:00 Sthlm Hockey Cup HIK - Spånga IVT hallen Spånga 5-0
Tors 28/3-1318:00 Sthlm Hockey Cup Kristiandstad - HIK IVT hallen Spånga 0-10
Lör 9/3-1319:15 Mitt i U15 slutspel 12-13 SDE Hockey-Huddinge IK(Kvartsfinal) Vilundaparkens ishall 6-4
Tis 5/3-1320:00 Mitt i U15 slutspel 12-13 Huddinge IK - Lidingö Vikings(8-del) Björkängshallen 11-1
Mån 18/2-1320:00 U16 Division 1 Forts Huddinge IK - Almtuna IS Björkängshallen 3-2
Sön 17/2-1318:00 U16 Division 1 Forts Huddinge IK - Flemingsberg IK Björkängshallen A 3-2
Lör 16/2-1316:30 U16 Division 1 Forts FOC Farsta - Huddinge IK Farsta Ishall 3-1
Ons 13/2-1320:00 Mitt I U15 1B Nyköpings HK-Huddinge IK Rosvalla Stora hallen 3-5
Mån 11/2-1320:00 U16 Division 1 Forts Huddinge IK - IFK Täby 2 Björkängshallen 5-1
Sön 10/2-1313:30 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Södertälje SK 1 Björkängshallen 10-1
Fre 8/2-1319:30 U16 Division 1 Forts SDE Hockey 2 - Huddinge IK Tigerbalsamhallen 4-7
Ons 6/2-1320:00 U16 Division 1 Forts Huddinge IK - Mälarö HF Björkängshallen 3-3
Lör 2/2-1317:30 Mitt I U15 1B Älta IF 1-Huddinge IK Ältahallen 2-3
Tors 31/1-1320:00 U16 Division 1 Forts Järfälla HC 2 - Huddinge IK Järfälla Ishall 3-0
Ons 30/1-1320:00 Mitt I U15 1B Haninge HF-Huddinge IK Torvalla Ishall 3-4
Sön 27/1-1313:15 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Nacka HK Björkängshallens B-hall 2-1
Lör 19/1-1309:30 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Flemingsbergs IK Björkängshallen 7-1
Tis 15/1-1319:30 Mitt I U15 1B Djurgårdens IF-Huddinge IK Mälarhöjdens Ishall 2-1
Lör 12/1-1318:30 Mitt I U16 2B Järna SK - Huddinge IK Järna Ishall 2-4
Lör 12/1-1316:45 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Nyköpings HK Björkängshallen B-hall 14-1
Tors 10/1-1320:00 Mitt I U15 1B Södertälje SK 1-Huddinge IK Telgerinken 2-3
Sön 30/12-1213:00 Amway Cup Helsinki SJL/Etelä 98-Huddinge Finland 2-3
Sön 30/12-1210:00 Amway Cup Helsinki Huddinge IK - SJL/Etelä 99 Finland 0-5
Lör 29/12-1215:15 Amway Cup Helsinki Huddinge IK - KalPa Finland 3-3
Lör 29/12-1211:45 Amway Cup Helsinki Huddinge IK - HIFK Finland 1-3
Lör 29/12-1209:15 Amway Cup Helsinki Huddinge IK - Espoo Blues Finland 0-6
Fre 28/12-1215:00 Träningsmatch Keikko-Vantaa 97-Huddinge IK Helsingfors 0-3
Ons 26/12-1218:00 Träningsmatch Viggbyholm IK - Huddinge IK Hägernäs Ishall 1-6
Tis 18/12-1219:30 Mitt I U16 2B Huddinge IK - Flemingsberg Björkängshallen 5-5
Sön 16/12-1214:00 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Älta IF 1 Björkängshallen 8-0
Lör 15/12-1215:00 Mitt I U16 2B Huddinge IK - Visby Roma Björkängshallen 6-3
Tors 13/12-1220:00 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Haninge HF Björkängshallen 4-0
Sön 9/12-1213:45 Mitt I U15 1B Nacka HK-Huddinge IK Nacka Ishall 2-3
Tors 6/12-1219:30 Mitt I U15 1B Flemingsbergs IK-Huddinge IK Visättrahallen 1-7
Sön 2/12-1220:00 Mitt I U16 2B Huddinge IK - FOC Farsta Björkängshallen 2-2
Sön 2/12-1210:00 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Djurgårdens IF Björkängshallen 3-2
Sön 25/11-1217:30 Mitt I U15 1B Nyköping HK-Huddinge IK Rosvalla Lilla Hallen 1-7
Mån 19/11-1219:30 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Södertälje SK 1 Björkängshallen 8-2
Sön 18/11-1220:00 Mitt I U16 2B Huddinge IK - Segeltorp Björkängshallen 4-2
Lör 17/11-1218:00 Mitt I U15 1B Älta IF 1-Huddinge IK Ältahallen 4-4
Sön 11/11-1213:30 Mitt I U15 1B Haninge HF-Huddinge IK Torvalla Ishall 4-7
Sön 11/11-1210:00 Mitt I U16 2B Huddinge IK - Järna SK Björkängshallen 10-1
Fre 9/11-1220:00 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Nacka HK Björkängshallen 5-0
Sön 4/11-1209:30 Mitt I U16 2B Visby Roma - Huddinge IK Visby ishall 0-5
Lör 3/11-1214:00 Träningsmatch Visby Roma - Huddinge IK Visby ishall 1-13
Tors 25/10-1220:00 Mitt I U15 1B Huddinge IK-Flemingsbergs IK Björkängshallen 4-4
Tis 23/10-1220:00 Mitt I U16 2B Flemingsberg - Huddinge IK Visättra Ishall 3-2
Sön 21/10-1216:00 Mitt I U15 1B Djurgårdens IF-Huddinge IK Mälarhöjdens Ishall 1-3
Ons 17/10-1219:15 Mitt I U16 2B FOC Farsta - Huddinge IK Farsta Ishall 2-5
Tis 16/10-1220:00 Mitt I U16 2B Segeltorp - Huddinge IK Segeltorpshallen 1-4
Sön 14/10-1215:10 STL 2012 Huddinge IK - Värmdö, STL Final Allhallen 2-3
Lör 13/10-1215:00 Mitt I U16 2B Huddinge IK - Älta Björkängshallen -
Sön 7/10-1214:30 Länscupen Huddinge IK - Värnamo HC. Weidermans Arena 5-0
Sön 7/10-1209:45 Länscupen Huddinge IK-Strömsbro HC Weidermans Arena 3-4
Lör 6/10-1217:00 Länscupen Grupp A Forshaga IF-Huddinge IK Sydnärkehallen 4-1
Lör 6/10-1213:00 Länscupen Grupp A Huddinge IK-IFK Hallsberg Hockey Sydnärkehallen 10-0
Lör 6/10-1208:30 Länscupen Grupp A Huddinge IK-Åkers/Strängnäs HC Sydnärkehallen 9-0
Fre 5/10-1219:30 Länscupen Grupp A HV71-Huddinge IK Sydnärkehallen 0-4
Fre 5/10-1217:00 Länscupen Grupp A Frisk Asker(NOR)-Huddinge IK Sydnärkehallen 0-5
Tis 2/10-1220:30 STL 2012 Huddinge IK - Älta Björkängshallen 3-2
Sön 30/9-1214:30 STL 2012 Huddinge IK - Värmdö HC Björkängshallen 1-1
Lör 29/9-1213:00 Träningsmatch SSK - Huddinge AXA Sportcenter 1-5
Tis 25/9-1219:00 STL 2012 Segeltorps IF - Huddinge IK Segeltorpshallen 1-4
Sön 16/9-1216:00 Träningsmatch SDE Hockey-Huddinge IK Tigerbalsam Hallen 2-2
Sön 16/9-1215:30 Täby Trophy Final Värmdö - Huddinge IK Tibblehallen 3-1
Sön 16/9-1209:30 Täby Trophy Semifinal Huddinge IK-Täby HC Svart Tibblehallen 2-1
Lör 15/9-1215:30 Täby Trophy Huddinge IK-Värmdö HC Tibblehallen 2-2
Lör 15/9-1209:15 Täby Trophy Täby HC Röd-Huddinge IK Tibblehallen 1-4
Fre 14/9-1220:00 Träningsmatch Huddinge IK- Väsby IK Björkängshallen 13-0
Fre 14/9-1217:45 Täby Trophy Huddinge IK-Älta IF Tibblehallen 3-2
Ons 12/9-1220:00 STL 2012 Viggbyholm IK- Huddinge IK Hägernäshallen 2-4
Tis 11/9-1219:45 STL 2012 Almtuna IS-Huddinge IK Gränby ishallar Uppsala 0-1
Sön 9/9-1213:40 Haninge U15 Trophy Huddinge IK-TPS Åbo(FIN) Torvalla Ishall 6-1
Sön 9/9-1211:00 Haninge U15 Trophy Djurgårdens IF-Huddinge IK Torvalla Ishall 3-3
Lör 8/9-1220:20 Haninge U15 Trophy Väsby IK-Huddinge IK Torvalla Ishall 3-9
Lör 8/9-1213:40 Haninge U15 Trophy Spånga Hockey-Huddinge IK Torvalla Ishall 3-3
Fre 7/9-1220:20 Haninge U15 Trophy Huddinge IK-Almtuna IS Torvalla Ishall 2-00
Fre 7/9-1216:20 Haninge U15 Trophy Boo IF-Huddinge IK Torvalla Ishall 0-6
Fre 7/9-1213:40 Haninge U15 Trophy Huddinge IK-Haninge HF Torvalla Ishall 7-0
Sön 2/9-1213:00 Träningsmatch Huddinge IK - Hedemora SK Bolidenhallen 4-1
Sön 2/9-1211:30 Träningsmatch Huddinge IK - Smedjebacken HC Bolidenhallen 5-4
Lör 1/9-1214:30 Träningsmatch Huddinge IK - Hedemora SK Bolidenhallen 2-3
Lör 1/9-1213:00 Träningsmatch Huddinge IK - Strömsbro HC Bolidenhallen 4-5
Tors 30/8-1220:00 Träningsmatch Huddinge IK-SDE Hockey Björkängshallen A 3-3
Sön 26/8-1217:00 Träningsmatch Väsby IK-Huddinge IK Vilundaparkens ishall 2-2
Mån 20/8-1220:00 Träningsmatch HIK - Massachusetts hockey Björkängshallen 8-3
Sön 19/8-1212:00 Nordic Youth Trophy 5:e-6:e pris Huddinge IK-Färjestads BK Wasahallen 3-2
Lör 18/8-1220:00 Nordic Youth Trophy A-Slutspel Huddinge IK-Spånga Hockey Nobelhallen 6-4
Lör 18/8-1214:00 Nordic Youth Trophy A-Slutspel Tuto(FIN)-Huddinge Hockey Nobelhallen 1-6
Lör 18/8-1208:00 Nordic Youth Trophy A-Slutspel Huddinge IK-Täby HC Nobelhallen 3-7
Fre 17/8-1214:00 Nordic Youth Trophy A-Slutspel Huddinge IK-Bofors IK Nobelhallen 4-2
Fre 17/8-1211:00 Nordic Youth Trophy A-Slutspel Mora IK-Huddinge IK Nobelhallen 1-0
Tors 16/8-1215:30 Nordic Youth Trophy gruppspel Huddinge IK-Lörenskog(NOR) Norvalla(Vålberg) 10-1
Tors 16/8-1211:00 Nordic Youth Trophy gruppspel Huddinge IK-TuTo(FIN) Norvalla(Vålberg) 2-0
Tors 16/8-1208:00 Nordic Youth Trophy gruppspel Nor IK-Huddinge IK Norvalla(Vålberg) 0-11
Ons 15/8-1217:30 Nordic Youth Trophy gruppspel Kristinehamns HT-Huddinge IK Norvalla(Vålberg) 1-6
Ons 15/8-1211:30 Nordic Youth Trophy gruppspel Huddinge IK-MoDo Hockey Norvalla(Vålberg) 4-0
Sön 22/4-1214:40 Krolak Cup 2012 Final Huddinge White-Tegs SK Northbrook Ice Arena B 4-2
Sön 22/4-1209:30 Krolak Cup 2012 Glenweiw 1-Huddinge Red Northbrook Ice Arena B 0-6
Sön 22/4-1208:30 Krolak Cup 2012 Semifinal Chargers - Huddinge White Northbrook IL 5-7
Lör 21/4-1217:30 Krolak Cup 2012 Chargers-Huddinge White Nortbrook Ice Arena A 1-3
Lör 21/4-1216:40 Krolak Cup 2012 Huddinge Red - Northbrook 1 Northbrook IL 4-3
Lör 21/4-1212:00 Krolak Cup 2012 Huddinge White - Glenview 1 Northbrook IL 17-0
Lör 21/4-1210:40 Krolak Cup 2012 Huddinge Red - Chargers Northbrook IL 2-2
Fre 20/4-1218:30 Krolak Cup 2012 Glenview 1 - Huddinge Red Northbrook IL 1-18
Tors 19/4-1221:00 Krolak Cup 2012 Northbrook 1 - Huddinge White Northbrook IL 1-2
Tis 17/4-1220:00 Träningsmatch Huddinge Vit-Northbrook 97 Northbrook 0-3
Tis 17/4-1219:00 Träningsmatch Huddinge Röd-Glenview 97 Northbrook 5-4
Sön 8/4-1211:30 Uplandia Huddinge - Forshaga, kvartsfinal Gränby ishall C 0-1
Lör 7/4-1218:05 Uplandia Boo - Huddinge Pinbackshallen 1-7
Lör 7/4-1215:15 Uplandia Huddinge - Wings HC Pinbackshallen 7-2
Lör 7/4-1208:55 Uplandia Huddinge-Spånga Pinbackshallen 1-0
Fre 6/4-1217:55 Uplandia Huddinge-SDE Pinbackshallen 6-1
Fre 6/4-1212:15 Uplandia Hanhals Kings-Huddinge Pinbackshallen 1-3
Mån 2/4-1219:00 Träningsmatch Huddinge - HC Donbass Björkängshallen 0-2 & 2-5
Sön 25/3-1218:30 PbM Challenge Final Huddinge-SSK Ekhallen 6-1
Sön 25/3-1211:30 PbM Challenge Semifinal Huddinge-Leksands IF Ekhallen 3-1
Lör 24/3-1219:00 PbM Challenge Huddinge-Mörrum GOIS IK Ekhallen 4-1
Lör 24/3-1213:35 PbM Challenge Värmdö HC-Huddinge Ekhallen 2-3
Lör 24/3-1210:10 PbM Challenge Huddinge-Södertälje SK Ekhallen 5-0
Lör 17/3-1216:45 Mitt i U14 slutspel 11-12 Huddinge IK Röd - Nacka HK Björkängshallen 1-0
Tis 13/3-1217:30 Mitt i U14 slutspel 11-12 Djurgårdens IF - Huddinge IK Röd JM-hallen Stora Mossen 1-6
Lör 10/3-1214:35 Mitt i U14 slutspel 11-12 Täby HC - Huddinge IK Röd IVT-hallen i Spånga 1-10
Ons 7/3-1219:15 Mitt i U14 slutspel 11-12 Älta IF 1 - Huddinge IK Röd Ältahallen 0-3
Tis 6/3-1219:30 Träningsmatch Viggbyholm - Huddinge Hägernäs ishall 0-3
Ons 22/2-1219:15 Mitt i U14 slutspel 11-12 Huddinge IK Röd - Viggbyholms IK Björkängshallen B 14-2
Ons 22/2-1218:00 Mitt i U14 slutspel 11-12 Wings HC Arlanda - Huddinge IK Vit Pinbackshallen 3-2
Ons 15/2-1219:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Nyköpings HK - Huddinge IK Röd Lilla hallen (Rosvalla) 2-5
Mån 13/2-1219:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 FOC Farsta - Huddinge IK Vit FC-hallen 0-4
Sön 12/2-1212:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Segeltorps IF1 Björkängshallen 9-0
Lör 11/2-1209:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Älta IF2 Björkängshallen A 5-1
Sön 5/2-1212:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Segeltorps IF2 Björkängshallen A 3-1
Sön 5/2-1212:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Haninge HF1 - Huddinge IK Röd Torvalla ishall 0-3
Tors 2/2-1220:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Södertälje SK2 - Huddinge IK Vit Telgerinken 0-5
Lör 28/1-1218:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Hanvikens SK Björkängshallen A 4-1
Lör 28/1-1211:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 AIK - Huddinge IK Röd Ritorps ishall 1-14
Ons 25/1-1219:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Ekerö IK - Huddinge IK Vit Vikingahallen 1-4
Lör 21/1-1217:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Södertälje SK1 Björkängshallen 9-2
Lör 21/1-1209:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Västerhaninge IF1 Björkängshallen A 2-3
Ons 18/1-1219:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Flemingsbergs IK1 - Huddinge IK Röd Visättra ishall 3-3
Ons 18/1-1219:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Ekerö IK - Huddinge IK Vit Vikingahallen 1-5
Sön 15/1-1212:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Älta IF1 Björkängshallen 12-2
Lör 14/1-1209:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - FOC Farsta Björkängshallen A 6-0
Ons 11/1-1219:35 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Älta IF2 - Huddinge IK Vit Ältahallen 0-11
Sön 8/1-1216:15 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Nacka HK - Huddinge IK Röd Nacka ishall 9-2
Lör 7/1-1212:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Segeltorps IF2 - Huddinge IK Vit Segeltorpshallen 1-3
Tors 5/1-1212:00 GIC 2012 SDE - Huddinge Marconihallen (Frölunda) 6-0
Tors 5/1-1208:00 GIC 2012 Huddinge - Kungälv Marconihallen (Frölunda) 6-0
Ons 4/1-1219:00 GIC 2012 Linköping - Huddinge Marconihallen (Frölunda) 2-0
Ons 4/1-1215:00 GIC 2012 Nacka - Huddinge Marconihallen (Frölunda) 1-2
Ons 4/1-1211:00 GIC 2012 Huddinge - TPS Macaronihallen (Frölunda) 3-1
Tis 3/1-1218:00 GIC 2012 Farsta - Huddinge Åby ishall 0-12
Tis 3/1-1215:00 GIC 2012 Huddinge - Mölndal Åby ishall 8-0
Tis 3/1-1212:00 GIC 2012 Vålerenga - Huddinge Åby ishall 1-4
Tis 3/1-1209:00 GIC 2012 Skärgården - Huddinge Åby ishall 1-5
Mån 2/1-1218:00 GIC 2012 Huddinge - Malmö Åby ishall 0-0
Mån 2/1-1214:00 GIC 2012 Väsby - Huddinge Åby ishall 1-8
Mån 2/1-1210:00 GIC 2012 Huddinge - Kalmar Åby ishall 5-0
Tis 27/12-1120:15 Träningsmatch Huddinge - Spånga Björkängshallen B 5-4 o 5-4
Sön 18/12-1117:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Boo HC1 Björkängshallen 8-2
Lör 17/12-1116:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Södertälje SK2 Björkängshallen A 8-1
Tors 15/12-1119:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Hanvikens SK - Huddinge IK Vit Fontanahallen 0-13
Sön 11/12-1113:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Nyköpings HK Björkängshallen 3-1
Lör 10/12-1116:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Ekerö IK Björkängshallen A 5-2
Ons 7/12-1119:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Västerhaninge IF1 - Huddinge IK Vit Haribohallen 1-6
Lör 3/12-1112:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Segeltorps IF1 - Huddinge IK Röd Segeltorpshallen 2-5
Lör 3/12-1108:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 FOC Farsta - Huddinge IK Vit FC-hallen 2-9
Fre 2/12-1119:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Haninge HF1 Björkängshallen 5-2
Ons 30/11-1119:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Älta IF2 Björkängshallen A 4-1
Sön 27/11-1118:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - AIK Björkängshallen 7-1
Lör 26/11-1114:15 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Segeltorps IF2 Björkängshallen B 4-5
Sön 20/11-1114:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Södertälje SK1 - Huddinge IK Röd Telgerinken 1-8
Lör 19/11-1113:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Södertälje SK2 - Huddinge IK Vit Telgerinken 1-5
Fre 18/11-1119:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Flemingsbergs IK1 Björkängshallen 8-2
Sön 13/11-1116:00 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Hanvikens SK Björkängshallen A 11-0
Lör 12/11-1115:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Älta IF1 - Huddinge IK Röd Ältahallen 2-4
Sön 6/11-1120:00 Lux Stockholm Cup 2011 Huddinge - Segeltorp (final Lux) Ältahallen 10-1
Sön 6/11-1113:30 Lux Stockholm Cup 2011 SDE - Huddinge (semi Lux) Ältahallen 3-8
Lör 5/11-1118:00 Lux Stockholm Cup 2011 Huddinge - Flemingsberg (kvartsf. Lux) Ältahallen 5-1
Lör 5/11-1112:30 Lux Stockholm Cup 2011 Huddinge - Viggbyholm Ältahallen 15-4
Fre 4/11-1120:00 Lux Stockholm Cup 2011 Huddinge - Värmdö Ältahallen 8-2
Fre 4/11-1114:30 Lux Stockholm Cup 2011 Boo - Huddinge Ältahallen omklrum 1 1-3
Fre 28/10-1118:00 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Huddinge IK Röd - Nacka HK Björkängshallen A 2-1
Sön 23/10-1111:30 Mitt i U14 div 2B 2011-2012 Huddinge IK Vit - Västerhaninge IF1 Björkängshallen A 7-0
Lör 22/10-1114:30 Mitt i U14 div 1B 2011-2012 Boo HC1 - Huddinge IK Röd Björknäs ishall 2-3
Sön 16/10-1112:35 Sweden Selects Invitational Huddinge - Spånga (bronsmatch SSI) Mälarhöjdens ishall 8-3
Sön 16/10-1110:20 Sweden Selects Invitational Nacka - Huddinge (semi SSI) Mälarhöjdens ishall 5-0
Sön 16/10-1107:30 Sweden Selects Invitational Täby - Huddinge Mälarhöjdens ishall 4-5
Lör 15/10-1116:00 Sweden Selects Invitational Huddinge - Spånga Mälarhöjdens ishall 4-4
Lör 15/10-1110:40 Sweden Selects Invitational Huddinge - Hanhals Kings Mälarhöjdens ishall 5-1
Lör 15/10-1108:00 Sweden Selects Invitational Espoo - Huddinge Mälarhöjdens ishall 6-3
Fre 14/10-1116:00 Sweden Selects Invitational Huddinge - Täby Mälarhöjdens ishall 4-4
Fre 14/10-1112:00 Sweden Selects Invitational Huddinge - Nacka Mälarhöjdens ishall 3-9
Tors 13/10-1118:00 Sweden Selects Invitational DIF - Huddinge Mälarhöjdens ishall 5-4
Sön 9/10-1114:30 STL 2011 Huddinge - Älta Allhallen i Skå 11-2
Sön 2/10-1115:30 Reebok Cup 2011 Älta - Huddinge Malungs ishall 4-1
Sön 2/10-1114:15 Reebok Cup 2011 FOC Farsta - Huddinge Malungs ishall 0-2
Sön 2/10-1109:15 Reebok Cup 2011 Huddinge - Östervåla Malungs ishall 2-0
Sön 2/10-11 Reebok Cup 2011 Huddinge - Malmö Löfbergs Lila Arena 7-2
Lör 1/10-1118:15 Oktobercupen Färjestads BK-Huddinge Kobbs Arena 5-3
Lör 1/10-1117:15 Reebok Cup 2011 Nyköping - Huddinge Malungs ishall 2-4
Lör 1/10-1113:30 Oktobercupen Täby HC-Huddinge Löfbergs Lila Arena 2-6
Lör 1/10-1112:15 Reebok Cup 2011 Huddinge - Älta Malungs ishall 2-5
Lör 1/10-1108:30 Reebok Cup 2011 Almtuna - Huddinge Malungs ishall 1-2
Fre 30/9-1121:15 Oktobercupen Huddinge-HV71 Kobbs Arena 3-5
Fre 30/9-1119:45 Reebok Cup 2011 Huddinge - Malung/Vansbro Malungs ishall 4-1
Fre 30/9-1114:00 Oktobercupen Västerås IK-Huddinge Löfbergs Lila Arena 1-11
Fre 30/9-1109:30 Oktobercupen Rögle BK-Huddinge Löfbergs Lila Arena 1-4
Mån 26/9-1118:00 STL 2011 Segeltorp - Huddinge Segeltorpshallen 0-5
Lör 24/9-1112:45 STL 2011 Huddinge - Älta Björkängshallen B 11-2
Fre 23/9-1119:30 STL 2011 GötaTraneberg - Huddinge JM-hallen (Stora Mossen) 1-7
Sön 11/9-1117:00 Träningsmatch Spånga - Huddinge Spånga 2-7
Lör 10/9-1117:00 STL 2011 Huddinge - Värmdö Björkängshallen A 4-3
Tors 8/9-1118:50 STL 2011 Södertälje - Huddinge Scaniarinken 3-3
Sön 4/9-1113:00 Träningsmatch Hedemora SK - Huddinge Vit Hedemora ishall 1-2
Sön 4/9-1111:30 Träningsmatch Mora - Huddinge Röd Hedemora ishall 2-6
Lör 3/9-1114:30 Träningsmatch Hedemora SK- Huddinge Röd Hedemora ishall 3-2
Lör 3/9-1113:00 Träningsmatch Leksands IF - Huddinge Vit Hedemora ishall 1-8
Mån 22/8-1119:00 Träningsmatch Väsby - Huddinge Vilundaparkens ishall 5-6
Sön 21/8-1119:40 Träningsmatch DIF - Huddinge Mälarhöjdens IP 2-1
Sön 24/4-1110:30 Träningsmatch Huddinge - Kiekko-reipas (FIN) Segeltorpshallen 6-2
Lör 23/4-1117:00 Spånga minicup april Kiekko-reipas (FIN) - Huddinge IVT-hallen i Spånga 6-5
Lör 23/4-1113:00 Spånga minicup april Huddinge - Strömsbro IVT-hallen i Spånga 2-5
Lör 23/4-1109:00 Spånga minicup april Spånga - Huddinge IVT-hallen i Spånga 9-3
Sön 10/4-1113:45 pbM Challenge 2011 Täby - Huddinge Ekvallen i Gustavsberg 6-7
Lör 9/4-1117:15 pbM Challenge 2011 Värmdö - Huddinge Ekvallen i Gustavsberg 3-9
Lör 9/4-1113:30 pbM Challenge 2011 Huddinge - Västervik Ekvallen i Gustavsberg 5-2
Fre 8/4-1116:30 pbM Challenge 2011 Huddinge - Linköping Ekvallen i Gustavsberg 5-10
Fre 8/4-1110:15 pbM Challenge 2011 Haninge - Huddinge Ekvallen i Gustavsberg 4-7
Lör 2/4-1116:00 DIF träningsturnering 2011 Nacka - Huddinge Mälarhöjdens Ishall 8-3
Lör 2/4-1111:30 DIF träningsturnering 2011 DIF - Huddinge Mälarhöjdens Ishall 3-3
Lör 2/4-1110:00 DIF träningsturnering 2011 Surahammar - Huddinge Mälarhöjdens Ishall 9-1
Sön 27/3-1114:00 Peab Cup 2011 Väsby-Huddinge Nyköping 1-0
Sön 27/3-1111:30 Peab Cup 2011 Linköping SJ - Huddinge Nyköping 4-2
Lör 26/3-1120:15 Peab Cup 2011 Älta - Huddinge Rosvalla i Nyköping 0-3
Lör 26/3-1115:45 Peab Cup 2011 Huddinge - LHC UP Rosvalla i Nyköping 0-8
Lör 26/3-1111:15 Peab Cup 2011 SaPKo 2 (FIN) - Huddinge Rosvalla i Nyköping 0-7
Fre 25/3-1118:15 Peab Cup 2011 Huddinge - Boo Rosvalla i Nyköping 4-1
Sön 20/3-1117:00 Spånga minicup mars Linköping - Huddinge IVT-hallen i Spånga 5-2
Sön 20/3-1116:00 Spånga minicup mars Huddinge - Spånga 2 IVT-hallen i Spånga 9-0
Sön 20/3-1113:00 Spånga minicup mars Huddinge - Värmdö IVT-hallen i Spånga 6-5
Sön 20/3-1112:00 Spånga minicup mars Spånga 2 - Huddinge IVT-hallen i Spånga 1-5
Sön 20/3-1109:00 Spånga minicup mars Spånga/Göta - Huddinge IVT-hallen i Spånga 4-5
Lör 12/3-1112:15 Mitt i U13 slutspel 10-11 Almtuna IS - Huddinge Röd (kvartsfinal) Salems ishall 3-0
Ons 9/3-1119:30 Mitt i U13 slutspel 10-11 Huddinge röd-Älta (8-delsfinal) Björkängshallen 13-1
Ons 9/3-1119:00 Mitt i U13 slutspel 10-11 Göta-Huddinge vit (8-delsfinal) Stora mossen 11-2
Tors 24/2-1118:00 Mitt i U13 slutspel 10-11 FOC Farsta - Huddinge Vit (16-delsfinal) FC-Hallen 0-7
Ons 23/2-1118:30 Mitt i U13 slutspel 10-11 Huddinge Röd- SSK2 (16-delsfinal) Björkängshallen A 12-0
Mån 14/2-1118:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Haninge Hockey 1 Björkängshallen A 1-3
Sön 13/2-1112:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Segeltorps IF2 Björkängshallen A 8-2
Sön 6/2-1113:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Södertälje SK1 Björkängshallen A 6-6
Tors 3/2-1119:10 Mitt i U13 medel C 10-11 Nynäshamns IF - Huddinge Vit Folkets hall (Nynäshamn) 3-4
Tors 3/2-1118:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Nacka HK - Huddinge Röd Nacka Ishall 1-5
Sön 30/1-1114:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Västerhaninge IF - Huddinge Vit Hanvedens Ishall 1-7
Lör 29/1-1114:45 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Segeltorps IF Björkängshallen B 10-5
Fre 28/1-1119:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Älta IF 1 - Huddinge Röd Ältahallen 1-6
Sön 23/1-1118:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - FOC Farsta 1 Björkängshallen A 7-0
Lör 22/1-1112:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Haninge Hockey 2 Björkängshallen A 10-0
Tors 20/1-1119:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Gnesta IK - Huddinge Vit Gnesta Ishall 2-7
Sön 16/1-1114:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Boo IF1 - Huddinge Röd Björknäs Ishall 1-3
Lör 15/1-1116:00 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Södertälje SK2 Björkängshallen A 11-4
Fre 14/1-1118:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Hanvikens SK1 Björkängshallen A 7-1
Sön 9/1-1117:00 Mitt i U13 medel C 10-11 IFK Tumba - Huddinge Vit Ishuset 0-16
Lör 8/1-1111:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Flemingsbergs IK - Huddinge Röd Visättra Ishall 2-7
Mån 3/1-1120:00 Nyårscupen 2011 Nacka - Huddinge IK (final Nyårscupen) Gränby Ishall A 2-0
Mån 3/1-1117:00 Nyårscupen 2011 Huddinge - TPS Black (semi Nyårscupen) Gränby Ishall C 4-3
Mån 3/1-1114:30 Nyårscupen 2011 TPS White - Huddinge IK Gränby Ishall C 1-3
Mån 3/1-1111:45 Nyårscupen 2011 Segeltorp IF - Huddinge IK Gränby Ishall A 2-4
Mån 3/1-1109:15 Nyårscupen 2011 Huddinge IK - AIK Härnösand Gränby Ishall A 3-2
Sön 2/1-1117:45 Nyårscupen 2011 Huddinge IK - Falu IF Gränby Ishall A 4-1
Sön 2/1-1112:45 Nyårscupen 2011 Bålsta HC - Huddinge IK Gränby Ishall A 4-6
Sön 2/1-1109:30 Nyårscupen 2011 Huddinge IK - Almtuna IS Gränby Ishall B 9-0
Tis 28/12-1014:30 Ankarcupen 2010 Huddinge - Hedemora (bronsm Ankarcupen) Läkerol Arena A 3-7
Tis 28/12-1010:00 Ankarcupen 2010 Gävle GIK - Huddinge (semi Ankarcupen) Läkerol Arena A 5-3
Mån 27/12-1020:15 Ankarcupen 2010 Huddinge Hockey - SDE Hockey Läkerol Arena A 5-7
Mån 27/12-1015:45 Ankarcupen 2010 Huddinge Hockey - Nässjö HC Läkerol Arena A 8-3
Mån 27/12-1011:30 Ankarcupen 2010 Brynäs IF - Huddinge Hockey Läkerol Arena B 1-11
Tis 21/12-1018:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Haninge Hockey 1 - Huddinge Röd Torvalla 2 2-5
Sön 19/12-1017:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Nyköpings HK Björkängshallen A 8-0
Lör 18/12-1013:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Hanvikens SK2 Björkängshallen A 12-1
Tis 14/12-1018:00 Mitt i U13 medel C 10-11 Flemingsbergs IK2 - Huddinge Vit Visättra Ishall 1-12
Lör 11/12-1012:00 Mitt i U13 medel C 10-11 Segeltorps IF2 - Huddinge Vit Segeltorpshallen 4-4
Sön 5/12-1014:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Södertälje SK 1 - Huddinge Röd Telgerinken 1-6
Fre 3/12-1018:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Nynäshamns IF Björkängshallen A 2-1
Lör 27/11-1017:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Västerhaninge IF Björkängshallen A 8-1
Lör 27/11-1016:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Nacka HK Björkängshallen A 3-4
Tis 23/11-1018:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Segeltorps IF1 - Huddinge Röd Segeltorpshallen 3-7
Sön 21/11-1016:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Haninge Hockey 2 - Huddinge Vit Torvalla 2 2-10
Lör 20/11-1013:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Älta IF1 Björkängshallen A 7-1
Tors 18/11-1018:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Hanvikens SK1 - Huddinge Röd Tyresö Ishall 2-7
Mån 15/11-1020:00 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Gnesta IK Björkängshallen A 9-1
Sön 14/11-1011:00 Mitt i U13 medel C 10-11 Södertälje SK2 - Huddinge Vit Telgerinken 1-8
Sön 14/11-1008:00 Mitt i U13 svår B 10-11 FOC Farsta 1 - Huddinge Röd FC-Hallen 1-8
Tors 11/11-1018:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Boo IF1 Björkängshallen B 4-4
Mån 8/11-1019:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - IFK Tumba Björkängshallen A 15-1
Sön 31/10-1018:30 Mitt i U13 svår B 10-11 Huddinge Röd - Flemingsbergs IK Björkängshallen A 2-0
Sön 31/10-1015:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Hanvikens SK2 - Huddinge Vit Fontanahallen 0-10
Sön 24/10-1014:00 Mitt i U13 svår B 10-11 Nyköpings HK - Huddinge Röd Stora Hallen (Rosvalla) 1-11
Sön 24/10-1011:30 Mitt i U13 medel C 10-11 Huddinge Vit - Flemingsbergs IK2 Björkängshallen A 8-2
Tors 21/10-1018:15 Träningsmatch Huddinge - Nacka Björkängshallen B 3-1
Sön 17/10-1014:00 Träningsmatch Gnesta - Huddinge Gnesta Ishall 0-15
Sön 17/10-1009:00 Träningsmatch Huddinge - Älta Björkängshallen A 3-5
Sön 10/10-1016:30 Skoda Cup 2010 Huddinge - Färjestad (bronsm. Skoda Cup) Mälarhöjdens IP 4-5
Sön 10/10-1013:30 Skoda Cup 2010 Värmdö-Huddinge (Semifinal Skoda cup) Mälarhöjdens IP 7-3
Lör 9/10-1016:00 Skoda Cup 2010 Haninge - Huddinge Mälarhöjdens ishall 0-4
Lör 9/10-1014:45 Träningsmatch Huddinge - Linköping Björkängshallen B 6-4
Lör 9/10-1012:00 Skoda Cup 2010 Huddinge - SDE Mälarhöjdens ishall 3-4
Lör 9/10-1009:00 Skoda Cup 2010 Lindlöven - Huddinge Mälarhöjdens ishall 1-5
Fre 8/10-1017:00 Skoda Cup 2010 Huddinge - Spånga Mälarhöjdens ishall 1-2
Sön 3/10-1016:00 Länscupen 2010 Huddinge - Kumla (final Länscupen) Lindehov (Lindesberg) 0-1
Sön 3/10-1011:45 Länscupen 2010 Linden - Huddinge Lindehov (Lindesberg) 1-6
Lör 2/10-1018:15 Länscupen 2010 Kungsbacka Kings - Huddinge Sydnärkehallen (Hallsberg) 2-11
Lör 2/10-1015:30 Länscupen 2010 Frisk Asker - Huddinge Sydnärkehallen (Hallsberg) 0-11
Lör 2/10-1009:45 Länscupen 2010 Huddinge - IFK Hallsberg Sydnärkehallen (Hallsberg) 6-0
Fre 1/10-1020:45 Länscupen 2010 Örebro Hockey svart - Huddinge Sydnärkehallen (Hallsberg) 1-12
Fre 1/10-1017:00 Länscupen 2010 Huddinge - Bofors IK Ungdom Sydnärkehallen (Hallsberg) 3-2
Sön 19/9-1012:15 Resport A-slutspel Huddinge 2 - Espoo (bronsmatch) Kristinehamn 0-6
Sön 19/9-1009:00 Resport A-slutspel Huddinge 2 - Linköping UP (semifinal) Forshaga 0-4
Lör 18/9-1020:50 Resport B-slutspel Huddinge - Forshaga (plac 23-24) Arvika 2-1
Lör 18/9-1018:30 Resport A-slutspel Huddinge 2 - Nacka (kvartsfinal) Forshaga 4-2
Lör 18/9-1016:20 Resport B-slutspel Huddinge - Leksand Arvika 3-5
Lör 18/9-1012:00 Resport B-slutspel Kungälv - Huddinge (B-kvartsfinal) Arvika 8-2
Lör 18/9-1012:00 Resport A-slutspel GötaTraneberg - Huddinge 2 (åttondel) Forshaga 5-6
Fre 17/9-1019:25 Resport grupp 1 Huddinge 2-Almtuna IS Ängevi ishall 3-4
Fre 17/9-1019:25 Resport grupp 3 Huddinge-Djurgårdens IF Coffe Queen Arena 1-5
Fre 17/9-1014:00 Resport grupp 1 Forshaga IF-Huddinge 2 Ängevi ishall 0-5
Fre 17/9-1014:00 Resport grupp 3 Arvika HC-Huddinge Coffe Queen Arena 1-8
Fre 17/9-1010:45 Resport grupp 1 Huddinge 2-Linköping HC Ängevi ishall 5-0
Fre 17/9-1010:45 Resport grupp 3 Huddinge-Gislaved SK Coffe Queen Arena 6-1
Tors 16/9-1021:30 Resport grupp 3 Huddinge-Mora/Orsa IK Coffe Queen Arena 3-3
Tors 16/9-1021:30 Resport grupp 1 Huddinge 2-Möndal Hockey Ängevi ishall 6-7
Tors 16/9-1019:20 Resport grupp 3 Hanhals IF-Huddinge Coffe Queen Arena 4-3
Tors 16/9-1019:20 Resport grupp 1 Flemingsbergs IK-Huddinge 2 Ängevi ishall 1-2
Tors 16/9-1016:05 Resport grupp 1 Borlänge HF-Huddinge 2 Ängevi ishall 0-6
Tors 16/9-1016:05 Resport grupp 3 SDE Hockey 2-Huddinge Coffe Queen Arena 0-4
Tors 16/9-1009:35 Resport grupp 3 Huddinge-Manglerud Star, Norge Coffe Queen Arena 8-3
Tors 16/9-1009:35 Resport grupp 1 Huddinge 2-Furuset, Norge Ängevi ishall 7-2
Sön 12/9-1013:00 Träningsmatch Värmdö - Huddinge (Forshagalaget) Ekhallen i Gustavsberg 4-6
Sön 12/9-1009:00 Träningsmatch Huddinge 98 (Arvikalaget) - Huddinge 97 A-hallen 2-8
Sön 5/9-1009:00 Träningsmatch Haninge Hockey -Huddinge (Forshagalaget) Torvalla 2 6-4
Lör 4/9-1016:30 Träningsmatch Täby - Huddinge (Arvikalaget) Tibble ishall 2-4
Lör 28/8-1017:15 Träningsmatch Haninge Hockey - Huddinge Stora Mossen 6-6
Lör 28/8-1016:00 Träningsmatch Nacka - Huddinge Stora Mossen 5-2
Sön 18/4-1008:30 Rebellion Open 2010 Limhamn - Huddinge Telenor Arena A-hall (Karlskrona) 2-3
Lör 17/4-1018:00 Rebellion Open 2010 Huddinge - Kungälv Telenor Arena B-hall (Karlskrona) 7-4
Lör 17/4-1011:00 Rebellion Open 2010 Vikings - Huddinge Telenor Arena A-hall (Karlskrona) 2-7
Fre 16/4-1020:15 Rebellion Open 2010 Huddinge - Linköping Telenor Arena B-hall (Karlskrona) 1-2
Fre 16/4-1016:15 Rebellion Open 2010 Huddinge - Rögle Telenor Arena B-hall (Karlskrona) 1-1
Fre 16/4-1012:30 Rebellion Open 2010 Rödovre (DK) - Huddinge Telenor Arena B-hall (Karlskrona) 3-5
Tors 15/4-1018:30 Rebellion Open 2010 Huddinge - Hedemora Telenor Arena B-hall (Karlskrona) 4-5
Tors 15/4-1015:00 Rebellion Open 2010 Göta - Huddinge Telenor Arena A-hall (Karlskrona) 4-4
Lör 10/4-1016:30 Träningsmatch Huddinge - Koo-Vee (match 2) MB-hallen 0-2
Lör 10/4-1008:30 Träningsmatch Huddinge - Koo-Vee (match 1) MB-hallen 0-5
Sön 28/3-1011:15 Lions Cup 2010 Huddinge White - Espoo (Lions) Björkängshallen A 3-5
Sön 28/3-1010:15 Lions Cup 2010 Djurgården - Huddinge Red (Lions) Björkängshallen A 0-3
Sön 28/3-1009:00 Lions Cup 2010 SDE - Huddinge White (Lions) Björkängshallen A 7-0
Lör 27/3-1018:00 Lions Cup 2010 Huddinge Red - Strömsbro (Lions) Björkängshallen B 7-8
Lör 27/3-1016:15 Lions Cup 2010 Huddinge White - Djurgården (Lions) Björkängshallen A 6-1
Lör 27/3-1014:00 Lions Cup 2010 Espoo - Huddinge Red (Lions) Björkängshallen B 8-2
Lör 27/3-1010:00 Lions Cup 2010 Huddinge White - Nässjö (Lions) Björkängshallen B 2-2
Lör 27/3-1009:00 Lions Cup 2010 Huddinge Red - EVU (Lions) Björkängshallen A 5-4
Fre 26/3-1016:45 Lions Cup 2010 Team Chicago - Huddinge White (Lions) Björkängshallen B 1-4
Fre 26/3-1014:30 Lions Cup 2010 Huddinge White - Spånga (Lions) Björkängshallen B 9-1
Fre 26/3-1012:15 Lions Cup 2010 SDE - Huddinge Red (Lions) Björkängshallen A 14-1
Fre 26/3-1010:00 Lions Cup 2010 Nacka - Huddinge White (Lions) Björkängshallen B 1-3
Fre 26/3-1009:00 Lions Cup 2010 Huddinge Red - Spirit of Chicago (Lions) Björkängshallen A 4-2
Tors 25/3-1018:00 Lions Cup 2010 Djurgården - Huddinge Red (Lions) Björkängshallen A 4-1
Tors 25/3-1015:30 Lions Cup 2010 Espoo - Huddinge White (Lions) Björkängshallen A 8-2
Tors 25/3-1013:15 Lions Cup 2010 Strömsbro - Huddinge Red (Lions) Björkängshallen A 8-3
Tors 25/3-1012:00 Lions Cup 2010 Huddinge White - Linköping (Lions) Björkängshallen B 6-4
Tors 25/3-1011:00 Lions Cup 2010 Huddinge Red - Värmdö (Lions) Björkängshallen A 5-3
Lör 20/3-1013:00 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Vit - Göta Traneberg (final) Björkängshallen A 1-3
Tis 16/3-1017:45 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Vit - Huddinge Röd (semifinal) JM-hallen (Stora Mossen) 2-1
Lör 13/3-1012:30 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Röd - Djurgården (kvartsfinal) Salems ishall 4-0
Lör 13/3-1011:00 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Vit - Wings HC Arlanda (kvart) Salems ishall 5-0
Tis 9/3-1018:30 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Vit - Vallentuna BK 1 Björkängshallen A 9-2
Tis 9/3-1018:00 Mitt i U12 slutspel 09-10 Sollentuna HC - Huddinge Röd Sveab Arena 0-14
Sön 7/3-1014:30 Peab Cup 2010 SDE - Huddinge (final PEAB) PEAB-hallen Nyköping 5-2
Sön 7/3-1009:15 Peab Cup 2010 Huddinge - Smedjebacken (semifinal PEAB) Rosvallahallen Nyköping 3-1
Lör 6/3-1019:00 Peab Cup 2010 Nyköping Vit - Huddinge PEAB-hallen Nyköping 1-12
Lör 6/3-1015:40 Peab Cup 2010 Huddinge - SDE Rosvallahallen Nyköping 0-4
Lör 6/3-1010:30 Peab Cup 2010 Huddinge - Wings HC PEAB-hallen Nyköping 3-1
Lör 6/3-1008:00 Peab Cup 2010 Nyköping Svart - Huddinge PEAB-hallen Nyköping 0-4
Fre 5/3-1019:00 Peab Cup 2010 Huddinge - Djurgården Rosvallahallen Nyköping 6-3
Tors 25/2-1018:30 Mitt i U12 slutspel 09-10 Huddinge Vit - Spånga Björkängshallen A 4-3
Ons 24/2-1019:30 Mitt i U12 slutspel 09-10 Segeltorp - Huddinge Röd Segeltorpshallen 0-3
Sön 21/2-1018:15 Träningsmatch SDE - Huddinge Vit Stockhagens IP 2-2
Sön 21/2-1017:00 Träningsmatch SDE - Huddinge Röd Stockhagens IP 5-1
Fre 12/2-1018:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Värmdö HC1 - Huddinge Rockets Ekhallen Gustavsberg 5-5
Sön 7/2-1011:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Nynäshamns IF Björkängshallen A 10-3
Lör 6/2-1012:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Värmdö HC Björkängshallen B 1-3
Fre 5/2-1018:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Hanvikens SK 2 - Huddinge Vit Tyresö Ishall 0-3
Lör 30/1-1017:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Haninge Hockey - Huddinge Vit Torvalla Ishall 5-0
Lör 30/1-1009:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Nacka HK2 Björkängshallen A 2-5
Tors 28/1-1019:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Älta IF - Huddinge Rockets Ältahallen 1-8
Sön 24/1-1010:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Älta IF Björkängshallen A 5-1
Fre 22/1-1019:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Hanviken Vit - Huddinge Rockets Fontanahallen 5-5
Sön 17/1-1016:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Haninge Hockey 2 Björkängshallen A 9-6
Lör 16/1-1009:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Nacka HK - Huddinge Vit Nacka Ishall 4-3
Sön 10/1-1013:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Värmdö HC1 Björkängshallen A 10-1
Lör 9/1-1015:45 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Värmdö HC - Huddinge Vit Ekhallen Gustavsberg 2-2
Ons 6/1-1014:00 Nacka Trophy 2010 Huddinge - SDE (Nacka Trophy final) Nacka Ishall (A-hallen) 0-3
Tis 5/1-1019:00 Nacka Trophy 2010 Huddinge - HIFK White (Nacka T. semi) Nacka Ishall (A-hallen) 3-1
Tis 5/1-1013:00 Nacka Trophy 2010 HIFK Red - Huddinge (Nacka T. kvartsf) Nacka Ishall (A-hallen) 2-5
Tis 5/1-1011:00 Nacka Trophy 2010 SDE - Huddinge Nacka ishall (A-hallen) 3-3
Mån 4/1-1018:30 Nacka Trophy 2010 Huddinge - HIFK White Nacka ishall (B-hallen) 1-2
Mån 4/1-1013:30 Nacka Trophy 2010 Huddinge - Nacka Svart Nacka ishall (B-hallen) 5-0
Mån 4/1-1010:30 Nacka Trophy 2010 Malmö - Huddinge Nacka ishall (B-hallen) 2-1
Mån 4/1-1008:30 Nacka Trophy 2010 Nyköping - Huddinge Nacka ishall (B-hallen) 3-8
Mån 28/12-0919:00 Almtuna julcup Huddinge-Hedemora (final Almtuna julcup) Gränby ishall 1-9
Mån 28/12-0914:30 Almtuna julcup Huddinge-SDE Gränby ishall 4-1
Mån 28/12-0909:30 Almtuna julcup Huddinge - Almtuna Gränby ishall (A-hallen) 8-1
Sön 27/12-0917:15 Almtuna julcup Linköping Blå - Huddinge Gränby ishall (A-hallen) 2-3
Sön 27/12-0914:15 Almtuna julcup Huddinge - Mora/Orsa Gränby ishall (A-hallen) 4-0
Sön 27/12-0910:15 Almtuna julcup Södertälje - Huddinge Gränby ishall (A-hallen) 4-3
Sön 20/12-0914:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Hanvikens SK 2 Björkängshallen A 7-4
Sön 20/12-0913:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Nynäshamns IF - Huddinge Rockets Folkets hall 8-6
Mån 14/12-0918:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Haninge Hockey Björkängshallen A 3-2
Lör 12/12-0917:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Älta IF - Huddinge Vit Ältahallen 1-1
Lör 12/12-0913:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Nacka HK2 - Huddinge Rockets Nacka Ishall 8-6
Fre 11/12-0918:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Älta IF Björkängshallen A 5-2
Lör 5/12-0912:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Nacka HK Björkängshallen A 2-1
Mån 30/11-0918:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Hanviken Vit Björkängshallen A 7-2
Lör 28/11-0912:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Värmdö HC Björkängshallen A 10-3
Lör 28/11-0912:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Haninge Hockey 2 - Huddinge Rockets Torvalla Ishall 4-8
Tors 26/11-0919:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Hanvikens SK 2 - Huddinge Vit Fontanahallen (Trollbäckens IP) 2-10
Ons 25/11-0919:45 Mitt i U13 medel B 09-10 Värmdö HC1 - Huddinge Rockets Ekhallen Gustavsberg 0-6
Ons 25/11-0919:30 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Haninge Hockey - Huddinge Vit Torvalla 2 1-4
Lör 21/11-0913:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Nynäshamns IF Björkängshallen A 12-4
Fre 20/11-0918:15 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Huddinge Vit - Älta IF Björkängshallen B 1-3
Sön 15/11-0913:30 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Nacka HK2 Björkängshallen A 6-1
Ons 11/11-0918:50 Mitt i U13 medel B 09-10 Älta IF - Huddinge Rockets Ältahallen 1-1
Sön 8/11-0909:00 Mitt i U12 grupp 4 09-10 Nacka HK - Huddinge Vit Nacka ishall 5-2
Sön 1/11-0916:30 GT P98 Cup 2009 GT Röd - Huddinge 2 (A-final GT-cupen) Stora Mossen (A-hallen) 3-1
Sön 1/11-0914:00 GT P98 Cup 2009 Nacka - Huddinge 2 (A-semi GT-cupen) Stora Mossen (A-hallen) 1-3
Sön 1/11-0911:00 GT P98 Cup 2009 Huddinge 2 - AIK (A-kvartsf. GT-cupen) Stora Mossen (A-hallen) 7-0
Sön 1/11-0909:00 GT P98 Cup 2009 Nacka - Huddinge 1 (A-kvartsf. GT-cupen) Stora Mossen (A-hallen) 1-0
Lör 31/10-0919:00 GT P98 Cup 2009 GT Blå - Huddinge 2 Stora Mossen (A-hallen) 2-13
Lör 31/10-0916:30 GT P98 Cup 2009 Huddinge 2 - Järfälla Stora Mossen (A-hallen) 5-4
Lör 31/10-0914:30 GT P98 Cup 2009 Huddinge 1 - GT Röd Stora Mossen (JM-hallen) 0-2
Lör 31/10-0912:30 GT P98 Cup 2009 Huddinge 2 - Vendelsö Stora Mossen (A-hallen) 12-0
Lör 31/10-0911:00 GT P98 Cup 2009 Huddinge 1 - Viggbyholm Stora Mossen (JM-hallen) 9-2
Lör 31/10-0909:00 GT P98 Cup 2009 Segeltorp - Huddinge 1 Stora Mossen (A-hallen) 1-10
Fre 30/10-0919:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Hanviken Vit - Huddinge Rockets Fontanahallen (Trollbäckens IP) 2-6
Lör 24/10-0916:00 Mitt i U13 medel B 09-10 Huddinge Rockets - Haninge Hockey 2 Björkängshallen A 12-5
Lör 10/10-0919:10 Texas Longhorn Cup 2009 Huddinge1 - Huddinge 2 (final Spånga) Spånga ishall 4-7
Lör 10/10-0913:00 Texas Longhorn Cup 2009 Hedemora - Huddinge 2 Spånga IP 2-5
Lör 10/10-0912:00 Texas Longhorn Cup 2009 Huddinge 1 - Täby Spånga IP 5-1
Lör 10/10-0911:00 Texas Longhorn Cup 2009 Huddinge 2 - Värmdö Spånga IP 1-2
Lör 10/10-0908:00 Texas Longhorn Cup 2009 Spånga Vit - Huddinge 1 Spånga IP 2-6
Fre 9/10-0919:00 Texas Longhorn Cup 2009 Huddinge 1 - Roslagen Eagles Spånga IP 4-2
Fre 9/10-0918:00 Texas Longhorn Cup 2009 Spånga Blå - Huddinge 2 Spånga IP 2-7
Sön 4/10-0917:30 DIF 98 Oktobercup 2009 Huddinge - Färjestad, final Oktobercupen Mälarhöjdens IP 5-4
Sön 4/10-0915:00 DIF 98 Oktobercup 2009 Huddinge - Helsingfors HJK Blue Mälarhöjdens IP 12-2
Sön 4/10-0910:00 DIF 98 Oktobercup 2009 Lindlövens IF - Huddinge Mälarhöjdens IP 1-13
Lör 3/10-0917:30 DIF 98 Oktobercup 2009 Huddinge - Färjestads BK Mälarhöjdens IP 9-1
Lör 3/10-0915:00 Träningsmatch Nacka - Huddinge Nacka Ishall 10-2
Lör 3/10-0915:00 DIF 98 Oktobercup 2009 FOC Farsta - Huddinge Mälarhöjdens IP 1-7
Lör 3/10-0909:00 DIF 98 Oktobercup 2009 Huddinge - Djurgården Mälarhöjdens IP 5-2
Fre 2/10-0918:00 DIF 98 Oktobercup 2009 Huddinge - Helsingfors HJK White Mälarhöjdens IP 10-0
Fre 2/10-0915:00 DIF 98 Oktobercup 2009 Hanviken - Huddinge Mälarhöjdens IP 2-6
Sön 6/9-0917:00 Superfund Weekend 2009 Huddinge Röd - Huddinge Vit Victoriahallen i Nybro 5-0
Sön 6/9-0911:00 Superfund Weekend 2009 Värmdö - Huddinge Röd Victoriahallen i Nybro 6-0
Sön 6/9-0910:00 Superfund Weekend 2009 Huddinge Vit - MIF Victoriahallen i Nybro 1-2
Lör 5/9-0921:00 Superfund Weekend 2009 MIF - Huddinge Röd Victoriahallen i Nybro 3-4
Lör 5/9-0920:00 Superfund Weekend 2009 Huddinge Vit - Värmdö Victoriahallen i Nybro 2-2
Lör 5/9-0914:30 Superfund Weekend 2009 Huddinge Röd - Linköping Blå Victoriahallen i Nybro 2-0
Lör 5/9-0912:40 Superfund Weekend 2009 Linköping Vit - Huddinge Vit Victoriahallen i Nybro 2-4
Lör 5/9-0910:10 Superfund Weekend 2009 Värmdö - Huddinge Röd Victoriahallen i Nybro 2-4
Lör 5/9-0907:40 Superfund Weekend 2009 Espoo - Huddinge Röd Victoriahallen i Nybro 0-3
Lör 5/9-0907:00 Superfund Weekend 2009 Västervik - Huddinge Vit Victoriahallen i Nybro 1-2
Fre 4/9-0918:30 Superfund Weekend 2009 Nässjö - Huddinge Vit Victoriahallen i Nybro 2-2
Fre 4/9-0916:35 Superfund Weekend 2009 Nybro Vikings - Huddinge Vit Victoriahallen i Nybro 3-3
Fre 4/9-0916:00 Superfund Weekend 2009 Boro - Huddinge Röd Victoriahallen i Nybro 0-3
Fre 4/9-0914:45 Superfund Weekend 2009 Huddinge Vit - MIF Victoriahallen i Nybro 2-1
Fre 4/9-0913:30 Superfund Weekend 2009 Huddinge Röd - Limhamn Victoriahallen i Nybro 2-0
Sön 30/8-0916:30 Träningsmatch Värmdö-Huddinge Ekhallen, Gustavsberg 5-12
Sön 30/8-0909:00 Träningsmatch Huddinge-Spånga Björkängshallen B 7-3
Sön 23/8-0910:30 Träningsmatch Huddinge-Stocksund Björkängshallen B 3-2
Lör 22/8-0913:30 Träningsmatch Stocksund-Huddinge Stockhagens IP 4-4
Sön 5/4-0914:15 Avis AA Tournament Huddinge IK-EKS MK3 6-2
Sön 5/4-0914:00 Avis AAA Tournament plats 5-6 Huddinge IK-Jokkerit Blue MK1 3-5
Sön 5/4-0911:15 Avis AA Tournament Huddinge IK-EJK Tiikerrit MK3 9-2
Sön 5/4-0910:00 Avis AAA Tournament plats 5-8 EVU-Huddinge MK1 1-4
Lör 4/4-0915:20 Avis AA Tournament Jäähonka-Huddinge IK MK3 0-6
Lör 4/4-0913:20 Avis AAA Tournament Hifk W-Huddinge IK MK1 3-2
Lör 4/4-0911:50 Avis AA Tournament Huddinge IK-Sport MK3 12-0
Lör 4/4-0910:45 Avis AAA Tournament EKS-Huddinge IK MK2 6-6
Fre 3/4-0918:05 Avis AA Tournament EJK Leijonat-Huddinge IK MK3 0-5
Fre 3/4-0917:00 Avis AAA Tournament Huddinge IK-HKI Select MK1 3-0
Lör 28/3-0917:30 Lions cup 2009 Huddinge-Silver Lions Björkängshallen 1-7
Fre 27/3-0920:00 Lions cup 2009 Huddinge-Shakers blue 97 Björkängshallen 5-0
Fre 27/3-0911:00 Lions cup 2009 Stocksund 97-Huddinge Björkängshallen 9-1
Tors 26/3-0918:00 Lions cup 2009 Hanviken 97-Huddinge Björkängshallen 4-3
Tors 26/3-0913:00 Lions cup 2009 Chicago Select 97 - Huddinge Björkängshallen 0-3
Tors 26/3-0910:00 Lions cup 2009 Huddinge-Täby 97 Björkängshallen 1-5
Sön 15/3-0919:15 Eon Cup AIK-Huddinge (final EON cup) Järfälla ishall 2-13
Sön 15/3-0915:00 Eon Cup Huddinge-Älta Järfälla ishall 5-3
Sön 15/3-0912:30 Träningsmatch Strängnäs HC-Huddinge IK Strängnäshallen 3-11
Sön 15/3-0909:00 Eon Cup Huddinge-Sundbyberg Järfälla ishall 7-0
Lör 14/3-0919:00 Eon Cup Solna Sk Hockey-Huddinge Järfälla ishall 2-7
Lör 14/3-0914:00 Eon Cup Göta/Traneberg-Huddinge Järfälla ishall 1-7
Lör 14/3-0911:00 Eon Cup Huddinge-Älta Tigers Järfälla ishall 3-0
Sön 8/3-0914:00 Skafferiet Cup Kumla Skaf.cup Final Surahammars-Huddinge IK MOAB-hallen 3-2
Sön 8/3-0908:30 Skafferiet Cup Kumla Skaf.cup IFK Kumla/Hbg-Huddinge IK MOAB-hallen 1-2
Lör 7/3-0918:15 Skafferiet Cup Kumla Skaf.cup Huddinge IK-Södertälje SK MOAB-hallen 10-2
Lör 7/3-0914:45 Skafferiet Cup Kumla Skaf.cup Huddinge IK-Surahammars MOAB-hallen 6-2
Lör 7/3-0909:15 Skafferiet Cup Kumla Skaf.cup Huddinge IK-IFK Kumla/Hbg MOAB-hallen 5-3
Fre 6/3-0920:00 Skafferiet Cup Kumla Skaf. cup Södertälje SK-Huddinge IK MOAB-hallen 3-9
Sön 1/3-0915:15 Ore Cupen Final Huddinge IK-Smedjebackens HC Furudals Hockeycenter 8-2
Sön 1/3-0911:00 Ore Cupen IFK ORE-Huddinge IK Furudals Hockeycenter 0-18
Sön 1/3-0908:00 Ore Cupen Smedjebackens HC-Huddinge IK Furudals Hockeycenter 1-9
Lör 28/2-0919:15 Ore Cupen Huddinge IK-Söderhamn/Ljusne Furudals Hockeycenter 7-0
Lör 28/2-0912:45 Ore Cupen Huddinge IK-IFK Ore Furudals Hockeycenter 13-1
Lör 28/2-0909:15 Ore Cupen Huddinge IK-Smedjebackens HC Furudals Hockeycenter 12-2
Fre 27/2-0919:45 Ore Cupen Söderhamn/Ljusne-Huddinge IK Furudals Hockeycenter 0-13
Fre 20/2-0918:30 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit- Tullinge TP Björkängshallen 13-2
Sön 15/2-0916:00 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd- Djurgårdens IF Björkängshallen 9-1
Sön 15/2-0912:30 Niklas Sundström Cup Svedjeholmens IF-Huddinge IK Final Kempehallen 5-2
Sön 15/2-0909:15 Mitt i U11 grupp 6 Värmdö HC- Huddinge Vit Ekhallen 4-5
Sön 15/2-0908:30 Niklas Sundström Cup Strömsbro IF-Huddinge IK Semi Modohallen 4-12
Lör 14/2-0912:00 Niklas Sundström Cup Huddinge IK-Nolby Kempehallen 10-3
Lör 14/2-0908:00 Niklas Sundström Cup Brunflo-Huddinge IK Modohallen 0-16
Fre 13/2-0918:00 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit- Nacka HK1 Björkängshallen 5-1
Fre 13/2-0916:00 Niklas Sundström Cup Storfors AIK-Huddinge IK Modohallen 4-4
Fre 13/2-0912:30 Niklas Sundström Cup Svedjeholmens IF-Huddinge IK Kempehallen 4-3
Tors 12/2-0918:00 Mitt i U12 grupp 6 FOC Farsta 2- Huddinge Rockets FC-Hallen 2-1
Tors 12/2-0918:00 Mitt i U11 grupp 5 Hanvikens SK1- Huddinge Röd Fontanahallen 4-4
Sön 8/2-0913:30 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd- Västerhaninge IF2 Björkängshallen 3-2
Sön 1/2-0918:00 Mitt i U11 grupp 5 IFK Tumba Jets- Huddinge Röd Roplanhallen 4-11
Sön 1/2-0916:00 Mitt i U11 grupp 6 FOC Farsta- Huddinge Vit FC-Hallen 1-3
Sön 1/2-0914:00 Mitt i U12 grupp 6 Strängnäs HC- Huddinge Rockets Strängnäshallen 5-0
Ons 28/1-0919:00 Mitt i U12 grupp 6 Södertälje SK2- Huddinge Rockets Isbanan 0-3
Sön 25/1-0910:00 Mitt i U11 grupp 6 Nordia Hockey- Huddinge Vit Kärrtorps IP 1-4
Sön 25/1-0909:00 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd- Segeltorps IF2 Björkängshallen 3-3
Lör 24/1-0912:30 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- Flemingsbergs IK Björkängshallen 4-2
Sön 18/1-0911:30 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- Nyköpings HK Björkängshallen 3-5
Lör 17/1-0915:00 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit- Boo IF2 Björkängshallen 4-3
Fre 16/1-0918:00 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd- Vendelsö IK1 Nickehallen 5-0
Tis 13/1-0918:00 Mitt i U12 grupp 6 Järna SK- Huddinge Rockets Ljungbackens IP 3-4
Sön 11/1-0912:00 Mitt i U11 grupp 5 MB Hockey- Huddinge Röd MB-Hallen 0-12
Sön 11/1-0910:00 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- Tullinge TP Björkängshallen 15-4
Tis 30/12-0815:25 Värmdö cup Linköping - Huddinge Vit Ekhallen 3-4
Tis 30/12-0814:30 Värmdö cup Huddinge Röd - Nässjö Ekhallen 1-2
Tis 30/12-0812:30 Värmdö cup Nacka - Huddinge Vit Ekhallen 1-6
Tis 30/12-0811:25 Värmdö cup Linköping - Huddinge Röd Ekhallen 2-3
Tis 30/12-0808:30 Värmdö cup Huddinge Röd-Huddinge Vit Ekhallen 5-3
Mån 29/12-0818:10 Värmdö cup Huddinge Röd - Värmdö Ekhallen 3-0
Mån 29/12-0814:55 Värmdö cup Värmdö - Huddinge Vit Ekhallen 2-2
Mån 29/12-0814:00 Värmdö cup Huddinge Röd - Nacka Ekhallen 3-3
Mån 29/12-0812:55 Värmdö cup Nordia/Älta komb - Huddinge Vit Ekhallen 1-4
Mån 29/12-0810:00 Värmdö cup Huddinge Röd - Nordia/Älta komb. Ekhallen 5-6
Mån 29/12-0808:55 Värmdö cup Nässjö - Huddinge Vit Ekhallen 4-4
Sön 21/12-0816:30 Mitt i U11 grupp 6 Tullinge TP 1 - Huddinge Vit Sabishallen 4-7
Lör 20/12-0814:00 Mitt i U12 grupp 6 Djurgårdens IF- Huddinge Rockets Mälarhöjdens Ishall 4-3
Sön 14/12-0818:30 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- FOC Farsta 2 Björkängshallen 1-11
Sön 14/12-0812:00 Mitt i U11 grupp 5 Djurgårdens IF - Huddinge Röd Mälarhöjdens Ishall 2-2
Sön 14/12-0809:00 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit - Värmdö HC Björkängshallen 2-2
Fre 5/12-0819:00 Mitt i U11 grupp 6 Nacka HK 1 - Huddinge Vit Nacka Ishall 1-5
Mån 1/12-0818:00 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd - Hanvikens SK 1 Nickehallen 9-0
Sön 30/11-0810:00 Mitt i U11 grupp 5 Västerhaninge IF2- Huddinge röd Haribohallen 1-2
Lör 29/11-0813:00 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- Strängnäs HC Björkängshallen 0-3
Fre 28/11-0819:15 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd-IFK Tumba Jets Nickehallen 8-2
Fre 28/11-0818:15 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit - FOC Farsta Nickehallen 7-1
Tis 25/11-0818:15 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets- Södertälje SK2 Nickehallen 3-5
Sön 23/11-0818:30 Mitt i U11 grupp 6 Huddinge Vit - Nordia Hockey Björkängshallen 4-6
Sön 23/11-0812:30 Mitt i U11 grupp 5 Segeltorps IF 2-Huddinge Röd Segeltorpshallen 1-4
Lör 22/11-0811:00 Mitt i U12 grupp 6 Flemingsbergs IK-Huddinge Rockets Visättra Ishall 3-0
Ons 19/11-0819:00 Mitt i U12 grupp 6 Nyköping HC-Huddinge Rockets PEAB Hallen Nyköping 3-1
Sön 16/11-0814:30 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets - Järna SK Björkängshallen 13-0
Lör 15/11-0812:00 Mitt i U11 grupp 6 Boo IF 2 - Huddinge Vit Björknäs Ishall 2-3
Tors 13/11-0818:00 Mitt i U11 grupp 5 Vendelsö IK 1-Huddinge Röd Torvalla 2 2-10
Ons 12/11-0818:00 Mitt i U12 grupp 6 Tullinge TP - Huddinge Rockets Sabishallen 1-12
Sön 9/11-0811:00 Mitt i U11 grupp 5 Huddinge Röd-MB hockey 2 Björkängshallen 8-0
Lör 8/11-0817:30 Mitt i U12 grupp 6 Huddinge Rockets - Djurgårdens IF Björkängshallen 1-3
Sön 2/11-0818:30 Träningsmatch Roslagen Eagles-Huddinge IK Contigahallen Norrtälje 2-5
Sön 2/11-0814:15 Träningsmatch Huddinge IK-Nyköping Nickehallen 23-0
Lör 18/10-0816:15 Träningsmatch Spånga-Huddinge Vit Spånga IP 2-6
Lör 18/10-0815:00 Träningsmatch Spånga-Huddinge Röd Spånga ip 2-6
Sön 5/10-0819:30 Waxholms cupen Wax.cup Final HIK-Göta/Traneberg Sherwoodhallen 6-0
Sön 5/10-0815:30 Waxholms cupen Wax.cup semi HIK-Järfälla Sherwoodhallen 10-1
Sön 5/10-0814:00 Waxholms cupen Wax.cup HIK-Göta/Traneberg Sherwoodhallen 17-1
Sön 5/10-0810:00 Waxholms cupen Wax.cup HIK-IFK Täby Sherwood hallen 9-2
Sön 28/9-0813:30 Cobra cup 2008 Cobra Huddinge IK-Göta/Traneberg(Final) FOC Hallen 1-5
Sön 28/9-0809:00 Cobra cup 2008 Cobra Huddinge IK-Segeltorps IF(SEMI) FOC Hallen 4-0
Lör 27/9-0819:00 Cobra cup 2008 Cobra Linden Hockey-Huddinge Farsta 1-11
Lör 27/9-0815:00 Cobra cup 2008 Cobra Huddinge-Solna Farsta 11-0
Lör 27/9-0810:05 Cobra cup 2008 Cobra FOC Farsta-Huddinge IK FOC Hallen 0-17
Lör 20/9-0814:00 Träningsmatch Hanviken-Huddinge IK Fontanahallen 3-5
Sön 7/9-0813:40 Super Wiking Cup SVcup Värmdö-Huddinge IK röd Nybro 1-0
Sön 7/9-0812:10 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK vit-Kalmar Nybro 1-1
Sön 7/9-0808:30 Super Wiking Cup SVcup Linköping blå- Huddinge IK röd Nybro 2-7
Sön 7/9-0807:40 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK vit-Stocksund Nybro 1-1
Lör 6/9-0819:50 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK röd-Nybro Nybro 7-0
Lör 6/9-0817:30 Super Wiking Cup SVcup Växjö-Huddinge IK vit Nybro 1-4
Lör 6/9-0816:20 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK röd-Linköping HC blå Victoriahallen, Nybro 1-2
Lör 6/9-0812:55 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK vit-Nybro Vikings Victoriahallen, Nybro 4-1
Lör 6/9-0810:15 Super Wiking Cup SVcup Värmdö Hockey-Huddinge IK vit Victoriahallen, Nybro 3-1
Lör 6/9-0808:55 Super Wiking Cup SVcup IF Kalmar Hockey-Huddinge IK röd Victoriahallen, Nybro 3-3
Lör 6/9-0808:20 Super Wiking Cup SVcup Linköpings HC vit-Huddinge IK vit Victoriahallen, Nybro 4-1
Fre 5/9-0821:10 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK röd-Malmö Redhawks Victoriahallen, Nybro 1-2
Fre 5/9-0820:25 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK vit-Rödovre(DEN) Victoriahallen, Nybro 2-5
Fre 5/9-0817:45 Super Wiking Cup SVcup Nässjö HC-Huddinge IK röd Victoriahallen, Nybro 2-3
Fre 5/9-0815:50 Super Wiking Cup SVcup Stocksunds IF-Huddinge IK vit Victoriahallen, Nybro 1-3
Fre 5/9-0815:05 Super Wiking Cup SVcup Huddinge IK röd-Växsjö Lakers Victoriahallen ,Nybro 1-0
Sön 17/8-0811:10 Träningsmatch Nacka HK- Huddinge IK Nacka Ishall 6-3
Sön 17/8-0808:00 Träningsmatch Huddinge IK-IFK Täby Björängshallen 5-1
Sön 6/4-0809:30 Träningsmatch Huddinge IK-Nybro Börkängshallen 1-9
Sön 30/3-0816:00 Zäta Cupen Timrå IK - Huddinge IK, final EON Arena 5-7
Sön 30/3-0813:30 Zäta Cupen Nacka HK - Huddinge IK, semifinal Lillstrimmahallen 2-5
Sön 30/3-0808:45 Zäta Cupen Huddinge IK-Nacka HK Lillstrimma hallen 2-4
Lör 29/3-0820:00 Zäta Cupen Huddinge IK-Timrå IK Lillstrimma hallen 4-3
Lör 29/3-0817:00 Zäta Cupen Huddinge IK-Strömsbro IK Lillstrimma hallen 6-6
Lör 29/3-0814:00 Zäta Cupen Huddinge IK-Östersunds IK Eon Arena 6-4
Lör 29/3-0809:30 Zäta Cupen Hedemora SK-Huddinge IK Eon Arena 3-2
Fre 28/3-0815:00 Zäta Cupen MoDo Hockey-Huddinge IK Lillstrimma hallen 1-8
Lör 15/3-0819:50 Skandia Mäklarna Cup Final Linden HC-Huddinge IK Haribohallen 1-5
Lör 15/3-0815:00 Skandia Mäklarna Cup Huddinge IK-Strängnäs HC Haribohallen 5-2
Lör 15/3-0811:50 Skandia Mäklarna Cup Huddinge IK-IFK Österåker Haribohallen 10-0
Lör 15/3-0808:40 Skandia Mäklarna Cup Huddinge IK-M/B Hockey Haribohallen 10-1
Sön 9/3-0817:00 NT-Cupen Final Strömsbro-Huddinge IK Rimbo 7-1
Sön 9/3-0816:15 NT-Cupen Rimbo IF-Huddinge IK Rimbo ishall 0-16
Sön 9/3-0814:25 NT-Cupen Huddinge IK-H/K Hockey Rimbo ishall 6-0
Sön 9/3-0811:40 NT-Cupen Strömsbro IF-Huddinge IK Rimbo ishall 5-1
Sön 9/3-0808:55 NT-Cupen Huddinge IK-Trångsunds IF Rimbo Cup 9-0
Sön 17/2-0810:15 Mitt i cupen gr 8 Huddinge IK2-Nacka HK2 Nickehallen 3-4
Sön 17/2-0810:15 Mitt i cupen gr 7 Huddinge IK3- Nacka HK1 Nickehallen 4-6
Sön 10/2-0809:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge IK1- Saltsjöbadens IF Nickehallen 6-0
Sön 10/2-0809:00 Mitt i cupen gr 8 Haninge Hockey- Huddinge IK2 Torvalla Ishall 1-5
Sön 3/2-0810:00 Mitt i cupen gr 7 Norsborgs IF- Huddinge IK3 Maxihallen 1-20
Sön 3/2-0810:00 Mitt i cupen gr 5 Trångsunds IF2- Huddinge IK1 Stortorpshallen 8-6
Lör 2/2-0817:15 Träningsmatch Nacka-Huddinge IK Nacka 9-4
Sön 27/1-0810:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge IK1- Nacka HK3 Nickehallen 3-3
Sön 27/1-0809:15 Mitt i cupen gr 8 Huddinge IK2- Djurgårdens IF Gul Nickehallen 7-1
Sön 27/1-0809:15 Mitt i cupen gr 7 Huddinge IK3- Djurgårdens IF Blå Nickehallen 5-0
Sön 20/1-0809:00 Mitt i cupen gr 8 Vendelsö IK3- Huddinge IK2 Torvalla2 4-7
Lör 19/1-0813:00 Mitt i cupen gr 7 Boo IF3- Huddinge IK3 Björknäs Ishall 3-2
Lör 19/1-0810:15 Mitt i cupen gr 5 Älta IF Svart- Huddinge IK1 Ältahallen 5-3
Tis 15/1-0818:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge IK1- Vendelsö IK1 Nickehallen 12-4
Sön 13/1-0810:15 Mitt i cupen gr 8 Huddinge IK2- Tullinge TP-2 Nickehallen 12-1
Sön 13/1-0810:15 Mitt i cupen gr 7 Huddinge IK3- Tullinge TP-1 Nickehallen 7-3
Sön 13/1-0808:00 Mitt i cupen gr 5 Hanvikens SK2 - Huddinge IK1 Trollbäckens IP 0-2
Lör 5/1-0816:45 PEAB Cup Linköping- Huddinge IK (final) PEAB Hallen 3-5
Lör 5/1-0815:45 PEAB Cup Älta - Huddinge IK (semi) PEAB Hallen 0-10
Lör 5/1-0814:15 PEAB Cup Huddinge IK- SSK Vit1 (kvart) PEAB Hallen 8-0
Lör 5/1-0812:15 PEAB Cup NH90 Röd- Huddinge IK Rosvallahallen 1-3
Lör 5/1-0811:00 PEAB Cup Enköpings Grön- Huddinge IK Rosvallahallen 2-11
Lör 5/1-0809:00 PEAB Cup Gnesta-Huddinge IK PEAB Hallen 1-3
Tors 27/12-0715:15 Notar cup Älta-Huddinge Värmdö 3-4
Tors 27/12-0713:30 Notar cup Värmdö-Huddinge Värmdö 5-2
Tors 27/12-0711:30 Notar cup Göta-Huddinge Värmdö 1-8
Tors 27/12-0708:45 Notar cup Stocksund- Huddinge Värmdö 2-4
Sön 16/12-0718:15 Mitt i cupen gr 8 IFK Tumba Hawks- Huddinge IK2 Roplanhallen 1-11
Lör 15/12-0716:15 Träningsmatch Huddinge- Värmdö HC Nickehallen 3-2
Lör 15/12-0716:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge IK1- Värmdö HC2 Nickehallen 4-1
Sön 9/12-0710:15 Mitt i cupen gr 7 Huddinge 3-Segeltorp 2 Nickehallen 4-4
Sön 9/12-0710:15 Mitt i cupen gr 8 Huddinge 2-Segeltorp 1 Nickehallen 3-2
Sön 9/12-0710:00 Mitt i cupen gr 5 Västerhaninge 2-Huddinge 1 Hanvedens ishall 1-10
Lör 8/12-0714:35 Träningsmatch Huddinge IK1- EJK 2 98 (Espoo) Nickehallen 9-4
Lör 8/12-0714:35 Träningsmatch Huddinge IK2- EJK 1 98 (Espoo) Nickehallen 5-5
Lör 8/12-0714:15 Träningsmatch Huddinge IK2 -EJK 98 2(Espoo) Nickehallen 4-3
Lör 8/12-0714:15 Träningsmatch Huddinge IK1- EJK 1 98 (Espoo) Nickehallen 5-3
Sön 2/12-0710:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge 1-Boo IF 1 Nickehallen 2-3
Sön 2/12-0710:00 Mitt i cupen gr 8 Nordia 2- Huddinge 2 Kärrtorps IP 4-7
Sön 2/12-0710:00 Mitt i cupen gr 7 Nordia 1- Huddinge 3 Kärrtorps IP 2-4
Sön 25/11-0710:15 Mitt i cupen gr 7 Huddinge IK3 -Hammarby 1 Nickehallen 0-3
Sön 25/11-0710:15 Träningsmatch Huddinge IK2-Segeltorp Nickehallen 9-4
Sön 25/11-0709:00 Mitt i cupen gr 7 Nynäshamn 1- Huddinge IK 3 Nynäshamn 3-10
Sön 18/11-0709:15 Mitt i cupen gr 5 Huddinge IK 1 - Hanviken 3 Nickehallen 4-3
Lör 17/11-0711:00 Mitt i cupen gr 8 MB 1-Huddinge IK 2 Sätra ip 1-15
Lör 17/11-0711:00 Mitt i cupen gr 7 MB 2 - Huddinge IK 3 Sätra IP 0-9
Lör 20/10-0710:00 Träningsmatch Huddinge-Segeltorp Nickehallen 6-3
Lör 20/10-0709:00 Träningsmatch Huddinge-Värmdö HC Nickehallen 5-1
Lör 6/10-0718:00 Cobra Cup Huddinge Rockets-Huddinge Diamonds Farsta 5-1
Lör 6/10-0714:50 Cobra Cup Huddinge Rockets- DIF Farsta 5-4
Lör 6/10-0714:50 Cobra Cup Boo-Huddinge Diamonds Farsta 2-6
Lör 6/10-0713:50 Cobra Cup Huddinge Rockets-Västerås IK FOC Hallen 12-0
Lör 6/10-0713:00 Cobra Cup Huddinge Diamonds-Järfälla FOC Hallen 11-1
Lör 6/10-0711:40 Cobra Cup Huddinge Diamonds-Österåker FOC Hallen 12-2
Lör 6/10-0710:50 Cobra Cup Boo IF-Huddinge Rockets FOC Hallen 0-9
Lör 6/10-0709:00 Cobra Cup DIF-Huddinge Diamonds FOC Hallen 2-6
Lör 6/10-0709:00 Cobra Cup FOC Farsta-Huddinge Rockets FOC Hallen 1-10
Sön 23/9-0714:30 Superweekend Cup Huddinge Rockets-Malmö Redhawks Iffehallen 0-5
Sön 23/9-0711:30 Superweekend Cup Växjö Lakers 2-Huddinge Diamonds Iffehallen 0-2
Sön 23/9-0710:40 Superweekend Cup Limhamn Limeburners- Huddinge Rockets Iffehallen 2-2
Sön 23/9-0707:00 Superweekend Cup Huddinge Diamonds-Linköping HC1 Iffehallen 0-2
Lör 22/9-0721:10 Superweekend Cup Stocksunds IF-Huddinge Rockets Iffehallen 1-1
Lör 22/9-0717:30 Superweekend Cup Huddinge Diamonds-IF Kalmar 2 Iffehallen 3-1
Lör 22/9-0716:20 Superweekend Cup Huddinge Rockets-Limhamn Limeburners Kallmar 1-1
Lör 22/9-0715:35 Superweekend Cup Stocksunds IF-Huddinge Diamonds Iffehallen 2-2
Lör 22/9-0712:55 Superweekend Cup IF Kalmar 1-Huddinge Diamonds Iffehallen 0-1
Lör 22/9-0711:00 Superweekend Cup Huddinge Rockets-Linköping HC2 Iffehallen 2-1
Lör 22/9-0708:20 Superweekend Cup Huddinge Diamonds-Malmö Redhawks Iffehallen 1-8
Lör 22/9-0707:00 Superweekend Cup Växjö Lakers 2- Huddinge Rockets Iffehallen 1-2
Fre 21/9-0719:05 Superweekend Cup Huddinge Diamonds-Linköping HC1 Iffehallen 0-2
Fre 21/9-0717:45 Superweekend Cup IF Kalmar 2-Huddinge Rockets Iffehallen 0-4
Fre 21/9-0715:50 Superweekend Cup Huddinge Diamonds-Växjö Lakers 1 Iffehallen 2-2
Fre 21/9-0715:05 Superweekend Cup Huddinge Rockets-HC Rödovre Iffehallen 1-2
Lör 8/9-0708:00 Träningsmatch AIK - HUDDINGE Ritorp 1-19
Tis 4/9-0716:00 Träningsmatch AIK - HUDDINGE Ritorp 3-9
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2016-08-28
Besökare
354617
Genereringstid
2,4375 sekunder