Välkommen till våra cuper ! 

 

 

 

 

 

 

Nedan datum gäller för våra cuper under säsongen 2016/2017. 

Mer information om respektive cup finns på www.cuponline.se

  • U10 (2007) - cup
    Datum: 3 Dec 2016 a
    nsvarig: Stina Wallqvist och Caroline Ekeroth
    E-post: Stina.wallqvist@mariestad.se eller ekeroth.c@gmail.com
     
  • U11 (2006) - Reklambolaget Cup
    Datum: 4-5 mars 2017 ansvarig Adam Juting, 070-453 36 70
    E-post: adam.juting@gmail.com och Erica Edström, 072-208 20 33 E-post: erica.edstrom@hotmail.com
       
  • U12 (2005) - Restaurang Holländaren Cup 
    Daum: 11-12 mars 2017 ansvarig Åsa Sjögren, 070-663 94 60
    E-post:  asasjogren71@hotmail.com
       
  • U13 (2004) - Rattugglan Cup 
    Datum: 18-19 mars 2017 ansvarig Sven-Egil Svensson, 076-135 12 10
    E-post: Sves@hotmail.com
     
  • U14 (2003) - ICA Oxen Cup 
    Datum: 7-8 januari 2017 ansvarig Ronny Johansson, 070-990 46 83

    E-post: ronny76j@yahoo.se
     
  • U-15-16(2002-2001) - Lasse Perssons Minnescup 
    Datum: 25-26 mars 2017 ansvarig Andreas Jedselius, 073-687 24 06

    E-post: andreas.jedselius@hotmail.com och Fredrik Skoglund, 070-656 86 59 E-post: fredrik.skoglund@daloc.se

 

 



Schema - Alla lag


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2017-03-12
Besökare
337778
Genereringstid
0,0469 sekunder