Kontakter

Huvudansvarig E-post Telefon Mobiltelefon
Johan Eklundjohan.eklund@mariestadbois.se0761338443
Materialare E-post Telefon Mobiltelefon
Per-Martin Persson0705099965
Tomas Wahlqvisttomas.wahlqvist@hotmail.com0730333343
Ekonomiansvarig E-post Telefon Mobiltelefon
Jennie Carlssonjennie.carlsson99@hotmail.com0705634787
Kioskansvarig E-post Telefon Mobiltelefon
Kicki Fröjdfam.frojd@hotmail.com0703899393
Ledare E-post Telefon Mobiltelefon
Jens Rydhfam.rydh@gmail.com070-5353960
Per-Martin Persson070-5099965
Petter Nyrenbobbynyren@outlook.com070-3920103
Anhörig HS 09 E-post Telefon Mobiltelefon
Anders Hermanssonnolgarden2@gmail.com0706248497
Anders Holmenaholmen2@hotmail.com073-3499449
Christer Ekwestmanek@live.se070-797 57 34
David Bobeckdavid.bobeck@mariestad.se 0707911856
Emil Lövgrenemil@lovgrensbygg.com07353346650735334665
Fredrik Marcusfredrik.c.marcus@gmail.com0706982215
Heidi Edvinssonheddy-81@hotmail.com073-0889908
Jennie Carlssonjenniecarlsson99@hotmail.com070-5634787
Jenny Holmenjenny-ande@yahoo.se073-6283030
Jimmy Widlundjimpan868@gmail.com07609825090760982509
John-Erik Fröjdfam.frojd@hotmail.com070-6761378
Karin Eklundkarin.eklund@mariestad.se073-3448688
Kenny Edvinssonkennyedvinsson@gmail.com0720031650
Kristina Fröjdfam.frojd@hotmail.com070-3899393
Malin Rydhfam.rydh@gmail.com073-0277033
Maria Larssonnolgarden@gmail.com070-3319361
Maria Schoughmariaschough@yahoo.se07385380880738538088
Martina Rydénmartina.ryden@mariestad.se070-6668069
Petra Lindstenpetra.lindsten@hotmail.com073-0470883
Sara Grundströmsaraemma4@gmail.com 070-3324482
Stefan Holmströmstefan.holmström@mariestad.se070-3363634
Susanne Ekwestmanek@live.se070-7975734
Tomas Wahlqvisttomas.wahlqvist@hotmail.com073-0333343
Kansli E-post Telefon Mobiltelefon
BOIS kanslikansli@mariestadbois.se0501 122 33
Meny
Tjäna pengar
Lag i föreningen
Klubbsidan
Egna sidor
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2018-04-04
Besökare
104292
Genereringstid
0,1113 sekunder