Kontakter

Ansvarig Hockeygym E-post Telefon Mobiltelefon
Marcus Norellmarcus.norell@mariestadbois.se0706000120
Kontaktpersoner E-post Telefon Mobiltelefon
Mediagruppenmediagruppen@mariestadbois.se
Team 04 Mattias Larsson72larsson@gmail.com0738674603
Team 05 Markus Wiik PesonenMarkus.Peso@hotmail.se0736-413878
Team 06 Stefan Gustafssonstefan@stenmarksbygg.se0766-346505
Team 07 Nils Fjellmannilsfjellman@yahoo.se0703-312874
Team 08 Peter Gustafssonpeter@celanderskaraborg.se0723-3866920708-486126
TKH 09 Johan Eklundjohan.eklund@mariestadbois.se0761-338443
TKH 10 Robert Medinrobert.medin@ramirent.se0703-144534
TKH 11/12 Patrik Boströmp_bostrom@hotmail.se0708-348351
U 15/16 Jörgen Collberg0702-429813
Ungdomsgruppenungdomsansvariga@mariestadbois.se
Kansli E-post Telefon Mobiltelefon
BOIS Kanslikansli@mariestadbois.se0501-122 33
Schema - Alla lag


Foosball   |  Biljardbord   |  Biljard   |  Bordtennisbord

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet

Information
Senast uppdaterad
2018-10-14
Besökare
382689
Genereringstid
0,0625 sekunder