Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 21/12-1315:00 H2 Höjden-Tumba Eriksdalshallen -
Sön 8/12-1312:15 H2 Råsunda-Höjden Råstaparkhallen -
Sön 1/12-1312:15 H2 Vendelsö-Höjden Torvallla -
Sön 24/11-1316:45 H2 Höjden-Vallentua Västertorp -
Lör 16/11-1315:30 H2 Ekerö-Höjden Tappströms bollhall -
Sön 3/11-1316:45 H2 Höjden-Högalid Västertorp -
Lör 26/10-1316:15 H2 Bele-Höjden Björkeby sporthall -
Sön 20/10-1312:30 H2 Grimsta-Höjden smedgärdshallen -
Sön 13/10-1316:45 H2 Höjden-TT Ungdom Västertorp -
Fre 4/10-1320:00 H2 Ingarö-Höjden Ingarö -
Sön 24/3-1313:15 H2 Höjden-TT Ungdom Västertorpshallen -
Sön 17/3-1311:00 H2 Höjden-Vaxholm Eriksdalshallen -
Lör 9/3-1318:15 H2 Vaxholm-Höjden Vaxholm -
Sön 3/3-1319:15 H2 Höjden-Tullinge Västertorpshallen -
Lör 23/2-1313:15 H2 Sundbyberg-Höjden Hallonbergshallen -
Lör 16/2-1312:30 H2 Höjden-Jakan Eriksdalshallen -
Ons 13/2-1320:00 H2 TT Ungdom-Höjden Tyresö sporthall -
Sön 10/2-1317:00 H2 Höjden-Tumba Västertorpshallen -
Lör 2/2-1312:15 H2 Vendelsö-Höjden Torvalla -
Lör 22/12-1212:00 H2 Hammarbyhöjden-Grimsta Västertorpshallen 8-7
Lör 24/11-1216:15 H2 Tullinge-Höjden Tullinge Sporthall 20-2
Sön 18/11-1219:15 H2 Hammarbyhöjden-Sundbyberg Västertorpshallen 5-6
Sön 11/11-1218:15 H2 Jakobsberg-Höjden Viksjö Sporthall 12-2
Sön 28/10-1211:15 H2 Tumba-Höjden Storvretens sporthall -
Lör 20/10-1212:30 H2 Hammarbyhöjden-Vendelsö Eriksdalshallen 8-5
Lör 13/10-1216:15 H2 Bele-Hammarbyhöjden Björkeby 15-2
Sön 30/9-1212:30 H2 Höjden-Rosersberg Eriksdalshallen 3-8
Lör 22/9-1215:15 H2 Grimsta-Höjden Väsby skola 7-12
Lör 15/9-1212:30 H2 Höjden-Högalid Eriksdalshallen 6-2
Tis 24/4-1220:30 H2 Kvalserie Grimsta-Höjden Väsby Skola 7-6
Tis 3/4-1220:00 H2 Kvalserie Rotebro-Höjden Sollentuna Sim och Sporthall 3-3
Sön 1/4-1218:30 H2 Kvalserie Älta-Höjden Nacka Sporthall 5-6
Lör 24/3-1216:45 H2 Offensiv Lidingö-Hammarbyhöjden Bodals Sporthall 11-6
Sön 11/3-1213:00 H2 Högalids IF-Hammarbyhöjden Eriksdalshallen 5-4
Sön 4/3-1219:00 H2 Hammarbyhöjden-Salems IF Västertorpshallen 4-14
Sön 26/2-1213:30 H2 Bele-Hammarbyhöjden Björkeby Sporthall 10-5
Sön 19/2-1213:45 H2 Hammarbyhöjden-Vendelsö Västertorpshallen 5-8
Sön 5/2-1215:30 H2 Hammarbyhöjden-Tyresö FBC Västertorpshallen 4-7
Lör 21/1-1211:00 H2 Grimsta-Hammarbyhöjden Väsby skola 5-5
Sön 15/1-1217:15 H2 Hammarbyhöjden-Rosersberg Västertorpshallen 4-2
Sön 8/1-1214:30 H2 Jakobsberg-Hammarbyhöjden Jakobsbergsporthall 5-6
Mån 2/1-1221:15 Träningsmatch Djurgården-Hibk Skantsullshallen -
Sön 18/12-1113:15 H2 Hammarbyhöjden-Vallentuna Västertorpshallen 7-7
Sön 11/12-1113:15 H2 Hammarbyhöjden-Offensiv Lidingö Västertorpshallen 8-8
Sön 4/12-1113:15 H2 Hammarbyhöjden-Högalid Västertorpshallen 5-5
Lör 26/11-1115:45 H2 Salem-Hammarbyhöjden Skogängshallen 6-7
Sön 20/11-1114:15 H2 Hammarbyhöjden-Bele Västertorpshallen 5-5
Fre 4/11-1118:45 H2 Vendelsö-Hammarbyhöjden Torvalla sporthall 9-6
Sön 23/10-1116:30 H2 Tyresö FBC-Hammarbyhöjden Strandhallen 8-6
Sön 16/10-1116:45 H2 Hammarbyhöjden-Grimsta Västertorpshallen 5-6
Lör 1/10-1113:30 H2 Rosersberg-Hammarbyhöjden Rosershallen 7-6
Sön 25/9-1112:15 H2 Hammarbyhöjden-Jakobsberg Västertorpshallen 6-5
Lör 17/9-1114:15 H2 Vallentuna-Hammarbyhöjden Hamamrbackshallen 6-5
Mån 12/9-1120:30 Träningsmatch Vendelsö-Hammarbyhöjden Torvalla 5-4
Fre 9/9-1119:00 Träningsmatch Ingarö-Hammarbyhöjden Ingarö sporthall -
Lör 3/9-1114:00 Träningsmatch Rotebro-Hammarbyhöjden Sollentuna 3-4
Tors 25/8-1120:00 Träningsmatch Vaxholm-Hammarbyhöjden If-hallen i Vaxholm 5-6
Tis 5/10-1020:00 DM Kval till slutspel Kungsängen-Hibk Ekammarshallen 6-2
Mån 6/9-1021:00 Träningsmatch Tungelsta IF - HIBK Tungelsta Sporthall 1-9
Sön 5/9-1015:00 DM Atlas IF - HIBK Tomtbergahallen 0-7
Lör 4/9-1019:00 DM Midsommarkransen - HIBK Tomtbergahallen 1-10
Lör 4/9-1011:00 DM HIBK - Huddinge IBS Tomtbergahallen 0-4
Tors 2/9-1020:00 Träningsmatch Sundbyberg - HIBK Hallonbergen 7-8
Mån 23/8-1019:30 Träningsmatch Råsunda IS - HIBK Tallbackaskolan 7-6


Big Bang Theory   |  Batman   |  Breaking Bad   |  Sons of Anarchy

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2015-03-09
Besökare
97313
Genereringstid
0,2031 sekunder