Sidan är obetald och kommer att inaktiveras inom kort. Om ni vill ha sidan kvar så måste sidan betalas.
Har det blivit något fel ta kontakt med info@lagsidan.se. Ange då också vilket lag/klubb det är frågan om.

Matcher

Visa: | Matcharkiv

Avgjorda Typ Match Plats Resultat
Lör 12/11-1611:00 Ersans Pokal Danderyds SK - IFK Stocksund Danderydsvallen -
Sön 23/10-1608:00 Cup Oktoberpokalen Djursholms IP -
Lör 22/10-1608:00 Cup Oktoberpokalen Djursholms IP -
Lör 15/10-1615:00 Cup Höstpokalen Veddestavallen -
Sön 9/10-1611:30 Träningsmatch Enebybergs IF - IFK Stocksund Enebybergs IP -
Lör 1/10-1612:00 Sanktan FC Djursholm - IFK Stocksund Djursholms IP 4-0
Sön 25/9-1613:30 Sanktan IFK Stocksund - IK Frej Täby gul Danderyds Arena 1-2
Sön 18/9-1615:15 Sanktan Täby FK 31 - IFk Stocksund Näsbydal 1 3-3
Sön 11/9-1613:30 Sanktan IFK Stocksund - Enebybergs IF Danderyds Arena 3-2
Lör 3/9-1611:15 Sanktan Bollstanäs SK Gul - IFK Stocksund Bollstanäs IP 1-1
Sön 28/8-1613:30 Sanktan IFK Stocksund - Brottby SK Danderyds Arena 0-1
Sön 21/8-1608: Cup Hässelbycupen, förstärkning F05 Hässelby -
Lör 20/8-1608:00 Cup Hässelbycupen, förstärkning F05 Hässelby -
Sön 19/6-1609:00 Cup kvartf. Huddinge IF - IFK Stocksund Lillån 91 3-1
Lör 18/6-1620:00 Cup 8 del IFK Stocksund - Rönninge Salem Lundby 91 1-0
Lör 18/6-1612:00 Cup Rynninge IK - IFK Stocksund Lyckåsen 91 2-1
Fre 17/6-1616:00 Cup IFK Stocksund - Rotebro IS FF Lyckåsen 92 1-0
Fre 17/6-1612:00 Cup IFK Stocksund-Landvetter IF Vit Rosta Gärde 93 0-2
Tors 16/6-1618:00 Cup Örebrocupen 16-19 juni Örebro .
Lör 11/6-1612:15 Sanktan Sollentuna FK 2- IFK Stocksund Kärrdalsplan .
Sön 29/5-1611:00 Träningsmatch IFK Stocksund - Enebyberg Danderyds Arena .
Lör 21/5-1614:30 Sanktan Ekerö IK - IFK Stocksund Träkvistavallen 2, Ekerö .
Lör 14/5-1614:30 Sanktan Viggbyholms IK FF M - IFK Stocksund Viggbyholms IP .
Tors 5/5-1615:30 Cup Järfälla Flickcup mix F05 Järfälla -
Fre 29/4-1618:00 Sanktan IFK Stocksund - Åkersberga BK svart danderyds Arena .
Lör 23/4-1611:00 Sanktan IF Brommapojkarna - IFK Stocksund Åkeshovs BP1 .
Sön 17/4-1613:30 Sanktan IFK Stocksund - Kalhälls FF Danderyds Arena 2-3
Sön 10/4-1610:20 Cup April 9an Hässelby IP .
Lör 9/4-1608:40 Cup April 9an Hässelby IP 1
Sön 13/3-1610:15 Träningsmatch IFK Stocksund - IK Frej Danderyds Arena 4-2
Sön 14/2-1612:00 Cup Sumpan Cup Flickor (inomhus) Löthallen Sundbyberg .
Sön 31/1-1609:40 Cup Hemköpscupen (inomhus) Kungsängens Sporthall Upplands-Bro .
Lör 30/1-1620:15 Cup Täby Blixten (inomhus) Skarpängshallen .
Sön 24/1-1613:15 Träningsmatch IFK Stocksund - Enebyberg Danderyds Arena .
Sön 17/1-1614:30 Träningsmatch Inställd match pga kyla! IFK Stocksund - IK Frej Danderyds arena -
Sön 22/11-1514:15 Träningsmatch IFK Stocksund - Åkersberga BK Danderyds Arena 4-2
Sön 15/11-1511:00 Träningsmatch IFK Stocksund - Danderyds SK 9 manna Danderyds Arena .
Sön 8/11-1510:30 Träningsmatch Täby - IFK Stocksund Näsbydals IP .
Sön 11/10-1508: Cup Oktoberpokalen Djursholms IP .
Lör 10/10-1512:15 Cup Oktoberpokalen Djursholms IP .
Lör 26/9-1512:00 Sanktan IFK Stocksund 4 - Enebybergs IF Mörbyskolans BP .
Mån 21/9-1518:30 Sanktan IFK Stocksund 4/5 mix - Norrtulls SK Mörbyskolans BP .
Sön 20/9-1515:00 Träningsmatch IFK Stocksund- Djursholm 9 manna Danderyds Arena .
Lör 19/9-1509:00 Sanktan Täby FK 5 - IFK Stocksund 4 Skarpäng 12 .
Lör 12/9-1511:00 Sanktan IFK Stocksund 4 - Danderyds SK 2 Mörbyskolans BP .
Sön 30/8-1510:00 Sanktan FC Djursholm 2 - IFK Stocksund 4 Djursholms IP 32 .
Sön 23/8-1514:00 Sanktan Danderyds SK - IFK Stocksund F 11 L Danderydsvallen .
Lör 22/8-1511:00 Sanktan IFK Stocksund - Vallentuna BK Mörbyskolans BP .
Sön 16/8-1513:30 Cup Enebyberg- IFK Stocksund Åkersberga 3-1
Sön 16/8-1511:40 Cup IFK Stocksund- AIK FF Åkersberga 1-6
Sön 16/8-1508:45 Cup Järla- IFK Stocksund Åkersberga 2-2
Sön 16/8-1508:45 Cup Österåkerscupen Åkersberga 0-0
Lör 15/8-1511:00 Träningsmatch Träningsmatch mot F 05 Mörbyplanen 3-3
Lör 13/6-1511:00 Sanktan IFK Stocksund F 04 L - Bollstanäs SK 2 Mörbyskolans BP 5-0
Ons 10/6-1516:00 Träning + Grill och avslutning Stockhagen och sedan Gärdsmygen 10 0-0
Mån 8/6-1519:00 Sanktan IFK Stocksund 4 - IK Frej Täby svart Mörbyskolans BP 5-0
Sön 7/6-1510:00 Cup UNT Cupen slutspel Uppsala -
Lör 6/6-1517:30 Cup Börje SK - IFK Stocksund Vretavallen 3, Storvreta 0-3
Lör 6/6-1510:50 Cup Knivsta IK - IFK Stocksund Skogsvallen 1:1 2-1
Lör 6/6-1509:15 Cup UNT Cupen Uppsala .
Fre 5/6-1516:50 Cup IFk Stocksund - Films SK Vretavalen Storvreta 2-2
Fre 5/6-1515:00 Cup UNT Cupen Uppsala -
Mån 1/6-1517:15 Sanktan IK Frej Täby gul - IFk Stocksund F 04 L Vikingavallen Täby 3-4
Fre 29/5-1519:00 Sanktan Vallentuna BK DF3-IFK Stocksund 4 Vallentuna IP 0-4
Sön 24/5-1515:00 Sanktan Brottby SK 1 - IFK Stocksund 4/5 mix Össeby IP 11 0-0
Lör 23/5-1512:00 Sanktan IFK Stocksund 4- FC Djursholm 2 Mörbyskolans BP 4-2
Sön 17/5-1510:00 Träningsmatch Träningsmatch Gränsgärdet -
Lör 9/5-1511:00 Sanktan IFK Stocksund 4/5 mix - Sollentuna FK 9 Mörbyskolans BP 2-3
Sön 3/5-1513:00 Sanktan Danderyds SK 2- IFK Stocksund 4 Danderydsvallen 1-1
Sön 26/4-1515:00 Sanktan Runby IF - IFK Stocksund 04/05 mix Runby Skola 2-4
Lör 25/4-1512:00 Sanktan IFK Stocksund 4- Täby FK 5 Mörbyskolans BP 3-2
Sön 19/4-1510:00 Sanktan Enebybergs IF 3- IFK Stocksund 4 Enebybergs IP 1-4
Lör 18/4-1510:00 Sanktan IFK Stocksund 4/5 mix - Åkerberga BK Grö Mörbyskolans BP 9-0
Ons 25/3-1517:00 Träningsmatch iFK F04-IFK F05 Danderyds Arena 4-1
Sön 22/3-1510:40 Cup Boo IS-IFK Stocksund DIP 16-0
Sön 22/3-1508:40 Cup Boys and Girls Spring Cup Djursholms IP .
Sön 22/3-1508:40 Cup IFk Stocksund-BooFF DIP 3-2
Lör 21/3-1511:30 Cup IFK-Stocksund - Saltsjö Boo DIP 1-8
Lör 21/3-1510:00 Cup AIK U-IFK Stocksund DIP 0-2
Lör 21/3-1508:40 Cup Boys and Girls Spring Cup Djursholms IP .
Lör 21/3-1508:40 Cup IFK Stocksund-BP 7 DIP 3-1
Ons 11/3-1516:30 Träningsmatch IFK Stocksund - Täby fk Danderyds Arena 2-3
Lör 7/3-1510:00 Träningsmatch Viggbyholm- IFK Stocksund Hägernäs IP 3-0
Ons 18/2-1517:00 Träningsmatch iFK F04-IFK F05 Danderyds Arena .
Sön 8/2-1508:30 Cup Vinter7an (utomhus) Danderyds Arena .
Lör 31/1-1514:00 Cup Täby Blixten Skarpängshallen .
Sön 25/1-1510:45 Cup KFF cupen Kungaängens Sporthall .
Sön 25/1-1508:00 Cup Vinter7an (utomhus) Danderyds Arena .
Ons 21/1-1517:00 Träningsmatch iFK F04-iFK F05 Danderyds Arena 1-0
Sön 18/1-1511:00 Träningsmatch IFK P05 - IFK F04 Danderyds Arena 2-3
Lör 6/12-1414:30 Träningsmatch IFK F04/F05 - IFK P06 Mörbyplanen 2-2
Lör 6/12-1413:00 Träningsmatch IFK F04/f05 - IFK P06 Mörbyplanen
Lör 15/11-1411:00 Träningsmatch Täby- IFK Stocksund Näsbydals IP 3-2
Sön 9/11-1414:00 Träningsmatch Lidingö-IFK Stocksund Hersby BP .
Sön 19/10-1410:30 Cup Höstpokalen Bele Barkarby .
Lör 18/10-1417:10 Cup IFK Stocksund - Kallahälls FF Veddestavallen 14 -
Lör 18/10-1415:50 Cup Älta IF-IFK Stocksund Veddestavallen 11 -
Lör 18/10-1413:50 Cup Höstpokalen Bele Barkarby .
Lör 18/10-1413:50 Cup IFK Stocksund- Ekerö Veddestavallen 13 -
Sön 12/10-1408:00 Cup Oktoberpokalen Djursholms IP semi i F03
Lör 11/10-1410:40 Cup IFK Stocksund- Enebybergs IF F04 DIP 32 -
Lör 11/10-1409:20 Cup IFK Stocksund- AIK FF U DIP 22 -
Lör 11/10-1408:00 Cup FC Djursholm:Svart- IFK Stocksund DIP 12 .
Lör 11/10-1408: Cup Oktoberpokalen Djursholms IP semi i F03
Tors 9/10-1418:00 Träningsmatch IFK Stocksund F 04-IFK Stocksund F05 Mörbyskolan .
Lör 27/9-1416:00 Kamratlaget IFK Stocksund 34- IFK Lidingö Hersby BP -
Lör 27/9-1410:00 Sanktanmatch IF Brommapojkarna 1-IFK Stocksund Grimsta IP .
Sön 21/9-1412:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-Danderyds SK 3 Stockhagens IP 2 .
Sön 21/9-1410:00 Kamratlaget Kamratmatch: IFK Stocksund -Spånga IS 8 Stockhagens IP 2 -
Tors 18/9-1418:30 Träningsmatch IFK Stocksund F04 - IFK Stocksund F 05 Mörbyskolan .
Sön 14/9-1417:00 Kamratlaget Danderyds SK-IFK Stocksund 34 Danderydsvallen 3 -
Sön 14/9-1411:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-Viggbyholms IK Stockhagens IP 2 .
Sön 7/9-1413:00 Sanktanmatch FC Djursholm-IFK Stocksund Djursholms IP .
Lör 6/9-14 Kamratlaget Kamratmatch: Sollentuna FK-IFK Stocksund Sollentuna
Sön 31/8-1411:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-Bele Barkarby FF Stockhagens IP 2 .
Sön 24/8-1413:00 Sanktanmatch Kallhälls FF-IFK Stocksund Bolindervallen 21 .
Lör 14/6-1408:35 Cup Olivia Cup Gränsgärdet
Tors 12/6-1418:30 Sanktanmatch IFK Stocksund-Vallentuna BK Söderberg och Partnervallen -
Mån 9/6-1417:30 Sanktanmatch Vallentuna BK-IFK Stocksund Vallentuna IP .
Ons 4/6-1418:40 Kamratlaget Kamratmatch: Djurgården-IFK Stocksund Östermalms IP .
Sön 25/5-1415:00 Kamratlaget Kamratmatch: IFK Stocksund-Vasalund Stockhagens IP 2 .
Lör 24/5-1414:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-Kallhälls FF blå Stockhagens IP 2 .
Lör 24/5-1412:00 Kamratlaget Kamratmatch: IFK Stocksund-FC Djursholm Stockhagens IP 2 .
Sön 18/5-1414:00 Sanktanmatch Bele Barkarby FF 2-IFK Stocksund Strömvallen 2 .
Lör 10/5-1413:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-FC Djursholm 1 Stockhagens IP 2 .
Lör 3/5-1415:00 Sanktanmatch Viggbyholms IK FF-IFK Stocksund Hägernäs IP .
Lör 26/4-1414:00 Kamratlaget IFK Stocksund-Norrtulls SK Stockhagens IP 2
Lör 26/4-1409:00 Sanktanmatch Danderyds SK-IFK Stocksund Danderydsvallen 3 .
Lör 12/4-1411:00 Sanktanmatch IFK Stocksund-FC Brommapojkarna 1 Stockhagens IP 2 .


Dart   |  Snookerbord   |  Air hockey   |  Supporterprylar

Skapad av Lagsidan.se   |   Lägg till Favoriter   |   Gör till Startsida   |   Atom & RSS
Tjäna pengar-katalogen

Information
Senast uppdaterad
2017-01-03
Besökare
46827
Genereringstid
0,5000 sekunder