Athletic Club Camelen Hockey  

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Kommande Typ Match Plats
Tors 23/11-17 21:00 Söderfemman 2017-18 Söder 5 an ACC - FOC Zinkensdamms IP
Sön 3/12-17 10:30 Herr Rekreation 2017-18 Kamelen vs IFK Salem Zinkensdamms IP
Sön 10/12-17 19:00 Söderfemman 2017-18 Div 5 Södra Gantorp AIK - Camelen Visätra ishall
Lör 16/12-17 16:00 Söderfemman 2017-18 Div 5 Södra Camelen - Stockholms Falkon Zinkensdamms IP
Tis 19/12-17 21:00 Söderfemman 2017-18 Div 5 Södra Älgö HC - Camelen Saltsjöbadens Ishall
Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 11/11-1718:30 Söderfemman 2017-18 Div 5 Södra Camelen - Arken HC Zinkensdamms IP -
Lör 4/11-1718:00 Söderfemman 2017-18 Div 5 Södra Haninge Ancors - Camelen Habo Hallen ? -
Lör 28/10-1718:30 Söderfemman 2017-18 Ishockey Div 5 Södra ACC- Älta IF Zinkensdamms Ip 8-0
Fre 20/10-1721:00 Söderfemman 2017-18 Div5 södra Orminge Panthers - ACC Boo IP 4-1
Lör 14/10-1717:00 Söderfemman 2017-18 AC Camelen-Norsborgs IF Zinkensdamms IP 7-4
Sön 23/4-1718:00 Rekreation 2016-17 Kamelen AC - GK Paris Znkensdamms Ishall -
Mån 10/4-1721:30 Rekreation 2016-17 Paris 2017 vs DIF Veteraner Farsta IP -
Sön 9/4-1712:00 Rekreation 2016-17 SIK rek vs Paris 2017 Sundbybergs IP -
Lör 18/3-1718:00 Div 5 2016 -17. Camelen - Titans Zinkensdamms Ishall -
Sön 12/3-1720:40 Div 5 2016 -17. Ormsta HC - Camelen Vallentuna Ishall -
Ons 8/3-1720:00 Rekreation 2016-17 AIK - Camelen AL Ritorps Ishall # 2 -
Lör 4/3-1718:00 Div 5 2016 -17. ACC -Norrort Znkensdamms Ishall -
Sön 26/2-1721:00 Div 5 2016 -17. Hephata - Camelen Stora Mossen -
Sön 19/2-1710:30 Rekreation 2016-17 Camelen Autumn Leaves - Kallhäll Znkensdamms Ishall -
Lör 18/2-1719:00 Div 5 2016 -17. Camelen - Göta Traneberg IK Zinkensdamms Ishall -
Sön 12/2-1714:00 Div 5 2016 -17. Sundbybergs Hockey Sällskap - Camelen Sundbybergs IP Tulehallen -
Mån 6/2-1721:00 Rekreations Hockey. Solna SK vs Camelen Autumns Leafes Ritorps Ishall -
Sön 5/2-1710:30 Rekreation 2016-17 Camelen Autumn Leaves - Djurgårdspolarn Zinkensdamms Ishall -
Lör 4/2-1718:30 Div 5 2016 -17. Camelen vs Skå Bygdegård Znkensdamms Ishall -
Sön 29/1-1719:00 Rekreation 2016-17 Djurgårds polarna Mälarhöjdens IP -
Lör 28/1-1718:30 Div 5 2016 -17. Camelen vs Hanson Brothers Znkensdamms Ishall -
Fre 20/1-1721:00 Div 5 2016 -17. Sthlm Bucks - Camelen Östermalms IP -
Sön 15/1-1719:30 Div 5 2016 -17. Bele Barkarby IF - Camelen Järfälla Ishall -
Sön 15/1-1710:30 Rekreation 2016-17 Camelen Autumn Leaves - Solna SK Znkensdamms Ishall -
Sön 8/1-1718:30 Rekreation 2016-17 Kallhälll - ACC Automn Leaves Kallhälls IP -
Mån 19/12-1621:00 Div 5 2016 -17. Norr Femman ACC - Bele Barkarby Zinkensdamms Ishall -
Sön 18/12-1610:30 Rekreation 2016-17 Camelen Autumn Leaves - AIK Znkensdamms Ishall 2-9
Lör 10/12-1618:30 Div 5 2016 -17. Norr Femman ACC - Stockholm Bucks HC Znkensdamms Ishall -
Sön 4/12-1621:00 Div 5 2016 -17. Norrfemman Hansson Brothers - Camelen Husby Ishall -
Sön 27/11-1620:30 Div 5 2016 -17. Norr Femman Skå IK & Bygdegård - ACC Allhallen -
Lör 19/11-1619:00 Div 5 2016 -17. Norr Femman ACC - Syndbybergs HS Zinkensdamms Ishall -
Sön 13/11-1619:00 Div 5 2016 -17. Norr Femman Göta/Traneberg - ACC Stora Mossen -
Tors 3/11-1621:00 Div 5 2016 -17. Norr Femman ACC - IK Hephata Zinkensdamms Ishall -
Sön 30/10-1620:00 Div 5 2016 -17. Norr Femman Norrort HC - ACC Kallhälls IP -
Lör 22/10-1617:30 Div 5 2016 -17. Norr Femman ACC - Ormsta HC Zinkensdamms Ishall -
Sön 16/10-1621:15 Div 5 2016 -17. Norr Femman Täby Titan IF - ACC Hägernäshallen -
Tors 3/3-1619:00 Div 5 2015-16 Stockholms Bucks - ACC Östermalms IP 6-2
Sön 28/2-1610:35 Rekreation 2015-16 ACC +50 vs Camel Strollers 16 Zinkensdamms Ishall -
Lör 27/2-1618:00 Div 5 2015-16 Camelen - Skå IK & Bygdegård Znkensdamms Ishall 21-2
Sön 21/2-1620:40 Div 5 2015-16 Ormsta HC - Camelen Vallentuna Ishall 2-3
Sön 14/2-1617:00 Rekreation 2015-16 Norrort HC - ACC OT Kallhälls IP -
Lör 13/2-1618:00 Div 5 2015-16 Camelen - Täby Titans Zinkensdamms Ishall 2-3
Mån 8/2-1619:00 Div 5 2015-16 Stockholms Bucks - ACC xxxx -
Lör 6/2-1618:00 Div 5 2015-16 Sundbybergs SKS - Camelen Sundbybergs IP 0-12
Sön 31/1-1610:30 Rekreation 2015-16 Camels Strollers vs Norrort HC Znkensdamms Ishall 4-7
Lör 30/1-1619:00 Div 5 2015-16 Camelen - Hephata Zinkensdamms Ishall 11-1
Sön 24/1-1620:00 Div 5 2015-16 Göta/Traneberg - Camelen Stora Mossen 5-4
Lör 16/1-1619:00 Div 5 2015-16 Camelen - Bucks Zinkensdamms Ishall 1-2
Sön 10/1-1620:30 Div 5 2015-16 Skå - Camelen Allehallen 0-3
Sön 20/12-1520:00 Div 5 2015-16 Camelen - Ormsta HC Zinkensdamms Ishall 5-4
Sön 13/12-1521:00 Div 5 2015-16 Camelen - Täby Titans Hägernäs Hallen 9-3
Sön 6/12-1510:30 Rekreations Ligan 2015 -16 Camel Paris vs Camel Strollers Zinensdamms Ishall -
Lör 5/12-1517:30 Div 5 2015-16 Camelen - Sundbybergs HS Zinkensdamms Ishall 9-3
Sön 29/11-1521:00 Div 5 2015-16 Hepatha - Camelen Husby Ishall 1-7
Sön 22/11-1510:30 Rekreations Ligan 2015 -16 Camelen - Norrort HC Zinkensdamms Ishall -
Lör 21/11-1519:00 Div 5 2015-16 Camelen - Göta/Tramneberg Zinkensdam IP 2-1
Ons 18/11-1519:00 Div 5 2015-16 Bucks - Camelen Ligingö Ishall Anexet till Danica. -
Lör 14/11-1519:00 Div 5 2015-16 Camelen - Skå IK Zinkensdamms Ishall 6-3
Lör 7/11-1518:40 Div 5 2015-16 Ormsta HC - AC Camelen Vallentuna Ishall 4-7
Sön 1/11-1520:00 Div 5 2015-16 AC Camelen - Täby Titans Znkensdamms Ishall 0-2
Lör 31/10-1518:00 Div 5 2015-16 Sundbybergs HS _ AC Camelen Sumpans IP (Tulehallen) 4-5
Lör 17/10-1519:00 Div 5 2015-16 AC Camelen - IK Hephata Zinkensdamm IP 7-0
Lör 17/10-1517:30 Div 5 2015-16 AC Camelen - Hepatha Zinkensdams IP 7-0
Sön 11/10-1521:00 Div 5 2015-16 Göra Traneberg -AC Camelen StoraMossen JM Hallen 4-5
Sön 11/10-1519:00 Div 5 2015-16 GötaTraneberg IK 2 - AC Camelen Stora Mossen 4-5
Tis 6/10-1520:30 Div 5 2015-16 AC Camelen - Stocholms Brunk HC Zinkensdamms Ishall 7-0
Tis 6/10-1519:00 Div 5 2015-16 AC Camelen - Stockholm Bucks HC Zinkensdamm IP 7-0
Sön 1/3-1518:30 Div 6 Norra 2014-15 SKÅ IK - Camelen Allhallen 3-6
Fre 20/2-1519:15 Div 6 Norra 2014-15 Sundbybergs HS - Camelen Sunbybergs IP 2-7
Sön 1/2-1521:30 Div 6 Norra 2014-15 Göta/Traneberg - Camelen JM Hallen Stora Mossen 4-5
Fre 23/1-1520:00 Div 6 Norra 2014-15 Camelen - Falcons Zinkensdamms IP 3-4
Lör 17/1-1518:30 Div 6 Norra 2014-15 Camelen - Hephata Zinkensdamms IP 5-6
Sön 11/1-1516:00 Div 6 Norra 2014-15 VästerortsRocks-Camelen Kallhälls Ishall 0-9
Lör 20/12-1417:30 Div 6 Norra 2014-15 Camelen - Sudbyberg Zinkensdamms IP 20-1
Tors 18/12-1420:00 Div 6 Norra 2014-15 Cameln . Skå Zinkensdamms IP 8-6
Lör 6/12-1418:30 Div 6 Norra 2014-15 Camelen - Göta/Traneberg Zinkensdams IP 15-4
Ons 3/12-1421:00 Div 6 Norra 2014-15 Falcon - Camelen Mälarhöjdens IP 2-13
Sön 30/11-1410:00 Div 6 Norra 2014-15 IK Hephata - Camelen Zinkensdamms IP 3-14
Tors 27/11-1420:00 Div 6 Norra 2014-15 ACC - VHS Rocks Zinkensdamms IP 24-0
Sön 23/11-1419:00 Div 6 Norra 2014-15 Sundbybergs IS - ACC Sundbybergs IP 1-15
Ons 12/11-1420:55 Div 6 Norra 2014-15 Skå IK -ACC Allhallen 3-13
Sön 9/11-1421:30 Div 6 Norra 2014-15 Göta/Traneberg Stora Mossen 2-7
Tors 6/11-1420:00 Div 6 Norra 2014-15 ACC - Stockholms Falkon Zinkensdamms IP 3-1
Sön 2/11-1420:00 Div 6 Norra 2014-15 AC Camelen - Hepata Zinkensdamms IP 6-3
Fre 31/10-1418:30 Div 6 Norra 2014-15 VHK Rocks - ACC Kallhälls IP 0-24
Sön 19/10-1419:30 Vänskap ACC - Grantorp Visätra Ishall 2-4
Ons 24/9-1420:00 Vänskap ACC - Les Hasben Zinkensdamms IP 8-3
Sön 16/2-1417:30 Div 4/2 2013-14 Mälarö-AC Camelen Vikinghallen 6-8
Lör 8/2-1419:00 Div 4/2 2013-14 Camelen - GT Zinkensdamms IP 5-3
Lör 1/2-1417:00 Div 4/2 2013-14 Cameln-Täby Titans Zinkensdamms IP 6-2
Lör 25/1-1417:00 Div 4/2 2013-14 ACC - VHK Rocks Zinkensdamms IP 16-0
Ons 22/1-1420:45 Div 4/2 2013-14 Arken HC - AC Camelen Ekhallen Gustvsberg 2-13
Fre 17/1-1419:30 Div 4/2 2013-14 ACC-Mälarö Zinkensdamms IP 7-4
Lör 11/1-1417:00 Div 4/2 2013-14 GötaTraneberg IK-AC Camelen Zinkensdamms IP 1-8
Mån 16/12-1321:30 Div 4/2 2013-14 Täby Titans IF-AC Camelen Hägernäshallen 8-3
Fre 13/12-1318:30 Div 4/2 2013-14 VHK Rocks - AC Camelen Kallhälls Ishall (åk mot Enköping) 0-14
Fre 29/11-1319:00 Div 4/2 2013-14 AC Camelen-Arkens HC Zinkensdamms IP 6-2
Sön 24/11-1317:30 Div 4/2 2013-14 Mälarö-AC Camelen Vikinghallen 2-10
Lör 16/11-1317:30 Div 4/2 2013-14 Div 4/2 AC Camelen-Göta/Traneberg IK Zinkensdamms IP 4-2
Sön 10/11-1316:00 A lag 2013-14 Div 4 grupp 2 Camelen-Täby Titans IF Zinkensdamms IP 8-4
Fre 1/11-1319:00 A lag 2013-14 Div 4/2 AC Camelen-VHK Rocks Zinkensdamms IP 20-0
Ons 30/10-1320:45 Div 4/2 2013-14 Div 4/2 Arken HC - AC Camelen Ekhallen 0-3
Sön 10/3-1310:30 "Pokalserien" "Pokalen" Camelen - Falcon Zinkensdamms IP Ringvägen. -
Lör 23/2-1317:15 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Muya Thai Zinkensdamms IP Ringvägen. 11-6
Lör 9/2-1317:30 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Sthlm Falcon Zinkensdamms IP Ringvägen. 8-6
Lör 2/2-1317:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Arken Zinkensdamms IP Ringvägen. 9-2
Ons 30/1-1320:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Mälarö HF - AC Camelen Vikinghallen 1-7
Sön 27/1-1317:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Brinken - AC Camelen Östermalms IP 5-6
Sön 20/1-1321:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Falcons IF-AC Camelen Mälahöjdens IP (DIF Hallen) 4-8
Fre 18/1-1320:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Muay Thai-AC Camelen Zinkensdamms IP Ringvägen. 2-4
Lör 12/1-1319:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Brinken Zinkensdamms IP Ringvägen. 8-2
Sön 23/12-1209:15 "Pokalserien" Pokalen Camelen vs VHK/ HF Zinkensdamms IP Ringvägen. 12-8
Ons 19/12-1220:45 A-lag 2012-13 Div 4 Arken HC - AC Camelen Ekhallen 2-11
Lör 15/12-1217:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Mälarö HF Zinkensdamms IP Ringvägen. 5-2
Lör 1/12-1217:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 ACC- Muay Thai Zinkensdamms IP Ringvägen. 12-3
Lör 17/11-1217:30 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 AC Camelen - Falcons IF Zinkensdamms IP Ringvägen. 8-4
Ons 14/11-1221:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 ACC- Arken HC Zinkensdamms IP Ringvägen. 7-1
Lör 10/11-1218:30 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Mälarö HF-ACC Allhallen 5-2
Sön 4/11-1217:00 A-lag 2012-13 Div 4 Grupp 1 Brinkens IF - ACC Danica Hallen, Östermalms IP 3-6
Lör 15/9-1215:45 Intersport Cup 2012 Frösön - Kamelen Mora Ishall -
Lör 15/9-1211:00 Intersport Cup 2012 Mora - Kamelen Mora Ishall 3-6-
Sön 2/9-1213:00 Vänskap Bajen Fans A/B Junior - AC Camelen Zinkensdamms IP Ringvägen. -
Lör 24/3-1215:00 MOB Tournament Strägnes HC - Camelen Åkers Sportcentrum 4-1
Lör 24/3-1211:45 MOB Tournament MOB - Camelen Åkers Sportcentrum 0-4
Lör 24/3-1209:30 MOB Tournament Camelen -Jackdaws Åkers Sportcentrum 7-0
Tors 8/3-1221:00 CAHRA 2012 Val-dÓr IAVM - Sthlm Golden Camels Rankin Arena 5-4
Ons 7/3-1212:00 CAHRA 2012 Breakaway Bar & Grill - Sthlm G. Camels SOO Pee Wee 2-0
Tis 6/3-1221:00 CAHRA 2012 Sthlm Golden Camels-West Hockey John Rhodes 6-6
Lör 25/2-1211:00 "Pokalserien" Kamelen - VHS & Fun Zinkensdamms Ishall -
Fre 24/2-1220:30 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen - Grantorp Zinkensdamms Ishall 4-5
Lör 18/2-1214:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Vendelsö-Camelen Torvalla Ishall 2-6
Lör 18/2-1211:00 "Pokalserien" Kamelen - Falcon Zinkensdamms Ishall 2-4
Fre 17/2-1220:30 A-lag 2011-12 Div 4A Camelen- Mälarö Zinkensdamms Ishall 9-4
Sön 12/2-1220:00 Veteranserie Veteranserien Älta IF-Cameln Älta Ishall 0-5
Lör 4/2-1211:30 Veteranserie Veteran Camelen-MB/2 Zinkensdamms Ishall 0-3
Fre 3/2-1220:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen-Tyresö Zinkensdamms Ishall 1-2
Tis 31/1-1221:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Älgö HC - Camelen Saltsjöbadens Ishall 3-5
Mån 30/1-1219:00 "Pokalserien" Pokalen Camelen - Team H Zinkensdamms Ishall -
Sön 29/1-1220:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen- Farsta/ Cobran Zinkensdamms Ishall 1-2
Lör 28/1-1211:20 Veteranserie Veteran Camelen - Värmdö Zinkensdamms Ishall 1-4
Tors 26/1-1221:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen - Brinken Zinkensdamms Ishall 6-3
Lör 21/1-1217:30 A-lag 2011-12 Div 4A Muau Thai HF-Camelen Zinkensdamms Ishall 8-5
Lör 21/1-1211:15 Veteranserie Veteranserien Camelen- Tyresö HC Zinkensdamms Ishall 5-2
Ons 18/1-1221:15 Veteranserie Veteranserien Boo IF - Camelen Björknäs IP 3-2
Lör 14/1-1215:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Norsborgs IF - Camelen Ishuset Tumba 2-7
Lör 14/1-1211:15 Veteranserie Veteranserien Camelen - IFK Tumba Zinkensdamms Ishall 2-1
Ons 11/1-1221:00 A-lag 2011-12 Div 4 Camelen- Arken Zinkensdamms Ishall 3-2
Mån 9/1-1219:00 "Pokalserien" Camelen - "Team Falcon" Zinkensdamms Ishall 3-5
Sön 8/1-1221:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Örby - Camelen Farsta IP 2-5
Sön 18/12-1119:30 A-lag 2011-12 Div 4 A Grantorp - Camelen Visätra ishall 6-3
Fre 16/12-1119:30 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen - Vendelsö IK Zinkensdamms Ishall 8-2
Tis 13/12-1120:00 "Pokalserien" Pokalserien Zinkensdamms Ishall 4-5
Sön 11/12-1117:30 A-lag 2011-12 Div 4 A Mälarö HF - Camelen Allehallen (Skå) 14-3
Lör 10/12-1111:30 Veteranserien 2011-12 Veteranserien Camelen- Västerhaninge Zinkensdamms Ishall 3-5
Tis 6/12-1119:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Tyresö - Camelen Tyresö Ishall -
Tors 1/12-1121:00 A-lag 2011-12 Div 4 A Camelen-Älgö HC Zinkensdamms Ishall 9-3
Tis 29/11-11 Ungdom 2011-12 Pokalserien X 9-2
Sön 27/11-1121:00 Div 4A 2011-12 Div 4A Farsta & Cobran- Camelen Farsta IP 6-4
Sön 20/11-1117:45 Veteranserien 2011-12 Veteranserien Saltsjöbaden-Camelen Saltsjöbadens Ishall 2-1
Lör 19/11-1117:30 A-lag 2011-12 Div 4A Camelen-Sthlms May Thai HF Zinkensdamms Ishall 5-3
Lör 19/11-1113:30 Veteranserie Kungsör - Camelen Kungsörs Ishall 4-2
Ons 16/11-1119:30 A-lag 2011-12 Div 4A Brinkens IF - AC Camelen Östremalms IP Danicahallen 5-1
Sön 13/11-1119:30 A-lag 2011-12 Div4 A Camelen - Norsborgs IF Zinkensdamms Ishall 9-4
Lör 5/11-1119:45 A-lag 2011-12 Div4 A Arken HC-Camelen Ekhallen 0-4
Sön 30/10-1119:00 A-lag 2011-12 Div 4 11-12 Camelen-Örby IS Zinkensdamms Ishall 4-4
Sön 23/10-1119:30 Veteranserien 2011-12 Veteranserien IFK Salem - Camelen Salem 7-5
Sön 23/10-1119:30 Veteranserie Veteranserien IFK Salem - Camelen Salems Ishall 7-5
Sön 11/9-1111:00 Veteran Turnering Huddinge-Camelen Mora. Dalarna 4-4
Sön 11/9-1109:00 Veteran Turnering Mora - Camelen Mora. Dalarna 1-0
Lör 10/9-1113:30 Veteran Turnering Camelen-Huddinge Mora 5-3
Lör 10/9-1111:00 Veteran Turnering Camelen - Mora 45+ Mora. Dalarna 1-1
Sön 20/3-1114:00 "Pokalserien" POKALSERIEN BELE Ajun-Kamelen Kallhälls Ishall 3-9
Fre 18/3-1117:00 Internationellt Golden Camels vs Kawartha Lakers,Ontario Ishallen Zinkensdamms IP 5-1
Sön 13/3-1114:00 "Pokalserien" POKALSERIEN Kamelen - Bele A-jun Kallhälls Ishall 6-8
Lör 12/3-1116:45 Veteran Turnering Strängnäs HC - Kamelen (FINAL) Åkers 3-1
Lör 12/3-1114:15 Veteran Turnering Kamelen - Kungsör IK Åkers 2-3
Lör 12/3-1108:00 Veteran Turnering MOB - Kamelen MOB Trophy Åkers 0 -5
Sön 6/3-1116:00 "Pokalserien" Pokalserien Bele U-lag -KamelenFriskvård Kallhälls Ishall 3-6
Lör 26/2-1118:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div4/2 Mälarö HF - Camelen Alhallen 6-7
Fre 25/2-1119:00 Veteranserie Veteran serien Div 2 södra Hanvedens IP 5-3
Ons 23/2-1121:00 Veteranserie Veteranserien Div 2 Södra Hanvikens IP 4-6
Lör 19/2-1117:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Camelen - Farsta&Cobran Zinkensdamms IP 7-4
Lör 12/2-1115:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Camelen - Norsborgs IF Zinkensdamms IP 13-3
Tors 10/2-1120:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Camelen-Mälarö Zinkensdamms Ishall 7-5
Sön 6/2-1121:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Örby IS - Camelen Farsta IP 0-6
Lör 5/2-1111:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Camelen - Mälarö HF Zinkensdamms IP 7-3
Sön 30/1-1119:30 Veteranserie Div 2 södra Salem-Camelen (vit) Salems Ishall 6-2
Lör 29/1-1117:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Camelen - Mälarö HF Zinkensdamms IP -
Sön 23/1-1121:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4/2 Farsta/Cobran - Camelen Farsta IP 4-2
Lör 22/1-1111:00 Veteranserie Div 2 södra Camelen-MB Zinkensdamms IP 3-4
Ons 19/1-1119:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Norsborg-Camelen Div 4/2 Norsborgs IP 1-9
Lör 15/1-1117:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Camelen-Örby Div 4/2 Zinkensdamms IP 3-2
Sön 19/12-1021:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Farsta Cobran - Camelen Div 4/2 Farsta IP 6-4
Lör 18/12-1011:00 Veteranserie Div 2 södra Camelen-Boo IF Zinkensdams IP 9-4
Ons 15/12-1020:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Camelen - Örby Div 4/2 4-7
Lör 11/12-1017:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Camelen - Norsborg Div 4/2 Zinken 9-0
Lör 4/12-1011:15 Veteranserie Camelen - Saltsjöbaden Veteran Div2 Zinken 1-2
Tis 30/11-1021:00 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Örby - Camelen Div 4/2 Farsta IP 6-2
Lör 27/11-1015:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Mälarö HF - Camelen Vikingahallen Ekerö 5-5
Lör 27/11-10 Veteranserie Div 2 södra ACC -Boo IF (Uppskuten) Zinken -
Lör 20/11-1017:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Camelen-Farsta Cobran Zinkensdams IP 8-1
Lör 20/11-1011:15 "Pokalserien" Camelen-Bele Zinkensdams Ishall 10-1
Ons 17/11-1019:30 DIV 4 Grupp 2 Stocholm 10-11 Div 4 Norsborgs IF - Camelen Maxihallen Norsborgs IP 1 -13
Lör 30/10-1011:15 Veteranserie DIV 2 Södra Camelen-Värmdö Zinkensdams IP 7-3
Sön 5/9-1010:00 Veteran Turnering Sweden Cup Camelen- Mora All Stars FMM Arena 4-1
Lör 4/9-1015:00 Veteran Turnering Sweden Cup Mora Noret - Camelen FMM Arena 2-2
Lör 4/9-1010:00 Veteran Turnering Sweden Cup Camalen-Mora IK FMM-Arena 3-2
Lör 10/4-1010:30 Veteranserie Vets ACC - MB Zinkensdamms IP 2-9
Lör 27/3-1011:30 Veteranserie Vets Nordia - ACC Zinkensdamms IP 3-10
Lör 27/2-1015:00 Div 4 09-10 Div4 Lidingö Vikings 2 -ACC DanskeFonderHallen 3-3
Ons 24/2-1021:00 Div 4 09-10 Div4 ACC-Nynäshamns IF 2 Zinkensdamms IP 5-4
Sön 21/2-1016:00 Div 4 09-10 Div4 ACC-Arken HC Zinkensdamms IP 10-3
Ons 17/2-1020:00 Div 4 09-10 Div4 Västerhaninge IF 2-ACC Hanvedens Ishall 4-9
Sön 14/2-1016:00 DiV 4 09-10 Div4 ACC-FOC Farsta 2 Zinkensdamms IP 4-3
Lör 13/2-1015:00 U16 Div3 U16 Österåker-ACC Åkersberga 14-1
Lör 13/2-1011:15 Veteranserie Vets ACC-Älta Zinkensdamms IP 2-3
Tors 11/2-1018:00 U16 Div3 U16 ACC-Sundbyberg Zinkensdamms IP 1-2
Lör 6/2-1014:00 DiV 4 09-10 Div4 ACC- Urskog HC Zinkensdamms IP 5-1
Sön 31/1-1017:00 DiV 4 09-10 Div4 Brinkens IF-ACC Danicahallen 7-5
Lör 30/1-1015:00 U16 Div3 U16 Brinkens IF-ACC Danicahallen 2-1
Sön 24/1-1019:00 DiV 4 09-10 Div4 Älgö HC - ACC Saltsjöbadens IP 2-18
Tors 21/1-1020:00 U16 Div 3 U-16 CAMELEN- EKERÖ IK Zinken 0-15
Sön 17/1-1016:00 DiV 4 09-10 Div 4 Camelen- Örby IS Zinken 6-2
Lör 16/1-1019:30 U16 Div 3 U-16 IK Waxholm-Camelen Waxholm 4-4
Ons 13/1-1019:00 U16 Div 3 U-16 Camelen - Sollentuna Zinken 1-1
Sön 10/1-1016:00 U16 U-16 Camelen - Täby HC Zinken 2-7
Lör 9/1-1016:00 DiV 4 09-10 Div 4 RAKI - Camelen Zinken 3-7
Sön 20/12-0918:00 Div.4 Div4 ACC - Lidingö Vikings 2 Zinkensdamms IP 3-6
Ons 16/12-0921:00 Div.4 Div4 Nynäshamns IF 2 - ACC Ishallen Nynäs 4-4
Ons 16/12-0919:00 U16 U16 ACC-Österåker Zinkensdamm IP 0-7
Sön 13/12-0919:30 Div.4 Div4 Arken HC - ACC Ekhallen Gustavsberg 6-6
Ons 9/12-0921:00 Div.4 Div4 ACC - Västerhaninge IF 2 Zinkensdamms IP 5-2
Sön 6/12-0921:00 Div.4 Div4 FOC Farsta 2 - ACC Farstahallen 2-5
Sön 6/12-0914:00 U16 U16 ACC-Brinken Zinkensdamm IP 0-8
Ons 2/12-0921:00 Div.4 Div4 Urskog HC -ACC Ältahallen 4-1
Sön 29/11-0916:00 A-lag Div4 ACC - Brinkens IF Zinkensdamms IP 2-6
Sön 22/11-0917:30 U16 U-16 Camelen - Solna HC Zinkensdamms Ip 3-8
Sön 22/11-0916:00 A-lag Div4 ACC - Älgö HC Zinkensdamms IP 5-4
Ons 18/11-0920:00 U16 U16 Ekerö - ACC Ekerö 21-0
Sön 15/11-0921:15 A-lag Div4 Örby IS - ACC Farsta IP 1-8
Sön 15/11-0918:00 U16 U-16 Camelen - Waxholm Zinkensdamms IP 1-6
Sön 8/11-0918:00 U16 U16 Täby HC-ACC Täby 2-0
Sön 8/11-0918:00 A-lag Div4 ACC - Raki HC Zinkensdamms IP 5-5
Lör 7/11-0911:00 Veteranserie Div2 södra veteraner Boo IF-ACC Zinkensdamms IP 6-1
Tors 5/11-0918:20 U16 U16 Sollentuna Röd- ACC Sollentuna 2-0
Sön 1/11-0920:30 Veteranserie Ishockey DIV 2 Södra Veteraner Tyresö Ishall 2-0
Tors 15/10-0918:00 Färgfemmor träning. Färgfemmor Zinken -
Sön 11/10-0911:30 Färgfemmor träning. Intern Isstadion ingång Globen Gate -
Sön 20/9-0912:00 Hockey Veteraner vänskap Mora IK Vets-ACC Vets Mora Ishall 3-11
Lör 19/9-0914:00 Hockey Veteraner vänskap ACC Vets-Huddinge Vets Mora Ishall 3-4
Lör 19/9-0912:00 Hockey Veteraner vänskap ACC Vets-Östersund Vets Mora Ishall 3-2
Lör 4/4-0912:00 Hockey Veteraner vänskap ACC Vets - Mälardalens Oldboys Vasahallen Strängnäs 7-1
Lör 4/4-0910:00 Hockey Veteraner vänskap Strängnäs HC - ACC Vets Vasahallen Strängnäs 5-0
Sön 1/3-0917:00 Veteranserie Vets Nordia-ACC Kärrtorp IP 3-5
Lör 28/2-0918:00 MOB Tournament ACC- Strängnäs HC Åkersstyckebruk 1-4
Lör 28/2-0911:45 MOB Tournament ACC- Jackdaws (Uppsala) Åkersstyckebruk 2-2
Lör 28/2-0909:15 MOB Tournament ACC-MOB (Mälardalens Oldboys) Äkersstyckebruk 7-2
Ons 18/2-0920:30 Veteranserie vet BOO IF- ACC Björknäs IP 3-4
Mån 16/2-0918:00 Veteranserie vet ACC-V:Haninge Zinkensdamm 0-6
Sön 15/2-0917:30 Hockey Div4 div4 ACC-Grantorp AIK Zinkensdamm 7-6
Tors 12/2-0918:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Bålsta HC Zinkensdamm 1-7
Mån 9/2-0918:00 Veteranserie ACC vets- Kringelstan Zinkensdamm 2-4
Sön 8/2-0916:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Järfälla HC 2 - ACC Järfälla Ishall 15-0
Lör 7/2-0918:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Sollentuna HC-ACC Sollentuna Ishall 10-0
Fre 6/2-0919:00 Hockey Div4 div4 Tullinge TP 2 - ACC SABIS-hallen 2-1
Tors 5/2-0918:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Ormsta Hockey Zinkensdamm 3-5
Mån 2/2-0918:00 Veteranserie Vets ACC-Värmdö Zinkensdamm 0-3
Sön 1/2-0916:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Sundbybergs IK Zinkensdamm 0-5
Lör 31/1-0912:30 Hockey Div4 div4 Flemingsbergs IF - ACC Visättra Ishall 5-5
Tis 27/1-0921:00 Hockey Div4 AC Camelen - Brinken Hovet 4-9
Sön 25/1-0921:15 Hockey Div4 div4 Örby IS - ACC FC-hallen 4-8
Sön 25/1-0913:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Flemingsbergs IK 2- ACC Visättra Ishall 8-0
Sön 18/1-0917:30 Hockey Div4 div4 ACC- Norsborgs IF 2 Zinkensdamm 4-6
Sön 18/1-0916:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC- Segeltorps IF Zinkensdamm 1-6
Sön 11/1-0916:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 IK Waxholm- ACC Sherwoodhallen 5-0
Lör 10/1-0918:30 Hockey Div4 div4 Järna SK-ACC Ljungbackens IP 2-5
Tors 18/12-0818:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Solna Hockey Zinkensdamm 4-8
Ons 17/12-0819:30 Hockey Div4 Div4 ACC - Bajen Fans IF Zinkensdamm 1-11
Sön 14/12-0819:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Ekerö IK - ACC Vikingahallen 13-0
Tors 11/12-0818:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Hässelby Kälvesta 2 Zinkensdamm 0-11
Sön 7/12-0817:00 Veteranserie Veteranmatch mot Skarpnäcks AIK Hovet 10-2
Lör 6/12-0815:30 Hockey Div4 Div4 Grantorp AIK - ACC Visätra Ishall 4-4
Ons 3/12-0819:30 Hockey Div4 Div4 ACC - Tullinge TP 2 Zinkensdamm 4-7
Sön 30/11-0817:30 Hockey Div4 Div4 ACC - Flemingsbergs IK Zinkensdamm 7-4
Sön 30/11-0816:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Bålsta HC - ACC Bålsta Ishall 20-0
Tors 27/11-0818:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Järfälla HC 2 Zinkensdamm 1-14
Sön 23/11-0817:00 Hockey Div4 Div4 Brinkens IF - ACC Danicahallen 6-1
Lör 22/11-0816:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Ormsta Hockey - ACC Vallentunahallen 9-0
Tors 20/11-0819:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Sundbybergs IK - ACC Tulehallen 10-1
Ons 19/11-0819:30 Hockey Div4 Div4 ACC - Örby IS Zinkensdamm 9-1
Sön 16/11-0816:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - Flemingsbergs IK2 Zinkensdamm 2-17
Lör 15/11-0814:30 Hockey Div4 Div4 Norsborgs IF 2 - ACC Maxihallen 5-6
Ons 12/11-0819:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Segeltorps IF - ACC Segeltorpshallen 12-1
Sön 9/11-0818:00 Hockey Div4 Div4 ACC - Järna SK Zinkensdamm 3-6
Sön 9/11-0816:30 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC - IK Waxholm Zinkensdamm 3-9
Fre 7/11-0820:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Solna Hockey- ACC Solnais 4-0
Ons 5/11-0821:15 Hockey Div4 Div4 Bajen Fans IF-ACC Stora Mossen läs mer 12-1
Sön 2/11-0815:00 Hockey träningsmatch Värmdö HC - ACC Värmdö 4-7
Tors 30/10-0818:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC-Ekerö IK Zinkensdamm IP (samling 17.00) 3-5
Lör 25/10-0815:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 Hässelby Kälvesta-ACC Grimsta IP 12-1
Tors 23/10-0818:00 U15 DIV 3 GRUPP A U15 ACC-Sollentuna HK Röd Zinkensdamm IP (samling 17.00) 1-8
Fre 3/10-0818:15 Fotboll H 6 E Div 6 ACC-Hagges BK Zinkensdamms IP 1-3
Lör 27/9-0813:00 Fotboll H 6 E Div 6 IF Anthropi-ACC Zinkensdamms IP 2-3
Sön 21/9-0820:00 Fotboll H 6 E Div 6 ACC-Kärrtorps BK Hammarbyhöjdens IP 3-3
Fre 12/9-0820:00 Fotboll H 6 E Div 6 FC Stockholm City-ACC Farsta IP 2-1
Lör 6/9-0815:00 Fotboll H 6 E Div 6 ACC-Sorunda IF Zinkensdamms IP 8-0
Fre 29/8-0820:15 Fotboll H 6 E Div6 Enskedekamraterna FF-ACC Enskede IP 0-4
Fre 22/8-0819:00 Fotboll H 6 E Div 6 Brandbergens IF-ACC Torvalla IP 5-1
Sön 17/8-0818:00 Fotboll H 6 E Div 6 ACC-Tungelsta IF Hagsätra IP 1-5
Sön 10/8-08 Fotboll P15 P15 ACC-Hammarby IF FF 6 Inställd, vi har gått ur serien -
Fre 8/8-0819:00 Fotboll H 6 E Div6 Andino IF - ACC- Svartbäckens IP 1-4
Fre 8/8-08 Fotboll P15 P15 Årsta AIK-ACC Inställd, vi har gått ur serien -
Sön 15/6-0818:00 Fotboll H 6 E Div6 ACC-Andino IF Hammarbyhöjdens IP 3-2
Lör 14/6-0811:30 Fotboll P15 P15 Hammarby IF FF 6-ACC Hammarbyhöjdens IP 7-2
Lör 7/6-0814:00 Fotboll H 6 E Div6 Tungelsta IF -ACC Tungelsta IP 4-1
Lör 7/6-0809:30 Fotboll P15 P15 ACC- Årsta AIK Essinge IP 2-11
Lör 31/5-0814:00 Fotboll H 6 E Div 6 ACC-Brandbergens IF Essinge IP 0-2
Fre 30/5-0818:15 Fotboll P15 P15 Älvsjö AIK FF 2- ACC Hagsätra IP (konstgräs) 1-2
Fre 23/5-0818:45 Fotboll P15 P15 ACC- Järla IF FK 3 Essinge IP 2-2
Fre 23/5-0818:15 Fotboll H 6 E Div6 ACC-Enskedekamraterna FF Zinkensdamms IP 0-1
Lör 17/5-0815:00 Fotboll H 6 E Div 6 Sorunda IF-ACC Gudby IP 5-4
Lör 17/5-0811:30 Fotboll P15 P15 IF Söderkamraterna-ACC Hammarbyhöjdens IP 19-0
Lör 10/5-0814:00 Fotboll H 6 E Div6 ACC-FC Stockholm City Essinge IP 1-4
Fre 9/5-0818:45 Fotboll P15 P15 ACC-Saltsjöbadens IF Essinge IP 0-15
Sön 4/5-0814:00 Fotboll P15 P15 Högalids IF2 -ACC Tanto BP WO 3-0
Fre 2/5-0820:00 Fotboll H 6 E Div6 Kärrtorps BK - ACC Kärrtorps IP 4-1
Lör 26/4-0815:00 Fotboll H 6 E D iv 6 ACC-IF - Anthropi Zinkensdamms IP 3-2
Fre 25/4-0817:30 Fotboll P15 ACC P15- Värmdö IF 2 Essinge IP 0-6
Sön 20/4-0816:00 Fotboll H 6 E Div 6 Hagges BK-ACC Kvarnängens IP 3-3
Sön 20/4-08 Fotboll P15 INSTÄLLD Rönninge/Salem-ACC P15 Säbyskolan INSTÄLLD
Mån 31/3-0817:00 Fotboll träningsmatch Mälarhöjdens IK Hägerstensåsen IP -
Sön 30/3-0810:30 Fotboll träningsmatch Fotboll T-match mot Sture Kärrtorp IP 1-2
Lör 29/3-0816:00 Hockey Veteraner vänskap ACC Vets-MOB Strängnäs 5-2
Lör 29/3-0811:30 Hockey Veteraner vänskap Strängnäs-ACC Vets Strängnäs 18-1
Lör 29/3-0810:00 Hockey Veteraner vänskap ACC Vets- Enköping Strängnäs 1-10
Tis 18/3-0820:00 Fotboll träningsmatch ACC- Folksam Fotboll Farsta IP 2-3
Sön 16/3-0812:00 Hockey Veteraner vänskap ACC-Tyringe Zinken 4-2
Sön 9/3-0819:00 Fotboll träningsmatch Fotboll T-match mot Anthropi Skytteholm IP 1-3
Sön 2/3-08 Fotboll träningsmatch FOTBOLL T-Match, Reimers U19-ACC Bosön 3-1
Sön 24/2-0813:30 Div.4 Div4 IFK Mariefred-ACC Åkers Ishall 8-4
Lör 23/2-0815:30 MOB Tournament ACC VETS-Jackdaws Åkers Ishall 2-7
Lör 23/2-0813:30 MOB Tournament MOB-ACC VETS Åkers Ishall 2-4
Lör 23/2-0811:00 MOB Tournament ACC VETS-STRÄNGNÄS Åkers Ishall 0-6
Lör 23/2-0809:00 MOB Tournament ACC VETS- Kringelstan Åkers Ishall 2-4
Tis 19/2-0819:00 Div.4 Div4 Rocks HC-ACC(hängmatch) Sätra IP 6-2
Sön 17/2-0820:00 Div.4 Div4 ACC-Rocks HC Sätra IP 7-8
Ons 13/2-0819:30 Veteranserie Nordia/Bagarmossen-ACC Vets Kärrtorp IP 4-5
Sön 10/2-0816:30 Div.4 Div4 Norsborgs IF-ACC Brunna IP 6-1
Sön 10/2-0810:30 U14 U14 ACC-Nacka HC Mälarhöjdens IP 0-9
Tors 7/2-0818:30 U14 U14 Sollentuna HC-ACC Vinnhallen Sollentuna 10-0
Tis 5/2-0819:15 Veteranserie ACC Vets-Tullinge TP HC Sätra IP 6-3
Sön 3/2-0818:30 U14 U14ACC- Tumba Sätra IP 1-21
Lör 2/2-0813:30 Div.4 Div4 Grantorps AIK-ACC Visätra IP 7-2
Tors 31/1-0820:00 Div.4 Div4 ACC-Telge Black Knights Sätra Ip 4-9
Tors 31/1-0818:30 U14 U14 ACC-Mälarhöjden/Bredäng2 Sätra IP 1-6
Sön 27/1-0820:30 Div.4 DIV4. Vällinge HC- ACC Salems Ishall 11-3
Tors 24/1-0820:00 Div.4 DIV4. ACC-Örby IS Sätra IP 3-8
Tors 24/1-0818:30 U14 U14 ACC-Järna SK Sätra IP 0-10
Tis 22/1-0819:00 Veteranserie AC Camelen vets- Saltsjöbadens IF Sätra IP 4-4
Sön 20/1-0817:00 Div.4 DIV4. Järna SK-ACC Ljungbacken 5-1
Lör 19/1-0814:30 U14 U14 Nyköpings HK-ACC Nyköping 5-1
Tors 17/1-0820:00 Div.4 DIV.4 ACC-Orminge Sätra IP 2-6
Lör 12/1-0814:00 Div.4 DIV4 Flemingsberg-ACC Visätra 5-6
Lör 12/1-0813:00 U14 U14 IFK Mariefred-ACC Hammarängens IP 6-1
Sön 6/1-0821:30 Veteranserie Jubileumsmatch Veteraner Solna Ishall 2-2
Sön 16/12-0718:00 Div.4 Div4 ACC - Mariefred Sätra IP 10-5
Lör 15/12-0714:00 U14 U14 Flen-ACC se gästbok 19-0
Fre 14/12-0720:30 Div.4 Div4 Rocks HC - ACC Maxi-hallen -
Sön 9/12-0718:00 U14 U14 ACC - Flen Sätra IP 0-19
Tors 6/12-0720:00 Div.4 Div4 ACC - Norsborg Sätra IP 5-7
Sön 2/12-0719:30 Div.4 Div4 ACC - Grantorp RP Sätra IP 3-9
Lör 1/12-0714:20 U14 U14 Nacka - ACC Nacka Ishall 8-1
Fre 30/11-0720:30 Div.4 div4 Telge-ACC Isbanan 7-6
Tors 29/11-0719:00 U14 U14 ACC-Sollentuna Sätra IP 0-3
Sön 25/11-0719:30 Div.4 div4 ACC-Vällinge Sätra IP 1-1
Lör 24/11-0710:15 U14 U14 IFK Tumba-ACC Roplanhallen 14-0
Fre 23/11-0718:30 U14 U14 M/B - ACC MB-Hallen 5-1
Tors 22/11-0719:00 Veteranserie ACC Vets-Tyresö HK Sätra IP 3-7
Ons 21/11-0721:00 Div.4 div4 Örby IS-ACC Farsta IP 7-7
Sön 18/11-0719:30 Div.4 div 4 ACC-Järna SK Sätra IP 5-4
Fre 16/11-0719:30 Div.4 div 4 Orminge SK-ACC Björknäs Ishall 6-4
Ons 14/11-0718:00 U14 U14 Järna - ACC Ljungbackens IP 13-0
Sön 11/11-0718:00 Div.4 div4 ACC-Flemingsbergs IK Sätra IP 3-10
Lör 10/11-0710:30 U14 U14 ACC-Nyköping HC Mälarhöjdens IP 0-6
Tors 1/11-0719:00 U14 ACC U14-IFK Mariefred Sätra IP 1-5
Lör 6/10-0713:00 Div H 7 F ACC-Mosebacke FF Zinkensdamms IP 0-3
Lör 29/9-0716:00 Div H 7 F Skarpa BK-ACC Hammarbyhöjdens IP 3-5
Fre 21/9-0720:30 Div H 7 F Bondegatans Bajare FF-ACC Hammarby IP 0-1
Lör 15/9-0716:00 Div H 7 F ACC-BK Träsket Enskede IP 5-2
Sön 9/9-0718:00 Div H 7 F BK Borsten-ACC Hammarbyhöjdens IP 6-2
Sön 2/9-0718:00 Div H 7 F Div 7 Fotboll ACC-Zinkens FC Hagsätra IP 0-1
Sön 26/8-0716:00 Div H 7 F SPIK-ACC Zinkensdammas IP 2-3
Mån 20/8-0720:00 Div H 7 F ACC-Bajen United FC Hammarbyhöjdens IP 2-1
Lör 11/8-0712:00 Div H 7 F IF Anthropi -A C Camelen Hammarbyhöjdens IP 1-8
Sön 17/6-0718:00 Div H 7 F A C Camelen-IF Anthropi Zinkensdamms IP 0-2
Sön 10/6-0718:00 Div H 7 F Bajen United FC-A C Camelen Hammarbyhöjdens IP 3-1
Sön 3/6-0718:00 Div H 7 F A C Camelen-SPIK Zinkensdamms IP 3-3
Lör 26/5-0714:00 Div H 7 F Zinkens FC -ACC Hammarbyhöjdens IP 1-0
Tors 17/5-0712:00 Div H 7 F A C Camelen-BK Borsten Zinkensdamms IP 1-2
Sön 13/5-0718:00 Div H 7 F BK Träsket -A C Camelen Hammarbyhöjdens IP 0-4
Sön 6/5-0718:00 Div H 7 F ACC-Bondegatans Bajare Hagsätra IP 8-3
Sön 29/4-0718:00 Div H 7 F ACC - Skarpa BK Zinkendamms IP 1-1
Lör 21/4-0716:00 Div H 7 F Mosebacke FF- A C C Hammarbyhöjdens IP 1-2
Ons 28/3-0720:30 Veteranserie Saltsjöbaden-ACC vets Björknäs Ishall 5-5
Sön 25/3-0718:00 Fotboll träningsmatch Los Scodetto - Camelen - 1-0
Lör 10/3-0718:00 Fotboll träningsmatch ACC- Antrophi träningsmatch Skytteholm IP 5-3
Tors 8/3-0720:30 Veteranserie Tyresö-ACC vets Hanviken IP -
Sön 25/2-0721:15 Seriematch Match div4 FOC-ACC Farstahallen 4-4
Sön 18/2-0718:00 Seriematch Match div4 ACC-Älta Sätra IP 1-5
Lör 17/2-07: Fotboll träningsmatch ACC - Los Scodetto Zinken 2-2
Lör 17/2-0712:30 U12 grupp5 Södertälje SK Röd-ACC Ungdom Wasarinken 5-4
Tors 15/2-0718:15 Veteranserie Match vets ACC-Västerhaninge Sätra IP 3-4
Tis 13/2-0719:15 U12 grupp5 ACC Ungdom-Trångsund IF2 Sätra IP 3-5
Lör 10/2-0718:00 Seriematch Match div4 Ösmo-ACC Folket Hall, obs lördagkväll 5-4
Lör 10/2-0710:00 U12 grupp5 ACC Ungdom-IFK Tumba Sätra IP 2-8
Tis 6/2-0719:15 U12 grupp5 Match ACC Ungdom- SSK Sätra IP 4-3
Sön 4/2-0719:00 Seriematch Match Div4 Saltsjöbaden-ACC Saltsjöbadens IP 4-2
Tors 1/2-0718:15 U12 grupp5 Match ACC Ungdom-Tyresö Sätra IP 8-1
Sön 28/1-0720:00 Seriematch Match div4 ACC-Orminge Phanters Sätra IP 1-8
Lör 27/1-0709:30 Veteranserie ACC Vets- TYRESÖ HC Sätra IP 2-10
Ons 24/1-0721:00 Seriematch Match div4 ACC - Urskog HC Sätra IP 1-9
Tis 23/1-0719:15 U12 grupp5 Match ACC Ungdom-Hanvikens SK1 Sätra IP 3-5
Sön 21/1-0718:00 Veteranserie Match Västerhaninge IF-ACC Vets Hanveden IP 8-3
Lör 20/1-0719:00 Seriematch div4 Arken HC-ACC Ekhallen, Gustavsberg 3-1
Lör 20/1-0718:00 U12 grupp5 FOC Farsta2-ACC Ungdom FC-Hallen 11-2
Tis 16/1-0719:15 U12 grupp5 ACC Ungdom-Segeltorps IF Sätra IP 4-3
Sön 14/1-0718:00 Seriematch ACC - Älgö HC Sätra IP 3-1
Tis 9/1-0719:30 U12 grupp5 Trångsunds IF2-ACC Ungdom Stortorpshallen 1-3
Lör 6/1-0711:00 Seriematch Lidingö Vikings HC2 - ACC Högsätra IP 9-1
Tis 19/12-0619:00 U12 grupp5 ACC Ungdom-Norsborgs IF Sätra IP 1-8
Sön 17/12-0620:00 Seriematch A C Camelen - FOC Farsta2 Sätra IP 1-5
Lör 16/12-0610:00 U12 grupp5 ACC Ungdom-Södertälje SK Röd Sätra IP -
Mån 11/12-0621:00 Seriematch Älta IF - A C Camelen Älta Hallen 7-1
Ons 6/12-0621:00 Seriematch A C Camelen-ÖsmoWildboare HC Sätra IP 4-8
Ons 6/12-0617:30 U12 grupp5 Norsborgs IF-ACC Ungdom Maxihallen 14-5
Sön 3/12-0618:00 Seriematch A C Camelen - Saltsjöbadens IF Sätra IP 6-5
Lör 2/12-0616:00 U12 grupp5 Tyresö HK-ACC Ungdom Tyresö Ishall 9-1
Sön 26/11-0615:00 U12 grupp5 Hanvikens SK1-ACC Ungdom Tyresö Ishall 3-4
Lör 25/11-0619:00 Seriematch Orminge Panth SK - AC Camelen Björknäs Ishall 8-3
Tors 23/11-0621:00 Seriematch Urskog HC - A C Camelen Älta Hallen 6-2
Sön 19/11-0618:00 Seriematch A C Camelen - Arken HC Sätra Ip 4-9
Lör 18/11-0610:00 U12 grupp5 ACC Ungdom-FOC Farsta2 Sätra IP 9-1
Sön 12/11-0619:00 Seriematch Älgö HC - A C Camelen Saltsjöbadens IP 0-4
Lör 11/11-0614:30 U12 grupp5 Segeltorps IF-ACC Ungdom Västerängs IP 9-0
Sön 5/11-0612:00 Seriematch AC Camelen-Lidingö Vikings Mälarhöjdens IP 1-3
Tjäna pengar-katalogen
Sponsorer








E-postlista


Meddela mig vid...
Gästboksinlägg
Utskick
Nyhet
Resultat

Information
Senast uppdaterad
2017-11-21
Besökare
213687
Genereringstid
1,0928 sekunder