Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Ons 22/11-17 19:30 Serie KB65 - Björklöven Bjästahallen
Lör 25/11-17 13:45 Serie Björklöven - Modo T3 A-hallen
Tors 30/11-17 19:30 Serie Björklöven - Skellefteå T3 A-hallen
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 18/11-1715:00 Serie Team Ådalen - Björklöven Ej klart (bortamatch) -
Sön 12/11-1713:45 Serie Björklöven - Sundsvall T3 B-hall -
Lör 11/11-1712:30 Serie Björklöven - Timrå T3 -
Sön 22/10-1713:00 Serie Luleå - Björklöven Luleå B-hall -
Lör 21/10-1715:30 Serie Skellefteå - Björklöven Skellefteå C-Hall -
Lör 14/10-1711:15 Serie Modo - Björklöven Modohallen -
Sön 1/10-1715:00 Serie Björklöven - KB65 T3 A-hall -
Lör 30/9-1713:45 Serie Björklöven - Team Ådalen T3 -
Sön 24/9-1712:45 Serie Sundsvall _ Björklöven Ungdomshallen 1-4
Lör 23/9-1714:45 Serie Timrå IK - Björklöven Timrå 1-2
Tors 21/9-1719:00 Träningsmatch Björklöven - Skellefteå T3 A-hallen 7-6
Sön 17/9-1713:00 Träningsmatch Skellefteå AIK - Björklöven Skellefteå 4-1
Lör 9/9-1715:00 Träningsmatch KB65-Björklöven Bjästa Ishall 8-5
Lör 9/9-1709:30 Träningsmatch KB65-Björklöven Bjästa Ishall 3-3
Lör 25/2-1718:00 Poolspel SM-kval Östersund Björklöven-Modo Östersund 0-3
Lör 25/2-1700:00 Poolspel SM Östersund Timrå-Björklöven Östersund 5-4
Fre 24/2-1700:00 Poolspel SM Östersund Kiruna-Björklöven Östersund 1-5
Lör 18/2-1715:00 Serie Sundsvall hemma T3 11-4
Fre 17/2-1719:30 Serie Luleå hemma T3 A-hallen 2-4
Lör 11/2-1712:00 Serie Skellefteå Hemma T3 Center A-Hallen 3-2
Sön 5/2-1712:00 Serie Sundsvall Borta Ungdomshallen 2-3
Lör 4/2-1700:00 Serie Timrå Borta NHK Arena 5-2
Lör 28/1-1716:45 Serie Kiruna Hemma T3 Center B-Hallen 9-1
Sön 22/1-1712:05 Serie Ådalen Borta härnösand 4-7
Lör 21/1-1716:00 Serie Modo Borta Fjällräven 7-1
Sön 15/1-1715:30 Serie Skellefteå Borta Skellefteå kraft A-Hall 4-3
Lör 7/1-1715:00 Serie Timrå Hemma A-Hallen 2-3
Sön 18/12-1612:30 Serie Luleå Borta Coop Norbotten Arena 6-3
Lör 17/12-1615:30 Serie Luleå Borta coop Norrbotten Arena 6-5
Sön 11/12-1612:00 Serie Ådalen Hemma A-Hallen 9-2
Lör 10/12-1612:00 Serie Modo Hemma A-Hallen 0-3
Lör 3/12-1612:00 Serie Skellefteå Borta Skellefteå kraft arena c-hallen 4-0
Sön 27/11-1612:00 Serie Sundsvall Hemma A-Hallen 8-1
Lör 26/11-1616:45 Serie Timrå hemma T3 10-3
Sön 20/11-1611:00 Serie Kiruna borta Matojärvi 3-4
Lör 19/11-1618:30 Serie Kiruna Borta Matojärvi 2-4
Sön 13/11-1609:45 Serie Ådalen Hemma B-Hallen 3-6
Ons 9/11-1619:30 Serie Modo Hemma A-Hallen 0-3
Fre 21/10-1619:30 Serie Skellefteå Hemma A-Hallen 2-1
Sön 16/10-1612:40 Serie Sundsvall Borta Ungdomshallen 2-4
Lör 15/10-1614:00 Serie Timrå Borta Lillstrimma hallen 1-5
Lör 1/10-1617:15 Serie Kiruna Hemma Nolia hall 2 10-3
Fre 30/9-1619:30 Serie Luleå Hemma A-Hallen 6-7 sd
Tis 27/9-1619:30 Serie Modo borta Modohallen 4-5 str
Sön 25/9-1612:00 Serie Ådalen Borta Latbergshallen (Kramfors) 4-1

Uppvärmningsrutin

 



Arsenal Supporterprylar   |  Chelsea Supporterprylar   |  Liverpool Supporterprylar

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat