Bjurholms IF Flickor 01  

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Tis 4/7-1719:00 Seriematch 2017 BIF-Sandåkern Bjurevi 1-2
Sön 25/6-1710:00 Seriematch 2017 GUIF-BIF Umeå 1-0
Sön 18/6-1715:00 Seriematch 2017 BIF Sandåkern Bjurevi 3-3
Lör 10/6-1710:30 Seriematch 2017 IFK Umeå-BIF Umeå 0-0
Sön 4/6-1719:00 Seriematch 2017 BIF-Sandvik Bjurevi 0-0
Sön 14/5-1714:00 Seriematch 2017 Ersboda-Bjurholm Ersboda 3-3
Ons 29/6-1618:00 Seriespel Hemma mot Täfteå/Sävar Bjurevi 7-0
Ons 15/6-1619:00 Seriespel Borta mot Ersmark F01/02 Ersmarks IP 2-1
Sön 12/6-1615:00 Seriespel Hemma mot IFK Umeå F02 Bjurevi 2-4
Sön 29/5-1614:00 Seriespel Borta mot Umeå Södra F02 Nolia 2 0-7
Lör 28/5-1614:00 Seriespel Hemma mot Vilhelmina Bjurevi 5-5
Ons 25/5-1618:30 Seriespel Hemma mot Ersmark F 03 Bjurevi 2-6
Lör 30/1-1610:30 Futsal F 02 mot Betsele IF F 02 Ersängshallen -
Lör 30/1-1609:00 Futsal F 02 mot Umeå Södra FF Ersängshallen -
Sön 10/1-1615:45 Futsal F 01 mot Ersmarks IK Martinssonhallen 1-1
Sön 10/1-1614:15 Futsal F 01 mot Gimonäs UIF Martinssonhallen 1-2
Lör 9/1-1611:15 Futsal F 02 mot IFK Umeå F02 vit FC Vindeln Sporthallen 3-3
Lör 9/1-1609:45 Futsal F 02 mot IFK Umeå F 02 blå FC Vindeln Sporthallen 4-0
Lör 19/12-1516:30 Futsal F 02 mot Betsele IF F 02 Jenninghallen 1-2
Lör 19/12-1515:00 Futsal F 02 mot Umeå Södra FF Jenninghallen 0-1
Sön 6/12-1511:15 Futsal F 02 mot IFK Umeå F02 vit Ersängshallen 3-2
Sön 6/12-1509:45 Futsal F 02 mot IFK Umeå F 02 blå Ersängshallen 4-2
Lör 5/12-1513:30 Futsal F 01 mot Betsele IF F 01 Ersängshallen 0-4
Lör 5/12-1509:00 Futsal F 01 mot Umeå Södra FF Ersängshallen 1-1
Lör 21/11-1517:00 Futsal F 01 mot Åsele Tannbergshallen 1-1
Lör 21/11-1515:30 Futsal F 01 mot Storuman Tannbergshallen 2-0
Sön 8/11-1513:30 Futsal Futsal F 01 mot Umedalen Elofssonhallen 1-2
Sön 8/11-1510:30 Futsal Futsal F01 mot Sandåkern Elofssonhallen 3-2
Ons 16/9-1518:00 Seriespel Hemma mot Obbola Bjurevi 2-0
Sön 13/9-1515:00 Seriespel Hemma mot Ersboda Bjurevi 2-4
Sön 6/9-1519:00 Seriespel Borta mot Umeå Södra F01 Nolia 0-2
Sön 30/8-1516:00 Seriespel Hemma mot Sävar/Täfteå Bjurevi 4-1
Sön 23/8-1513:30 Seriespel Borta mot Sörfors Älvdungen IP 2-2
Fre 14/8-1519:30 Seriespel Borta mot Mariehem Campus Arena 0-4
Ons 12/8-1517:15 Seriespel Hemma mot Vilhelmina Bjurevi 6-0
Mån 3/8-1518:30 Seriespel Borta mot Nordmaling Hörnsjö 1-2
Tors 25/6-1518:00 Seriespel Borta mot Vilhelmina BK F14 Tjärnvallen IP 0-3
Mån 22/6-1518:00 Seriespel Borta mot Ersboda SK F01 Ersängsvallen 1-2
Mån 15/6-1518:00 Seriespel Hemma mot Nordmalings BK Bjurevi 5-4
Lör 13/6-1514:00 Seriespel Hemma mot Umeå Södra FF 01/02 Bjurevi 1-2
Lör 6/6-1509:30 Seriespel Borta mot Sävar /Täfteå IK Skogsvallen 1-2
Ons 3/6-1518:00 Seriespel Hemma mot Mariehem SK Bjurevi 3-1
Sön 31/5-1517:30 Seriespel Hemma mot Sörfors IF 01/00 Bjurevi 2-5
Sön 24/5-1513:30 Seriespel Borta mot Sandåkerns SK F02 Grubbevallen 0-5
Lör 16/5-1513:30 Seriespel Borta mot Obbola/Sandvik Holmsund Storsjö konstgräs 0-2
Sön 1/2-1518:15 Futsal F 01 mot IFK Umeå 1 Hammarhallen 3-3
Sön 1/2-1514:30 Futsal F 01 mot Sandåkerns SK F 01 Hammarhallen 1-5
Lör 31/1-1519:00 Futsal F 02 mot Umeå Södra FF F02 blå Hammarhallen 2-3
Lör 31/1-1517:30 Futsal F 02 mot IFK Umeå F 02 blå Hammarhallen 1-2
Lör 31/1-1515:15 Futsal F 02 mot Betsele IF F 02 Hammarhallen 1-0
Sön 18/1-1518:30 Futsal F 01 mot Betsele IF F 01 Ersängshallen 1-4
Sön 18/1-1517:00 Futsal F 01 mot Umeå Södra FF Ersängshallen 4-2
Lör 20/12-1413:00 Futsal F 01 mot Åsele IK Ersängshallen 2-1
Lör 20/12-1410:00 Futsal F 01 mot Ersmarks IK F01/02 Ersängshallen 3-0
Lör 13/12-1417:00 Futsal F 02 mot Umeå Södra FF F02 gul Sporthushallen 1-3
Lör 13/12-1415:30 Futsal F 02 mot IFK Umeå F02 vit Sporthushallen 2-0
Lör 20/9-1413:00 Seriespel Hemma mot Obbola F01/02 Bjurevi 3-1
Lör 13/9-1413:00 Seriespel Borta mot Täfteå Täfteå 2-5
Sön 7/9-1413:00 Seriespel Hemma mot Betsele IF F 01/02 Bjurevi 1-4
Sön 31/8-1418:00 Seriespel Borta mot Umeå Södra Dragon 1 2-3
Lör 30/8-1414:00 Seriespel Hemma mot Robertsfors Bjurevi 4-3
Sön 17/8-1417:30 Seriespel Borta mot Umeå IK FF F01/02 Campus Arena 0-2
Sön 10/8-1415:00 Seriespel Match mot Gimonäs IF F 01 Vit Bjurevi 4-2
Tis 24/6-1419:30 Seriespel Borta mot Obbola IK Brovallen IP 2-2
Tis 17/6-1418:00 Seriespel Match mot Umedalen IF F01/02 Bjurevi 0-2
Sön 15/6-1414:30 Seriespel Borta mot Betsele IF 01/02 Ågläntan IP 0-3
Sön 8/6-1415:00 Seriespel Match mot Umeå Södra FF F 01 Bjurevi 2-3
Fre 6/6-1414:00 Seriespel Match mot Mariehems SK Bjurevi 1-4
Sön 1/6-1416:00 Seriespel Borta mot Robertsfors IK Stantorsvallen, Robertsfors 2-3
Lör 31/5-1413:00 Kommuncup Kommuncup mot Umedalens IF F 01 Bjurevi 0-2
Sön 18/5-1415:45 Seriespel Borta mot GUIF F 01 vit Ålidhem Arena 1-1
Sön 15/9-1315:00 Seriespel Borta mot Ersboda SK F 01 Ersängsvallen 3-2
Sön 1/9-1311:30 Seriespel Hemma mot Obbola/Sandvik Bjurevi 2-1
Sön 25/8-1313:30 Seriespel Borta mot Umeå IK F 01/02 Campus Arena Umeå 0-0
Sön 18/8-1313:00 Seriespel Hemma mot Umeå Södra FF F 01 Bjurevi 5-1
Sön 11/8-1314:30 Seriespel Borta mot Sandåkerns SK F 02 Grubbevallen 1-3
Tis 6/8-1318:00 Seriespel Hemma mot Täfteå IK Bjurevi 3-1
Ons 26/6-1318:30 Seriespel Hemma mot Spölands IF F 01 Bjurevi 9-0
Sön 23/6-1316:15 Seriespel Hemma mot Robertsfors F 01 Bjurevi 0-0
Tis 18/6-1319:00 Seriespel Hemma mot Sörfors Bjurevi 1-2
Lör 8/6-1311:00 Seriespel INSTÄLLD Spöland Vännäs F 01 Bjurevi -
Sön 2/6-1316:00 Seriespel Match mot Sävar IK Skogstorpet 4-0
Sön 19/5-1314:00 Seriespel Bortamatch mot Täfteå Täfteåborg 1-0
Sön 12/5-1316:00 Seriespel Match mot Obbola/Sandvik Storsjö Arena 0-1
Sön 9/9-1216:30 Seriespel Bortamatch Robertsfors Robertsfors 3-4
Lör 8/9-1214:00 Seriespel Hemmamatch mot Täfteå Bjurevi 1-3
Sön 2/9-1213:00 Seriespel Hemmamatch mot Ersboda SK Bjurevi 1-5
Sön 26/8-1210:15 Seriespel Bortamatch mot Umeå Södra lag Gul Umeå Ekvägen IP 1-1
Sön 19/8-1213:00 Seriespel Hemma mot GUIF Bjurevi 3-1
Tis 7/8-1218:00 Seriespel Bortamatch Holmsund/Sandvik Holmsund 0-1
Tors 21/6-1218:30 Seriespel Bortamatch mot Täfteå Täfteå 1-1
Sön 17/6-1214:00 Seriespel Hemmamatch mot Robertsfors F01 Bjurevi 4-3
Sön 10/6-1214:15 Seriespel Bortamatch Obbola Brovallens IP 5-0
Sön 3/6-1213:00 Seriespel BIF F 01 - Hörnefors IF F 01 Bjurevi 0-2
Lör 26/5-1213:15 Seriespel Bortamatch GUIF GUIF Tomtebo 2-2
Sön 20/5-1214:00 Seriespel BIF F 01 - Ersmarks IK F 00/01 Konstgräset 4-1
Lör 12/5-1212:00 Seriespel BIF F 01 - Umedalens IF Konstgräset 2-3
Sön 11/9-1118:00 Seriespel Spöland/Vännäs - BIF Vännäsby 0-2
Sön 4/9-1114:00 Seriespel BIF - Mariehems SK F 01 Bjurevi 4-0
Sön 28/8-1112:00 Seriespel Borta mot Hörnsjö Hörnsjö IP 5-5
Sön 21/8-1116:00 Seriespel BIF F 01 - Gimonäs Tomtebo F 01 Bjurevi 1-3
Sön 14/8-1114:00 Seriespel Borta mot Umeå Södra FF Teg Umeå 0-2
Sön 26/6-1119:00 Seriespel Bortamatch mot Sörfors Sörfors
Sön 19/6-1115:00 Seriespel Hemma mot Hörnsjö F 01 Bjurevi 5-3
Sön 19/6-1113:30 Seriespel Hemma mot Spölands IF F 01 Bjurevi 2-0





Dart   |  Snookerbord   |  Air hockey   |  Supporterprylar

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer

















E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-08-22
Besökare
41738
Genereringstid
0,3906 sekunder