Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Sön 12/12-1017:30 Serien P-95-Älvsjö C Sprallenhallen -
Lör 27/11-1016:15 Serien P-95-EnebybergB Gärdeshallen -
Lör 20/11-1016:00 Serien P-95-TyresöTrollbäcken C Gärdeshallen -
Sön 14/11-1011:00 Serien Bollstanäs-P-95 Smedsgårdshallen -
Lör 30/10-1016:00 Serien P-95-Saltsjöbaden Gärdeshallen -
Lör 23/10-1019:15 Serien Tullinge B-P95 Tullingehallen -
Lör 16/10-1017:00 Serien P-95-Rotebro Gärdeshallen -
Lör 14/11-0917:30 Seriematch DIF P95 - Hammarby A Gärdeshallen, Östermalm 1-0
Lör 7/11-0911:00 Seriematch Handen A - DIF P95A Söderbymalmsskolan 5-4
Lör 24/10-0917:15 Seriematch DIF P95A - Huddinge IBS A Gärdeshallen, Östermalm 3-4
Sön 18/10-0914:00 Seriematch Älvsjö AIK B - DIF P-95 A Västertorpshallen 7-4
Lör 10/10-0913:00 Seriematch DIF P95 A - Hässelby B Gärdeshallen, Östermalm 1-3
Sön 27/9-0917:15 Seriematch BeleBarkarby B - DIF P95 A Björkeby Sporthall 10-1
Lör 19/9-0917:00 Seriematch DIF P-95 A - TyresöTrollbäcken B Gärdeshallen, Östermalm 1-9
Lör 5/9-0917:30 Cupmatch DIF P-95 A - IFK Arboga IBF Arboga -
Lör 5/9-0915:30 Cupmatch Hagunda IF - DIF P-95 A Arboga -
Lör 5/9-0914:20 Cupmatch Örebro IBK - DIF P-95 A Arboga -
Lör 5/9-0911:20 Cupmatch DIF P-95 A - Nykvarns IBK Arboga -
Lör 5/9-0909:40 Cupmatch DIF P95 A - Västerås IB Arboga -
Tors 14/5-0920:00 Vänskapsmatch DIF P-95A - DIF P-94 Gärdeshallen -
Tors 14/5-0919:50 Vänskapsmatch DIF P95A - DIF P95B Gärdeshallen, Östermalm -
Tors 14/5-0919:00 Vänskapsmatch DIF P-95B - DIF P-94 Gärdeshallen 3-2
Sön 3/5-0911:00 Cupmatch DIF P-95 Tyresö Trollbäcken B Högdalshallen 3-8
Lör 2/5-0916:00 Cupmatch Ingarö IF - DIF P-95 Skärholmshallen 3-2
Lör 2/5-0912:00 Cupmatch DIF P-95 Handen A Skärholmshallen 7-0
Lör 2/5-0909:00 Cupmatch DIF P-95 - Enebyberg Skärholmshallen 2-0
Lör 28/3-0912:30 Seriematch Vendelsö IK - DIF P95 Vendelsömalmshallen 0-5
Lör 14/3-0909:45 Seriematch Ingarö IF - DIF P-95 Ingarö Sporthall 5-3
Lör 7/3-0911:45 Seriematch DIF P-95 - Huddinge IBS B Gärdeshallen, Östermalm 5-4
Lör 14/2-0913:15 Seriematch Djurö-Vindö - DIF P95 Djurö Sporthall 6-3
Sön 8/2-0909:00 Seriematch Hammarby IF A - DIF P-95 Sjöstadshallen 2-2
Lör 24/1-0911:00 Seriematch DIF P-95 - IBK Handen A Gärdeshallen, Östermalm 8-4
Lör 17/1-0914:30 Seriematch TyresöTrollbäcken C - DIF P95 Trollbäckshallen, Trollbäcken 6-4
Lör 10/1-0911:00 Seriematch DIF P95 - Älvsjö AIK B Gärdeshallen, Östermalm 5-2
Lör 13/12-0812:00 Seriematch DIF-P95 - Vendelsö IK Gärdeshallen, Östermalm 4-2
Tors 11/12-0819:15 Vänskapsmatch DIF P95 - DIF P-94 Gärdeshallen, Östermalm 9-1
Lör 15/11-0812:00 Seriematch DIF P-95 - Ingarö IF Gärdeshallen, Östermalm 5-4
Lör 8/11-0811:30 Seriematch Huddinge IBS B - DIF P95 Tomtbergahallen, Huddinge 4-1
Lör 25/10-0812:00 Seriematch DIF P-95 - Djurö-Vindö Gärdeshallen, Östermalm 7-9
Lör 18/10-0813:30 Seriematch DIF P95 - Hammarby A Gärdeshallen, Östermalm 5-3
Lör 4/10-0814:30 Seriematch IBK Handen - DIF P-95 Ribby Sporthall 3-8
Lör 27/9-0814:45 Seriematch DIF P-95 - Tyresö Trollbäcken C Gärdeshallen, Östermalm 3-5
Sön 21/9-0809:00 Seriematch Älvsjö AIK B - DIF P-95 Västertorpshallen 4-1
Tors 18/9-0819:15 Vänskapsmatch DIF P-95 - DIF P-94 Gärdeshallen, Östermalm 8-4
Lör 5/4-0810:00 Seriematch DIF P-95B - AIK B Gärdeshallen, Östermalm 4-2
Sön 30/3-0813:00 Seriematch Hässelby E - DIF P-95 B Hässelbyhallen 2-15
Lör 29/3-0809:00 Seriematch DIF P-95A - Hammarby A Gärdeshallen, Östermalm 3-5
Sön 16/3-0812:30 Seriematch DIF P-95B - Hässelby F Liljeholmshallen 4-5
Sön 16/3-0811:30 Seriematch DIF P-95A - Hässelby B Liljeholmshallen 6-4
Lör 15/3-0810:00 Seriematch DIF P-95A - AIK A Gärdeshallen, Östermalm 5-5
Lör 15/3-0809:00 Seriematch DIF P-95B - Offensiv Lidingö B Gärdeshallen, Östermalm 5-6
Sön 9/3-0812:30 Seriematch Bele Barkarby E - DIF P95 B Kalhälls Sporthall 6-4
Sön 9/3-0810:30 Seriematch Odelberg/Gustavsberg A - DIF P-95A Gustvsbergs Sporthall 3-1
Lör 16/2-0810:00 Seriematch DIF P-95A - BooBörknäs A Gärdeshallen, Östermalm 0-6
Lör 16/2-0809:00 Seriematch DIF P-95B - Duvbo A Gärdeshallen, Östermalm 10-2
Sön 10/2-0819:45 Seriematch Danderyd A - DIF P-95A Danderydshallen 8-7
Lör 19/1-0809:00 Seriematch DIF P-95B - Ekerö A Gärdeshallen, Östermalm 9-1
Lör 12/1-0812:15 Seriematch Sundbyberg B - DIF P95 B Hallonbergshallen 5-7
Lör 12/1-0810:45 Seriematch DIF P-95A - Offensiv Lidingö A Gärdeshallen, Östermalm 4-3
Tors 10/1-0818:00 Vänskapsmatch P-95A - F 92 Gärdeshallen, Östermalm 5-2
Sön 16/12-0716:00 Seriematch AIK B - DIF P-95 B Tallbackaskolan, Solna 3-1
Sön 16/12-0713:00 Seriematch Bele Barkarby B - DIF P95 A Björkeby Sporthall 7-1
Lör 8/12-0709:00 Seriematch DIF P95 B- Hässelby E Gärdeshallen, Östermalm 8-0
Tors 6/12-0718:00 Vänskapsmatch P-95A - F-92 Gärdeshallen, Östermalm 7-2
Lör 1/12-0712:30 Seriematch Hammarby A - DIF P95 A Sprallenhallen, Söder 0-4
Sön 25/11-0712:00 Seriematch AIK A - DIF P95 A Solnahallen 1-3
Lör 24/11-0714:15 Seriematch Ekerö A- DIF P95B Tappströmsskolan, Ekerö 5-3
Sön 18/11-0711:30 Seriematch Offensiv Lidingö B - DIF P95 B Bodals Bollhall, Lidingö 1-7
Lör 17/11-0710:00 Seriematch DIF P95A - Gustavsberg/Odelaberg Gärdeshallen, Östermalm 3-4
Sön 11/11-0712:45 Seriematch BooBjörknäs A - DIF P95A Ormingehallen, SaltsjöBoo 4-1
Lör 10/11-0709:45 Seriematch DIF P-95B - Bele Barkarby E Gärdeshallen, Östermalm 3-5
Lör 27/10-0711:45 Seriematch Duvbo SK - DIF P95B Hallonbergshallen 1-15
Lör 27/10-0709:00 Seriematch DIF P95A - Danderyd Sk Gärdeshallen, Östermalm 5-2
Lör 13/10-0709:00 Seriematch HässelbyB - DIF P-95A Hässelbyhallen 2-14
Lör 6/10-0710:00 Seriematch Hässelby F-DIF P95B Hässelbyhallen 10-5
Sön 30/9-0713:30 Seriematch Offensiv Lidingö A - DIF 95A Bodals Bollhall, Lidingö 4-3
Lör 22/9-0709:00 Seriematch DIF P-95B - Sundbyberg B Gärdeshallen, Östermalm 7-2


Big Bang Theory   |  Batman   |  Breaking Bad   |  Sons of Anarchy

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2010-09-30
Besökare
42611
Genereringstid
0,3115 sekunder