Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Sön 26/11-17 17:30 U16 Div 1 GT - Haninge Anchors JM-Hallen, Stora Mossen
Tis 28/11-17 19:30 U16 Div 1 Huddinge IK 1 - GT 1 Björkängshallen
Lör 2/12-17 16:00 U16 Div 1 GT - Täby JM-Hallen, Stora Mossen
Lör 9/12-17 12:00 U16 Div 1 AIK IF - GötaTraneberg Ulriksdals IP Hall 1
Tis 12/12-17 19:30 U16 Div 1 GT - SDE JM-Hallen, Stora Mossen
Sön 17/12-17 18:00 U16 Div 1 Sollentuna HC 1 - GötaTraneberg IK 1 SVEAB Arena
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 19/11-1715:30 U15, 2:2 Ekerö - GT U15 Vikingahallen, Ekerö -
Lör 18/11-1717:00 DM U16 Sollentuna - GT Sveab Arena -
Ons 15/11-1719:30 U16 Div 1 DIF - GT Mälarhöjdens ishall -
Tis 14/11-1720:30 U15, 2:2 U15 - GT - SSK JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 7/11-1719:30 U16 Div 1 GT - Almtuna JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 29/10-1719:45 U16 Div 1 Arlanda Wings - GötaTraneberg IK Pinnbackshallen, Märsta -
Ons 25/10-1719:30 U15, 2:2 GT - Huddinge HC 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 24/10-1719:00 U16 Div 1 Nacka - GT Nacka ishall -
Lör 21/10-1716:00 U15, 2:2 Järfälla HC - GT 2 Järfälla ishall -
Lör 21/10-1713:00 FOTBOLL "Sanktan" NY TID!!! IF Brommapojkarna 8 - GT Stora Mossen IP -
Ons 18/10-1719:30 U15, 2:2 GötaTraneberg IK 2 - Nacka JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 17/10-1719:30 U16 Div 1 GT - Österåker/Lidingö JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 11/10-1719:30 U16 Div 1 GT - Södertälje JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 10/10-1719:30 U15, 2:2 GT - Sollentuna JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 7/10-1711:00 FOTBOLL "Sanktan" Kungsängen IF 2 - GT 02 Kungsängen IP 2 -
Lör 30/9-1713:00 FOTBOLL "Sanktan" IFK Lidingö - GT 02 Blackeberg BP -
Sön 24/9-1713:00 FOTBOLL "Sanktan" FK Bromma 1 - GT 02 Ängby Södra BP 1 -
Lör 23/9-1709:00 FOTBOLL "Sanktan" Hässelby SK 2 - GT 02 Hässelby Gårds BP 1 -
Sön 10/9-1712:15 FOTBOLL "Sanktan" Spånga IS 4 - GT 02 Spånga IP 4 -
Sön 3/9-1714:00 Träningsmatch DIF dam - Göta Traneberg Hovet -
Lör 2/9-1715:00 Almtuna IS Höstcup GT - Team Gävle Gränby ishall - A-hallen -
Lör 2/9-1712:20 Almtuna IS Höstcup Nacka - GT Gränby ishall - A-hallen -
Lör 2/9-1708:20 Almtuna IS Höstcup Almtuna - GT Gränby ishall - A-hallen -
Sön 27/8-1710:50 Nicklas Bäckström Cup GT - Vita Hästen NickBack Arena -
Lör 26/8-1720:45 Nicklas Bäckström Cup GT - IK Oskarshamn NickBack Arena -
Lör 26/8-1716:30 Nicklas Bäckström Cup Strömsbro HC - GT NickBack Arena -
Lör 26/8-1712:15 Nicklas Bäckström Cup Valbo - GT NickBack Arena -
Lör 26/8-1709:25 Nicklas Bäckström Cup GT - Wings NickBack Arena -
Lör 19/8-1711:30 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - Ängby IF 1 Blackeberg BP -
Sön 11/6-1714:45 FOTBOLL "Sanktan" Ängby IF 1 - GT 02 Ängby IP 1 -
Fre 9/6-1720:00 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - Sollentuna FK 5 Blackeberg BP -
Lör 3/6-1711:30 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - IF Brommapojkarna 8 Blackeberg BP -
Tis 30/5-1719:00 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - Kungsängen IF 2 Kungsängen IP 2 -
Lör 27/5-1709:00 FOTBOLL "Sanktan" Karlbergs BK 2 - GT 02 Stadshagen IP 1 -
Lör 20/5-1711:30 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - Spånga IS 4 Blackeberg BP -
Sön 7/5-1715:00 Träningsmatch GT 02/03 - Sweden Select team 03 JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 6/5-1711:30 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - FK Bromma 1 Blackeberg BP -
Mån 1/5-1714:30 FOTBOLL "Sanktan" Sollentuna FK 5 - GT Helenelunds IP -
Fre 28/4-1720:00 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - IFK Lidingö Åkeshovs BP -
Lör 22/4-1720:20 Rosvalla Gästabud GT - Blues EKS Lilla hallen -
Lör 22/4-1716:05 Rosvalla Gästabud GT - SK Iron Stora Hallen, Nyköping -
Lör 22/4-1711:50 Träningsmatch Linköping - GT Lilla hallen -
Fre 21/4-1721:40 Rosvalla Gästabud GT - Uplakers Blå Stora Hallen, Nyköping -
Fre 21/4-1717:40 Rosvalla Gästabud Tibro IK - GT Lilla hallen -
Mån 17/4-1718:00 FOTBOLL "Sanktan" GT 02 - Hässelby SK 2 Blackeberg BP -
Lör 25/3-1715:00 Miljöanvet cup GT - VIK hockey Strängnäs ishall -
Lör 25/3-1712:10 Miljöanvet cup Åkersträngnäs HC - GT Strängnäs ishall -
Lör 25/3-1709:20 Miljöanvet cup Hedesunda/Östervåla HC - GT Strängnäs ishall -
Lör 11/3-1717:00 SHC Div 1 GT 1 - Lidingö JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 11/3-1712:00 SHC 2:2 AIK IF 2 - GötaTraneberg IK 2 Ulriksdals IP Hall 1 -
Tors 9/3-1720:00 SHC 2:2 Saltsjöbaden - GT 2 Saltsjöbadens ishall -
Ons 8/3-1719:00 SHC 2:2 GT 2 - Boo HC 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 7/3-1720:30 SHC Div 1 Almtuna - GT 1 Gränbyhallen, B-hallen, Almtuna -
Sön 26/2-1716:30 J18 J18 match, Södertälje - GT Telgerinken, Södertälje -
Ons 22/2-1720:00 SHC 2:2 Södertälje 2 - GT IK 2 Scaniarinken -
Sön 19/2-1715:30 SHC Div 1 Nyköping HF - GT 1 Stora Hallen, Nyköping -
Tis 14/2-1719:00 SHC Div 1 Tyresö Hanviken - GT 1 Tyresö ishall -
Lör 11/2-1713:30 SHC 2:2 Haningen Anchors 2 - GT 2 Torvalla ishall -
Tors 9/2-1719:00 SHC Div 1 GT 1 - Norrtälje JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 8/2-1719:00 SHC 2:2 GT 2 - Huddinge IK 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 7/2-1719:00 SHC Div 1 GT 1 - Tumba JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 4/2-1719:35 SHC Div 1 Spånga 1 - GT 1 Från stan hallen -
Lör 4/2-1712:00 SHC 2:2 Österåker Vikings HC 2 - GötaTraneberg 2 Österåker Sportcentrum -
Tors 2/2-1719:30 SHC Div 1 GT 1 - Boo HC JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 1/2-1719:00 SHC 2:2 GT 2 - Vallentuna 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Fre 27/1-1719:30 SHC Div 1 Sollentuna HC 1 - GötaTraneberg IK 1 SVEAB Arena -
Ons 18/1-1720:00 SHC Div 1 BOO - GötaTraneberg IK 1 Björknäs ishall -
Tis 17/1-1719:00 SHC 2:2 GT 2 - Saltsjöbadens IF JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 15/1-1718:30 SHC Div 1 GT 1 - DIF JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 14/1-1718:00 SHC 2:2 SDE 2 - GötaTraneberg IK 2 Tigerbalsamhallen -
Ons 11/1-1719:30 SHC Div 1 Tyresö Hanviken - GT 1 Tyresö ishall -
Tis 10/1-1719:30 SHC 2:2 GT 2 - Sollentuna HC 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 18/12-1615:05 SHC 2:2 Spånga - GT 2 Från stan hallen -
Lör 17/12-1618:00 SHC Div 1 GT 1 - Haninge Anchors HC JM-Hallen, Stora Mossen -
Fre 16/12-1619:00 SHC 2:2 GT 2 - AIK JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 14/12-1620:00 SHC Div 1 Södertälje - GT 1 Scaniarinken -
Sön 11/12-1611:00 SHC 2:2 IK Graip - GT 2 Cementa Arena, Gotland -
Lör 10/12-1613:15 SHC 2:2 VisbyRoma - GötaTraneberg 2 Visby ishall, Gotland -
Ons 7/12-1620:00 SHC 2:2 Boo HC - GT 2 Björknäs ishall -
Tis 6/12-1618:00 SHC Div 1 GT 1 - Tumba JM-Hallen, Stora Mossen -
Mån 5/12-1619:30 SHC Div 1 Huddinge IK 1 - GT 1 Björkängshallen -
Sön 4/12-1616:00 SHC 2:2 GT 2 - Södertälje JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 3/12-1618:30 SHC Div 1 GT 1 - Nacka A-hallen, Stora Mossen -
Sön 27/11-1612:30 SHC Div 1 Nyköping HF - GT 1 Stora Hallen, Nyköping -
Tors 24/11-1620:30 SHC 2:2 GT 2 - Haninge Anchors JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 23/11-1619:00 SHC Div 1 GT 1 - Boo HC JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 20/11-1608:30 SHC 2:2 GT 2 - IK Graip JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 19/11-1617:00 SHC Div 1 DIF - GT 1 Mälarhöjdens ishall -
Lör 19/11-1615:30 SHC 2:2 GT 2 - Visby Roma / Sudret HC JM-Hallen, Stora Mossen -
Tors 17/11-1620:00 SHC 2:2 Huddinge IK - GT 2 Björkängshallen -
Sön 13/11-1618:30 SHC Div 1 GT 1 - Tyresö Hanviken JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 12/11-1619:30 SHC 2:2 GT 2 - Österåker Vikings JM-Hallen, Stora Mossen -
Tors 10/11-1619:10 SHC 2:2 Vallentuna - GT 2 Vallentuna ishall -
Tis 8/11-1618:00 SHC Div 1 Haninge HC 1 - GT 1 Haribohallen -
Ons 26/10-1619:00 SHC Div 1 GT 1 - Södertälje JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 23/10-1612:00 SHC Div 1 Tumba - GT 1 Ishuset -
Fre 21/10-1619:30 SHC 2:2 GT 2 - SDE 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Tors 20/10-1618:00 SHC 2:2 GT - Täby div 2:2 med team 03 JM-Hallen, Stora Mossen -
Ons 19/10-1618:00 SHC Div 1 GT 1 - Huddinge IK JM-Hallen, Stora Mossen -
Sön 16/10-1619:00 SHC 2:2 Sollentuna HC - GT 2 SVEAB Arena -
Lör 15/10-1616:30 SHC Div 1 Nacka HK - GT 1 Nacka Ishall -
Fre 14/10-1619:30 SHC 2:2 GT 2 - Spånga IK 2 JM-Hallen, Stora Mossen -
Tis 11/10-1620:30 SHC Div 1 GT 1 - Nyköping JM-Hallen, Stora Mossen -
Lör 8/10-1613:30 FOTBOLL "Sanktan" Solberga BK - GT Solberga BP 1 -
Sön 2/10-1616:30 FOTBOLL "Sanktan" GT - IFK Lidingö FK Blackeberg IP -
Sön 25/9-1616:30 FOTBOLL "Sanktan" Rönninge Salem Fotboll 2 - GT Berga IP 1 -
Lör 24/9-1617:50 IK Huge Cup 2016 Brynäs IF - GT Kastvallen, Gustafsbro Arena i Gävle -
Lör 24/9-1615:30 IK Huge Cup 2016 GT - IK Huge Kastvallen, Gustafsbro Arena i Gävle -
Lör 24/9-1613:10 IK Huge Cup 2016 SK Iron - GT Kastvallen, Gustafsbro Arena i Gävle -
Lör 24/9-1610:10 IK Huge Cup 2016 GT- HåIk/IK Säter Kastvallen, Gustafsbro Arena i Gävle -
Sön 18/9-1615:00 FOTBOLL "Sanktan" GT - Norrtulls SK 2 Blackeberg IP -
Lör 17/9-1617:05 Autonoma Hockey Games Järfälla - GT Österåker Sportcentrum, A-Hallen -
Lör 17/9-1614:15 Autonoma Hockey Games GT - Värmdö Österåker Sportcentrum, A-Hallen -
Lör 17/9-1612:30 Autonoma Hockey Games GT - Österåker Österåker Sportcentrum B-Hallen -
Lör 17/9-1610:10 Autonoma Hockey Games Täby - GT Österåker Sportcentrum, A-Hallen -
Lör 17/9-1608:00 Autonoma Hockey Games GT - SDE Österåker Sportcentrum, A-Hallen -
Sön 4/9-1615:00 FOTBOLL "Sanktan" GT - IF Brommapojkarna 10 Blackeberg IP -
Lör 3/9-1611:00 Träningsmatch Haningen Anchors - GT Torvalla ishall, Haninge -
Sön 28/8-1610:00 FOTBOLL "Sanktan" Karlbergs BK - GT Stadshagen IP 2 -
Lör 27/8-1611:15 FOTBOLL "Sanktan" Tullinge TP FK - GT Brantbrinks IP 2 -
Sön 21/8-1616:30 FOTBOLL "Sanktan" GT - IFK Aspudden/Tellus Blackeberg IP -
Sön 21/8-1613:00 Träningsmatch Spånga - GT IVT-Hallen, Spånga -
Lör 20/8-1610:00 FOTBOLL "Sanktan" GT - Karlbergs BK Blackeberg IP -
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer








Information
Senast uppdaterad
2017-11-21
Besökare
153574
Genereringstid
0,2656 sekunder