2017-09-15
Träningsmatch J:18 mot Tibro kl 19.30

Speaker: Tyyni
Klocka: Gustav K
Båsdörr: Pontus & Joel
Kiosk: Casper & Ärlevik

------------------------------------------------------

2017-09-24
J18 div 1 Vita Hästen kl 14:00

Speaker: Kihlman
Klocka: Martinsson
Online: Wallin
Båsdörr: Öhrström & Axelsson
Kiosk: Olle Larsson & Pettersson

------------------------------------------------------

2017-10-01
J18 div 2 Kållered kl 17.15

Speaker: Albin L
Klocka: Felix G
Online: Herman L
Båsdörr: A-pojk & Olle Lundin
Kiosk: Sebbe & Pontus

-------------------------------------------------------

2017-10-08
J18 div 2 Lerum kl 11.45

Speaker: Skoglund
Klocka: Gustav K
Online: Felix S
Båsdörr: Pontus & Joel
Kiosk: Olle Lundin & Tyyni (Felix G istället för Tyyni)

-------------------------------------------------------

2017-10-12
J18 div 1 Tranås kl 19:00

Speaker: Tyyni (Rydholm istället för Tyyni)
Klocka: Pettersson
Online: Arvid (Wallin istället för Jedselius)
Båsdörr: Liljekvist & Rydholm (Wallin istället för Rydholm som fick ta speaker)
Kiosk: Casper & Albin L

------------------------------------------------------

2017-10-22
J18 div 1 Nässjö kl 14:00

Speaker: Holmberg
Klocka: Felix G
Online: Herman L
Båsdörr: Martinsson & Johannes
Kiosk: Felix G & Aron

------------------------------------------------------

2017-10-22
J18 div 2 Trollhättan kl 17:15

Speaker: Wallin
Klocka: Ärlevik
Online: Arvid
Båsdörr: Skoglund & Olle Lundin
Kiosk: A-pojk & Axelsson

------------------------------------------------------

2017-11-03
J18 div 2 Tibro kl 19:30

Speaker: Albin L
Klocka: Pettersson
Online: Felix S
Båsdörr: Herman L & A-pojk
Kiosk: Sebbe & Casper

------------------------------------------------------

2017-11-05
J18 div 1 Vimmerby kl 14:00

 

Speaker: Tyyni
Klocka: Martinsson
Online: Wallin
Båsdörr: Ludvig  & Aron
Kiosk: Liljekvist & Rydholm

-----------------------------------------------------

2017-11-12
J18 div 1 Lidköping kl 11.45

Speaker: Kihlman
Klocka: Felix G
Online: Herman L
Båsdörr: Aronsson & Holmberg
Kiosk: Johannes & Felix G

----------------------------------------------------

 

2017-11-17
J18 div 2 Stenungsund kl 19:30

Speaker: Wallin
Klocka: Gustav K
Online: Ganebäck (jedselius istället för Ganebäck)
Båsdörr: Wallin & Axelsson
Kiosk: Sebbe & Felix S (Schultz istället för Felix)

--------------------------------------------------

2017-11-19
J18 div 1 Mjölby kl 11.45

Speaker: Holmberg
Klocka: Pettersson
Online: Arvid
Båsdörr: Wallin & Olle Larsson
Kiosk: Öhrström & Olle Lundin

-------------------------------------------------

2017-12-03
J18 div 1 Olofström kl 17.00

Speaker: Tyyni
Klocka: Felix G
Online: Herman L
Båsdörr: Olle Larsson & Öhrström
Kiosk: Liljekvist & Johannes A

-------------------------------------------------

2017-12-17
J18 div 2 Hisingen kl 17:15

Speaker: Ganebäck
Klocka: Gustav K
Online: Felix S
Båsdörr: Pontus & Arvid
Kiosk: A-pojk & Felix S

-------------------------------------------------

LÖRDAGSKIOSK 2018-01-13

Gustav K & Stålnacke

............................................,,..........

2018-01-14

J18 div 2 Stenungsund HF kl 17.00

Speaker: Albin L
Klocka: Ärlevik
Online: Skoglund 
Båsdörr: Pontus & Olle Lundin
Kiosk: A-pojk? & Sebbe

............................................................

 

2018-01-14
J18 div 1 Kungälv kl 14.00

Speaker: Tyyni
Klocka: Felix G
Online: Jedselius
Båsdörr: Aronsson & Johannes A
Kiosk: Joel S & Olle Larsson

-------------------------------------------------

LÖRDAGSKIOSK 2018-01-20

Axelsson & Jedselius (ingen match så behövs inte . Match ändrad)

...........................................................

 

2018-01-21

J18 div 2 Skärgården SK kl 19.00

Speaker: Skoglund
Klocka: Gustav K
Online:Ganebäck
Båsdörr: A-pojk? & Casper
Kiosk: Ponus & Olle Lundin

............................................................

2018-01-26

J18 div 2 Hisingen IK kl 19.30

Speaker: Albin L
Klocka: Ärlevik
Online:Felix S
Båsdörr: Arvid & Ganebäck

Kiosk: a-pojk? & Casper

..............................,............

LÖRDAGSKIOSKEN 2018-01-27

Pontus & Albin L

..........................................................

 

2018-01-28
J18 div 1 Vita Hästen kl 14.00

Speaker: Kihlman
Klocka: Martinsson
Online: Herman L
Båsdörr: Liljekvist & Joel
Kiosk: Pettersson & Öhrström

-----------------------------------------------

2018-02-02

J18 div 2 IFK Falköping IK kl 19.30

Speaker: Skoglund
Klocka: Gustav K
Online: Ganebäck
Båsdörr: A-pojk? & Rydholm
Kiosk: Tyyni & Arvid

..........................................................

LÖRDAGSKIOSKEN 2018-02-03

Tyyni & Öhrström

..........................................................

2018-02-04
J18 div 1 Hanhals 

Speaker: Holmberg
Klocka: Pettersson
Online: Wallin
Båsdörr: Aron & Axelsson
Kiosk: Felix G & Aronsson

--------------------------------------------------

 

LÖRDAGSKIOSKEN 2018-02-10

Joel & Kihlman

............................................................

2018-02-11
J18 div 1 Halmstad kl 14.00

Speaker: Holmberg
Klocka:Pettersson
Online: Wallin
Båsdörr: Ludvig & Wallin
Kiosk: Aron & Rydholm

----------------------------------------------

 

LÖRDAGSKIOSKEN 2018-02-17

Sebbe &Gustav K

........................................................

 

LÖRDAGSKIOSKEN 2018-02-24

Felix S & Casper

.............................................................



Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Egna sidor
Länkar
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2018-02-23
Besökare
264763
Genereringstid
0,0469 sekunder