Kontakter

Sportchef E-post Telefon Mobiltelefon
Micke Kempemickekempe@hotmail.com076-8688089
Kansli Ekonomi Istider E-post Telefon Mobiltelefon
Rickard Björkénkansli@gotatraneberg.se08-25 78 26
Huvudmaterialare E-post Telefon Mobiltelefon
Anders Wickströmanders.wickstrom@ingrammicro.se070-75368200707-53 68 20
Domaransvarig E-post Telefon Mobiltelefon
Ola Anderssoncoachola22@hotmail.com072-839 53 16
A-lag herr E-post Telefon Mobiltelefon
Anita Gruvforsgruvfors@comhem.se073-9601914
B-lag herr E-post Telefon Mobiltelefon
Jörgen Tegefjordtegefjord@home.se0704-208200
J20 E-post Telefon Mobiltelefon
Cecilia Gabrilscecilia.gabrils@bredband.net
J18 E-post Telefon Mobiltelefon
Björn Sandbergbjorn.sandberg@amundi.com070-6832400
Team01 E-post Telefon Mobiltelefon
Mattias Knutssonmattias.knutsson1@gmail.com070-607 54 14
Team 02 E-post Telefon Mobiltelefon
Annika Westerlundwesterlunda@hotmail.com070-325 13 73
Team 03 E-post Telefon Mobiltelefon
Jesper Strömgrenjesper@sllop.se0733-55 25 91
Stefan Wallinstefan.wallin@brummer.se08-407 13 00
Team 04 E-post Telefon Mobiltelefon
Christian Kleinchristian.klein@live.com0738-660061
Team 05 E-post Telefon Mobiltelefon
Göran Hedmangoran.hedman@gmail.com0738751111
Team 06 E-post Telefon Mobiltelefon
Lena Fondeliuslena.fondelius@telia.com070-790 10 72
Team 07 E-post Telefon Mobiltelefon
Damir Tisljarecdamir.tisljarec@ericsson.com
Fredrik Bergnäsfbergnas@hotmail.com070-1664316
Team 08 E-post Telefon Mobiltelefon
Jens Djerfjens.djerf@adestia.se070-7606277
Hockeyskolan E-post Telefon Mobiltelefon
John Falckjohn@sportnet.se0701-464000
Tjejhockey E-post Telefon Mobiltelefon
Göran Sundingorsun@telia.com0705083164
Göta Vets E-post Telefon Mobiltelefon
Mats Karstenmats.kersten@forsenprojekt.se0707-557845
SportCafe E-post Telefon Mobiltelefon
Zara Paysportcafe60@hotmail.com076-107 87 66
INTERSPORT - Sales E-post Telefon Mobiltelefon
Henrik Espinghenrik.esping@intersport.se08-58773832076-6354840





Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer