Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tors 6/3-1418:45 Slutspel Slutspel Flickor A SDE - SSK Tigerbalsamhallen (Stockan) -
Sön 23/2-1417:00 Träningsmatch Hockeyskolematcher Brostaden Arena, Hässelby -
Sön 16/2-1410:30 Träningsmatch Helplansmatch mot VIK - spikat ABB Arena Västerås -
Lör 15/2-1412:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor B Brostaden Arena, Hässelby -
Sön 2/2-1416:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor A Enebybergs IP -
Lör 1/2-1414:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor B Österåker Sportcentrum -
Sön 12/1-1409:30 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor A Brostaden Arena -
Lör 11/1-1413:45 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor B - bekräftat schema Tigerbalsamhallen -
Lör 14/12-1311:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor B AXA Sports Center -
Sön 8/12-1311:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor A Torvalla Ishall -
Sön 17/11-1313:00 Träningsmatch Halvplansmatcher mot VBK P05 Vallentuna B-hall -
Sön 10/11-1315:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor A Visättra ishall -
Lör 9/11-1309:00 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor B Torvalla ishall -
Sön 20/10-1312:00 Träningsmatch Helplansmatch mot VIK Månskenshallen Västerås -
Sön 13/10-1313:30 Stockholm Hockey Cup Poolspel Flickor A Telgerinken -
Lör 5/10-1316:50 Träningsmatch Flickor A Helplansmacth mot VIK Mimerhallen, Västerås -
Lör 14/9-1313:30 Träningsmatch 2 parallella halvplansmatcher mot P04-05 Enebybergs IP -
Lör 14/9-1312:00 Träningsmatch Helplansmatch mot VIK Enebybergs IP -
Sön 3/3-1311:00 Träningsmatch Halvplanspoolspel i Linköping Ljungsbro Ishall -
Sön 24/2-1309:30 Träningsmatch Halvplanspoolspel i Örebro - INSTÄLLT Trängens IP -
Sön 17/2-1311:00 Träningsmatch Halvplanspoolspel i Linköping INSTÄLLT!! Ljungsbro Ishall -
Lör 9/2-1315:00 Mitt i Cup Mitt-i-Cup Omgång 4 telgrinken -
Lör 26/1-1312:00 Mitt i Cup Mitt-i-Cup Omgång 3 Visättra ishall -
Sön 13/1-1309:30 Träningsmatch Poolspel mot VIK. LHC o Närke Enebybergs IP -
Lör 12/1-1312:40 Träningsmatch Helplansmatcher VIK och SK Iron NY TID Månskensrinken, Västerås -
Lör 8/12-1216:30 Mitt i Cup Mitt-i-Cup Omgång 2 Brostaden Arena -
Sön 2/12-1209:30 Träningsmatch Poolspel mot LHC, VIK o Hällefors Linköping -
Lör 17/11-1215:00 Mitt i Cup Mitt-i-Cup Omgång 1 Vallentuna B-hall -
Sön 11/11-1211:00 Träningsmatch Träningsmatcher mot VIK Mimerhallen Västerås -
Sön 14/10-1212:30 Träningsmatch Träningsmatch mot Viggans 03or Hägernäshallen 3-1
Ons 15/2-1218:00 Mitt i cupen Ormsta HC/SDE- Hässelby Kälvesta Enebybergs ishall 4-5
Lör 4/2-1212:30 Mitt i cupen Södertälje SK- Ormsta HC/SDE Telgerinken 4-5
Lör 28/1-1213:30 Mitt i cupen Flemingsberg IK- Ormsta HC/SDE Visättra ishall 10-4
Sön 22/1-1214:00 poolspel Ormsta/SDE-Västerås Stocksund IP 2-0
Sön 22/1-1214:00 poolspel Ormsta/SDE- Linköping Stocksund IP 4-7
Sön 22/1-1214:00 poolspel Ormsta/SDE- Örebro Stocksund IP 5-2
Sön 15/1-1210:00 Mitt i cupen Hässelby Kälvesta- Ormsta HC/SDE Brostaden Arena 8-5
Sön 18/12-1116:00 Mitt i cupen Ormsta HC/SDE- Flemingsbergs IK Danderydsvallen 1-3
Lör 3/12-1115:10 Mitt i cupen Ormsta HC/SDE-Hässelby Kälvesta Vallentuna ishall 8-4
Sön 27/11-1116:00 Mitt i cupen Södertälje SK-Ormsta HC/SDE Telgerinken 0-9
Lör 19/11-1112:30 Mitt i cupen Flemingsbergs IK- Ormsta HC/SDE Visättra ishall 7-1
Ons 9/11-1119:00 Mitt i cupen Hässelby Kälvesta- Ormsta HC/SDE Brostaden Arena 7-5
Lör 5/11-1112:10 Mitt i Cup Ormsta HC/SDE - Södertälje SK Enebybergs IP 8-2
Ons 19/10-1119:10 Mitt i cupen Ormsta HC/SDe-Flemingsber IK Vallentuna ishall 3-4
Sön 13/3-1114:45 FlickPucken Ormsta SDE - Svegs IK Mimerhallen, Västerås -
Sön 13/3-1112:15 FlickPucken Ormsta SDE - Hedesunda IF Mimerhallen, Västerås -
Sön 13/3-1110:00 FlickPucken Västerås IK C1 - Ormsta/SDE Mimerhallen, Rocklunda Västerås -
Sön 20/2-1115:20 Träningsmatch VIK C - Ormsta/SDE F11 INSTÄLLD ABB Arena -
Lör 19/2-1114:10 Mitt i Cup 10/11 Ormsta/SDE - Tullinge TP Vallentuna B-hall -
Lör 12/2-1119:00 Träningsmatch Ormsta/SDE - IFK Mariehamn Stockhagen -
Sön 6/2-1116:30 Mitt i Cup 10/11 Ormsta/SDE - Södertälje SK Danderydsvallen -
Sön 30/1-1110:00 Mitt i Cup 10/11 Södertälje SK - Ormsta/SDE Telgerinken -
Lör 29/1-1113:00 Mitt i Cup 10/11 Ormsta/SDE - Tullinge TP Vallentuna B-hallen -
Lör 15/1-1110:00 Mitt i Cup 10/11 Tullinge TP - Ormsta/SDE SABIS-hallen -
Lör 11/12-1014:10 Mitt i Cup 10/11 Ormsta/SDE - Södertälje SK Vallentuna B-hall -
Sön 5/12-1010:00 Mitt i Cup 10/11 Södertälje SK - Ormsta/SDE Telgerinken -
Lör 20/11-1009:00 Mitt i Cup 10/11 Tullinge TP - Ormsta/SDE ÄNDRAD MATCHTID SABIS-hallen -
Sön 14/11-1012:00 Träningsmatch Ormsta/SDE - Västerås IK C Enebybergs IP -
Lör 16/10-1011:20 Träningsmatch Ormsta/SDE - Södertälje SK Mimerhallen vid ABB Arena Rocklunda -
Lör 16/10-1011:20 Träningsmatch Västerås IK C-flick - Ormsta SDE Mimerhallen vid ABB Arena Rocklunda -
Sön 21/2-1014:15 Mitt i Cup Tullinge TP Vs Ormsta-SDE INSTÄLLD Sabis Hallen -
Lör 20/2-1012:00 Mitt i Cup Ormsta-SDE Vs Södertälje SK Enebybergs Ishall -
Lör 13/2-1018:15 NIF Black Cats TjejKnatteCup IK Sätra vs Ormsta/SDE Lindövallen (Norrsundet) -
Lör 13/2-1016:30 NIF Black Cats TjejKnatteCup Ormsta/SDE - VIK Hockey Lindövallen (Norrsundet) -
Lör 13/2-1014:00 NIF Black Cats TjejKnatteCup Ormsta/SDE vs SK Iron Lindövallen (Norrsundet) -
Lör 13/2-1011:45 NIF Black Cats TjejKnatteCup NIF Black Cats vs Ormsta/SDE Lindövallen (Norrsundet) -
Sön 31/1-1010:00 Mitt i Cup Södertälje SK Vs Ormsta-SDE Telgerinken - -
Lör 16/1-1012:00 Mitt i Cup Ormsta-SDE Vs Tullinge TP Enebybergs Ishall - -
Sön 10/1-1010:10 Mitt i Cup Ormsta-SDE Vs Södertälje SK Vallentunahallen - -
Lör 12/12-0911:00 Mitt i Cup Tullinge TP Vs Ormsta-SDE Sabis Hallen - -
Sön 6/12-0910:00 Mitt i Cup Södertälje SK Vs Ormsta-SDE Telgerinken - -
Lör 21/11-0915:10 Mitt i Cup Ormsta-SDE Vs Tullinge TP Vallentuna B-Hall - -
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Länkar
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer




E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat