Flurkmarks IK  

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 26/1-2013:00 Futsal Hörnsjö IF - Flurkmarks IK Norrskenshallen -
Lör 18/1-2017:00 Futsal Flurkmarks IK - Umeå Södra DFF Umeå Energi Arena VATTEN -
Sön 12/1-2013:30 Futsal Flurkmarks IK - Betsele IF Ersängshallen -
Sön 15/12-1916:30 Futsal Ersboda SK - Flurkmarks IK Ersängshallen -
Fre 6/12-1919:30 Futsal Flurkmarks IK - Umedalens IF Sporthushallen -
Fre 29/11-1919:00 Futsal Umedalens IF - Flurkmarks IK Musköten 2 -
Sön 24/11-1916:30 Futsal Flurkmarks IK - Ersboda SK Umeå Energi Arena VATTEN -
Sön 17/11-1913:30 Futsal Betsele IF - Flurkmarks IK Tannbergshallen -
Lör 9/11-1915:30 Futsal Umeå Södra DFF - Flurkmarks IK Umeå Energi Arena VATTEN -
Sön 3/11-1916:30 Futsal Flurkmarks IK - Hörnsjö IF Umeå Energi Arena VATTEN -
Lör 28/9-1914:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Domsjö/Modo 2 Flurkmarks IP -
Lör 21/9-1915:00 Damer div 2 Umedalens IF 2 - Flurkmarks IK Umedalens IP -
Lör 14/9-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Myckle IK Flurkmarks IP -
Fre 6/9-1918:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Umeå IK FF 2 Flurkmarks IP -
Lör 31/8-1915:15 Damer div 2 Skorpeds SK - Flurkmarks IK Bränna IP -
Lör 24/8-1914:00 Damer div 2 Sandviks IK - Flurkmarks IK Sandviks IP -
Lör 17/8-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Hörnsjö IF Flurkmarks IP -
Mån 12/8-1919:45 Damer div 2 Sunnanå Sk 2 - Flurkmarks IK Electrolux Home Arena -
Lör 3/8-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Clemensnäs IF Flurkmarks IP -
Mån 1/7-1919:30 Damer div 2 Myckle IK - Flurkmarks IK Rickvalla -
Mån 24/6-1919:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Umedalens IF 2 Flurkmarks IP -
Mån 17/6-1919:30 Damer div 2 Domsjö/Modo 2 - Flurkmarks IK Domsjö IP -
Lör 8/6-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Skorpeds SK Nolia 1 -
Tors 30/5-1911:00 Damer div 2 Umeå IK FF 2 - Flurkmarks IK Umeå Energi Arena SOL -
Lör 25/5-1914:00 Damer div 2 Hörnsjö IF - Flurkmarks IK Hörnsjö IP -
Lör 18/5-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Sandviks IK Nolia 1 -
Lör 11/5-1913:00 Damer div 2 Clemensnäs IF - Flurkmarks IK Guldvallen -
Lör 4/5-1913:00 Damer div 2 Flurkmarks IK - Sunnanå SK Vildmannavallen IP -
Lör 15/9-1814:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Morön BK 2 Flurkmarks IP -
Sön 9/9-1814:00 Damer div 2 Själevads IK 2- Flurkmarks IK Själevads IP -
Tors 23/8-1819:00 Damer div 2 Clemensnäs IF- Flurkmarks IK Nyborg IP -
Ons 22/8-1818:30 Damer div 2 Flurkmarks IK- Umedalens IF Flurkmarks IP -
Fre 17/8-1819:00 Damer div 2 Umeå IK FF 2- Flurkmarks IK Umeå Energi Arena SOL -
Sön 12/8-1814:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Sunnanå SK 2 Flurkmarks IP -
Lör 4/8-1814:00 Damer div 2 Hörnsjö IF- Flurkmarks IK Hörnsjö IP -
Ons 27/6-1820:00 Damer div 2 Morön BK 2 - Flurkmarks IK Skogsvallen IP -
Sön 17/6-1814:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Själevads IK 2 Flurkmarks IP -
Lör 9/6-1814:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Clemensnäs IF Flurkmarks IP -
Ons 6/6-1818:30 Damer div 2 Umedalens IF- Flurkmarks IK Umedalens IP -
Sön 27/5-1814:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Umeå IK FF Grubbevallen -
Sön 20/5-1814:00 Damer div 2 Sunnanå SK 2 - Flurkmarks IK Electrolux Home Arena -
Ons 9/5-1820:00 Damer div 2 Flurkmarks IK- Hörnsjö IF Grubbevallen -
Lör 23/9-1714:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Clemensnäs IF Flurkmarks IP 1-3
Fre 15/9-1719:00 Div 2 2017 Domsjö IF- Flurkmarks IK Skyttis IP 5-1
Fre 1/9-1719:00 Div 2 2017 Umeå IK FF- Flurkmarks IK Nolia 5-1
Lör 26/8-1714:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Remsle UIF Flurkmarks IP 4-1
Sön 13/8-1714:00 Dv 2 2017 Morön Bk 2- Flurkmarks IK Skogsvallen IP 0-1
Lör 5/8-1714:00 Div2 2017 Flurkmarks IK- Hörnsjö IF Flurkmarks IP 0-3
Lör 29/7-1714:00 Div 2 2017 Kramfors Alliansen- Flurkmarks IK Kramfors IP 1-1
Tis 20/6-1719:30 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Kramfors Alliansen Flurkmarks IK 2-3
Lör 17/6-1700:00 Div 2 2017 Hörnsjö IF- Flurkmarks IK Hörnsjö IP -
Tis 13/6-1719:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Umeå IK FF Flurkmarks IP 2-1
Lör 10/6-1714:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Morön BK 2 Flurkmarks IP 3-7
Tis 6/6-1718:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Gimonäs Umeå IF Flurkmarks IP 3-0
Sön 28/5-1714:00 Div 2 2017 Remsle UIF FF- Flurkmark Remslevallen 4-0
Lör 13/5-1715:00 Div 2 2017 Flurkmarks IK- Domsjö IF Grubbevallen 1-2
Lör 6/5-1715:00 Div 2 2017 Clemensnäs IF- Flurkmarks IK Guldvallen IP 4-1
Lör 21/1-1715:00 Futsal div 2 damer södra IFK Umeå - Flurkmarks IK Sävaråhallen -
Sön 8/1-1717:00 Futsal div 2 damer södra Betsele IF - Flurkmarks IK Sävaråhallen -
Sön 8/1-1711:00 Futsal div 2 damer södra Flurkmarks IK - Mariehems SK 2 Sävaråhallen -
Lör 7/1-1715:00 Futsal DM FIK-GUIF Ersängsskolan -
Sön 11/12-1612:00 Futsal div 2 damer södra Ersmarks IK - Flurkmarks IK Norrskenshallen -
Sön 11/12-1609:00 Futsal div 2 damer södra Flurkmarks IK - Ersboda SK Norrskenshallen -
Lör 19/11-1614:00 Futsal div 2 damer södra Flurkmarks IK - Gimonäs UIF 2 Bråvallahallen, Hörnefors -
Lör 5/11-1616:00 Futsal div 2 damer södra Flurkmarks IK - Hörnsjö Sävaråhallen -
Lör 5/11-1614:00 Futsal div 2 damer södra Gimonäs UIF - Flurkmarks IK Sävaråhallen -
Lör 24/9-1614:00 Div 2 2016 Modo FF-FIK Skyttis IP 1-2
Sön 18/9-1619:00 Korpen 2016 K-märkt- UIK:s avvecklingslag Minerva -
Lör 17/9-1614:00 Div 2 2016 FIK-Hörnsjö Flurkmarks IP 5-3
Tors 15/9-1620:00 Korpen 2016 Semifinal K-Märkt-BK Brudar Minerva -
Lör 10/9-1614:00 Div 2 2016 Betsele IF-FIK Ågläntan IP 1-4
Mån 5/9-1621:00 Korpen 2016 K-Märkt-Obbola Minerva -
Lör 3/9-1615:30 Div 2 2016 Domsjö IF-FIK Domsjö IP 3-1
Ons 31/8-1620:00 Korpen 2016 K-Märkt-UIK Avveckling Minerva -
Lör 27/8-1614:00 Div 2 2016 FIK-Clemmensnäs Flurkmarks IP 2-2
Tors 25/8-1619:00 Korpen 2016 Älvorna-K-Märkt Minerva -
Mån 22/8-1619:00 Div 2 2016 FIK-Umeå IK FF Flurkmarks IP 1-4
Mån 15/8-1619:00 Div 2 2016 FIK-Umedalens IF Flurkmarks IP 1-2
Sön 14/8-1617:00 Korpen 2016 BK Brudar-K-Märkt Minerva -
Tis 2/8-1619:00 Div 2 2016 FIK-Sandviks IK Flurkmarks IP 3-1
Ons 29/6-1619:00 Div 2 2016 FIK-Modo FF Flurkmarks IP 1-1
Mån 27/6-1619:00 Div 2 2016 Hörnsjö IF-FIK Hörnsjö IP 1-1
Mån 20/6-1621:00 Korpen 2016 Obbola IK-K-Märkt Minerva -
Lör 18/6-1614:00 Div 2 2016 FIK-Betsele IF Flurkmarks IP 4-0
Sön 12/6-1615:00 Div 2 2016 FIK-Domsjö IF Flurkmarks IP 5-0
Tors 9/6-1620:00 Korpen 2016 UIK Avveckling-K-Märkt Minerva -
Tis 7/6-1620:00 Div 2 2016 Clemensnäs-Flurkmarks IK Skelleftehamn 0-2
Tors 2/6-1620:00 Korpen 2016 K-Märkt-Älvorna Minerva -
Sön 29/5-1619:00 Div 2 2016 Umeå IK FF-FIK T3 Arena 5-0
Lör 21/5-1614:00 Div 2 2016 Umedalens IF-FIK Umedalens IP 1-0
Tis 17/5-1621:00 Korpen 2016 Ladies gonna slay this-K-märkt Minerva -
Tors 12/5-1619:00 Korpen 2016 K-Märkt-BK Brudar Minerva -
Tors 5/5-1613:00 Div 2 2016 Sandvik IK-FIK Storsjö Arena 0-4
Sön 24/4-1616:00 Träningsmatch GUIF-Flurkmarks IK Ålidhem -
Lör 27/2-1612:30 Futsal 2016 FIK-CIF Robertsfors -
Sön 7/2-1617:00 Futsal 2016 IFK Umeå-Flurkmarks IK IKSU -
Sön 7/2-1614:00 Futsal 2016 Flurkmarks IK-Betsele IF IKSU -
Sön 3/1-1613:00 Futsal 2016 Umedalens IF-Flurkamarks IK Hammarhallen -
Sön 3/1-1611:00 Futsal 2016 Flurkmarks IK-MSK Hammarhallen -
Lör 28/11-1517:00 Futsal 2016 GUIF-Flurkmars IK Sporthushallen -
Lör 28/11-1511:00 Futsal 2016 Flurkmarks IK-Spöland VIF Sporthushallen -
Sön 22/11-1511:30 Futsal 2016 Sandviks IK-Flurkmarks IK Tannbergshallen -
Sön 22/11-1509:30 Futsal 2016 Flurkmarks IK-Hörnsjö IF Tannbergshallen -
Lör 26/9-1514:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Hägglunds Iofk Flurkmarks IP -
Lör 19/9-1514:00 Div 2 Dam 2015 GUIF-Flurkmarks IK Ålidhem Arena 2-1
Tis 15/9-1519:00 Korpen 2015 Semifinal Korpen ? -
Lör 12/9-1513:00 Div 2 Dam 2015 ModoFF-Flurkmarks IK Kempevallen 1-1
Mån 7/9-1520:00 Korpen 2015 UIK-K-Märkt Minerva -
Tors 3/9-1520:00 Korpen 2015 K-Märkt-Älvorna Minerva -
Tors 27/8-1518:30 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Umeå IK FF Flurkmarks IP 1-7
Tis 25/8-1520:00 Korpen 2015 K-Märkt-Yolo FC Minerva -
Tors 20/8-1519:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Spöland Vännäs Flurkmarks IP 1-1
Tis 18/8-1520:00 Korpen 2015 Amandas Änglar-K-Märkt Minerva -
Lör 15/8-1514:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Själevad IK Flurkmarks IP 1-2
Lör 8/8-1514:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Clemensnäs Flurkmarks IP 3-2
Tis 4/8-1519:00 Div 2 Dam 2015 Hörnsjö IF-Flurkmarks IK Hörnsjö IP 1-2
Lör 27/6-1515:00 Div 2 Dam 2015 Hägglunds IoFK-Flurkmarks IK Bussbyvallen 0-0
Tors 18/6-1519:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-GUIF Flurkmarks IP 0-0
Tis 16/6-1519:00 Korpen 2015 OIK-K-Märkt Minerva -
Mån 15/6-1519:30 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Modo FF Flurkmarks IP 2-3
Tis 9/6-1519:00 Korpen 2015 K-Märkt-OIK Minerva -
Tis 2/6-1521:00 Korpen 2015 K-Märkt-Amandas Änglar Ersäng -
Sön 31/5-1517:00 Div 2 Dam 2015 Umeå IK FF2-Flurkmarks IK T3 Arena 4-0
Tis 26/5-1520:15 Korpen 2015 Yolo FC-K-Märkt Sjörfu -
Tors 21/5-1519:00 Div 2 Dam 2015 Spöland Vännäs IF-Flurkmarks IK Vännäs IP 1-0
Tis 19/5-1519:00 Korpen 2015 Älvorna-K-Märkt Minerva -
Tors 14/5-1513:00 Div 2 Dam 2015 Själevads IK-Flurkmarks IK Skyttis IP 3-0
Tis 12/5-1520:00 Korpen 2015 K-Märkt-UIK Minerva -
Lör 9/5-1514:30 Div 2 Dam 2015 Clemensnäs IF-Flurkrmarks IK Guldvallen 1-0
Fre 1/5-1511:00 Div 2 Dam 2015 Flurkmarks IK-Hörnsjö T3 Arena 2-0
Sön 26/4-1510:30 DM 2015 Flurkmarks IK-Sandviks IK T3 Arena -
Tors 16/4-1520:00 DM 2015 Spöland/Vännäs-FIK Vännäs -
Sön 12/4-1512:00 DM 2015 Flurkmarks IK-UIK Nolia -
Lör 24/1-1516:30 Futsal2015 FIK-MSK2 Ersängshallen -
Lör 24/1-1512:45 Futsal2015 MSK-FIK Ersängshallen -
Lör 24/1-1510:30 Futsal2015 FIK-HIF Ersängshallen -
Sön 21/12-1412:00 Futsal2015 FIK-BIF Ersängshallen -
Sön 21/12-1409:45 Futsal2015 GUIF-FIK Ersängshallen -
Lör 1/11-1414:15 Futsal2015 VIK-FIK Sporthushallen -
Lör 1/11-1410:30 Futsal2015 SVIF-FIK Sporthushallen -
Lör 1/11-1409:00 Futsal2015 FIK-UIF Sporthushallen -
Lör 27/9-1414:00 Div 2 2014 FIK-Clemmensnäs Flurkmarks IP 1-2
Lör 20/9-1415:00 Div 2 2014 Rönnskär-FIK Guldvallen 1-6
Lör 13/9-1413:00 Korpen K-Märkt-UIK Final Minerva 2-3
Tis 9/9-1421:00 Korpen K-Märkt-Signes Soldater Semifinal Minerva 4-1
Lör 6/9-1414:00 Div 2 2014 GUIF-FIK Ålidhem 0-1
Tors 4/9-1420:15 Korpen UIK´s Avvecklingslag-K-Märkt Sjöfru 3-1
Lör 30/8-1413:00 Div 2 2014 Hörnsjö-FIK Hörnsjö 1-6
Tors 21/8-1419:00 Div 2 2014 FIK-USFF Flurkmarks IP 5-0
Ons 20/8-1422:00 Korpen K-Märkt-Mary´s Home Minerva
Lör 16/8-1413:00 Div 2 2014 Åkullsjön-FIK Hällgärdan 1-1
Lör 9/8-1413:00 Div 2 2014 FIK-Hägglunds Flurkmarks IP 2-1
Sön 3/8-1415:00 Div 2 2014 Självevad-FIK Själevad 6-0
Sön 29/6-1416:00 Div 2 2014 FIK-Självevad T3 Arena 2-1
Tis 24/6-1421:00 Korpen K-Märkt-OIK Minerva 20-0
Mån 23/6-1420:00 Div 2 2014 FIK-Hörnjö Dragon 2 2-1
Sön 22/6-1414:00 Div 2 2014 Hägglunds-FIK Bussbyvallen 2-0
Lör 14/6-1414:00 Div 2 2014 FIK-Åkullsjön T3 Arena 4-0
Sön 8/6-1418:00 Div 2 2014 USFF-FIK Dragon 1 1-2
Tis 3/6-1422:00 Korpen Signes Soldater-K-Märkt Minerva 2-2
Lör 24/5-1412:30 Div 2 2014 FIK-GUIF T3-arena 4-2
Ons 21/5-1422:00 Korpen K-märkt-Vännäs FK Minerva 4-1
Tors 15/5-1421:00 Korpen Älvorna-K-märkt Minerva 0-3
Lör 10/5-1415:00 Div 2 2014 FIK-Rönnskär RIF T3-arena 3-0
Lör 3/5-1414:30 Div 2 2014 Clemensnäs-FIK Sörvalla IP 3-2
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Länkar
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2020-07-08
Besökare
198877
Genereringstid
0,7188 sekunder